Mykola6 30 августа 2023, 10:05
Отделение по адресу: Львов, ул. Личаковска, 16
Дякую за якісну роботу працівникам відділення Асвіо Банку у Львові на вул. Личаківська, 16.
Дякую за швидкій прийом платежів, батьки раніше в Радомишлі тільки Приват ходили, черги страшні. А як відкрився цей банк то зараз дуже довольні, все бистро дівчата гарно працюють!
Stanislav Liv 8 июня 2023, 9:59
Обслуговуюсь давно і загалом задоволений, хоча були проблеми з переходом на новий інтернет банк зимою. Але хочу похвалити їхній департамент сейфів за стабільність роботи. Я орендував був сейф в Асвіо на Лукьянівці для євро з січня 22 року, планував кешем вкластися, а тоді війна — так от доступ до сейфу був навіть у самі важкі дні початку березня, я завіз туди ще сімейну ювелірку і ні разу не пожалів. Все надійно зберегли, навіть ціну не підняли!
OleF 20 апреля 2023, 15:24
1,5 роки тому відкрили на ім'я дружини банківську ячейку, коли термін аренди сплив, пролонгували її, для цього необхідно було приїхати в банк і підписати додаткову угоду, що ми і зробили. З початком війни дружина виїхала за кордон, попередньо написавши доручення за яким я мав право саме у цьому банку користуватись ячейкою, відкривати і закривати рахунки і т.д.
По дорученню я прийшов у банк і забрав вміст сейфу. Коли спливав термін користування ячейкою я завчасно подзвонив щоб закрити договір, співробітник банку сказав, що по дорученню це зробити неможливо. На питання, а як ще це можна зробити, зважаючи на те, що дружина за кордоном і не повернеться найближчим часом, мене повідомили, що в такому випадку через два місяці сейф примусово відкриють, а завдаток за ключі не повернуть.
А через рік від банка прийшов лист, у якому повідомлялось, що дружина винна за аренду сейфу ще за рік. Після тривалих телефонних розмов, співробітники повідомили, що через плутанину, ячейку не відкрили, а вирішили пролонгувати договір ще на рік, про що нас забули попередити. На питання що робити далі порекомендували:
1. Не платити і забути, все одно у них плутанина (на питання, а що буде через 10 років співробітник тактовно промовчав).
2. Заплатити і закрити по дорученню яке у них є.
3. Заплатити і закрити через «Дію».
І звісно, на питання як так сталось, що для попередньої пролонгації потрібна була особиста зустріч, додаткова угода і підпис ніхто нічого сказати не зміг, як і на питання чому раптом по тому самому дорученню вже можна закрити, а рік тому відмовили.
Отже, у підсумку маємо заплачені за чиюсь некомпентентність гроші і зіпсовані нерви.
DDR2 31 августа 2022, 13:26
Призадумался разместить депозит в данном банке, проценты 17−18% на год. Вроде неплохо.
Перезвонил в контакт-центр и был разочарован:
— карт для выплаты НЕТ, т. е. надо ходить за процентами в кассу с пн-пт до 17.00… вернее ЕЗДИТЬ, поскольку в Киеве всего 2 отделения. Если опять введут ограничение по передвижению, то процентов можно долго не видеть!(
— интернет-банкинг «дореволюционный», я такое оформление и функционал видел в начале 2000-х. Перевести проценты на карту другого банка стоит денег. Во многих других банках давно эта услуга бесплатная!
— банк ооочень мелкий, если захотят ликвидировать, сделают это безпрепятственно (
Хорошо, что вход в отделение еще бесплатный)
Если сумировать все ньюансы, то выгодней и удобней разместить депозит под 15−16%, но в нормальном современном банке с множеством отделений, с картой к депозиту и бесплатным сервисом в интернет-банкинге.
Пока Асвио Банк не перейдет по уровню сервиса и обслуживания в 21-й век, наши с ним пути не пересекутся!)
ZaNOza13 1 февраля 2022, 23:23
Сьогодні 01/02/2022 у відділенні банку по вул. Січових Стрільців, 23-А, м. Київ, мав місце прикрий факт невидачі відсотків по доларовому депозиту касиром відділення, аргументуючи це їх відсутністю. На вимогу клієнта знищити квитанцію по якій не видали кошти касирка намагалась її розірвати і викинути, а не подрібнити на паперорізній машині, в порушення закону про конфіденційну інформацію про особу. Керівництву банку необхідно розглянути цей неприпустимий випадок і прийняти міри по недопущенню подібного в майбутньому.
Рік користуюсь послугами банка, вважала що справлюсь. Жодна зустрічь не пройшла без розчарувань. Шаблонів заяв нема, весь час потрібні документи, які вже нікому ніде не потрібні, сервіс жахливий-люди всі мовчать, не посміхаються і вирішувати складності не збираються. Якщо б тут можна було показати як виглядає онлайн кабінет, ви б подумали, що це десь з 90х років, точніше його нема навіть онлай, увійти можна з спеціально встановленої программи під 7ю ключами і вводити все вручну, на mac доречі встановити не вийде. Вважаю що в 2020му році повинні бути хоч якісь стандарти, щоб такі банки не виходили на ринки.
Stanislav Liv 8 февраля 2018, 12:13
В отличие от множества ярких «звезд», этот банк себя как раз не рекламирует особо… Тихо работают, зато уже 25 лет. Захмарных депозитов не берут, левых кредитов не раздают, благодаря чему там действительно очень устойчивые финпоказатели. Кому нужно сам найдет.
Позиціонуються як «банк-бутик» — особливі умови для всіх юр. осіб, включно із ФОПами… Попробував — норм, реально маленький банк кращий ніж великий (був раніше в Авалі). За день усі документи зробили, особисто все розказали й показали. Мінус тільки що відділень мало. А так програма клієнт-банк зручна, головне швидко платіжки проводять — буквально за кілька хвилин. Словом — до ФОПів ставлення дуже гуд!
Chefka 22 июня 2017, 17:54
Комиссию банк снял, деньги зачислил себе на 3 банковских дня!!! КАК????
Через он-лайн срочно оплатили авиабилеты в Азии, банк снял комиссию 2,1%!!! за самостоятельный платеж в онлайне!
Час ждем, второй, третий, четвертый… Оплата не проходит. Билеты ушли, терпение закончилось — дозвонились сотруднику банка и узнали, что Асвио Банк имеет свой замечательный стандарт работы — платеж клиента из онлайн системы банк может держать у себя в обороте да 3 дней?! При этом со счета клиента деньги ушли сразу! Банк присвоил себе право распоряжаться прибыльно и безнаказанно деньгами своих клиентов, сняв с них немаленькую комиссию! Интересно — за что?!
Короче — мой совет — не хотите иметь дело с тупостью и жадностью — выбирайте любой другой банк!
Vika Friona 2 февраля 2016, 9:46
звонок в банк, знакомство с приятным голосом по телефону, пообщались по коммерческому предложению, из ответов на поставленные вопросы очень милая и вежливая девушка.
Главная / Банки Украины 🏦 / Асвио Банк 💰 / Отзывы о Асвио Банке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Асвио Банке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.