gala0808 9 июня 2020, 11:56
Отделение по адресу: Полтава, улица Шевченко, 52
28.05.2020 року у мене викрадено карту приватбанку. цього дня я зателефонувала на гарячу лінію та звернулася до відділення банку з метою блокування карти та її оновлення. мені сказали, що потрібний пакет документів. я його зібрала і 01.06.2020 року всі зазначені документи були надані до відділення банку. 02.06.2020 року мені прийшло смс-повідомлення, що документи пройшли перевірку. 03.06.2020 року я їду до відділення банку, а мені говорять, що нібито я була у банку 02.06.2020 року та документи мої знаходяться на перевірці. Хоча зазначу, що самі працівники банку зазначили, що перевірка триває лише 5 робочих днів! На сьогодні, станом на 09.06.2020 мені прийшла відповідь від банку про те, що «… Приносимо Вам свої вибачення від імені банку за отримані незручності. Змушені повідомити Вам, що Ваші документи знаходяться ще на розгляді та затвердженні. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб повідомити Вас про рішення якомога швидше. Ми розуміємо Вашу ситуацію і бажання отримати відповідь якомога раніше. Але, на жаль, на даний момент, відповідальному спеціалісту потрібно трохи більше часу на перевірку інформації, ніж того хотілося б. Це пов«язано з тим, що наш фахівець зобов»язаний перевірити всю інформацію максимально якісно. Ми не можемо собі дозволити випустити з виду будь-який факт при розгляді Вашого питання. Про результати розгляду Ви будете проінформовані додатково. Очікуйте, будь ласка...». Де конкретика? Чому відбувається порушення норм чинного законодавства? Чому відповідь буудується лише на суб'єктивних причинах розгляду? ДЕ ЗАКОН? САМІ ПРАЦІВНИКИ БАНКУ ПОРУШУЮТЬ СТРОК 5 РОБОЧИХ ДНІВ, ЯКІ Ж ВОНИ І ВКАЗАУЮТЬ. Відповіді на той факт, що я була у відділенні банку нібито 02.06.2020 року я не отримую. Хто був у відділені банку 02.06.2020 року насправді? Чому не зазначені строки не можуть здійснити перевірку моїх документів? До публічних діячів ні я, ні члени моєї родини відношення не мають. поняття публічний діяч виокремлено у статті 1 пункту 37 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». На сьогодні з урахуванням всих цих обставин я не знаю навіть чи мої кошти збережені на рахунку! як можна на законодавчому рівні із посиланням на букву закону аргументувати дії працівників приватбанку в даній ситуації? і коли мені нарешті віддадуть мою карту — конкретно число та дату
9 июня 2020, 13:43
vldmrk 9 июня 2020, 11:29
Пытался активировать магазин, на протяжении 4х дней.
Задача была разделить коммисию между клиентом и магазином.

Следовал все рекомендациям менеджеров в чате, (телефона у них нет и это огромнейший минус т.к. менеджеры в чате очень сильно тупят, что бы выяснить любой самый просто впрос нужно ждать минут 10 пока они соизволят придумать что вам ответить). После выполнения всех рекомендация менеджера, магазин успешно не прошел проверку.

На мой вопрос почему, оказалось что менеджер мне советовал то — что запрещенно или не допускаеться международными платежными системами (Visa и Mastercard). то-есть вдумайтесь, вы тратите деньги и время на интеграцию с этим сервисом, выполняете все рекомендации, подаете запрос на активацию и вам отказываю.

Если вы надеетесь активировать компанию за пару часов — это бред, к вам достебуться по каждой мелочи.

А еще, самое гадкое, это то что они заставляют полностью настроить оплату что бы активировать магазин (тоесть ваши клиенты уже начинают платить, деньги зависают у них на счетах) и вы являетесь заложниками ситуации.

Потому что если вы не пройдете активацию, то деньги вернуться вашим клиентам в течении 180 дней.

10 раз подумайте, стоит ли связываться с этой шарагой.

