GNicolay 7 мая 2020, 23:16
При перевыпуске карты, постоянно предлагали какие то услуги. При этом если я говорю что мне это не интересно, продолжают рассказывать, зачем? В конце сказали что нужно обязательно оформить страховку, мне она не нужна, но поскольку, со слов менеджера, отказаться нельзя, выбрал самый дешевый тариф с уговором что якобы я смогу его расторгнуть через 3 месяца… Но это же по сути обман, потому что вечером я зашел в приват24 и отказался от этой услуги. Зачем вы обманываете клиентов?
8 мая 2020, 10:08
Оформлення додаткових послуг при отриманні картки не є обов'язковою умовою. Викладені Вами дії співробітників суперечать чинним стандартам обслуговування і обов'язково буде проведена відповідна робота.
Sasha13031980 7 мая 2020, 21:41
Онлайн консультанти приват банку на дуже високому рівні консультують на любі питання пов'язані з платежами, що коли і як потрібно робити! Молодці!!!
8 мая 2020, 9:53
Раді, що Ви оцінили роботу підтримки настільки високо. Будемо намагатися й надалі надавати Вам і всім клієнтам нашого банку такий рівень сервісу, що заслуговує тільки такої оцінки.
Минфин
Ответ администратора
12 мая 2020, 10:10
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 12.05.2020).
Oleglexit 7 мая 2020, 20:13
Привлек клиента на карту Универсал. Оператор колл центра оформил заявку на «Универсал ГОЛД».
Когда я узнал эту информацию от клиента которого привлек(єто моя мама кстати), позвонил в поддержку.
Комментарий от оператора: «Странно почему так произошло»
Оператор порекомендовали забраковать заявку. Что бы потом пересоздать.

Я так и сделал. Но пересоздать заявку не мог потому что на клиента уже оформляют «Универсал Голд».

ок. Планировал привлекать в приват банк компании на валютные и корпоративные счета. Так как это моя проф деятельность.
Но если вы кидаете меня на физике то какой смысл мне с вами работать?
Пойду в универсал.
8 мая 2020, 9:16
Ви отримуєте відмову при заведенні повторної заявки на кредитну картку, тому що не можна залучати клієнта на той же продукт частіше ніж 1 раз в 90 днів.
Валютні і корпоративні рахунки трохи нижче в списку продуктів, спробуйте, будь ласка, повторити заявку безпосередньо на потрібний продукт.
valdemar1989 7 мая 2020, 18:48
Принял участие в акции Оплачуйте комуналку, Інтернет та ТБ у Privat24 карткою Mastercard, а ми повернемо вам 10%. Делал оплаты и ждал кешбек, но пришла дата выплаты и началось)) тех поддержка в мобильном приложении «Ой еще 6 часов до 23.59 кешбек прийдет. Ничего не пришло. Звоню на горячую линию мне говорят, что я гос.служащий(хотя таким никогда не являлся) и поэтому нельзя получать кешбек. На мой ответ что я не гос.служащий — сделали заявку от 16.04.2020. Сказали, что на все последующие оплаты кешбэк будет, но и на следующие оплаты его не зачислили. Звоню 1.05.20 — ответ меня убил. Ой вижу вашу заявку, она еще не обработана, но срок заканчивается. Давайте я там отмечу, что проблема не решена это всего займет 1 или 2 дня и деньги у вас. Звоню 4.05.20 и тут ответ просто убил „Вижу заявку на заявку и нужно ждать еще 14 дней. ПриватБанк Вы настолько нищий банк, что не можете выплатить 100грн обещанного кешбэка? Отговорки про заявки и госслужбу? Может стоит начать получать ЗП(и посоветовать коллегам) и пользоваться другими услугами например в Моно? Там кешбэк регулярно платят. Да и еще в мобильном приложении такие “грамотные» спецы(жаль тут скрины нельзя делать) у вас, что страшно за ваш банк.
7 мая 2020, 20:06
Добрий вечір!
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати Вас відразу повідомлять.
Андрій Гаращенко 7 мая 2020, 18:02
Банк впроваджує інновації, і займається навчанням широких верств населення. Де іще у світі ви бачили банк, клієнт якому може сам собі перевипустити й активувати картку за 30 секунд на смартфоні)?
7 мая 2020, 18:47
Добрий вечір!
Ваш відгук мотивує нас бути кращими та надавати ще зручніший дистанційний сервіс. Дякуємо, що оцінили наші старання.
t1234567 7 мая 2020, 16:31
Отделение по адресу: Киев, пл. Контрактовая, 4
Скжите зачем врать???? если кредитных каникул нету… если это чистой воды брехня… обещали *** одно делают совсем другое… а если человек без работы… ему что почку заложить свою. откройте отдел примем ваш орган в банке и люди начнут почки свои приносить чтоб вам кредит гасить когда в стране карантин.
7 мая 2020, 16:52
ПриватБанк, розуміючи складну ситуацію, що виникла внаслідок пандемії та введених додаткових мір для запобігання поширенню вірусу прийняв наступне рішення.
З 01.03.2020 по 30.04.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також до 31.05.2020 нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору за користування кредитом.
Введення карантину, а також інших заходів щодо боротьби із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території України, не звільняє клієнта від обов´язків щодо обслуговування кредиту згідно з умовами договору.
Якщо клієнт не вносить обов´язковий платіж, це вважається порушенням зобов´язань по договору.
irenireen91 7 мая 2020, 14:23
Отримала виплату декретних коштів у розмірі 19 550, 16 грн на свій соц. рахунок в ПриваБанку. Наразі оператори чату и гарячої лініі незаконно вимагають сплату податку ЄСВ наступним чином: «для проведення платежу з призначенням » декретні « банк контроює сплату ЄСВ у розмірі 1/5 від суми платежу».

