Aleksandria 16 мая 2023, 13:57
Маю щомісяця сплачувати за навчання в Академії IT STEP. Завжди хвилювало питання помилки, але у відділенні мені рекомендувала застосунок та створила платіж чуйна пані. Коли потрібно було сплатити за навчання в університеті ЦНТУ те відділення закрили. Пошук виявив нове, зовсім поруч, і пані, яка створювала платіж, впізнала мене. Невеликі питання я вирішую через чат в застосунку. Взагалі я відчуваю повагу до клієнта та високий рівень професійності працівників банку.
Дякую вам за допомогу!
Підтримка Абанку 16 мая 2023, 15:02
Ми раді, що Ви обираєте наш Банк для обслуговування. Дякуємо за довіру. 💚
Mala2112 16 мая 2023, 9:25
Отделение по адресу: Сумы, пр-т Курский, 115
Дякую за надання допомоги, роз'яснення моєї помилки.
Дякуємо Вам за відгук і високу оцінку! Завжди раді Вам допомогти! 🍏😊
Lazaro 15 мая 2023, 22:54
За недолгое сотрудничество с банком, неприятных ситуаций не случалось, либо они максимально быстро решались благодаря очень хорошей поддержке. Отсутствие комиссий, добрая и умная служба поддержки, качество обслуживания — огромный плюс.
Абанк
Дякуємо за вибір нашого Банку та високу оцінку. Ми дуже цінуємо, що у нас є такі клієнти, як Ви!😉💚
Вячеслав Ол 15 мая 2023, 14:16
Я перестал пользоваться приватбанком, из-за того что не блокировались платежи без подтверждения.
В Абанке сегодня проверил, платёж без подтверждения заблокировали, + дали лимит 5000, за который теперь не страшно что его спишут с карты мошенники.
Никогда не думал что перейду с привата на Абанк.
фото
Підтримка Абанку 15 мая 2023, 17:55
Дякуємо Вам за відгук і високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили нашу роботу! Завжди раді Вам допомогти! 🍏😊
kingcity 15 мая 2023, 12:55
Отделение по адресу: Львов, пр-т Красной Калины, 59
Відгуки про А-Банк писав і раніше.Але хочу вкотре відмітити чітку і професійну роботу банку.Служба підтримки — одна з найкращих в Україні. Звертався минулого тижня. З`єднатись з оператором просто, не потрібно проходити «кола пекла» — багатоступінчаті меню та пояснювати свої проблеми голосовому роботу. Оператор Віталія дала чіткі і конкретні відповіді на мої запитання, без зайвої «води».Також минулого тижня купував побутову техніку, скористався послугою «Плати частинами» (вже не вперше), оформлення відбулось швидко і без жодних проблем.Хочу подякувати, що не дивлячись на важкі часи, банк дав мені немалий ліміт на розстрочку та оплату частинами.
Що хочу побажати — щоб збільшилась кількість пропозицій на придбання товарів в оплату частинами. Так, наприклад, супермаркет техніки «Фокстрот» можна побачити в додатку в переліку підключених до цієї послуги, але реально у «Фокстроті» пропозицій на оплату частинами від А-Банку немає.
А в цілому — ще раз дякую банку за злагоджену роботу і лояльне ставлення до клієнта. Успіхів команді банку!
Підтримка Абанку 15 мая 2023, 16:30
Дякуємо Вам за високу оцінку та відгук, нам дуже приємно!
В торговій точці «Фокстрот», дійсно, наразі можливе оформлення договору «Плати частинами» через на Банк тільки через Ваше звернення у магазин. Наші Спеціалісти разом з магазином «Фокстрот» вже працюють над можливістю онлайн-оформлень. Сподіваємось, що Ви оціните! 😊🍏
PAVELLLLLL 13 мая 2023, 21:15
Хочу сказать что прекрасный банк в обслуживании, персонал отличный, абсолютно всегда помогают решить любой вопрос 24/7 в чате, в приложении удобства использования высокого качества, всё быстро и удобно, лимиты прекрасны и проблем с переводом никаких.
Обязательно советую людям использовать этот банк не пожалеете.
Підтримка Абанку 14 мая 2023, 12:18
Дякуємо за відгук, ми дуже раді, що Ви з нами. Будемо намагатися і надалі радувати Вас! 🍏😊
Владислав Наврузов 12 мая 2023, 23:34
Поддержка все быстро решает, человеческое отношение. Являюсь клиентом не так долго, но банком полностью доволен.
