Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Отзывы о компании — 249

1/5
yanalukianchuk2023-08-09 14:49:03
купували медичне страхування для дитини, компанія, через яку оформляли страхування розірвала договір! два місяці намагаюсь достукатись до працівників щоб повернули сплачені кошти в зв«язку із розірванням договору, відповіді до сих пір не отримала! ніколи в житті ще не зустрічала такого безвідповідального і зневажливого ставлення до клієнтів. нікому не рекомендую!
1/5
Panchenko19752023-06-09 23:36:42
Були учасниками ДТП з клієнтом даної СК.З першої хвилини звернення в спілкуванні відчувався негатив, але це може бути суб'єктивне відчуття. Після місяця тиші звернулась з питанням, чи всі документи в наявності, правильно оформлені, співробітник відповів, що так, очікуйте. Ще місяць тиші. Після дзвінка і логічного питання про приблизну дату виплати, агент роздратовано назвав дату за 2 дні до закінчення терміну гарантованої виплати. Добре, чекаю ще місяць. Третє звернення і відповідь- виплата була більше місяця тому. Але я нічого не отримувала, на що мені достатньо різко відповіли, що це мої проблеми розбиратись з банком. Після декількох дзвінків на Гарячу лінію( до речі, швидко додзвонилась, коректно відповіли), вдалося з'ясувати, яким чином і куди перераховані гроші. Виявляється реквізити карти не потрібні були, навіщо було їх у мене вимагати? Гроші отримані.
Негативний, дуже негативний досвід спілкування. Треба краще працювати з правниками щодо тактовності і комунікабельності.
На жаль так
1/5
m0ney2023-05-17 08:04:26
Коли в мене стався страховий випадок, замість того щоб відновити авто. Вона нарахували суму в 3 раза вищу за ціну деталі та заставляють оплати. Та ще й говорять що це нормально… Такі страхові взагалі потрібно закривати… Шарлатани… Мені дешевше самому зробити. Постає питає навіщо я оформляв каско…
1/5
Артем2023-04-21 13:24:21
Врачи координаторы в эту компанию набираются по принципу, выбрать самых не клиентоориентированых и не желающих помочь клиенту. Обратился по по вопросу перелома руки, что бы попасть к к врачу по срочному возращению ушло 2 дня и 10 звонков в страховую. И это только на первый прием, когда я ходил со свежесломанной рукой. Дальше, при каждом плановом визите мне приходилось тратить пол часа на телефоне и кучу нервов. И это за мои бабки.

таких неквалифицированных и туповатых людей я не встречал в таком концентрированном количестве. крайне не рекомендую данную компанию. И крайне не рекомендую нанимать людей, которе в ней работали в свои компании
5/5
seren342022-12-01 10:45:27
Послугами компанії користуюсь не перший рік. Переважно в мене були звернення по дрібним привідам — застуда, тощо. Тож певною мірою оцінити якість обслуговування не міг.

Трапився більш серьозний випадок, більш значна проблема зі здоров'ям. Тепер можу впевнено сказати, що співробітники відпрацьовують на 100%, і можуть координувати складні процеси взаємодії з лікарями. І хочу подякувати за допомогу у лікуванні та за якісний сервіс.
1/5
JuriyDuvak2022-11-22 11:39:42
Директор медичного центру «Юрдентсервіс» закликає всіх стоматологів НІ В ЯКОМУ РАЗІ не заключати контракт з страховою компанією «Провідна».

За виконані роботи не розраховуються
Неможливо зв’язатись з київським офісом, трубки не беруть, не перезвонюють.

Моєму медичному центру заборгували 90 тисяч гривень, зв’язку з ними немає.
5/5
Ріта2022-11-18 15:04:37
Користуюсь страховкою дМС вже не перший рік. Дуже задоволена. Бувають непередбачені ситуації, коли звернутись до сімейного лікаря неможливо або довго чекати. На такі випадки є страховка. Можна оперативно отримати кваліфіковану допомогу. Нещодавно зі мною трапився випадок — впала і дуже вдарила спину. Завдяки страховій була оперативно викликана швидка, зроблені необхідні маніпуляції та призначене лікування. Препарати також відшкодувала страхова.
5/5
Володимир2022-11-10 11:22:33
ПІсля 9 місяців користуання послугами Провідної — лише позитивні враження.
Оператори компетентні. Обслуговують швидко.
Всі проблеми зі здоров'ям вирішив. Головна зручність для мене — можливість вибрати лікаря, клініку якій довіряєш, і щоб було поближче. Ця інформація прозора і питань з цим не виникає.
З отриманням ліків теж все добре — навіть самі запитують, де мені зручніше забрати.
2/5
Las2ivka2022-11-09 14:40:22
Страховку від Провідної надала компанія. Вже три роки є їх клієнтом, тому є що сказати.
Якщо вам страхову оплачує компанія, то норм бонус. Поки ви не вичерпаєте їх ліміт все буде добре, але якщо щось серйозне станеться, то можете викинути свою страховку в смітник разом із договором.

Якщо вас цікавить саме страховка для родини і оплачувати ви будете її самостіно, то не тратьте гроші. Вони лікуватимуть вас тільки на суму, що ви заплатили і а ні копійкою більше.
У вас не буде впевненості, що в екстрених випадках вам реально допоможуть. Все, що вони там пишуть в своєму договорі немає значення, бо свою відмову вони озвучують просто «не гарантуємо».
На питання на підставі чого, який пункт договору і чому — відповідь — «рішення приймає координатор», а зв'язатися з ним для пояснення вам авжеж не можна. Тобто вони в тупу відмовляються покривати лікування НІЯК це не пояснюючи.

Все сталося в кабінеті лікаря, який вступився за мене і каже, що у дівчини запалення яке завжди гарантувалося і лікування гарантувалося, а тепер різко вони вирішили не гарантувати при цьому це ніяк не пояснюючи. На все це представник просто мовчав.

Впевнена, що у них просто є ліміт і в якийсь момент ти просто стаєш невигідним клієнтом для них і вони, знаючи, що ти ніяк не можеш повпливати на ситуацію, відмовляють без пояснень.

Тому ще раз, якщо шукаєте реальну страхову компанію для родини, яка покриє не тільки простуду чи алергію, але і якщо з вами станеться щось середнє чи серйозне не витрачайте свої кошти тут. Правду ніхто вам не озвучить, можуть ще й наорати. Таке теж було. За свої гроші таке вислуховувати прям «ЕЛІТ СЕРВІС».

Бачу, що МІНФІН просить докази, у мене всі дзвінки з ними записані, так що можу надати як докази, що компанія відмовилася виконувати свої зобов'язання як мені гарантовані договором.
5/5
andrienkov2022-10-13 22:33:15
Страховку видали на роботі. Приємно був здивований швидкістю та якістю, коли прийшла потреба звернутися за обслуговуванням. Раніше недооцінював переваги мед страховки. По факту відкрив для себе нові зручні можливості. Дякую фахівцям компанії.
15 октября 2022, 9:37
Відгук не зарахований (на 15.10.2022).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.