vikusevich 10 ноября 2020, 10:30
Обслуживаюсь в банке более 8 лет как ФОП и физ.(ипотека, кредиты, эквайринг и многое другое) разные эмоции оставлял банк своей работой но в цэлом благодаря сотрудникам все нравилось… но что произошло??? Накопилось:
Апогеем стало когда воспользовалась по надобности кредитной картой «Домовичек» прошел месяц и в одностороннем порядке убрали кредитный лимит и сразу потребовали сразу все вернуть!!! Звонки, сообщения… как-то не один банк такого себе не позволял. За все время я ниразу ничего не задержала. Не приятный осадок.
10 ноября 2020, 14:42
Добрий день! Висловлюємо Вам подяку за звернення. Сподіваємося, що незручності, які виникли під час Вашого обслуговування, не вплинуть на Ваше ставлення до АБ «УКГАЗБАНК»
SvetlanaYa 10 ноября 2020, 8:07
уважаемое руководство Укргазбанка! Скажите пожалуйста зачем при закрытии зарплатного счета физ лица по которому небыло операций требуют заверенные копии паспорта и кода, если таковы были предоставленны при его открытии и почему уже сутки не могут дать информацию есть ли какая либо задолженность по даному счету( еще раз напомню пополнений списаний движений по счету небыло, действовал всего 2недели) и почему при открытии счета пришло по две—четыре смс с разными пин кодами карт????? Горячая линия банка вообще не понять для чего— почти на все вопросы ответ«обращайтесь в ваше отделение» Спасибо.
11 ноября 2020, 17:54
Добрий день! Для аналізу банком описаної Вами ситуації рекомендуємо Вам зареєструвати звернення (скаргу) на офіційному сайті банку через форму зворотного зв'язку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/, зазначивши більш детальну інформацію, зокрема, номер відділення банку, в якому виник інцидент.
Ff4th 9 ноября 2020, 13:10
Заканчивался депозит Срочный, звонит сотрудница банка и сообщает, что необходимо прийти переоформить депозит (хотя действует автоматическая пролонгация, которую я не отменял), пришел, переоформил и только дома увидел, что сотрудница изменила депозит на ЭКО-депозит. Проценты те же, но сам факт самовольного изменения без всякого предупреждения считаю недопустимым. Когда спросил, зачем она самовольно изменила условия депозита, она сказала, что Срочный уже не работает, хотя это не так. Еще один неприятный момент — это то, что при возврате валютного депозита в кассе постоянно пытаются подсунуть купюры с нанесенными печатями (кассир рассказывала сказки, что такие печати наносят при въезде в другую страну), что характерно исключительно для данного банка, в других такого не было.
9 ноября 2020, 19:52
Добрий день! Для аналізу банком описаної Вами ситуації рекомендуємо Вам зареєструвати звернення (скаргу) на офіційному сайті банку через форму зворотного зв'язку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/, зазначивши більш детальну інформацію, зокрема, номер відділення банку, в якому Ви обслуговуєтеся.
Gertner 8 ноября 2020, 13:15
Отделение по адресу: Одесса, ул. Пушкинская, 7
Банк ужасный. Никому не советую с ним связываться. Укргазбанк -онлайн не работает. Видимо денег нет на специалистов. За звонки на горячую линию нужно платить (в отличие от других банков). Даже на звонках пенсионеров решили заработать. СУПЕР!!! У меня еще предложение — за вход в отделения банков взимайте плату — 50.00 грн. Тоже поможет исправить материальное положение.
10 ноября 2020, 18:02
Добрий день! Олено Анатоліївно, Банком здійснено аналіз Вашого звернення.
Щодо правильності відображення Вашої адреси в системі Банку – Банком виправлено помилку, дані приведено у відповідність до Ваших документів.
Щодо онлайн-сервісів, які надає Банк – рекомендуємо Вам встановити мобільний додаток «Еко-банк», за допомогою якого Ви зможете здійснювати операції без відвідування відділення.
Щодо тарифікації дзвінків на цілодобову клієнтську підтримку Банку – безкоштовно зателефонувати до контакт-центру Банку можна за телефоном 0 800 309 000.
Сподіваємося, що негативне враження, яке Ви отримали від знайомства з Банком є хибним. Маємо надію на подальшу плідну співпрацю.