Абанк
Дякуємо за відгук і високу оцінку! Ми не підведемо.🍏😊
Ab1109 12 мая 2023, 15:50
Звернувся в, а банк щодо уточнення чи закриті мої рахунки, оператор чата Галина чітко надала інформацію щодо статусу них + бонусом виявилось що в мене є кошти на транзитному рахунку.До цього моменту спілкувався з 3 ма операторами чату ніхто про це не говорив оператору Галина респект за турботу і професіоналізм.Прошу керівництво банка, надати оператору винагороду за турботу до клієнта.
Підтримка Абанку 12 мая 2023, 18:57
Дякуємо за відгук і увагу до нашої роботи. Неодмінно передамо слова подяки Галині. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.🍏😊
OleksandrBeikyn 12 мая 2023, 10:06
Шановне керівництво, в черговий раз звертаюся до Вас щоб виказати Вам свою вдячність за підготовку високо кваліфікованих професіональних працівників та чуйних людей, співробітників відділення за адресою м Кременчук вул Лесі Українки 32/10. Справа в тім що декілька днів назад я помилково перерахував кошти не на ту картку и не зразу це з’ясував, змушений був звернутися до відділення банку в кінці робочого дня, коли працівники вже завершували рабочий день, але не зважаючи на це дівчатка зробили все можливе щоб зв’язувати всі обставини та допомогли мені позитивно вирішити це питання, за що я їм безмежно вдячний. Хочу підтвердити в черговий раз своє переконання, що, а банк найкращий банк України, а обличчя і авторитет вашого банку саме такі працівники. З величезною повагою до Вас інвалід війни другої групи, підполковник у відставці, вдячний клієнт вашого банку Бейкун Олександр Миколайович.
Підтримка Абанку 12 мая 2023, 11:15
Доброго дня! Дякуємо за високу оцінку наших Спеціалістів. Ваші відгуки мотивують нас працювати ще краще.🍏😊
viktor2021 12 мая 2023, 0:48
Приємно, коли завжди на зв’язку оператор, вирішує питання і легко зв’язатися з ним. Дякую.
Підтримка Абанку 12 мая 2023, 11:02
Дякуємо Вам за відгук і високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу наших Співробітників! Завжди раді Вам допомогти! 🍏😊
Юрій .. 11 мая 2023, 22:33
В додатку 37.45
При покупці на амазонці(перший раз вирішив використати а-банк, через кешбек по книгах) малює 37.92.

Плюс, ще й не показує реальну суму, яку намагались списати при подвійній конвертації(в випадку, коли транзакція заблокувала)
Бо перший раз конвертація була вимкнена, показало, скільки намагались списати.

А на другий раз не пройшла, через недостачу коштів, а поповнював рівно на суму.
Різниця 607 грн.
Підтримка Абанку 12 мая 2023, 10:56
Доброго дня!
Стосовно зазначеної Вами ситуації, до Банку надійшов запит на списання в доларах, але оскільки оплата здійснюється на зарубіжному ресурсі, Банк проводимо розрахунок з Міжнародною платіжною системою (МПС) в євро. Тому для розрахунку сума доларів була проконвертована в євро за курсом МПС, а потім списали суму розрахунку (в євро) з Вашої гривневої картки за картковим курсом Банку. Остаточний курс відображено у застосунку АБанк24 у деталях транзакції.

Стосовно різниці у сумі, що відображається при відмові від оплати з причини подвійної конвертації — ми перевіряємо детально, зв'яжемося з Вами після перевірки.
Виктор Maikov 11 мая 2023, 18:19
Клиентом банка являюсь достаточно давно. Пользуюсь многими продуктами. На днях обращался в отделение, А Банка. Очень нужно было купить 200 долларов, как известно сейчас сделать это не так легко. Но с этим Банком все оказалось проще простого. Очень уютное отделение, современный дизайн, приветливый персонал. Отдельное спасибо кассиру. Человек своего дела, не смотря на свою вежливость и желание помочь, очень оперативно справляется с обслуживанием клиентов. Рекомендую этот банк для любых операций.
Підтримка Абанку 11 мая 2023, 21:03
Дякуємо за відгук і рекомендації! Раді, що Ви з нами! 🍏😊
Tallapasichna 10 мая 2023, 16:54
Завжди отримую професійну допомогу!
