Минфин - Курсы валют Украины

Отзывы о Finsfera

Показать другие кредиты

Отзывы о компании — 13

romanenko13132024-02-27 12:46:40
Залишився дуже задоволений послугами цієї компанії. Швидка реєстрація, миттєва заявка на кредит і гроші на карту вже через кілька хвилин. Дуже зручно, особливо коли виникають непередбачені витрати. Рекомендую.
Марина2024-02-22 09:55:48
Це одна з декількох МФО, яка погодилася дати кредит, оскільки в минулому в мене було вже прострочення. Кредит був невеликий, тому швидко віддала. Усе закрила. Проблем не виникало. Дякую!
Ярослав2024-02-19 15:58:53
Хороша компанія для швидкого кредитування. Часто сюди звертаюся, коли терміново потрібні гроші на невеликий термін. Подобається, що тут адекватна відсоткова ставка та й саме оформлення займає мінімум часу.
aaaloka2024-01-23 18:59:59
Cотрудничать с Finsfera одно удовольствие.Проценты пересчитывают, если оплатить раньше. Менеджеры компании звонят и напоминают про оплату и есть регулярные платежи. Хорошие условия, все понятно.
Kars992023-12-28 20:03:25
Зручний сервіс кредитування. Брала 2 раза кредит в Finsfera. Все погасила без проблем. Кредит під 0,01 %. Все оперативно і якісно. Компанія виручає в складних ситуаціях.
Jsdoc20212023-12-22 18:17:23
Шановні,
Ця компанія обкрадає людей в період війни!
Чому до цих пір її не закрили?
Куди звертатись окрім скарг в НБУ?

Обрала кредит з промо, із-за технічних причин на їхньому сайті не змогла вчасно оплатити, через день сказали що на кредит нарахували відсоток не під 0.99% промо а під 2.99%. На весь період!
Просто козли!

Надіюсь що їх прикриють!
3/5
fonopa112023-11-27 17:25:27
Брала тут невеликі позики два рази. В перший раз все пройшло добре, ніяких дзвінків. А другого разу виявилась якась заборгованність, про яку я навіть не знала, цього ніде не було вказано! Дзвонили, писали допоки я не закрила цей копійочний платіж.
slimTim2023-10-24 17:32:13
Якщо вчасно оплачувати то ніяких проблем не буде. Якщо не виходить оплатити можна зателефонувати і попросити кілька днів, щоб почекали. У мене наприклад так було 1 раз за ці 2 роки. Не потрібно ігнорувати, тоді і до вас буде гарне ставлення.
melaric992023-08-28 09:39:50
Зовсім немає совісті. Я вказала номерт моєї мами як контактної особи, але чкби я знала що ваші працівники будуть дзвонити та погрожувати їй, ніколи б такого не зробила, і з вами б не зв'язалась!!! У вас немає нічого святого!!!
marina93752023-07-19 20:48:22
Відсотки шалені нарахували, пролонгація 9800 грн, це нереальні гроші….оператор Костянтин телефонує і погрожує що буде підключати треті лиця, але по Закону проблему потрібно вирішувати лише зі мною, тому що заборонено розповсюджувати інформацію третім лицям….компанія не діє в рамках Закону….телефонна розмова з оператором Костянтином зафіксована та направлена на НБУ і на цьому не зупинюсь….потрібно терміново закривати цю шарашкіну контору….доводять людей до істерики…