Danilagomodrila 12 июля 2024, 16:52
Отделение по адресу: Одесса, ул. Бунина, 29
Уже третий месяц идет как мои счета в блокировке без объяснения причины
Звонишь оператором ответ всегда один — мы ничего не знаем ничего не можем вам подсказать
Заблокировали все мои деньги на то время и до сих пор их удерживают у себя
никакой информации не запрашивают и в ответ не дают
просто заблокировали деньги
3 месяца 22 тысячи гривен просто лежит у черт пойми кого
0trc2w03 12 июля 2024, 10:42
Кілька разів телефонували з банку з пропозицією відкрити карту. Ну ок, виникла потреба в розстрочці, під неї відкрила карту мед. Але це ж повне непорозуміння, малий прелікмагазинів,. та ще і розстрочка максимум лише на рік ((Буду закривати
15 июля 2024, 13:28
Дякуємо за зворотній зв'язок! Нам дуже шкода, що картка не задовольнила потреби. Ми постійно працюємо над удосконаленням наших процесів і розширенням партнерської мережі. Наразі у нас є значна кількість партнерів, де ви зможете придбати в розстрочку все, що вам потрібно: від електроніки та гаджетів до продуктів харчування, від послуг перукарні до палива на АЗС.
Oksana Marinyuk 1 июля 2024, 9:44
Не зручно їхати за 10 км в банк, щоб зняти потрібні тобі кошти.
Бажаю банку розширитися і поставити свої банкомати в різних торгових точках міста Кривий Ріг. Дівчата в відділенні ввічливі і чемні, бажаю вам найкращих клієнтів і довголіття. Гарного дня!
15 июля 2024, 13:13
Вітаємо! Зізнаємося, отримувати такі теплі відгуки надзвичайно приємно. Щиро вдячні Вам за ці слова. Та обіцяємо, що й надалі працюватимемо над вдосконаленням та розширенням мережі відділень щоб тобі завжди було #простозручно.
Pixelman95 27 июня 2024, 21:37
В листопаді минулого року заблокували картки, дізнався про це коли на касі магазину не пройшла оплата.
На гарячій лінії сказали що служба безпеки проводить перевірку транзакцій по картам, строки їм не повідомляють.
Через місяць знов звернувся, сказали що передадуть запит і зі мною зв’яжуться.
Подзвонив спеціаліст, сказав що є скарга на платіж, і заява в поліцію.
Я сказав що можу надати будь які підтвердження до платежу, але він не сказав на який платіж скарга, і що нічого від мене не потрібно. Що в мене немає власних коштів на картах, тільки кредитні, що я нічого не втрачаю і краще щоб я закрив рахунок.
Я сказав що рахунок закривати не хочу, хочу розблокувати картки і готовий надати всю необхідну інформацію.
Відповів що тоді чекайте на розслідування службою безпеки.
В квітні написав в чат, що моя карта заблокована вже 5 місяців, що я звертався в поліцію і там сказали що на мене немає ніяких заяв чи справ.
Оператор написав те саме що й в листопаді — триває розслідування службою безпеки банку, строки не повідомляють. Що залишать заявку і зі мною обов’язково зв’яжуться. Пройшло 2 місяці, ніхто не зв’язався.
Повезло що на рахунках немає особистих коштів, але хочеться добитись справедливості і розблокування рахунків.
15 июля 2024, 13:53
Вітаємо! Банк отримав повідомлення від кіберполіції щодо проведення шахрайських дій. Крім того, службі безпеки стало відомо, що аналогічні випадки мають місце і в інших банках. Через наявність такої інформації наразі ми не можемо розблокувати вашу картку та рахунок. Ми рекомендуємо вам звернутись до нашого чату: https://t.me/UnexBank_support_botі та подати заяву на закриття рахунку.
virusolog 21 июня 2024, 6:53
Не знаю кому як, а як на мене — банк не дуже гарний.
Додаток обіцяли зробити — не зробили. За те, що оплачував хостинг у Європі та отримував кешбек — картку заблокували на 6 місяців і потім тільки відмовили в обслуговуванні, і то після того як я запитав, а так би мовчали. Тож будьте обережні з оплатами в Європі.

Найгірше те, що карту закрили. Без пояснення причин і без порушень з мого боку.