Sem79 6 ноября 2020, 10:00
Мошенник на OLX является клиентом Вашего банка.После полной оплаты товара бесследно исчезает, заносит в черный список, блокирует и подчищает все переписки.Товар, естественно тоже не высылает… Через определенное время, возникает с таким же товаром, но под другим именем и естественно телефон тоже другой! Номер карты 5355086020665971.Телефоны 0999526650 ,0963088734 ,0999819883. Один из этих номеров должна быть привязан к карточке Вашего банка.
6 ноября 2020, 14:05
Добрий день! Надана Вами інформація прийнята Банком до відома. Додатково слід зазначити, що, враховуючи текст Вашого звернення, з метою захисту Ваших прав, рекомендуємо Вам звернутися до профільного підрозділу правоохоронних органів, а саме до Департаменту кіберполіції Національної поліції України. Зважаючи на режим надзвичайної ситуації в країні та для зручності для Вас, Ви можете оформити звернення стосовно даного питання в електронному вигляді на сайті підрозділу за посиланням https://ticket.cyberpolice.gov.ua/.
Тиана Олод 4 ноября 2020, 11:56
Год назад оформила карточку этого банка.Оставила средства на накопление-на всякий случай.Начиная с сентября банк за обслуживание тупо списывает по 100 грн, якобы за неактивную карту, при этом никак меня об этом не информирует.Узнала тогда когда позвонила на их горячую линию узнавать почему смс о состоянии счета уже не приходят-выяснилось что на счету не та сумма которая должна быть, а на 300 грн меньше.Обратилась в банк сказали нужно провести какие-то операции.Моему возмущению не было предела. В октябре с карты пополнила себе счет, а потом 01.11 сделала покупку в магазине.И что… Снова в ноябре они сняли 100 грн за неактивный счет.Причем снова о списании средств никак не информируют.Мало того что за снятие наличных с выплатной карты у них комиссия(о которой никто не предупреждает), так еще и за какое-то обслуживание сдирают по-тихому, надеясь что этого клиент не заметит.НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВООБЩЕ СВЯЗЫВАТЬСЯ С УКРГАЗБАНКОМ.БУДЕТЕ ПОСТОЯННО СКРЫТЫЕ ПЛАТЕЖИ ОПЛАЧИВАТЬ.Кто-то банки контролирует??
5 ноября 2020, 18:15
Добрий день, Тетяна Анатоліївна! Банком здійснено аналіз описаної Вами ситуації, за результатами якого повідомляємо наступне.
Обслуговування Вашого рахунку здійснюється на умовах тарифного плану, відповідно до яких за розрахункове обслуговування неактивного поточного рахунку та оформлення документів під час такого обслуговування передбачено щомісячну комісію у розмірі 100,00 грн. Неактивним вважається поточний рахунок, по якому протягом 12-ти місяців не проводилися розрахунково-касові операції (операції, ініційовані клієнтом). Комісія утримується щомісячно договірним списанням, починаючи з 13-го місяця у разі відсутності активності за поточним рахунком. Ознайомитися з актуальними тарифами Ви можете на офіційному сайті Банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/private/card_and_current_accounts/cards/tariffs/.
Списання 100 грн. у листопаді здійснено через відсутність ініційованих Вами операцій у жовтні місяці. Враховуючи ініційовану Вами операцію 01.11.2020, комісія за неактивний рахунок не буде застосовуватися наступні 12 місяців.
Щодо відсутності смс-інформування про списання 100 грн. повідомляємо, що, починаючи з 02.04.2019 смс-повідомлення про витрати та надходження за платіжними картками надходять тільки за операціями від 100 грн. Про дане рішення Банк попередив клієнтів шляхом розміщення оголошення на офіційному сайті Банку, з яким Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням https://www.ukrgasbank.com/press_center/announcement/12058-informatciya_dlya_derjateleyi_platejnyh_kart_ukrgazbanka. Для можливості отримувати повідомлення по операціям на будь-яку суму, рекомендуємо використовувати мобільний додаток «Еко-банк».