Если есть возможность избежать и не пользоваться услугами эквайринга LiqPay — не пользуйтесь!!!
9 июня 2020, 13:24
Приносимо вибачення, якщо Вам не змогли надати пояснення та допомогти в вирішенні ситуації, що склалась.
Дозвольте пояснити, що за правилами Міжнародних платіжних систем, заборонено перекладати комісію за еквайринг на платника.
Однак Ви може стягувати з платника плату за зручність (convenience fees), наприклад, комісію за покращений сервіс, поштові витрати, прискорене обслуговування або плату за фактичну зручність тощо. Якщо така комісія стягується, то:
— така комісія має бути розкрита на сайті та зрозуміла платнику (із зазначенням переваг, які він отримує), він має погодитися з такою комісією перед проведенням платежу;
— така комісія має стягуватися з усіх подібних транзакцій незалежно від використовуваного методу оплати: картки Visa, картки Mastercard, готівковий розрахунок, електронні гаманці та інше. Метод оплати карткою Visa або Mastercard не повинен бути дискримінований на користь інших методів оплати;
— комісія за еквайринг буде братися з усією суми товару\послуги (сума товару\послуги + комісія за зручності).

Умови активації мерчанта:
1) Повністю робочий сайт на 100%;
2) Повний опис товару або послуги на сайті;
3) Наявність товару та цін;
4) Розташовані на сайті контактні дані адміністрації.

У разі, якщо магазин не активовано, кошти повертаються клієнтам за Вашим зверненням до підтримки, або автоматично через 30 днів.