Це вимагання коштів є незаконним, адже ЄСВ за весь період в мене вже сплачено. Соц. страх нараховує декретну суму на основі МИНУЛИХ виплат ЄСВ, я не повинна оплачувати ЄСВ ще раз з цієї суми. Це подвійне оподаткування! Копії сплат за минулий період, за який було нарахування декретної виплати, надіслала ПриваБанку — у відповідь ІГНОР.

Згідно з пп. 165.1.1 НКУ

Доходи, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу:
165.1.1 сума державної та соціальної матеріальної допомоги, державної допомоги у вигляді адресних виплат та надання соціальних і реабілітаційних послуг відповідно до закону, житлових та інших субсидій або дотацій, компенсацій (включаючи грошові компенсації інвалідам, на дітей-інвалідів при реалізації індивідуальних програм реабілітації інвалідів, суми допомоги по вагітності та пологах)

Письмо ГФС от 11.07.2017 г. № 1127/Р/99-99-13-02-01-14/ІПК

Правове регулювання надання допомоги у зв´язку з тимчасовою втратою працездатності та вагітністю та пологами здійснюється відповідно до норм Закону України від 23 вересня 1999 року № 1105 ’Про загальнообов´язкове державне соціальне страхування’ із змінами і доповненнями. Суми допомоги по тимчасовій непрацездатності по вагітності та пологах, отримані фізичними особами — підприємцями, в тому числі тими, які обрали спрощену система оподаткування, не є базою нарахування єдиного внеску.