З криптою не працюю. У гемблінги та азартні ігри не граю. Крім покупок у звичайних магазинах та покупок за кордоном (оплата хостинг послуг), більше нічого не робив. А карту примусово заблокували на 6 міс., а далі якби не питав, то й не відповіли б. І при черговому зверненні на підтримку (1 раз на 2−3 місяці останніх), сказали закрити картку та рахунок. Тому що відмовлено в обслуговуванні.

Поза тим, що при блокуванні не було жодного повідомлення, після запиту на підтримку, там теж не знають за що і як. І відразу повідомили, що у них часто бувають блокування, і це може тривати не один місяць і звертайтеся до них самі, щоб дізнатися, що у вас з картою і вашими грошима на ній. І розблокують вам її або уточнять щось, або викинуть з незрозумілих причин. Оператори зовсім не грамотні, працювати не вміють з клієнтами, якщо вас щось не влаштовує в банку і ви залишаєте їм побажання, зауваження — вас просто ігнорують. Відповідь від оператора дуже тривала і це тільки в робочий час, в нічний або вечірній, можете забути що вам хтось відповість не те що швидко, а й не дуже швидко. А якщо відповість, то питання не вирішить, бо всі питання вирішуються лише з 9 ранку. Косять під Моно та пишуть не тих. підтримка, а «Центр турботи», хоча турботи просто не помічено.

Карта використовувалася лише під кешбек та накопичення на залишок. Всі перекази на карту були з моєї ж карти, тільки іншого банку. Мабуть я їх трохи задовбав запитами, що щось не працює і просто набрид такий клієнт.

Дуже дивно, що клієнтам, які щось купують тільки з к/б і зберігають гроші на карті для заробітку на залишок можуть і відмовляють в обслуговуванні без пояснення причин.

Хоча за відгуками бачу, що намагаються набрати базу клієнтів, а тих, хто сам прийшов і з ними працював — виганяють.
24 июня 2024, 11:30
Дякуємо, що виділили час і поділились своєю ситуацією.
В першу чергу, хочемо відзначити, що у нас дійсно підвищений попит на обслуговування, тому можлива затримка у відповіді, але ми робимо все можливе, щоб відповісти якнайшвидше.

Також повідомляємо Вам про те, що Ваші рахунки були заблоковані службою безпеки Банку у зв’язку з встановленням правомірності платіжної операції.
Згідно з ч. 17 ст. 86 Закону України «Про платіжні послуги» надавач платіжних послуг, що обслуговує неналежного отримувача, для встановлення правомірності платіжної операції у разі опротестування неналежної платіжної операції платником та/або на вимогу надавача платіжних послуг платника зобов’язаний заблокувати кошти в сумі неналежної платіжної операції на рахунку неналежного отримувача на строк до 30 календарних днів.

Додатково зазначаємо, що на період дії блокування будь-який рух коштів по рахунку є неможливим, у т. ч. зняття коштів, безготівковий переказ коштів тощо.
На Ваше ім'я наявний ЄРДР№ **** від 06.12.2023 і саме через це розблокування картки було неможливим.

Щоб бути переконаним, що кримінальне провадження відкрите, потрібно отримати витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань, рекомендуємо звернутись із відповідним запитом в органи національної поліції. Також отримати витяг можливо в додатку «Дія», завантажити його можна у розділі Послуги.
Marene 16 июня 2024, 22:34
Отделение по адресу: Одесса, ул. Бунина, 29
Я думала що це дно, але хтось знизу постукав…і ось це про Юнекс банк!!! огидно все! починаючи з «гарячої лінії» яка ніколи нічого вирішити не може, продовжуючи їхніми менеджерами які сидять в магазинах та луплять в кредитні договори ВСЕ що вас не стосується, та за це все ви ще будете платити!!! ставки облікові просто жах!!!
Читайте уважно, що ці шахраї вам будуть підсовувати в договорах!
20 июня 2024, 12:31
Розуміємо, що можливо для вас це виходить дорожче, але детальні умови ми надаємо до оформлення. Завжди надаємо можливість ознайомитись з кредитним договором і чітко показуємо графік платежів.

Сподіваємось, що після нашої взаємодії в чаті всі питання врешті-решт вирішені.

