Linguisto 4 июня 2021, 11:45
Отделение по адресу: Харьков, переул. Банный, 1
Гіршого банку в житті не бачив. Якщо платиш по кредиту, не видають здачу — треба писати заяву на повернення грошей та стояти чергу в касі. Очікування косультації майже нескінченне — вони займаються чим завгодно, але не тобою, навіть якщо ти — єдиний відвідучач зранку. «Дію» не приймають, треба мати оригінал документів, хоча відповідно закону «Дія» прирівнюється до оригіналу. Жах цілковитий, не рекомендую послуги цього банку.
Lena520 4 июня 2021, 11:19
Это самый ужасный банк, которыми я ранее пользовалась. Чтобы снять личные деньги с карты ты должен оплачивать за каждое снятие 0,75%, чтобы пополнить мобильный телефон 1 грн. Что это вообще за бред?
Вы лучше возьмите пример с Монобанка и с А-Банка у них, во первых, функциональное приложение и не приходит по миллион сообщений, чтобы зайти. Во вторых, у них нет лишних комиссий.
В ОТП самое худшее приложение, а самое обидное, что данный банк не работает над улучшением. Такое чувство из развитие остановилось в ссср
sergiosiniy 4 июня 2021, 9:26
Первый и последний раз воспользовался услугами данного банка. Взял кредит на телефон, ежемесячно выплачивал сумму, как положено до 1 числа следующего месяца (так указано в договоре). 5-го мая отправил деньги для оплаты за июнь. При этом бот выдавал информацию что следующий платеж будет сформирован ПОСЛЕ 01.06, т. е. за текущий месяц платеж уже погашен. Но вот после отправки денег система их вдруг решила списать дегьги и отправленные в апреле и в отравленные в мае, предназначенные для июня. А в июне мне сообщили что у меня просрочен платеж. Линия поддержки как тупые боты отвечают заготовленными фразами. Какие-то изменения внести никто не может в системе, чтобы исправить ситуацию. Вся информация, полученная от оператора не имеет никакой ценности, т.к. все то же самое мне сообщили боты. Руководство ОТП банка может смело увольнять всех операторов, они просто бесполезны и протирают штаны зря. Ваши боты полностью выполняют ту же работу, что и операторы, только бесплатно. Всем друзьям и знакомым буду рекомендовать НИКОГДА НЕ СВЯЗЫВАТЬТСЯ с данным банком, т.к. проблемы клиента банку не важны, даже если они созданы самим банком.
28042004iuda 1 июня 2021, 12:12
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 1
Пів року назад ми з чоловіком взяли кредит на машину в ОТП, все було добре на початку, ну потім началися різні зміни, не зрозумілі. Кожного разу коли платити кредит потрібно робити копію паспорта, я сплачую за чоловіка, і мені потрібно мати з собою ще паспорт свій і чоловіка, немає паспорта не можна проплатити на касі, хотя і сплачувала і без різних паспортів, один місяць потрібно паспорт, другий місяць не потрібно. Кожний місяць якісь проблеми. Якщо у вас слабкі нерви, я не рекомендую цей банк.
Предприятие перешло на зарплатный проект этого банка. Получил карту на предприятии (привезли раздавать сотрудники банка). При роплучении карты предупредил сотрудника об отключении смс-информирования и страховки. Сказала всё отключено. Захожу на приложение и вижу спиание средств. Ужасный банк! Никому не рекомендую.
ivanKh 25 мая 2021, 12:46
Хотел взять кредит наличными в банке.
Подал заявку онлайн.
Подошёл в отделение — оформили документы.
Предоставил все телефоны и информацию.
По заявке не пришло ни ответа, ни привета и на следующий день банк от моего имени подал МОИ документы в какие-то левые, непонятные МФО, которые начали звонить с предложением взять у них кредит.
Ни по телефону, ни в отделении банка я на это согласия не давал.
Это вообще как понимать?
Следующий шаг сотрудников банка какой? Взять кредит на моё имя в данных МФО?