Кошти мають бути виплачені в повному розмірі без подвійного оподаткування. Якщо ПриватБанк не хоче працювати законно, буду вимушена звернутись до вищих інстанцій.
7 мая 2020, 16:01
Ми не бажаємо, щоб між Вами та банком були непорозуміння. Дозвольте пояснити, що лікарняний / декретні надаються застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю компенсує втрату доходу. Таким чином, декретні прирівнюються до заробітної плати (доходу). Значить, банки зобов'язані контролювати сплату єдиного внеску при оплаті лікарняних відповідно до ст. 24 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».
Рекомендуємо Вам вказати період, за який у Вас вже сплачено ЄСВ та прикріпити квитанції в контроль податків. Сума повинна бути не менше, ніж 1/5 від суми 19 550, 16 гривень.
Nardep 7 мая 2020, 12:08
Я пенсионер по инвалидности 2 группы. Моя пенсия заходит на картку «для выплат», которую я в своё время открыл в Приватбанке. ДВС с моей пенсии снимает 20% в счёт погашения долга по штрафу. То есть Пенсионный Фонд перечисляет мне пенсию на счёт уже за вычетом этих 20%.
Спустя 2 года государственный исполнитель ДВС приняла решение по этому же производству наложить арест на мои счета в Приватбанке.
В Постановлении ДВС написано, что нужно ограничить передвижение всех моих средств, находящихся на счетах, кроме тех средств, на которые запрещается накладывать арест действующим законодательством Украины. На мою карточку «для выплат» помимо пенсии ранее поступали так же переводы от частных лиц. На момент наложения ареста на мои карточные счета на них никаких денег не находилось. Помимо этого на карточке «универсальная» у меня был разрешённый минусовой лимит около 14тыс.грн., который я исчерпал.
Когда зашла пенсия, то Приватбанк её автоматически арестовал. Я несколько раз обращался в Приватбанк с просьбой выдать мне пенсию потому, что это социальная выплата, на которую законом Украины запрещено накладывать арест.
Мои обращения сотрудники Приватбанка рассматривали несколько раз на самых разных уровнях. В итоге одни отписки без какой-либо конкретики. Типа обращайтесь в ДВС, что бы они сняли с вашего счёта арест и только тогда Приватбанк разблокирует пенсию. То есть я получил фактический отказ в возможности распоряжаться своей пенсией, хотя, повторюсь, в Постановлении ДВС написано именно для моей ситуации, что запрещено арестовывать социальные выплаты, в число которых входит моя пенсия, с которой и так удерживается 20% по этому же производству ДВС.
Приватбанк превышает свои служебные полномочия и злоупотребляет своим положением, что в моей ситуации уже привело к тому, что я не смог своевременно оплатить минимальный платёж по картке «универсальная» в размере около 700грн.
Помогите пожалуйста отстоять свои права и наказать сотрудников Приватбанка за произвол, самоуправство, злоупотребление служебным положением и за превышение должностных полномочий. Заранее благодарю.
7 мая 2020, 14:29
В разі надходження постанови про арешт — Банк змушений призупинити операції по рахунках, згідно з постановою про накладення арешту.
Сall-центр Міністерства юстиції: 380 44 364-23-93.
Дізнатись суму заборгованості, надання копії листа про накладення арешту, причини арешту Ви можете у виконавця.
Зняття арешту доступне лише після того, як до банку надійде відповідний лист від виконавчої служби.
Дозвольте зауважити, що банком надіслано офіційну відповідь на Ваш запит, в якій Ви можете ознайомитися детально з інформацією, що надано індивідуально за Вашою ситуацією.
Сподіваємось, той факт, що дотримуючись законодавства ми не змогли задовольнити Ваші вимоги, не вплине на наші подальші стосунки. Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
sav4enko 7 мая 2020, 11:42
Регулярно телефонують представники банку, та вимагають сплатити обов'язковий платіж по кредитній карті. Погружують зіпсувати кредитну історію, і це в час пандемії. Дуже шкода що банк так відноситься до своїх клієнтів.
Я вчасно сплачував усі відсотки, і вносив платежі навіть під час карантину. Але у квітні недоплатив 160 грн, і саме це стало приводом дзвінків с погрозами від банку. Як тільки карантин закінчиться, у найближчий же час я стану клієнтом іншого банку. Саме це я раджу і іншим, бо Приватбанк не ціную клієнтів, і у такий важкий для країни час продемонстрував це.
7 мая 2020, 13:42
izhakovska 7 мая 2020, 5:11
Недавно я зайшла на приват24 і помітила, що кожного місяця починаючи з 23 вересня з мого рахунку знімається 109 грн (призначення платежу Поповнення мобільного) Але я не давала ніякого дозволу на зняття цих коштів і ніколи не була у Дніпрі. виходить мій рахунок не захищений від шахраїв. Будб ласка, зв'яжіться зі мною та поверніть мої кошти
7 мая 2020, 13:35
В першу чергу необхідно розуміти, що залишаючи дані картки на сторонніх сайтах та підтвердивши авторизацію картки, Ви даєте згоду на подальші списання з картки без додаткового підтвердження. В подібній ситуації, відв'язати картку можна в особистому кабінеті даного сайту або сервісу.
Дозвольте повідомити, що в особистих повідомленнях в Фейсбуці Ви отримали детальну інформацію стосовно Вашого випадку.
Ми склали декілька простих правил, що допоможуть Вам безпечно проводити оплати в інтернеті — https://privatbank.ua/udobno-bezopasno-pokupki-internet
atlantiqverss 6 мая 2020, 23:49
Покупал телефон в одном Интернет-магазине (дальше ИМ). Оплатил товар на сайте через LiqPay. Чуть позже сотрудники магазина перезвонили — товара в наличии нет и будет не скоро. Естественно потребовал отмены заказа, платеж поставили на возврат, но предупредили, что деньги будут возвращены только после того, как кто-то ещё купит товар на эту сумму именно через LiqPay. Написал по этому поводу письмо на support@liqpay.com — ответа за месяц не поступило. Обратился в поддержку ПриватБанка — там подтвердили, что такая схема возврата действует (называется в счёт будущих платежей), ждите… После двух недель ожиданий, задал вопрос в онлайн-чат LiqPay — а если никто больше не купит ничего у этого магазина? Ответ — через месяц деньги вернутся так или иначе. Прошел месяц, денег нет. Снова онлайн-чат LiqPay, но ответ уже совершенно другой: «В даному випадку якщо нові платежі не надходять, то відповідно повернення також не надійде.» Т.е. мне прямым текстом ответили, что свои деньги за не состоявшеюся покупку мне не вернут. Но наличие новых Клиентов магазина не моя забота. Почему LiqPay перед проведением платежа не предупреждает Клиента о том, что возврат денег может длиться месяцами или вовсе не вернутся??
7 мая 2020, 13:03
Ми не бажаємо, щоб між Вами та банком були непорозуміння. Дозвольте зауважити, що, Банк надає інструмент для здійснення подібних патежів, а не є магазином, який отримує кошти. Дійсно, в подібних випадках повернення коштів на картку здійснюється відразу, як тільки сума нових платежів на адресу компанії буде дорівнювати сумі повернення.
Щодо можливості способу повернення — рішення приймає магазин і може додатково зв'язатися з банком для написання письмової заяви щодо зміни джерела списання. Тобто, магазин має знайти шляхи вирішення ситуації стосовно повернення суми. У випадку, якщо в даний магазин не будуть надходити нові платежі – статус заявки на повернення коштів змінюватися не буде.
Для подальшого врегулювання питання — радимо Вам безпосередньо звернутися в компанію, на адресу якої здійснювався платіж.
Окремо хочемо зауважити, що листи приймаються на пошту technical.support@liqpay.ua
Diana2626 6 мая 2020, 21:59
Отделение по адресу: Одесса, ул. Черняховского, 5
Здравствуйте!
Итак: Я 14 февраля 2020 года, обратилась в отделение банка (г.Одесса ул. Черняховского 5) оплатить налог за себя 156 000 грн!
Кассир перепутала счета: деньги на оплату Единого налога перечислила абсолютно на другой счет (оплатила налог постороннего человека).
Скажите, пожалуйста, как можно быть такой не внимательной? И почему из-за ошибки кассира я должна обращаться в налоговою, платить налог + штраф? 156 000 + 20 000 ???

Качество услуг не профессиональное однозначно, за которые Приватбанк получил комиссию, кассир зарплату, а я кучу проблем!

Я ТРЕБУЮ исполнения обязательств по налогам за счет банка — это все согласно ЗУ о платежных системах и переводе средств в Украине.
Пеня 0,1% в день от суммы не исполненных обязательств за каждый день просрочки!
Бесконечные звонки на «горячую линию” заканчиваются словами «ждите ответа.ждите письма на почту». Но все врут!!! Письма никто не отправляет! Ответа нет. По итогу долгих переписок в чатах помощи, мне присылают это письмо. Где сказано, что допущена ошибка введении реквизитов… и просьба налоговую поменять реквизиты. Но!!!
По итогу документа вашего банка, я вижу что оплата налога была внесена в установленные сроки.
Я как плательщик, внесла деньги в кассу банка вовремя, я выполнила свою обязанность по уплате ЕСВ в тот момент, когда банк принял платежку. И с этого момента ответственность за своевременное перечисление денег со счета предпринимателя на бюджетный счет несет банк. А банк допустил ошибку — перечислил деньги на имя другого плательщика и вина лежит целиком на банке. И отвечать за свое нарушение должен банк. Согласно п. 129.6 Налогового кодекса!

«Банк, нарушивший требования Закона № 2346 и задержавший платежи, уплачивает пеню за каждый день просрочки и штрафные санкции, установленные НК, а также несет другую ответственность за нарушение порядка своевременного и полного внесения налогов и сборов в бюджет.
Плательщик освобождается от ответственности за несвоевременное перечисление либо перечисление не в полном объеме налогов в бюджет и в государственные целевые фонды, включая начисленную пеню или штрафные санкции.»
7 мая 2020, 12:17
Описана Вами ситуація потребує ретельної перевірки. Дозвольте нам її провести. Для уточнення Ваших контактних даних ми звернулися до Вас в приватних повідомленнях.
sunsoaked 6 мая 2020, 21:11
Внимание мошенница!
Заказала товар через Инстаграм страничку sweet.dream.com.ua, отказываются выполнять заказ, предоплату не возвращают. Имейте в виду.
Карта Приват 5363 5423 0742 5232
Коломфєць Р.В.
7 мая 2020, 9:39
Добрий ранок!
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулись з такою ситуацією.
Банк зацікавлений у тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку та затримання зловмисників, які вчиняють протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній Вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно законодавству, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк у свою чергу завжди готовий посприяти цьому будь-яким необхідним чином. У випадку спроби вчинення щодо Вас шахрайських дій, банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, так як стороною, проти якої ці дії було спрямовано — є Ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутися до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом усю необхідну інформацію.
emilpride 6 мая 2020, 17:28
Нижеописанная ситуация надеюсь является просто недопониманием между мной и Приватбанком, так как раньше никаких проблем не было и в целом банком я доволен, много лет являюсь клиентом и имею ФОП счет.

24.02.2020 я воспользовался сервисом P2P операций (https://kuna.io/telegram-bot), если сотрудники Приватбанка не знают, то это перевод между физическими лицами с помощь ПОСРЕДНИКА, коем является вышеуказанный сервис (такой перевод защищён 3DS). 25.02.2020 в 01:17 на мою заявку нашелся покупатель и сервис совершил сделку, покупатель отправил мне средства на карту, он же получил мой перевод в системе (номер сделки 85A38A.830) отправителя я не знаю и естественно не видел его. Утром мне заблокировали карту по причине жалобу на данный перевод и скоро сотрудник финансовой безопасности свяжется со мной для уточнения деталей. Я хранил спокойствие, так как никаких мошеннических действий с мой стороны и близко не могло быть. Через месяц мне позвонили и попросили отправить скриншоты этой P2P операции на почту (aleksandr.fregan@privatbank.ua), я отправил и детально описал ситуацию.
И вот прошло почти 3 месяца и мне тех поддержка заявляет, «отправитель не подтвердил перевод, для того, чтобы уладить ситуацию вам необходимо дать согласие на возврат денег отправителю», С УМА СОЙТИ! То есть отправитель получил мои деньги в системе и хочет получить ещё и то что мне отправил??? если он не подтвердил платеж, то почему приватбанк вообще провел платеж???? при том, что в переводе было указано «Перевод с карты ПриватБанка через приложение Приват24». Этот же отправитель отправил мне платеж на карту другого известного банка (если интересно номер сделки в системе 8D8DA4.438) и проблемы даже не возникло.
Я надеюсь, что сотрудник вашей финансовой безопасности просто безалаберно отнесся к моей проблеме. Настоятельно прошу ПЕРЕСМОТРЕТЬ мою ситуацию!
Я связался с тех поддержкой P2P сервиса (https://kuna.io/telegram-bot ) и они готовы и рады подтвердить подлинность этой сделки. Кейс предельно простой:
Обратитесь в тех поддержку сервиса (support@kuna.io) и спросите действительна ли сделка через «Кунабота» № 85A38A.830 между отправителем Пойда С.М. (номер карты мне недоступен) и Сеитаблаев Э. Р. (5167********0284)
6 мая 2020, 18:44
Добрий вечір!
Ми перевіряємо інформацію за даною ситуацією та у разі необхідності зв'яжемось з Вами в особистих повідомленнях або іншим каналом комунікації.
Milana12345 6 мая 2020, 16:31
Я пару дней назад зарегистрировала ФОП, нужно было открыть счет в банке. Подумала, что логично открыть в Приватбанке, где у меня есть счет физлица.
Начнем с того, что открыть счет в гривне просто, ОДНАКО никто из сотрудников банка не потрудился ответить мне на вопросы, касающиеся порядка подачи инвойсов или зачисления денег на счет.
1) когда я спросила о работе на апворк (не общую информацию, а простой вопрос: подойдут ли стандартные инвойсы с апворк), мудрая консультант скинула мне документ 2017-года, в котором значится, что такое апворк и прочая устаревшая информация. Я посмела возразить, что цифры там не актуальные, да и прямого ответа на мой вопрос я не нашла, и......? Правильно! Консультант покинула чат. Я написала им еще раз с тем же вопросом, пригрозила жалобой, и мне любезно ответили, что да, таки обычные инвойсы подойдут. Спасибо, я убила на это 2 часа времени!
2) Решила я открыть валютный счет, консультантам приват 24 для бизнеса, естественно, на меня плевать. Мало того, что сам сайт тормозил, так мне еще не сказали, что мне нужно сгенерировать новую подпись. Точнее — сказали, спустя час моих перезагрузок страницы. Спасибо на этом! Естественно, никакого оповещения об открытии валютного счета на почту, телефон мне не пришло (ну у нас же передовые технологии и мне нужно обо всем переспрашивать самой по 10 раз). Сегодня решила им написать и спросить, оказалось, что счет открыт. Когда я спросила: какие реквизиты, (вставляю скриншот: https://prnt.sc/sbxweg), мне не удосужились ответить и… покинули чат :))) Итого: ФОП у меня есть, счет есть, в налоговую не могу дозвониться, и я не понимаю, КАК мне зарабатывать деньги, и КАК платить налоги. Мало того, что наше государство не создает рабочие места и мы вынуждены работать на иностранных клиентов, так еще и люди, которые кормятся за счет налогоплательщиков, слишком высокого мнения о себе и не могут потратить 10 минут своего времени, чтобы объяснить мне: КАК заплатить эти налоги.
6 мая 2020, 18:42
Добрий вечір!
Нам би не хотілося, щоб у Вас склалося негативне враження про банк.
Ми постійно працюємо над покращенням якості обслуговування та провели аналіз Вашого звернення в підтримку, щоб уникнути подібної ситуації в майбутньому.
У разі, якщо у Вас залишились невирішені питання, будемо раді відповісти на них в особистому повідомленні.
petrograch 6 мая 2020, 15:58
Заходимо на сайт:

Вводимо Місто Хмельницький

Далі вибираємо Комунальні платежі, м. Хмельницький та Хмельницька область (ІРЦ)

Виконуємо Пошук за адресою

Район м. Хмельницький

Населений пункт м. Хмельницький

Вулиця вул. Старокостянтинівське шосе

№ будинку 8

Цей будинок обслуговує керуюча компанія Домком Хмельницький

Якщо ввести далі № квартири, то бачимо нісенітницю.

Мешканці квартир 1 – 7 можуть через сайт сплачувати послуги керуючої компанії.
Мешканці кварти 8 – 16 не можуть через сайт сплачувати послуги керуючої компанії.
Мешканці квартир 17 – 20 можуть через сайт сплачувати послуги керуючої компанії.
Усі 20 квартир розташовані в одному під’їзді будинку № 8, який обслуговує керуюча компанія Домком Хмельницький.

Усі мешканці будинку за січень 2020 року ще могли оплатити послуги керуючої компанії через сайт. За лютий та березень це вже було неможливо зробити.

Описав детально проблему, направив майл на адреси help@pb.ua, info@pb.ua.

У відповідь отримав безглузду відписку, взагалі то це притаманно Приватбанку.

В лютому поточного року звернувся в банк з питанням — чому через сайт не можна змінити контактний телефон.
У відповідь отримав пояснення, на яких умовах видаються кредити.
Враження таке, що звернення банком не читаються, а в якості відповіді відсилаються довільні тексти, які не мають ніякого відношення до суті заданого питання.
Контакти керівництва банка знайти неможливо. Поскаржитись нікому.
Тому висновок такий — треба закривати рахунок в цьому банку.
6 мая 2020, 16:43
Шкодуємо, що дана ситуація доставляє Вам незручності. Дозвольте пояснити, що Банк відображає інформацію в шаблонах яку отримує від підприємства. У разі, якщо отримувач буде надавати в Банк інформацію про можливість прийняти платіж з призначенням від даних квартир, то в шаблонах це також відображатиметься.
Для уточнення інформації по підписанню договору з ПриватБанком на приймання платежів — рекомендовано звернутись до організації, що здійснює обслуговування будинку.
map9 6 мая 2020, 11:22
17.04.20 при оплате посылки в НП произошел сбой и сумма 989грн была снята дважды. 22.04.20. была зарегистрирована заявка №1200392 о возврате ошибочно снятой суммы. Банк обещал вернуть сумму (сообщения банка имеются) в течение 10 к.д. 05.05.20 деньги возвращены не были, оператор горячей линии вежливо сообщил нам, что он зарегистрировал новую заявку, по которой указанная сумма будет возвращена в течение 120 дней. Интересно, сколько тысяч людей вы сделали своими бесплатными кредиторами?
6 мая 2020, 12:08
При проведенні операції на банк надійшов повторний запит на списання коштів на який банк був вимушений відповісти. За Вашим зверненням в підтримку, Банк, діючи в рамках правил міжнародної платіжної системи сформував запити на повернення коштів. Ми завжди робимо все можливе, щоб запит було розглянуто якомога швидше та на користь клієнта. За результатом розгляду заявок Ви будете повідомлені.
Anna172828 6 мая 2020, 9:07
За неделю 2 раза урезали кредитный лимит. Первый раз на 1500 тысячи, второй раз на последние 500.
При условии того что картой пользуюсь регулярно.
Серьезно?
У меня есть карта другого банка там лимит более 5000 тысяч. Ни разу без моего ведома ничего не меняли!
У вас же все наоборот, делаете что хотите. Такого отношения к клиентам ни в одном банке не видела! Это ещё с условием того что у вас везде бешенные проценты платить нужно. Очень разочарована.
6 мая 2020, 11:25
Ми розуміємо, що зміна ліміту могла стати несподіванкою. Дозвольте пояснити, що ліміт встановлюється для кожного клієнта індивідуально та розраховується на основі більш ніж сотні показників.
Рух коштів та позитивна кредитна історія також враховуються при встановленні ліміту, але це не єдині фактори, на підставі яких банк приймає остаточне рішення. При активному користуванні продуктами банку можливе збільшення ліміту в майбутньому.
Минфин
Ответ администратора
8 мая 2020, 15:15
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 08.05.2020).
Пользователь не предоставил доказательств по запросу администрации сайта, подтверждающих, что является клиентом или пользовался услугами данного банка.
ELENAg77 6 мая 2020, 8:25
В Привате обслуживаюсь почти 20 лет. У меня открыто 2 счета на одной карте — зарплатный и социальный для перечисления алиментов. При открытии социального счета я задавала вопрос о комиссии за перечисление средств при получении алиментов, которые являются социальной выплатой. Мне ответили, что комиссии нет и выдали реквизиты счета, которые я отправила в ДВС. ДВС отправило алименты на социальный счет, из суммы которого была снята комиссия. Я два раза задавала вопрос службе поддержки по поводу комиссии- в первый раз мне не ответили, во второй раз прислали письмо: Шкодуємо, що у Вас склалась негативна думка про наш банк. По карті для виплат, згідно з тарифами карти https://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-dlia-viplat, Поповнення картки без наявності картки (в т.ч. зарахування решти від 50 грн.) у касі — 5 грн, у терміналі самообслуговування – 0,5% від суми (мінімум 5 грн) Та окремо комісія за поповнення картки в Приват24 безготівковим платежем зі своїх карток, через термінал самообслуговування, касу банку, безготівковим платежем від третіх осіб — 0.5 % від суми. На это письмо
я ответила и снова полностью описала ситуацию. В ответ тишина. Ответа на мой вопрос так и не дали. Зачем открывать социальный счет, если при перечислении средств взымается комиссия, как с зарплатной карты. Сплошной обман!!!
6 мая 2020, 11:24
Дозвольте звернути Вашу увагу, що інформація про відсутність комісії при надходженні цільових зарахувань на картку для виплат актуальна. У Вашому випадку на картку було відправлено безготівковий переказ, як звичайне поповнення картки. При формуванні платежу відправником кошти не були зазначені, як соціальна допомога чи інший вид цільових зарахувань. Тому згідно тарифів картки банком було утримано комісію від зарахованої суми.
Darios 6 мая 2020, 6:37
С 28 апреля вступил в действие новый закон о фин мониторинге и противодействию отмыванию денег, полученных преступным путем. Закон предусматривает, что без идентификации пополнить карту возможно не более чем на 5000. Позавчера нужно было пополнить свою карту на 7000, нажал на терминале пополнить, вставил карту, и тут я удивился — МАКСИМАЛЬНАЯ СУММА ПЛАТЕЖА 4999.99. Печально что в государственном банке не знают, как правильно трактовать новый закон.
6 мая 2020, 11:17
Ми запросили в особистих повідомленнях Ваші контактні дані, щоб перевірити інформацію та розібратися в ситуації, що склалася.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