Щодо часу очікування відповіді оператора, то просимо зрозуміти необхідність перевірки співробітником інформації, що дає змогу надати коректну відповідь. Ми обов'язково перевіримо діалог на його коректність.
Будемо вдячні, якщо Ви надасте нам таку змогу, для цього ми звернулися до Вас в приватні повідомлення, щоб детальніше перевірити Ваш випадок.
Сподіваємось на зворотній зв'язок.
Nedd 9 июня 2020, 11:24
Дважды(!) наложили разные липовые аресты на кредитную карту
Ау, ребята, кредит это как бы ваши денежки, моих там нет
Главное, теперь не подеритесь с частными лжеисполнителями )))
Некомпетентность банка налицо
9 июня 2020, 12:54
Для того, щоб у Вас не складалося хибне враження про банк та ситуацію, дозвольте зауважити, що даного рода процедура проводиться при отриманні банком постанови від Державної виконавчої служби. Для зняття арешту Вам достатньо звернутися до Державної виконавчої служби. Зняття арешту доступне лише після того, як до банку надійде відповідний лист від Державної виконавчої служби.Сподіваємось, той факт, що дотримуючись законодавства ми не змогли задовольнити Ваші вимоги, не вплине на наші подальші стосунки. Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
blackcat2313 8 июня 2020, 21:44
Уже який раз поповняю домашній інтернет через приват 24 і сижу в ітозі без інтернету ще довго! Бо консультанти заявляють що платіж може надходити до трьох діб і адекватну причину цьому ніхто не називає, а кошти знімаються з карти відразу. ПІдсумок не грошей, не інтернету, просто чекати коли він нарешті доповзе нещасний той платіж!
в жодному іншому банку обробка таких платежів не займає стільки часу, переважно за секунди всюди доходять тількі не у приваті.
9 июня 2020, 10:23
Ваш платіж проведено банком в той самий день, і кошти успішно відправлено на користь одержувача. Ви можете надати одержувачу квитанцію для перевірки і підтвердження оплати.
Linakmet 8 июня 2020, 21:24
Отделение по адресу: Киев, улица Юрия Кондратюка, 8
4.06.2020 на ул. КОНДРАТЮКА 8 в 9.23 УТРА в терминале пополняла карточку, деньги ушли, а на терминале появилась надпись, операция не возможно. Весь день пыталась связаться с банком, вечером оператор приняла заявку и сказала, что в течении 23 часов деньги вернутся на карточку. На следующий день я позвонила в банк, но мне сказали, что в данный момент вернуть деньги они не могут, сначала они провидут ревизию терминала, и Если в терминале окажутся лишние мои 2600 грн., то тогда в течении двух недель эти деньги мне вернут. Почему нужно ждать две недели? Деньги были нужны именно в тот момент. Как быстрее решить данную проблему?
9 июня 2020, 10:00
Для ухвалення рішення за заявкою нам необхідно отримати звіт щодо залишку коштів у пристрої, інкасувати його. Ми дуже стараємося встигнути надати відповідь в обіцяний вам термін.
Таня Головко 8 июня 2020, 19:29
Могла бы поставить 5 звёзд, потому что было все отлично, пока банк не показал свое недоверие к постоянному клиенту, который выплачивает деньги все вовремя! Моя бабушка — Головко Мария Яковлевна, довольно долго пользуется Вашим банком, оплачивает кредит всегда вовремя и не было никаких задолженностей, пока Пумб Банк оклеветал мою бабушку, и перекрыл доступ к кредиту Приватбанка. Не дал пользоваться кредитом! Хотя бабушке нужны деньги на операцию. А теперь доверие моей бабушки к Приватбанку потеряно. Мы выяснили что виновен Пумб Банк, и мы больше не будем пользоваться Вашим банком, так как Вы поступили несправедливо. Бабушке не было проблем с этим банком вообще, ей всё нравилось, пока не ввязался Пумб с клеветою, и со своим сбоем системы!
9 июня 2020, 10:00
При встановленні та зміні кредитного ліміту банк враховує сотні факторів, таких як кредитна історія в ПриватБанку та УБКІ, наявність інших продуктів банку, надання або відсутність додаткових документів, що можуть вплинути на рішення банку. В подальшому банк може переглянути свою позицію, щодо надання ліміту.
happyfox 8 июня 2020, 17:51
Киев, ул Кибальчича 11 В, отделение приватбанка, рядом встроенный банкомат Привата выдал мне фальшивые купюры номиналом 100 грн, 6 штук
дата 08.06.2020 время 15. 46
чек номер 3061899890
На купюре написано СТО СУВЕНИРОВ, внизу вместо серии надпись «деньги это грязь, но очень лечебная»
Спасибо, Приватбанк вылечил меня!
Заявку оставила, оператор искренне хотела мне помочь, но увы, это не в ее силах.
доказать ничего не смогу
Будьте внимательны!
8 июня 2020, 19:54
Добрий вечір!
Описаний Вами випадок потребує негайної перевірки. Ми звернулися до Вас в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та розібратися в ситуації, що склалася.
Abmin 8 июня 2020, 14:57
Останнім часом в телеграмі з'являються боти, які містять персональні дані українців, де я й знайшов усі свої дані з бази Приватбанку. У мене є 2 номери телефонів, один з них я не використовував ніде, окрім приват24. І у цьому телеграм боті є мій номер. Тобто за одним лише старим номером телефону бот показав мій новий номер, прізвище та ім'я, також прізвище та ім'я транслітерацією, мій вік та електронну пошту. Так як лише ПриватБанк знав мій новий номер, для мене це є підставою звинувачувати банк у тому, що вони зливають персональні дані українців третім особам. Також перевірив які дані є про моїх знайомих та родичів, і з'ясувалося, що злита база була 2015-2016 року. Звичайно що першим ділом я звернувся в службу безпеки банку, на що постійно отримував шаблонні відповіді про те, що їх пріоритет це захист персональних даних своїх клієнтів. Вони в курсі що в ботах є інформація, але спирають усю відповідальність на клієнтів, мовляв, що це клієнти самі залишають в інтернеті свої дані. Хоча так як я працюю програмістом, я дуже добре слідкую за захистом своїх персональних даних, тому повністю впевнений, що витік даних стався саме з бази Приватбанку. В суді майже не реально таке довести, тому лише тут можу написати відгук про ситуацію яка склалася. Не рекомендую нікому відкривати рахунок у цьому банку, так як потім будь хто зможе отримати ваші персональні дані.
8 июня 2020, 16:01
АТ КБ «ПриватБанк» — є банком, який сумлінно та точно дотримується вимог чинного законодавства України.
Для захисту персональних данних у банку проводиться ряд дій, які запобігають даним ситуаціям.
Ми регулярно фіксуємо шахрайські ресурси, про що ми говоримо клієнтам. Останні тренди — це шахрайство через чат-боти. Також, ми в черговий раз звернулися до клієнтів з попередженням про небезпеку передачі особистих даних в подібних шахрайських ботах.
egor10293 8 июня 2020, 11:48
Здравствуйте!
Я стал жертвой мошенника на OLX. Перевел Тарасенко Артем Олегович попросил перевести деньги за товар на OLX на карту Луценко И.Н. 4149 4393 1786 7657
После этого оказалось, что товар был отправлен наложенным платежом с указанной стоимостью, которая уже была оплачена на карту. То есть получилось, что товар был оплачен дважды. Теперь Тарасенко Артем не выходит на связь. Можно ли что-то предпринять в этой ситуации? У меня остались все переписки и контакты, а также, номер объявления на OLX.
8 июня 2020, 12:47
Банк зацікавлений у тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку та затримання зловмисників, які вчиняють протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній Вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно законодавству, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк у свою чергу завжди готовий посприяти цьому будь-яким необхідним чином. У випадку спроби вчинення щодо Вас шахрайських дій, банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, так як стороною, проти якої ці дії було спрямовано — є Ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутися до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом усю необхідну інформацію.
Eduard Guv 8 июня 2020, 11:45
На рівному місці знизив кредитний ліміт із 20000 до 2000 грн. Заборгованості та прострочок не було. Активно користувався універсальною карткою.
8 июня 2020, 12:43
Нам шкода, що Ви відчули незручності. Дозвольте зазначити, що для кожного з наших клієнтів ми розраховуємо ліміт індивідуально, базуючись при цьому на великій кількості змінних, які впливають на рішення та суму кінцевого ліміту. Рух коштів та позитивна кредитна історія також враховуються при встановленні ліміту, але це не єдині фактори, на підставі яких банк приймає остаточне рішення. Також, радимо не допускати простроченої заборгованості. Спробуйте оцінити інші переваги Вашої картки та в подальшому ліміт може бути збільшений.
Teacheris 7 июня 2020, 22:40
Не перший рік клієнтка даного банку і зіштовхнулася з жахливими некомпетентними працівниками call-центру. Під час карантину у квітні-травні місяці спочатку на мій домашній, потім мобільний (фінансовий) номер почалися дзвінки з невідомого номеру, невідомі особи жіночої і чоловічої статі знали моє ім'я по-батькові і настирно бажали щось вивідати. Ще раніше при оформленні послуг мене завірили, що співробітники банку не телефонують клієнтам, адже мають інші канали для зв'язку. Я просто не бажала мати справу з цими надокучливими людьми, тим більше карантин, самоізоляція, я пенсіонерка страше 60 років. Але сьогодні при спробі зайти до Приват24 я побачила, що мій фінансовий номер заблоковано! Зателефонувавши на 3700 мала неприємну розмову з некомпетентною спіробітницею call-центру Наталею (табельний номер 295554, можливо, 295754), яка монотонним голосом, ніби робот, торочила про банкомат і термінал самообслуговування, де я маю повторно прив'язати номер. На зауваження про самоізоляцію і те, що я мешкаю в селі, де немає банкоматів, вона все рівно торочила про банкомати! Їй було байдуже про те, що я телефоную зі свого фінансвого номеру, вона лише неупинно відправляла мене, стару людину, на банкомат. Я написала скаргу на сайті Приватбанку і отримала таку відповідь:… Вам надходив дзвінок рекламного характеру, співробітнику було повідомлено що номер не належить Вам тому, в цілях безпеки, він був відкріплений. Внести номер в базу даних можна в банкоматі (в т.ч закордонний номер) або терміналі самообслуговування ПриватБанку (тільки українські номери)." Тобто мені, пенсіонеру, кожний день під час карантину телефонували невідомі особи ніби-то з Приватбанку з «рекламним характером», а потім взагалі закрили доступ до Приват24!!! Саме пенсіонеру вони вирішили телефонувати з рекламою, адже бідні-нещасні «не мали» інших каналів зв'язку (у системі Приватбанку мені надходять повідомлення на електронну адремсу, смс-повідомлення, на приват24 теж є повідомлення, необхідності телефонувати НЕМАЄ!!!!) тим більше від імені Приватбанку мені постійно телефонували і раніше шахраї! Прошу провести розслідування і розблокувати мій фінансовий номер. Це дно, Приватбанк. Ви не маєте жодного права телефонувати мені з рекламою, навіть якщо ви працівники call-центру, це підозріло, неетично і нахабно.
8 июня 2020, 11:11
Нам шкода, що Ви зіткнулися з такою неприємною ситуацією, та окремо приносимо вибачення за те, що після звернення в нашу службу підтримки у Вас залишився неприємний осад. Ваше питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. По результату Вам зателефонуємо.
Slava111133 7 июня 2020, 21:46
Вчера, как только мне скинули деньги, 500 гривен, через 5 минут мне приходит на эмеил письмо с квитанцией, о том что я оплатил какие-то услуги в Сочи, в размере 450 рублей, хотя я даже ни разу не заходил на этот сайт. И это такое уже не в первый раз. В службу поддержки банка дозвониться невозможно, 20 минут ожидал, и безтолку. Я считаю что служба безопасности ПриватБанка передаёт персональную информацию клиентов мошенникам, или вообще сами этим занимаются. Я очень прошу Вас с этим что-то сделать. От банка помощи не дождешься
8 июня 2020, 10:57
В першу чергу необхідно розуміти, що залишаючи дані картки на сторонніх сайтах та підтвердивши авторизацію картки, Ви даєте згоду на подальші списання з картки без додаткового підтвердження. В подібній ситуації, відв'язати картку можна в особистому кабінеті даного сайту або сервісу. Якщо Ви не підтверджуєте операції по картці, за Вашим зверненням в підтримку ми можемо сформувати запит на опротестування даних операцій та направити його в міжнародну платіжну систему.
Ми склали декілька простих правил, що допоможуть Вам безпечно проводити оплати в інтернеті — https://privatbank.ua/udobno-bezopasno-pokupki-internet
Last89 7 июня 2020, 19:33
Итак по порядку. Больше 8 лет сотрудничества с банком и вот что имеем по итогу.
— При задолженности в 30000 по кредитной карте, оставаясь в льготном периоде, ПриватБанк может легко понизить лимит до 20000 без объяснения причин, при этом 10000 висит тупо как долг. Что соответственно заставляет Вас в срочном порядке искать деньги. «Очень удобно» и «огромное спасибо» за такие подколы.
— оплата частями. Великолепная и удобная функция данного банка. НО. Как только банк стал государственным — понеслось. Сегодня Ваш лимит 30000, завтра 0, послезавтра 16000. И делайте что хотите. Как товар, б****, по акциям. Никакой стабильности.
Сегодня хотел сделать заказ на виброплиту. Лимит, который показывает программа — 16000. Пробую заказать — пишет лимит 10000. Звоню в службу поддержки, мне говорят — ограничения. Так на кой мне нужен лимит в 16000, если я не могу ним воспользоваться? Поставьте 10000 и все сразу станет ясно. Нет же, давайте пострадает фигнёй.

Короче, из самого лучшего банка, после перехода в гос.собственность, ваш банк упал на дно и начал копать. И теперь непонятно, что хуже, вы или какой-то Альфа-Банк. Впрочем, все, что идёт от государства, превращается в подобное. Удачи вам. Теряйте своих клиентов и дальше.
7 июня 2020, 20:27
Добрий вечір!
Ми розуміємо, що зміна ліміту стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників. Ви можете преглядати інформацію про доступний ліміт в Приват24. Основним критерієм суми ліміту Оплати частинами є кредитний ліміт по картці, який в більшості випадків є аналогічним. Рекомендуємо продовжувати активно користуватись продуктами банку, адже ліміти переглядаються регулярно і можуть бути збільшені в майбутньому. А ознайомитись з усіма перевагами карток завжди можна на нашому сайті — https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
Alex19861 7 июня 2020, 15:39
Добрий день! Сьогодні, через неуважність, були переведені кошти шахрайці, номер карти 5168757334969351 зареєстрована на ім'я Антоненко Віра. Звернення на 3700 залишила. Як можна повернути кошти або покарати недобросовісну людину? Картку заблокують лише, якщо таких звернень буде декілька, а гроші не повернуть, хіба-що, шахрайка сама перекаже(тобто поверне), сума не велика… але це ж не означає, що можна «закрити очі» на обман і дати можливість, цій особі, й далі вести свою нечесну діяльність з допомогою банків. Внести в чорний список банку її всі дані, наприклад
7 июня 2020, 16:05
Банк зацікавлений в тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку і затримання зловмисників, які чинять протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній Вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідування випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.
У разі спроби здійснення щодо Вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є Ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутись до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
SsSs17 7 июня 2020, 0:31
Ничего нового не напишу, и стандартные отписки тоже неинтересны, так что не утруждайтесь те, кто даёт отписки на сайте.
Внезапно срезали кредитный лимит. И нет, это не оправдывает стандартная отписка «чтоб не было непосильных долгов» и про математический алгоритм.
А оставить совсем без денег это нормально? Тем более в карантин?
Ну что же, в следующем месяце будет погашен овердрафт. И после этого мы с Приватом попрощаемься раз и навсегда. Благо функционал у других банков не намного хуже, а вот о таких вещах информации нет. Отзывы на том же Минфине.

Очень жаль, что семь лет спустя придется менять основной банк на другой, но ничего не поделаешь. Мобильные приложения есть почти у всех, переводы не проблема, а билеты можно и через сайты брать, так даже лучше.
7 июня 2020, 11:34
Ми розуміємо, що зміна ліміту могла стати несподіванкою. Дозвольте зазначити, що для кожного з наших клієнтів ми розраховуємо ліміт індивідуально, базуючись при цьому на великій кількості змінних, які впливають на рішення та суму кінцевого ліміту. Рух коштів та позитивна кредитна історія також враховуються при встановленні ліміту, але це не єдині фактори, на підставі яких банк приймає остаточне рішення. Спробуйте оцінити інші переваги Вашої картки та в подальшому ліміт може бути збільшений.
igoro728 6 июня 2020, 21:21
В банке хорошо развито IT и в связи с этим много полезных банковских продуктов, аналогов которых нет больше нигде. Есть очень важное предложение, которое оставлял через сайт банка под номером 41464 от 4.06.20, но его в системе банка сотрудники не видят. Дело в том, что в новых ресайклинговых банкоматах нет возможности снять деньги по qr-коду, для работы с таким банкоматом необходимо вставить карту, поэтому предлагаю и в таких банкоматах внедрить эту функцию.
7 июня 2020, 11:12
Доброго ранку!
Дякуємо за пропозицію. Ми постійно працюємо над покращенням сервісу.
Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні та запросили деталі, щоб перевірити інформацію по Вашому зверненню на сайті.
Анастасія Савченко 6 июня 2020, 18:09
Дуже не задоволена сервісом! Жахливо!
Переказ, який мав прийти за 20хв чекала декілька днів!
7 июня 2020, 11:10
Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні та запросили контактні дані, щоб перевірити інформацію та розібратись в ситуації.
Минфин
Ответ администратора
10 июня 2020, 15:27
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 10.06.2020).
Денис Николаев 6 июня 2020, 16:12
Находился за границей и так получилось, что забыл пароль и основные данные от приват банка.
Нужно было оплатить много вещей, так что казалось ситуация безвыходной. В итоге спокойно через чат решили все вопросы, восстановили доступ и всё это минут за 20. Пользуюсь и другими банками, но тут прям хорошо порадовали.
6 июня 2020, 17:10
Дякуємо Вам за відгук!
Минфин
Ответ администратора
15 июня 2020, 18:08
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 15.06.2020).
Alex39 6 июня 2020, 11:39
Муж работает, в Облэнерго, зарплату получали в нормальном банке, но буквально позавчера финансы перевели на приватбанк. И как только вчера вечером зашли деньги на карточку, сегодня звонят мошенники.
Служба безопасности банка, по

стандартной схеме: все ли карточки на месте, подтверждаете ли вы сумму денег( вроде как он совершил платёж), не передавили ли… И т.д.Мошенник тараторит, пытается забить мозги. Но самое страшное, называет последние цифры зарплатной карточки. Откуда данные? И двух дней не прошло, как получили карточку. Конечно, мошенники остались не с чем. Но сам, факт.
У вас, явные проблемы с безопасностью!
Ваши работники передают информацию о клиенте.

Разберитесь, пожалуйста.
6 июня 2020, 12:21
Дозвольте зауважити, що безпека коштів та персональних даних клієнтів є одним із наших пріоритетів. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист Ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності. Ми склали декілька простих правил, дотримуючись яких, ви не станете жертвою шахраїв — https://privatbank.ua/informational-security.
Сергій Піменов 6 июня 2020, 0:23
После многих лет сотрудничества и чистой кредитной истории (не было ни одной просрочки платежа, кредитный рейтинг всегда выше среднего) вдруг ПриватБанк без всякого предупреждения или уведомления обнулил кредитный лимит и это при наличии действующих договоров оплаты частями. Что бы не попасть на пеню, пришлось срочным образом искать деньги и гасить кредитные обязательства. И это в период карантина, когда у всех напряжёнка с работой и получаемым доходом. Ну что же, как итог, буду закрывать текущие договора и прекращать какое либо сотрудничество с ПриватБанк. Если банку не нужны клиенты без проблем, то уже мне такой банк и подавно не нужен!
6 июня 2020, 11:19
Ми розуміємо, що зміна кредитного ліміту на картці без Вашої ініціативи неприємна. І разом з тим, давайте подивимося на це з іншого боку, рішення ще може бути змінено в майбутньому.
Для цього:
— можете надати документи, що підтверджують доходи.

Виконання цих простих рекомендацій, значно збільшує шанси на отримання потрібного Вам ліміту. Ми обов´язково відправимо Вам повідомлення про зміну ліміту.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