Минфин - Курсы валют Украины

Установить
Асвио Банк

Депозиты Асвио Банка

Ставки по депозитам в Асвио Банке, условия и депозитный калькулятор Асвио Банка

Предложения всех банков
Срок

Горячие предложения

По данным параметрам ничего не найдено

К сожалению, по вашим параметрам ничего не найдено, попробуйте изменить сумму или срок депозита, или сбросить все фильтры

Вам могут быть интересны другие акционные депозиты

Отзывы о банке

Самий відсталий серві та відсутність технологій!
09815462, 2020-02-18 22:48:32

Рік користуюсь послугами банка, вважала що справлюсь. Жодна зустрічь не пройшла без розчарувань. Шаблонів заяв нема, весь час потрібні документи, які вже нікому ніде не потрібні, сервіс жахливий-люди всі мовчать, не посміхаються і вирішувати складності не збираються. Якщо б тут можна було показати як виглядає онлайн кабінет, ви б подумали, що це десь з 90х років, точніше його нема навіть онлай, ув..

 
Устойчивый
stasl, 2018-02-08 12:13:09

В отличие от множества ярких «звезд», этот банк себя как раз не рекламирует особо… Тихо работают, зато уже 25 лет. Захмарных депозитов не берут, левых кредитов не раздают, благодаря чему там действительно очень устойчивые финпоказатели. Кому нужно сам найдет.

 
Хороший сервіс для ФОП
stasl, 2018-01-23 09:44:36

Позиціонуються як «банк-бутик» — особливі умови для всіх юр. осіб, включно із ФОПами… Попробував — норм, реально маленький банк кращий ніж великий (був раніше в Авалі). За день усі документи зробили, особисто все розказали й показали. Мінус тільки що відділень мало. А так програма клієнт-банк зручна, головне швидко платіжки проводять — буквально за кілька хвилин. Словом — до ФОПів ставлення дуже г..