Підтримка Абанку 10 мая 2023, 17:04
Дякуємо, що обираєте наш Банк для обслуговування. 😉
Krukowa 10 мая 2023, 16:33
Дуже вдячна відділенню м.Чернівці вул.Проспект Незалежності 127, завжди тут дуже ввічливі, доброзичливі, дуже хороше відношення до клієнтів більше того будучи за кордоном зв’язалася по вайберу і неодноразово отримувала кваліфіковану допомогу по всім питанням в саме проплати комунальних послуг, робота з карткою А-банку, допомога доступу до своїх грошей коли загубила картку за кордоном, безмежно вдячна менеджеру Плешкан Кароліні Василівній та керівнику Хохун Ользі Володимирівній за підтримку і дуже високий професіоналізм, від Крюковп В. О.
Підтримка Абанку 10 мая 2023, 19:12
Дякуємо Вам за відгук і високу оцінку! Завжди раді допомогти! 🍏😊
Катерина Жакупова 10 мая 2023, 10:55
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Мира, 35
Мала складнощі зі входом, бо при реєстрації помилилася з однією цифрою. Команда банку Вирішила моє питання швидко і головне безпечно.
Підтримка Абанку 10 мая 2023, 11:15
Ми раді, що нам вдалось вирішити Ваше питання. Обіймаємо 🥰
Евгений Котов 10 мая 2023, 9:03
Возникли трудности с выпиской по карте в PDF формате, в чём я не разбираюсь. Сотрудник банка, в ночное время, быстро, в доступной форме объяснил и помог решить проблему. Мне было приятно видеть работу профессионала. Благодарю и буду советовать этот банк своим знакомым.
Підтримка Абанку 10 мая 2023, 10:28
Дякуємо, що обираєте наш Банк. Ми завжди поруч 😉🍏
Igorenya 9 мая 2023, 21:46
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Мира, 35
Отримав повідомлення про збільшення кредитного лімиту, зайшов в додаток
його перевірити, а там виявилось що кешбек в рощміри 99,44 зник
Підтримка Абанку 10 мая 2023, 10:26
Доброго дня!
Виведення кешбеку можливе на особисту картку при наявності суми на рахунку кешбеку від ста гривень або є можливість вивести будь-яку суму, яка більше однієї гривні, на підтримку ЗСУ. Вивести кошти можуть лише особисто Клієнти в мобільному застосунку АБанк24. Будь-яка авторизація в застосунку АБанк24 можлива тільки за участі Клієнта, оскільки при авторизації використовується пін-код від картки або біометричні дані (якщо Ви обирали вхід в застосунок через touch id або face id). Якщо вхід в застосунок виконується з нового пристрою, то Ви обов'язково підтверджуєте авторизацію код-паролем, який надходить виключно на Ваш фінансовий номер.
В зазначеній ситуації порушень з боку Банку не виявлено, оскільки виведення кешбеку здійснено з Вашого застосунку на допомогу ЗСУ.
rlokshina 9 мая 2023, 20:28
При обращении в поддержку всегда получаю вежливое обращение и быстрое решение проблем
Абанк
Дякуємо за відгук! Ми намагатимемося завжди виправдовувати Вашу довіру. Зробимо все можливе, щоб отримати від Вас найвищу оцінку.🍏😊
sergeibin160 8 мая 2023, 15:17
Приємно, коли завжди на зв’язку оператор і вирішує питання. Дякую. Божого благословіння вам!
Ми поруч 24/7 та завжди готові прийти на допомогу. Дякуємо, що Ви з нами 💚
Переяслав Хмельницький 8 мая 2023, 1:06
Мені запропонувало вибір спливаючи вікно:
Telegram або
Viber
Вибір очевидний (якби не моя Мама, Viber, незнав би ніколи вжитті…)
Тапнув" по кнопці Telegram, і… О чудо! Мене зустрічає оператор Яна! Моє невдоволення, як рукою зняло#! Ми досить швидко, відрегулювали моє запитання, я встиг поцікавитись про умови роботи в компанії А-Банку…(досить лаконічно пояснила, як виглядає вакансія) і Ми обоє, задоволені, пішли спати)
Абанк
Дякуємо за високу оцінку роботи нашого Спеціаліста! Приємно, що спілкування з нами принесло Вам задоволення. Ми обов`язково передамо Ваші слова Яні, їй буде дуже приємно. Будемо раді бачити Вас серед наших Співробітників🍏😊

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке