Aleksandra2019 18 сентября 2020, 12:56
Простояла в очереди минут 15 ( перед мною обслуживается бабушка с квитанциями за квартиру). С кассиром обсудили все и какие деньги сейчас ходят и какие нет, бабушка рассчиталась и кассир отдает квитанции. Спрашиваю у кассира: «У вас принимают налоги на оплату». Кассир молчит, повторяю вопрос, громче. Ответ: «Я еще не закончила», я отвечаю «Разве сложно ответить? Я стою в очереди, Вы уже все обсудили.» — «Нет, я еще занята и ложит последнюю квитанцию бабушке. Захотелось развернуться и уйти, хоть и подошла моя очередь. Желаю банку улучшить сервис, ведь нас у кассы было двое, а что будет, если будет человек пять?
vetall86 14 сентября 2020, 14:05
Обращаюсь по вопросу мошенничества. Деньги принимают на карту вашего банка. Просьба рассмотреть службой безопасности.

Ребята якобы продают автозапчасти.
Заказывал двигатель. Доставка дорого, берут предоплату.

12.09.2020 в 13:48 перевел на карту 2 940грн., получение средств подтвердили. Пообещали до вечера отправить.
12-13.09. на звонки отвечали.
14.09. перестали отвечать и заблокировали вызовы от меня.

Карта: 5355 0860 2874 4323 — Муравенко Максим
тел.: 0964063470
тел.: 0990080221
Сайты:http://best-zapchasti.tilda.ws/,https://autoligainua.wixsite.com/avtoparts

Адреса на сайте и озвученные «мошенниками»:
Закарпатська обл., Берегово, вул.Коцюбинська 17 — склад.
Закарпатська обл., Берегово, вул.Сонячна, 3а — офис.

Просьба обратить внимание на клиента.
Заява в полицию будет подана сегодня.
15 сентября 2020, 9:45
Добрий день! АБ «УКРГАЗБАНК» висловлює Вам подяку за звернення та небайдужість до питань, що виникають — Банком прийнято до відома надану Вами інформацію.
Два раза обращался в отделение по вопросу обслуживания карты — первый раз карту не отдал банкомат другого банка, другой раз — восстановление карты после ее поломки в терминале неаккуратными продавцами в магазине ( сломали магнитную ленту при считывании ). В обеих случаях работники банка сработали отлично — все процедуры восстановления заняли не более 15 минут. Девушки вежливые в общении и быстро выполняют свою работу. Выражаю огромную благодарность оператору Наталье. Удачи в работе и карьерного роста. С уважением, Константин.
NatalkaVinn 10 сентября 2020, 10:16
другий день пробую перерахувати через додаток «еко-банк» гроші на картку Привату, оскільки сиджу на карантині в селі і не маю можливості зняти гроші через банкомат. другий день додаток пише мені, що я маю якесь «суточне» обмеження і відхиляє мої транзакції. виговорила всі гроші на Лайфі з телефонними дівчатами, які дають мені цінні вказівки, як я можу забрати свої гроші, але після цих вказівок додаток торочить те саме. одиниця з мінусом! як тільки закінчиться карантин, обов'язково піду геть з цього банку!
Олександр Куц 9 сентября 2020, 0:10
Сьогодні вимушений був звернутися до цієї «банківської» установи з елементарним проханням розміняти 100 грн.
Черги на було. Зайшов до відділення між 15 та 16 годинами.
На моє прохання розміняти 100 грн., касир, молоденька дівчина, «крізь зуби» відповіла: «… нам заборонено гроші розмінювати ...» ?!
Операційний день!
Банк України!
Відмовляють у розміні української валюти на території України в українському банку!!!
Вибачте, але на цьому мою нормативну лексіку вичерпано!
Шановні добродії, стережиться цієї «банківської» установи!!!
Це не Банк, а… яка-сь :(
Мова про нове відділення по вулиці «Головна»
9 сентября 2020, 18:17
Добрий день! Банком здійснено аналіз описаної Вами ситуації. В Банку за розмін гривневих купюр передбачено тариф 0,5% від суми мін 100 грн., про що Вам і було повідомлено працівником Банку. Слід зазначити, що тарифи на здійснення касових операцій розміщено у відділенні Банку в доступному для клієнтів місці.
zvurska 3 сентября 2020, 9:20
Отделение по адресу: Ужгород, ул. Швабская, 70
Хочу висловити щиру вдячність за якісне обслуговування, коректну подачу інформації, ввічливе відношення та відповідальне ставлення до потреб клієнтів Євгенію Мерзлікіну.
Андрей Pavel 28 августа 2020, 13:40
Часто отправляю родным через Western union деньги в Украину, сегодня отправил но в отделении родным не дали якобы сумма превышающая 5000 гр и отправитель должен написать фамилию, хотя чуть раньше сумма тоже превышала ихний лимит но дали без проблем. Я без фамилии отправлял и большую сумму и так же давали без проблем отделение в другом городе а сегодня решили поиздеваться, в итоге это стоило мне три часа потраченного времени горючее за 50км, нервов.Пришлось зайти и попросить как отправитель этих денег, предлагал им показать данные с приложении Western union и паспорт и что я являюсь отправителем и не могу добавить фамилию через приложение western union на смартфоне нужно было вернутся домой и через компьютер это сделать, ВСЕ РАВНО НЕ ДАЛИ ☝, впредь буду пользоваться и родным советовать только услугами надёжных банков. А в Western uninon будет отправлено письмо с жалобой на этот банк ☝.Поверьте европейских граждан они очень уважают, не то что в Украине!
User7 21 августа 2020, 17:17
Нікому не рекомендую цей банк
Shevchenko95 18 августа 2020, 7:41
16.08.2020 перевела деньги за товар на карту 5354 6630 0360 9431 укргазбанка, с карты монобанка. В конечном итоге товар не получила, и деньги мне не вернули! Оказались мошенники! В свою очередь когда позвонила на горячую линию факт мошенничества укргазбанк зафиксировать не захотел, сказали обращайтесь в полицию! Так вот зная наши власти пока они расшевелятся (если это конечно произойдёт), то уже блокировать карту мошенников, а тем более вернуть деньги уже будет невозможно!!! Самый отвратительный банк в этом плане! Может Вы сотрудничаете с мошенниками и получаете откат за такие действия???
Tiramisu 14 августа 2020, 10:53
Я опять сталкиваюсь с проблемой, когда за ответами по любым вопросам надо идти только в отделение.

Сегодня пришло оповещение, что закончился срок действия пароля. Без дальнейших разъяснений.

Когда я позвонила на горячую линию, указанную на сайте, мне сказали, что это не для ФОПов. Для таких как я есть другой номер. Не рабочий.

Попыталась войти в приложение, но не тут то было. За пол года пользования мобильным приложением для ФОПов, вторичная аутентификация с помощью смс для входа реально начала сводить с ума.
СМС может прийти сразу, может через 7-10 минут, а может вообще не прийти. Все это время приходится втыкать перед экраном компьютера и ждать, ждать, ждать…

Альтернативы, как например, звонок, банк не предлагает.

Отключить это чудо нельзя. Такой функции в настройках нет. Собственно как и самих настроек. Короче, аллегорично, мне на дверь в квартиру для моей безопасности поставили такой хороший замок, что даже мне теперь туда трудно попасть.

Приложение оказалось платным помесячно 200 грн, насколько я смогла разобраться в выписках, помимо платы за обслуживание расчетного счета ФОП.

Технической поддержки в приложении не нашла. Никаких уведомлений по поводу смены пароля и собственно где это сделать там тоже не оказалось.

Придется тащиться в отделение за разъяснениями. Приложение и коммуникация — жесть.
Iana88 11 августа 2020, 22:22
то что в других банках решается за 10 минут, тут решается пару недель. советую любой другой банк
pararamapam 9 августа 2020, 17:05
Мою маму и тётю развели на 3 тысячи гривен в общей сумме. Звонили в Укргазбанк, просили что бы заблокировали временно карту мошенницы, у нас спросили «а что мы должны сказать, если к нам позвонит собственница», мы попросили заблокировать временно, на время подачи заявления в полицию. И сказали что ничего не могут сделать, идите пишите в полицию заявление, только потом, когда получим уведомление от полиции, мы сможем заблокировать карту. Вот номер карты той мошенницы { 5355 0750 2656 7570 Запара Олена } она говорит что, её карта — Ощадбанка, но нам в банке сказали что это именно Укргазбанк
Что делать, помогите ‼️
yard 7 августа 2020, 14:48
07.08 близько 14 години в касі банку робив обмін валюти, але за курсом який як виявляється знає лише персонал банку, тому що, на табло перед банком курс був 27,63 в середині банку на табло курс 27,63, на офіційному сайті укргазбанку курс 27,63, але вже в самій касі мені повідомили, що курс на справді 27,53 і він змінився після 12:00. На моє питання, — чому якщо курс змінився о 12:00 13:30 цього ніде не можна дізнатись крім як в самій кассі, я не отримав ніякої відповіді. Я вважаю, що це обман з ціллю зманіпулювати людиною, адже спочатку вас змушують вистояти в черзі, а потім тільки повідомляють реальний курс. Після того як я передав валюту для обміну, кассирка Шестопал Олена Миколаївна почала роздивлятись, нюхати, пробувати на смак купюри, після чого повернула мені одну і сказала, що не може її обміняти. На питання, — чому не можна обміняти, чи купюра фальшива, — мені відповіли, — що купюра оригінальна, але за смаковими якостями не підходить під внутрішні стандарти банку. Потім мене для чогось почали запитувати ім'я та номер телефону, назване мною ім'я касирці чимось не сподобалось, і вона вирішила, що може вимагати з мене інший варіант імені, або вона відмовить мені у послузі…

Укргазбанк, — це неадекватний персонал, і маніпулятивні, шахрайські схеми обману людей, користуйтесь його послугами якщо вам подобається такий підхід.
Andre3333 6 августа 2020, 13:10
Доброго времени суток… У меня такое впечатление что банковские сотрудники не только не вежливые но и что решают сами что мне делать…
Ситуация такая- ночью регестрируясь на одном из сайтов мне заблокировали карту мотивируя мол тем что сайт мошенников… Да!!!??? Но как же так.? Ранее регестрируясь на нем было всё хорошо и без проблем мошенничества! Никто таких запретов не давал! Так вот теперь укргазбанк решает кому где регистрироваться и платить ???! А сотрудник который взял ночью трубку нехотя обьясняя не вежливо можно даже сказать послала.В ответ на то что я сказал что дело с ихнем банком больше не хочу иметь в ответ услышал ( ну и не надо). Да уж с такими темпами далеко пойдёте))). Так причина того что написал я потерял хорошую сумму денег из-за того что карты были блокированны… я в шоке.…
Valeriy55 1 августа 2020, 19:33
Отделение по адресу: Ужгород, ул. Швабская, 70
Осуществлял оплату за машину. Отделение в г.Ужгород принесло только приятное впичатление. Очень быстро и качественно помогли в вопросе оплаты, отдельно доволен сотрудником Артёмом, в протяжении 10 минут на руках была квитанция. Персонал улыбчивый и приятный. Открыл даже дополнительную карту благодаря сотрудникам
Итак являюсь клиентом банка с 2014 года в части размещения депозита. В июне месяце переоформил на новый строк. К депозитному счету банк эмитировал платёжную карту. В один прекрасный день пришло СМС о том, что карта выпущена и прыбила на о деления (правда на какое не уточнили). Через кол центр узнал номер отделения. Приехал, говорю хочу получить карту. Присаживайтесь, говорят в ответ. Ждите. Рабочих мест сотрудников 8 человек. Карты выдаёт один. При этом все свободны, кроме одного. Просидел в очереди больше часа. И это центральное отделение в г. Днепр. Разве нельзя более оперативно работать?
0632420270 23 июля 2020, 18:26
5 травня 2020 року о 15:26 мені, на мій номер телефону – 0937041376, зателефонували з номера 380445904999. Той, хто телефонував, а це був чоловік, повідомив мене, що це Служба безпеки ПАТ АБ Укргазбанку, та що з мого карткового рахунку невідомі особи намагались зняти грошові кошти. Він також повідомив, що Служба безпеки ПАТ АБ Укргазбанку запобігла спробі незаконного заволодіння належних мені грошових коштів, але, щоб у майбутньому це не сталося знову, мені надішлють пароль, який я повинна їм назвати.
Я не зовсім зрозуміла, що вони хочуть від мене, оскільки ніколи у житті з цим не стикалась. Однак, на той момент, у мене й не виникло сумніву про те, що це можуть дзвонити шахраї, оскільки:
1. Вони відразу представились Службою безпеки саме ПАТ АБ Укргазбанку;
2. Вони не запитували жодних моїх особистих даних, або даних моєї картки;
3. Вони запевнили мене у тому, що вони вчинять дії, які призведуть до блокування моєї банківської картки з метою уникнути спробам зняти з неї грошові кошти.
З першого разу я не змогла продиктувати їм чотири цифри, які вони надіслали мені, тому через декілька хвилин вони знову надіслали мені якісь чотири цифри, які я повідомила їм, більше жодної інформації я їм не надавала та вони нічого і не запитували.
7 травня 2020 року я була у відділенні ПАТ Укргазбанку в м. Болград, яке розташоване в м. Болград Одеської області та розповіла про те, що трапилось співробітнику банку.
Економіст відділення банку Муравйова Діна Євгенівна перевірила мій рахунок та запевнила мене у тому, що все нормально, грошові кошти знаходяться на банківській картці, після чого вона ще раз заблокувала мої рахунки. Окрім того, я показала їй номер телефону з якого мені телефонували та вона відразу повідомила мене про те, що номер телефону 380445904999 є номером телефону Укргазбанку. Більш того, на моє прохання, вона набрала цей номер телефону зі свого стаціонарного телефону і після з’єднання мі разом впевнились у тому, що цей номер телефону дійсно належить ПАТ АБ Укргазбанку.
15 травня 2020 року я отримала смс-повідомлення на свій номер телефону 0937041376, про зарахування на мій рахунок авансу у розмірі 2300 грн., при цьому я відразу звернула увагу на те, що баланс грошових коштів був набагато меншим, ніж попередній від 24.04.2020 року, хоча я не знімала грошей зі своєї картки.
19 травня 2020 року я знову відвідала відділення ПАТ АБ Укргазбанку і тоді виявилось, що з мого рахунку знято грошові кошти у розмірі 71789,00 (сімдесят одна тисяча сімсот вісімдесят дев’ять) гривень.
У відділенні банку співробітники заповнили необхідні документи та запевнили мене у тому, що вся інформація і необхідні документи вони передадуть до головного офісу банку з метою проведення незалежного розслідування факту списання грошових коштів з моєї банківської картки.
Після того, у цей же день я побувала у відділенні поліції та написала заяву, а працівники відділення Укргазбанку склали необхідні для розслідування документи.
26 червня 2020 року у Відділенні ПАТ АБ Укргазбанку в м. Болград, керівником відділення мені була надана відповідь за результатами проведеного незалежного розслідування, згідно якої мені було відмовлено у поверненні грошових коштів.
При цьому згідно наданої відповіді від 26.06.2020 року банк поклав усю відповідальність на мене, звинувативши у передачі паролів, реєстрації у платіжній системі та інше.
Однак банком чомусь не досліджувались обставини телефонування мені саме з телефону Укргазбанку, банк взагалі не звернув уваги на те, що людина, яка мені телефонувала представилась співробітником Служби безпеки саме ПАТ АБ Украгазбанку, в мене ніхто не запитував особистих даних, або даних моєї банківської картки.
А отже виникає багато питань: Звідки у третіх осіб з’явилась інформація про мене, як клієнта банку, що, між іншим, становить банківську таємницю? Звідки у третіх осіб з’явились дані моє банківської картки? Чому не перевірялась інформація стосовно руху грошових коштів по моєму рахунку, з чого видно, що гроші я знімала з картки лише у касі відділення Укргазбанку у м. Болград? Я ніколи нічого не купували в мережі Інтернет та не розраховувалась за допомогою своєї банківської картки, а викрадені грошові кошти були витрачені на оплату мобільних телефонів у магазині Ельдорадо у м. Києві, багато з яких, є досить коштовними.
Я мешкаю у с. Виноградівка, Болградського району, Одеської області та 5 травня 2020 року у Києві не була і не могла бути, оскільки у зв’язку з карантином жодний міжміський, або міжобласний транспорт не працював.
Усе вищевказане, говорить про те, що безпідставне зняття грошових коштів відбулось не без участі співробітників Украгазбанку у яких є доступ до особистих даних клієнтів банку, є інформація про рух грошових коштів та залишках на рахунках, бо усі ці дані якимось чином потрапили до третіх осіб! А без цих даних неможливе списання грошових коштів з карток клієнтів банку, реєстрації їх у мобільному додатку і з чим, наприклад, абсолютно погодився Начальник відділення № 208/15 Укргазбанку Буюклі П.В. під час спілкування 26 червня 2020 року.
Однак очолювана Вами банківська установа, до того ж належна Державі, в особі відповідних працівників, тої ж Служби безпеки, не звертає жодної уваги на це — що відбувається просте обкрадання клієнтів банку, які свого часу довірили свої грошові кошти Укргазбанку.
Відповідно до статті 1073 Цивільного кодексу України у разі несвоєчасного зарахування на рахунок грошових коштів, що надійшли клієнтові, їх безпідставного списання банком з рахунка клієнта або порушення банком розпорядження клієнта про перерахування грошових коштів з його рахунка банк повинен негайно після виявлення порушення зарахувати відповідну суму на рахунок клієнта або належного отримувача, сплатити проценти та відшкодувати завдані збитки, якщо інше не встановлено законом.
Згідно із пунктом 37.2 статті 37 Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» на час встановлення ініціатора та правомірності переказу, але не більше ніж впродовж дев'яносто календарних днів, емітент має право не повертати на рахунок неналежного платника суму попередньо списаного неналежного переказу. У разі ініціації неналежного переказу з рахунка неналежного платника, з вини ініціатора переказу, що не є платником, емітент зобов'язаний переказати на рахунок неналежного платника відповідну суму грошей за рахунок власних коштів, а також сплатити неналежному платнику пеню в розмірі 0,1 відсотка суми неналежного переказу за кожний день, починаючи від дня неналежного переказу до дня повернення відповідної суми на рахунок, якщо більший розмір пені не обумовлений договором між ними.
Відповідно до пунктів 7, 8 розділу VI Положення про порядок емісії спеціальних платіжних засобів і здійснення операцій з їх використання, затвердженого постановою правління Національного банку України від 05 листопада 2014 року N 705, емітент або визначена ним юридична особа під час отримання повідомлення та/або заяви про втрату електронного платіжного засобу та/або платіжні операції, які не виконувалися користувачем, зобов'язаний ідентифікувати користувача і зафіксувати обставини, дату, годину та хвилини його звернення на умовах і в порядку, установлених договором. Емітент після надходження повідомлення та/або заяви про втрату електронного платіжного засобу та/або платіжні операції, які не виконувалися користувачем, зобов'язаний негайно зупинити здійснення операцій з використанням цього електронного платіжного засобу. Емітент у разі здійснення помилкового або неналежного переказу, якщо користувач невідкладно повідомив про платіжні операції, що ним не виконувалися, після виявлення помилки негайно відновлює залишок коштів на рахунку до того стану, у якому він був перед виконанням цієї операції. Емітент у разі повідомлення користувачем про незавершену операцію з унесення коштів через платіжні пристрої банку-емітента на рахунки, відкриті в банку-емітенті, після подання користувачем емітенту відповідного документа, що підтверджує здійснення цієї операції, негайно зараховує зазначену в цьому документі суму коштів на відповідний рахунок.
За змістом пункту 9 розділу VI постанови правління Національного банку України від 05 листопада 2014 року N 705 «Про здійснення операцій з використанням електронних платіжних засобів» користувач не несе відповідальності за здійснення платіжних операцій, якщо платіжний засіб було використано без фізичного пред'явлення користувачем електронної ідентифікації самого електронного засобу і його користувач, окрім випадків, якщо доведено, що дії чи бездіяльність користувача призвели до втрати, незаконного використання ПІНу або іншої інформації, яка дає змогу ініціювати платіжні операції.
24 июля 2020, 12:53
Банком прийнято до уваги інформацію, яка викладена у Вашому зверненні та проводиться перевірка фактів. Інформація потребує додаткового вивчення. За результатами перевірки Ви будете повідомлені додатково.
В період часу з 20 червня — по 8 липня 2020 року я відвідувала Новокаховське відділення АБ «УКРГАЗБАНК», що розташоване за адресою: пр-т Дніпровський, 19 м. Нова Каховка Херсонської області за для вирішиння питання, щодо випуску та подальшої активізації моєї зарплатної картки, однак працівниками вказаного відділення мої питання були вирішені частково, тому я була вимушена зателефонувати на лінію контакт-центру АБ «УКРГАЗБАНК» для усунення проблем з карткою, в результаті чого мною було залишено скаргу.
Працівники Новокаховського відділення АБ «УКРГАЗБАНК», при розмові зі мною поводили себе тактовно, ввічливо, намагалися допомогти у вирішинні нескладних питань, тому будь-яких претензій до їхньої поведінки, манери спілкування чи обслуговування я не маю. Також після скарги мені особисто зателефонував керівник вище зазначеного відділення та в телефонному режимі ми вирішили всі питання, що стосувались моєї скарги. Розмовою з керівником я задоволена повністю, він виявився дуже ввічливим, толерантним чоловіком та приємним співрозмовником. В ході майже всієї розмови, він постійно вибачався за ситуацію, що склалася та дуже переймався за своїх підлеглих.
Lesya76 16 июля 2020, 11:05
Перевели отримання заробітної плати на даний банк. Умовили на тримання домовичка. Погодилася, за умови депозиту на даній картці — щомісяця за мої кошти на рахунку приходило 40 грн., я тішилася, що мала деякий запас недоторканих коштів. Щомісяця знімають 5 грн за смс повідомлення до даних картках. з березня 2020 року перестали приходити смс сповіщення. Каранти і т.д. прийшла розібратися тільки вчора… Виявилося, що банк за відсутності руху по кредитній картці щомісяця з березня знімає по 100 грн!!! і смс будуть приходити, якцо операція буде більше 100 грн.(однак, коли знімали щомісяця по 100 грн. смс чомусь не приходила!!!) Мене, як клієнта про це не було попереджено — ЧИТАЙТЕ НОВИНИ НА САЙТІ БАНКУ!!! А відправити смс розсилку клієнтам можна було?!?!? Звісно, ні — банку це не вигідно. Не погоджуйтеся на кредитні лінії — все рівно обманять!!! Ще вагалася, чи є зиск міняти банк зараз, але зняття моїх 500 грн. за цей період виріщили, що з даним банком потрібно розпрощатися!!!
21 июля 2020, 15:53
Добрий день! Леся Миколаївна, Обслуговування Вашого рахунку здійснюється на умовах тарифного плану, відповідно до яких за розрахункове обслуговування неактивного поточного рахунку та оформлення документів під час такого обслуговування передбачено щомісячну комісію у розмірі 100,00 грн. Неактивним вважається поточний рахунок, по якому протягом 12-ти місяців не проводилися розрахунково-касові операції (операції, ініційовані клієнтом). Комісія утримується щомісячно договірним списанням, починаючи з 13-го місяця у разі відсутності активності за поточним рахунком. Звертаємо Вашу увагу, що, якщо залишок на поточному рахунку менше встановленого розміру комісії, комісія встановлюється в розмірі залишку на даному поточному рахунку. Ознайомитися з актуальними тарифами Ви можете на офіційному сайті Банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/private/card_and_current_accounts/cards/tariffs/.
Игорь Назаров 15 июля 2020, 17:42
Добрый день, пожаловалась знакомая, что на днях ее кинули.
она хотела купить товар на олх, за 3500грн.
Мошенница согласилась выслать товар наложенным платежом, но с предоплатой в 500грн. Знакомая общалась с мошенницей на протяжении 30 минут, та была вежливой, ответила на все вопросы по товару. На заднем фоне был слышен плач младенца. В общем, поверила, что это реальный продавец и скинула деньги на карту Альфа банка, с привата 5355 0762 2031 8430.
После чего мошенница выключила телефон и по сей день на связь не вышла. Сумма не большая, но все же обидно. Заявление будет писать, принципиально, я настоял.
Так же вот номер мошенницы, но он уже который день выключен. 0956019109

Курс валют в Укргазбанке на сегодня