Grim17 4 ноября 2020, 8:26
Я багато років являюсь клієнтом даного банку, але останнім часом дуже неприємно здивований тим, що Укргазбанк наполегливо ігнорує потреби своїх клієнтів, в частині користування функціоналом ID-banking для верифікації в державних системах, таких як «ДІЯ», «Кабінет водія», тощо. Здавалось би державний банк першим повинен був долучитись до цієї ініціативи, проте цього досі не сталося, нажаль. Спочатку я зачекав деякий час, сподіваючись що Укргазбанк згодом доєднається до даного функціоналу, але не розумію скільки ще можна чекати. Мені було б дуже неприємно для цієї можливості оформлювати картку іншого банку, але напевно прийдеться. Це дуже, дуже шкодить репутації.
В Зв'язку з цим прошу Укргазбанк приєднається до ID-banking.
5 ноября 2020, 18:19
Добрий день! Банком наразі здійснюються усі необхідні заходи для можливості реалізації Вашої пропозиції. Висловлюємо Вам подяку за небайдужість до питань, що виникають.
Viverte 3 ноября 2020, 19:01
В даному банку обслуговуються рахунки аферистів, шахраїв. А сам банк не приймає ніяких кроків для запобігання цьому. Коли в мене обманом вивели гроші на картку цього банку. Банк відмовився прийняти скаргу для передачі у відділ безпеки. Що призвело до обману багатьох інших бідних громадян.Так що якщо ви хочете зберегти свої гроші і час не звязуйтесь ніколи з Укргазбанк.
4 ноября 2020, 16:53
Добрий день! Звернення (скаргу) Ви можете залишити на офіційному сайті банку через форму зворотного зв'язку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/. Додатково слід зазначити, що, враховуючи текст Вашого звернення, з метою захисту Ваших прав, рекомендуємо Вам звернутися до профільного підрозділу правоохоронних органів, а саме до Департаменту кіберполіції Національної поліції України. Зважаючи на режим надзвичайної ситуації в країні та для зручності для Вас, Ви можете оформити звернення стосовно даного питання в електронному вигляді на сайті підрозділу за посиланням https://ticket.cyberpolice.gov.ua/.
GorAV 31 октября 2020, 15:04
Завел с привата 10 тыс. на гривневую карту. В мобильном приложении — выполнил обмен. По итогу получил сообщение — что-то пошло не так. Действительно, с гривневой списало, на доларовую не поступило. Дважды звонил на гарячую линию — да видим, действительно есть списание, но нет зачисления. Первый раз — ждите, второй — идите в отделение писать заявление. Вы серезно!? Внутрибанковская операция и необходимо мне отпрашиватся с работы, писать очевидное, чтобы вернуть в свое распоряжение свои же средства? Отличное приложение и система, что допускает разбаланс. По итогу с десятком гривень на одной карточке и с парой доларов на иной на выходные, а может и больше
Oleg Chesnok 31 октября 2020, 10:10
Так склалося, що організація де я тимчасово працював оформила мені зарплатну картку через цей чудо-банк (по інакшому я сказати не можу. Карту необхідно було отримати у Голопристанському відділені Укргазбанку (Херсонська область). Я зі своїми колегами (3 чоловіки), які також повинні були отримати зарплатну картку прибув у вищезазначене відділення банку 30.10.2020 після 14 години. Зайшовши у відділення я відразу помітив відсутність клієнтів — від слова взагалі, незважаючи на те, що відділення розташоване у хорошому місці, поряд з центральним ринком. Я спочатку здивувався, а пізніше зрозумів чому. Клієнт-менеджер попросила у нас паспорти для оформлення заяви — договору. Підписавши заяву-договір, разом із зарплатною карткою отримав іще одну картку (навіщо вона мені незрозуміло, проте мабуть таким чином відділення виконує план з продажу банківських карток). На моє питання чи будуть додаткові комісії за зняття готівки, чи обслуговування картки, клієнт-менеджер відповіла що ні. Інший менеджер взагалі коли ми зайшли вийшов покурити на вулицю. Дійсно, навіщо стояти поряд і пропонувати банківські продукти, якщо можна трохи відпочити на вулиці. На мое запитання щодо пін-коду при отриманні другої картки, клієнт менеджер порадила надіслати запит до банку через смс на телефоні, а у відповідь повинна прийти смс з пін-кодом. Я відразу ж це зробив, проте відповіді до цих пір не отримав. У відділенні начеб-то і не хамили, проте на мій погляд з нетерпінням очікували коли ми нарешті покинемо приміщення, а то самі розумієте — п'ятниця, післяобідня пора, співробітники вже подумками вдома, а не на роботі. Приїхавши додому я отримав смс, який сповістив, що кошти зараховано на карту. За пару годин я у банкоматі іншого банку зняв готівку трьома операціями. Зранку 31.10.2020 пролунав перший дзвіночок — прийшла смс, яка сповістила, що у рамках пакету Старт Драйв ЗКП, за обслуговування зарплатного рахунку з мене списана комісія розмірі 7 грн(!!!). Сказати що я здивувався — нічого не сказати. Вперже у житті з мене було списано комісію по зарплатній картці. При цьому клієнт-менеджер банку видаючи зарплатну картку завіряла мене, що жодних комісій при знятті коштів з карткового рахунку, а також поповненні не буде застосовуватись. Для з'ясування ситуації я подзвонив на телефон служби підтримки. Після довгого очікування мене з'єднали з оператором Тетяною. Я розповів про ситуацію і Тетяна мені повідомила, що дійсно, якщо за місяць клієнт знімав готівку більше ніж два рази, то автоматично нараховується комісія у 7 грн. Я поскаржився на відсутність компетенції клієнт-менеджера Голопристанського відділення Укргазбанку, на що оператор мені відповіла, що вони не відповідають за дії співробітників банку. Занавіс. Круг замкнувся. У відділені банку сидять некомпетентні співробітники, а у службі підтримки некомпетентні оператори. Іншим моїм питання було чи буде з мене стягнута комісія коли я у понеділок 03.11.2020 прийду закривати картковий рахунок, тому що таке відношення та тарифи мене геть не влаштовує. Відповіла що ні, проте я до кінця не вевнений що вона відповіла правильно.Шановне керівництво Укргазбанку, скажіть будь-ласка клієнти вам потрібні чи ні? Якщо ні — то навіщо ви працюєте на ринку. Якщо так, то чому ви застряли у доісторичному періоді у порівнянні з іншими банками? Чому у вас некомпетентні менеджери на відділеннях, які не те що не пропонують додаткові послуги банку, а вводять в оману клієнтів. Чому оператори не знімають напругу під час дзвінка обуреного клієнта? Вона могла би хоча-б відповісти, що інформація про виявлені недоліки буде доведена до керівництва і в подальшому таких казусів не буде. Проте вона відмахнулася як від набридлої осінньої мухи відповівши, що щодо обслуговування клієнтів це не до неї. Чому ви вводите тариф за обслуговування картки при знятті готівки більше ніж 2 рази за місяць? Невже ви не розумієте, що цим ви спонукаете власників цих чудо зарплатних карток знімати усю готівку з картки відразу? Розумні банки навпаки мотивують клієнта залишити кошти на картці нараховуючи при цьому 5-7% річних на залишок коштів. Банк геть не виправдав моїх сподівать. Дуже обурений. Я вже навіть не пишу про мобльний додаток банку — щоб зайти у нього потрібно витратити декілька діб (я правильно вказав, саме діб, а не годин), а тому там і відповідний функціонал.
3 ноября 2020, 9:58
Добрий день, Олегу Васильовичу! Висловлюємо Вам подяку за звернення – надану Вами інформацію доведено до керівництва Херсонської дирекції та прийнято до відома.
Щодо тарифів, на умовах яких здійснюється обслуговування Вашого рахунку, зазначаємо, що згідно тарифу (https://www.ukrgasbank.com/private/card_and_current_accounts/cards/tariffs/) за розрахунково-касове обслуговування рахунку передбачено щомісячну комісію 7 грн. Звертаємо Вашу увагу, що зазначена комісія не утримується, якщо обсяг розрахунків протягом календарного місяця становить більше 1 000 грн. та більше 2 операцій.
Щодо проведеної консультації працівником контакт-центру, зазначаємо, що банк може провести аналіз телефонної розмови між Вами та працівником контакт-центру банку, для цього просимо зазначити номер телефона, з якого Ви телефонували, дату та орієнтовний час дзвінка.
Додатково зазначаємо, що у разі необхідності, Ви можете залишити звернення (скаргу) на офіційному сайті банку через форму зворотного зв'язку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/.
lunarking 31 октября 2020, 9:03
Я вже 6 років як клієнт укргазбанку… намагаюсь згенерувати новий пін-код на карту, все роблю вірно: відправляю на вказаний номер відповідні літери та цифри, а відповіді так не отримую. Цікаво, в якому столітті прийде смс з новий пін-кодом, в 22 чи 23 столітті? Але найцікавішим є, власне, користування особистим кабінетом в офіційному додатку… коли блокується особистий кабінет, то потрібно, аби його розблокувати, йти у відділення та писати заяву на розблокування. Я перепрошую, але ви в укргазбанку там з кам’яного століття, чи що? Процедуру розблокування особистого акаунта, щоб користуватись мобільним додатком, можна проводити за телефоном, назвавши всі свої дані тощо, як це робиться, наприклад, в Приватбанкові. Це зовсім не зручно постійно бігати у відділення чи за новим пін-кодом, бо він не приходить на телефон після усіх маніпуляцій, чи за тим, щоб користуватись особистим кабінетом, оскільки система банку вважає, що якщо з першої спроби не вийшло зайти у мобільний додаток — треба одразу блокувати.
2 ноября 2020, 17:10
Добрий день! Для врегулювання Вашого питання (отримання пін-коду, розблокування акаунту мобільного додатку) Вам необхідно звернутися до найближчого віддідення АБ «УКРГАЗБАНК». Слід зазначити, що є випадки, коли можна розблокувати акаунт по дзвінку в контакт-центр, але у Вашому випадку акаунт заблоковано по причині тричі невірно введеного пін-коду – в такому випадку розблокувати акаунт можливо виключно у відділенні банку. Такі заходи здійснюються банком заради безпеки Ваших коштів.
Wizard123 30 октября 2020, 14:03
Около года назад, в приложении появилась функция оплаты коммунальных услуг. Каково же было моё удивление, когда там начал отображаться левый адрес с суммами долга за коммунальные услуги. Обращался раза 3 к операторам — каждый раз одна и та же отмазка «Ваше обращение зафиксировано, ждите» При этом удалить этот адрес я не могу. Это что получается, к моему банковскому счёту привязан какой то левый адрес? Как такое может быть? А если этот человек кредит возьмёт? Или какой нибудь законопроект о заморозке счетов тех кто не платит коммуналку? Благо организация рассматривает вариант смены обслуживающего банка, ибо это какой то цирк.
2 ноября 2020, 17:12
Добрий день! Наданої Вами інформації недостатньо для аналізу ситуації. Просимо Вас зазначити Ваше ПІБ або ж залишити звернення через форму зворотного зв`язку на сайті АБ «УКРГАЗБАНК» за посиланням: https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/.
380992657130 29 октября 2020, 18:37
Доброго дня, минулого року в Укргазбанку я знимала з європейської картки гроші, ввела суму 8 тисяч гривень а видало 5 тис на руки, на чеку 8 тис,і так само з картки 8 тис зняло, куди ділися гроші,і як доказати мені що видало 5 тис.я зразу звернулася до працівників цього банку, нам сказали звертатися в банк звідки і карточка, звернулися ми до банку Словакії,і там дали відповідь, що дійсно зняло з картки 8 тис,і більше не можуть нічим нам допомогти,і що звернутися туди звідки знимали гроші… скажіть мені як мені тепер звертатися туди,і доказати, що гроші повністю банкомат не видав, а суму з картки ту яку вводила стягло
2 ноября 2020, 14:39
Добрий день! У ситуації, яку Ви описуєте, АБ «УКРГАЗБАНК» виступає банком-еквайєром, а банк Словакії виступає банком-емітентом. Згідно правил міжнародних платіжних систем, у разі необхідності оскарження здійснених операцій, необхідно звертатися до банку-емітенту. Враховуючи це, АБ «УКРГАЗБАНК» не може допомогти Вам у вирішенні Вашого питання.
AZRAEL12 27 октября 2020, 22:02
Люди будьте внимательны, проверяйте данные карт которые присылают вам псевдо продавцы.
5354 6630 0339 6831 Ткачев Александр
Этот гад меня кинул, в олх висело объявление по поводу покупки телефона, кинул он меня на 200 гривен, мол предоплата за доставку, будьте внимательны
Viktoriya Luka 23 октября 2020, 16:11
Отделение по адресу: Львов, ул. Б. Хмельницкого, 5
Сиджу в черзі з номерком вже годину, хоча мені треба просто отримати нову картку, бо в старі термін закінчився. Спочатку прийшла смс без вказання адреси і я поїхала у відділення де раніше отримувала попередню. Там на місці дізналась що моя картка в іншому відділені ))), весело. От тепер просто сиджу тут вже годину, хоча розумію що зі мною роботи 5-7 хвилин. Всі хто зайшов після мене вже вийшли )), а ну ще було пару людей без номерків, по блату видно. І так в цьому відділені завжди якийсь «геморой». Шкодую що мій зарплатний проект від роботодавця саме в цьому банку!!! Бажаю вам виправитись!!!
23 октября 2020, 18:33
Добрий день! Висловлюємо Вам подяку за відгук, адже інформація, надана клієнтами банку, допомагає нам вживати заходів для поліпшення якості обслуговування. Звертаємося до Вас із проханням повідомити Ваше ПІБ, дату візиту, номер чеку, отриманий Вами в терміналі електронної черги, — це дозволить нам здійснити аналіз описаної Вами ситуації.
MarinaM97 22 октября 2020, 20:43
Карточку аж готовили 10 дней, пришлось тащиться 2 раза на другой конец города, так еще и пытались впарить кредитную. А саму зарплатную выписали на чужое имя, сделали ошибки в фамилии. На замечание оператор ответила, что в этом нет ничего страшного и мол, это клиент обязан проверять сотрудника банка. С большим трудом девушка соизволила выпустить неименную зарплатную карту с лимитом на снятие 30 тыс/месяц (wtf??). Кстати, карту почему-то не видно в приложении. Как дойдут руки, обязательно сменю банк и больше не буду связываться с укргазбанком никогда.
Борис Будяк 22 октября 2020, 17:37
Если уж делаете приложение для айфона, то либо сделайте его нормальным, либо зачем его делать вообще.И это не мое субъективное мнение-это мнение пользователей Апстори-рейтинг приложения там ниже плинтуса.Что касается моего опыта, то я сегодня час воевал с приложением, пытаясь купить доллары на две копейки дешевле, чем через кассу и все ровно пришлось покупать через кассу:)-оно то висло, то не давало войти, то не проводило операцию, а в конце, после его перескачивания, вообще показало, что денег на картах у меня нет вообще:)
26 октября 2020, 17:52
ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКРГАЗБАНК» розглянуто Ваше звернення, отримане Банком щодо некоректної роботи мобільного додатку «Еко-Банк» та повідомляється наступне.
Банком проведена перевірка за вказаним фактом у Вашому зверненні. Проведена низка заходів по усуненню технічної помилки. Зареєстровано інцидент.
Банк приносить Вам свої вибачення за спричинені незручності.
vaspap 21 октября 2020, 12:23
Сегодня 21.10.20 около 10 часов утра хотел получить перевод по Western Union, но мне сказали, что переводы выдают только клиентам банка и предложили оформить карточку, которая мне совсем не нужна.
С уважением, Александр Владимирович Василищук, пенсионер, ветеран труда.
123456anya 19 октября 2020, 19:59
В салоне Шкода по адресу Проспект Перемоги 67 работает касир Скомаровскпя Марина, портит сервіс! Хамка, нервная, неадекватный человек место которой на рынке! Покупали авто, платили через кассу, нервная и очень Хамила! Решите вопрос чтобы вам не портила репутацию!
Алёна Архипова 11 октября 2020, 10:12
Под видом магазина вещей в Инстаграм с 2019 года просят предоплату на карту 5354663003861925. После оплаты не выходят на связь и товара, соответственно, тоже нет. Все скрины диалога и транзакции могу предоставить. Прошу принять меры!
12 октября 2020, 12:51
Добрий день. Зазначена Вами платіжна картка не належить АБ «УКРГАЗБАНК», платіжна картка емітована АТ «ОКСІ-БАНК».

Курс валют в Укргазбанке

Курс валют в Укргазбанке