Адже ми детально розібрали, що оформлений Вами ліцензійний договір HELPSERVICE — це юридичний супровід для клієнта на термін 12 місяців з моменту оформлення, який забезпечує підтримку у разі будь-яких подій.
Заява-приєднання (акцепт) до Ліцензійного договору про використання комп’ютерної програми «HELPSERVICE» йде разом з товаром чи послугою, що купується, згідно з рахунком, отриманим від продавця.
У пункті 1.19 Кредитного договору вказано, який саме пакет придбав клієнт. Оформлення програми не є обов’язковим, це рішення клієнта в момент придбання товарів у кредит.
22.08.2023 було підписано КД №*******, що підтверджує Вашу обізнаність з умовами користування.
OLGA26072012 14 июня 2024, 14:02
Добрый день, хочу поделиться своим отзывом о банке, это наверное самый ужасный банк о котором мне пришлось столкнуться, во первых к операторам дозвониться невозможно, отвечают как будто я пришла к ним домой и требую кофе, обещают перезвонить ждём уже часа 2 никто не перезванивает, сама ели дозвонилась, обещали выслать заявление что я погасила кредит досрочно, хотя зачем мне его писать если у меня указан срок закрытия, и обще я позвонила узнать сумму до полного погашения она очень сильно отличалась во первых мне сказали что я должна 3824.02 копейки, а начала с ним спор как так если я все платила каждый месяц, да один месяц не в срок оплатила на то были мои проблемы, ну, а потом псее пообещали переуточтнить сумму до закрытия и она отличалась на 725,43 копейки. НЕ РЕКАМЕНДУЮ С ЭТИМ БАНКОМ ИМЕТЬ КАКИЕ-ТО ЛИБО ДЕЛА!!!
Unex Bank 18 июня 2024, 14:25
Дякуємо за відгук! Насправді у нас підвищений попит на обслуговування, тому можлива затримка у відповіді, але ми робимо все можливе, щоб відповісти якнайшвидше.

Після аналізу розмов і детальної перевірки, ми хочемо повідомити наступне:
Оператор спочатку надав інформацію про більшу суму через те, що згідно з умовами кредитного договору, що набудуть чинності з 17 червня 2024 року, нараховується щомісячна комісія за обслуговування кредиту в розмірі 3,5% від початкової суми кредиту, яка включається до щомісячного платежу.

Однак, коли стало зрозуміло, що ви плануєте сплатити до 17 червня 2024 року, оператор швидко уточнив суму в операційного відділу банку, і, звичайно ж, сума виявилась меншою.

Ми завжди приділяємо велику увагу турботі про клієнтів і працюємо прозоро.
Arsen2 13 июня 2024, 10:26
Звонят с предложением кредита, хотя я никогда не обращалась в этот банк, неизвестно где взяли мой телефон. Вношу в черный список уже 3-й номер. Достали!
14 июня 2024, 12:59
Вітаємо! Просимо Вас звернутися до нашого чату за посиланням: UnexBank_support_bot. Будьте впевнені — ми докладемо всіх зусиль, щоб ретельно розглянути Вашу ситуацію та вирішити її, аби Ви не отримували небажаних дзвінків.
Abram897 7 июня 2024, 9:35
Друзья, банк какой то странный и я бы даже сказал удивительный. Звонят целыми днями и предлагают кредит. Я вежливо попросил не звонить, так как кредит меня не интересует.
Но вот тут и началось самое интересное, звонят раз в 2−3 дня и снова предлагают кредит. Вопрос — в банке работают дебилы, или биороботы которые не понимают слово -НЕТ?
С таким дегенеративным подходом банк может получить только негатив, а не новых клиентов. Зачем так делать я не понимаю…
7 июня 2024, 14:33
Вітаємо! Вдячні вам за щирі відгуки. Ми обов'язково допоможемо позбавитись надокучливих дзвінків. Щоб докладніше розібратися з ситуацією, будь ласка, зв'яжіться з нами у чаті та надайте свої контактні дані за посиланням: https://t.me/UnexBank_support_bot
Klostry 29 мая 2024, 23:05
В 8 утра обратились в чат поддержки с простым вопросом. Через незначительное время подключился оператор, который сообщил, что ему нужно проверить информацию для предоставления ответа. Через пару часов оператор поставил уточняющий вопрос и получив на него ответ снова исчез) Ближе к обеду решили спросить, все ли с ним в порядке? Оператор сообщил, что ещё проверяет информацию! До 8 вечера больше его не беспокоили, возможно необходимо было время для правильного формирования ответа на достаточно простой вопрос. Но после 8 вечера все же решили поинтересоваться о том, как долго еще планируется проверка информации, на что подключился уже новый оператор и все началось сначала!!!) Ответ уже нового оператора в 22:30 этого же дня: «проверить информацию сможете завтра с 9 утра»))))))
О том, чем же целый день занимался предыдущий сотрудник, нам решили не сообщать.
Unex Bank 30 мая 2024, 16:16
Вітаємо! Нам дуже шкода, що ваше враження від нашої взаємодії було не таким, як ми бажали. Проте дозвольте нам висловити наше бачення ситуації.

По-перше, ваш запит було прийнято нами негайно для обробки, хоча для детальної перевірки нам дійсно знадобився час.
По-друге, після ретельного аналізу ми негайно відповіли і надали необхідну допомогу у вирішенні питань, пов'язаних із вашим запитом.

Як висновок: питання вирішено в повному обсязі.
Chocobo 17 мая 2024, 14:57
Предлагают открыть карту. Я не являюсь клиентом банка и своих контактных данных не оставлял.
17 мая 2024, 17:14
Вітаємо! Зверніться, будь ласка, до нашого чату за посиланням: UnexBank_support_bot. Не сумнівайтеся — ми зробимо все можливе, щоб розглянути ситуацію детально та вирішити її.
kertg 9 мая 2024, 10:54
Оформила заяву на закриття картки і рахунку до неї, попередили, що потрібно 45 днів на закриття, на сьогодні вже пройшло більше ніж 50 днів, картка заблокована, але рахунок все ще відкритий, на гарячій лінії нічим не допомогли, тільки сказали, що треба ще час…
Unex Bank 10 мая 2024, 10:41
Вітаємо!
Здається, щось пішло не так…
Напишіть, будь ласка, до нашого чату за цим посиланням https://t.me/UnexBank_support_bot. Нам знадобляться твої дані, щоб вирішити цю ситуацію.
Bodia9391 30 апреля 2024, 18:12
Діана найкраща зі всіх операторів!
Unex Bank 30 апреля 2024, 18:51
Ми дуже раді чути теплі слова на адресу наших співробітників! Завжди раді допомогти!
Aleks85 28 апреля 2024, 1:22
Отделение по адресу: Киев, ул. Харковское шоссе, 2-А
У меня пролежал депозит под 16 процентов годовых полгода. 26 числа депозаит законячился и упал вместе с процентами на карту. Должная сумма процентов должна была быть 24054 грн, а пришла сумма процентов меньше половины т. е. 11 522,27 грн. Вывод -юнекс банк стал заниматься мошенничеством. Выводы делайте сами.
Unex Bank 3 мая 2024, 15:39
Вітаємо! Висловлюємо щиру вдячність за надання всіх необхідних даних у особистих повідомленнях. Ваш внесок допоміг нам детально проаналізувати та зрозуміти всі аспекти поточної ситуації.

Ми готові поділитися деталями стосовно депозитного вкладу, який був укладений у жовтні 2023 року на термін тривалістю 3 місяці з можливістю автопролонгації.
Справді, загальна сума нарахованих відсотків за депозитом становить 24 054,75 грн.

Проте, ми б хотіли звернути вашу увагу на те, що 26 січня 2024 року було сплачено суму в розмірі 12 532,48 грн під час автопролонгації депозиту.
Звітуємо також, що 29 квітня 2024 року після завершення терміну депозитного вкладу було виплачено точну суму 11 522.27 гривень. Ідеальна точність до копійки не залишає місця для будь-яких сумнівів.

Дякуємо вам ще раз за вашу участь та співпрацю. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас з будь-якими питаннями чи уточненнями. Наша команда завжди готова допомогти вам у будь-який час.
AntonGmail 24 апреля 2024, 11:22
Каждый день поступают звонки с предложением получить карту.
Unex Bank 24 апреля 2024, 11:45
Вітаємо! Щиро дякуємо за такий чесний фідбек! Будь ласка, напиши нам в чат https://t.me/UnexBank_support_bot, щоб ми могли глибше розібратися в ситуації та знайти рішення. Дякуємо за небайдужість — це важливо для нас, адже допомагає ставати краще.
Antonmivina 17 апреля 2024, 14:58
Ребята со службы поддержки просто молодцы! Поднимают настроение, главное что помогли! Ибо без них я бы не разобрался. Умнички! Так держать! Диана, вы супер!
17 апреля 2024, 15:21
Дякуємо за теплі слова! Ми приділяємо велику увагу турботі про клієнтів і щасливі, що ви це відзначили :) У Unex Bank завжди вам раді!
CoJIHuSHko 13 апреля 2024, 14:26
Спокусилась на їхнє «Кредитуємо за одну годину», заповнила форму, а мені прийшла відмова, причину не пояснили ((
16 апреля 2024, 12:27
Дякуємо за відгук!
У кожного банку є певні критерії, які будуються на цілях, внутрішніх правилах. Банк залишає за собою право не розголошувати дану внутрішню інформацію.
Повторно пройти оформлення Ви зможете через 30 календарних днів. Будемо раді бачити вас знову!
Валерій Антюхов 10 апреля 2024, 23:17
22 березня закінчився строк дії депозиту і на мою карту було повернуто 15877.99 грн. Через декілька днів, а саме 25 березня кошти в повному обсязі були перераховані з карти на рахунки в інших банках. Згідно тарифу на залишок власних коштів 1 числа наступного місяця мав бути нарахований певний відсоток на карту на той самий залишок, який був на рахунку 22 — 25 березня. На моє здивування 1 числа на карту було нараховано аж цілих 7 копійок. Не треба мати вищу освіту і бути бухгалтером чи економістом, щоб зрозуміти, що та виплата була замала і тому я звернувся у підтримку за поясненнями чому так сталося і чому сума не відповідає дійсності. На моє питання було оформлено звернення та передане відповідному підрозділу банку для вивчення спеціально навченим спеціалістам. Я не жартую, це вираз працівника підтримки. Через 5 днів я, не отримавши відповіді знову звернувся до підтримки і мене запевнили, що треба зачекати і про хід розслідування мене буде поінформовано. 9 квітня я знову звернувся до підтримки з метою отримати хоч якусь інформацію але мені відповіли, що 10 числа буде вже якась інформація і тоді мене поінформують. Сьогодні 10 квітня про моє питання так ніхто і не згадав тому я й вирішив написати цей відгук про некомпетентність працівників банку та не повагу до своїх клієнтів. Це перший банк де до мене як до клієнта повернулися спиною і не вирішують моє питання. Дуже прикро.
16 апреля 2024, 12:42
Вітаємо! Щиро дякуємо за такий чесний фідбек! Звісно, нам дуже прикро за саме такий досвід із нашим банком. Ми обов'язково розберемо ситуацію, що склалася та обов'язково надамо зворотний зв'язок аби виправити думку!
mari30 10 апреля 2024, 19:59
З початку роботи з банком почались дзвінки з нав’язування карток банку на відмову ніяк не реагували потім вийшло так що пропустили один платіж так як я була в лікарні а чоловік на передовій почались дзвінки з погрозами з різних номерів терміново сплатити прострочення або справа погано закінчиться потім особисті погрози дівчина типу працівник банку спілкується не коректно може дзвонити в будь-який час доби по відео зв’язку більше нема бажання мати щось спільне з цим банком
16 апреля 2024, 12:24
Вітаємо! Щиро дякуємо за такий чесний фідбек! Звісно, нам дуже прикро за саме такий досвід із нашим банком. Будь ласка, напиши нам у чат https://t.me/UnexBank_support_bot — це допоможе нам якнайшвидше розібратись у ситуації, що склалася, та знайти найкраще рішення. Дякуємо за твою небайдужість — це важливо для нас, адже допомагає ставати краще.
Минфин
Ответ администратора
12 апреля 2024, 16:14
Відгук не зарахований (на 12.04.2024).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банк
ukrx 6 апреля 2024, 11:41
Продавал квартиру, выписался заранее. В одних банках все ок, но Юнес Банк блокирует тебя если у тебя нету официальной прописки.
Unex Bank 8 апреля 2024, 18:41
Вітаємо!
Нам дуже прикро за саме такий досвід із нашим банком. Будь ласка, напишіть свій номер телефону — це допоможе нам якнайшвидше розібратись у ситуації, що склалася, та знайти найкраще рішення.
Додатково при потребі Ви можете нам написати дані для перевірки в Чат-бот: https://t.me/UnexBank_support_bot

Курс валют в Юнекс Банке

Курс валют в Юнекс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Юнекс Банк 💰 / Отзывы о Юнекс Банке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Юнекс Банке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.