Иван Слободянюк 24 мая 2021, 22:18
Отделение по адресу: Винница, ул. Гоголя, 1
Публічно звертаюсь до керівництва АТ «ОТП Банк», оскільки зворотній зв’язок в цього банку з клієнтами відсутній абсолютно, щоб відповідальні працівники банку пояснили наступне питання:
Чому, ігноруючи законодавство України, той же Закон України «Про звернення громадян», будь-яке звернення до банку чи то запит через службу підтримки, чи офіційний лист переданий через систему Clik otpay (так в цьому банку називається система дистанційного обслуговування або Клієнт-банк, як зазвичай називають цю систему звичайною зрозумілою мовою) чи то лист на офіційну електронну адресу банку чи то запит через відділення — результат один — абсолютно нічого. Чи банк працює в Україні по Угорському законодавству (так як бенефіціари цього банку в Угорщині), а там можливо відповіді на питання клієнтів не передбачені. Що потрібно зробити чи в який орган написати щоб мені чітко пояснили наступні нагальні питання:
1) Чому у м. Вінниця вже третій тиждень!!! не працюють банкомати АТ ОТП Банк? Який керівник в банку в цілях економії при заміні банкоматів не передбачив можливі нюанси в цій справі і залишив багатьох клієнтів банку в місті та області без можливості зняття готівки. Аргумент, що знімайте в касі чи знімайте в банкоматах Альфа-Банку чи Креді Агріколь Банку не завжди доречний, оскільки каси мають власний режим роботи і для зняття там потрібно просидіти півгодини з електроним чеком по електронній черзі коли в черзі нікого не має чи може бути один клієнт, але вкладено кошти в систему електронної черги, адже «кількість клієнтів тут як в ПриватБанку і черга стоїть на кілометр, щоб потрапити до відділення банку» (аж два-три клієнта в час), а без чека категорично не можна заходити в банк, або коли є бажання зняти готівку для поточних потреб, то в цей час каси відділення вже не працюють, а от щоб знімати готівки в банкоматах Альфа Банку чи Креді Агріколь Банку з карти ОТП Банк це ще той квест: в одному меню банкомату можливо зняти 500 гривень в іншому аж 5000 гривень, тому що є обмеження на зняття по картах інших банків, а як же зняти 20000 чи 30000 гривень? Якщо працівники ОТП банку відсилають в інші банки знімати готівку, можливо і рахунки можна відкрити теж в іншому банку? Якщо цей відгук читають представники Альфа Банку і Креді Агріколь Банку, то можете надіслати в особисті повідомлення пропозиції по обслуговуванню малого і середного бізнесу, можливо у Вас хоч клієнтам відповідають на звернення і банкомати можливо у Вас працюють постійно?
2) Чому служба підтримки Фізичних осіб- підприємців та системи Clik otpay ні одного разу під час звернення (там же звернення мають записуватись) не було ні однієї спроби вирішити питання чи аргументовано пояснити чому не працює Клієнт-Банк, чи коректно не формується відомість по зарплатному проекту, повторюю, жодного разу не було коректного вирішення питання по зверненню з моєї сторони до цієї служби. Для яких цілей чи для якої мети існує ця Служба підтримки? Що вона може зробити, крім вимовити стандартну фразу: Ми працюємо над вирішенням Вашого питання".?
3) Чому коли банкомати АТ ОТП Банк працюють (інколи вони працюють), то завжди перед затяжними вихідними (коли їх більше трьох) то ці банкомати обовязково мають бути не завантаженими і в них відсутні взагалі кошти (по цьому питанню я звертався до ОТП Банку ще рік назад, на відповідь досі очікую)???
4) Що за норма цікава завантажувати банкомати в після операційний час (після 18−00). Тобто якщо о 9−00 ранку в банкоматі коштів не має то на протязі дня їх і не буде??? Це як? Кошти на електронну систему чергу є, а на оплату інкасації Авалю, ПУМБу чи Укргазбанку, щоб приїхали і завантажили банкомат протягом двох-трьох годин кошти відсутні???
5) Чому банк не приймає банкноти номіналом 500 євро? Чому всі інші приймають, а ОТП Банк з материнським банком в Євросоюзі не приймає? Чому???
Взагалі Національний Банк України перевіряв цей банк на предмет дотримання вимог банківської ліцензії, яку їм видано???
Не тільки мені, як клієнта, а багатьох інших клієнтів АТ ОТП Банк цікавлять відповіді на ці питання, оскільки, ці відповіді не реально отримати звичайним цивільним шляхом, можливо в публічному просторі можливо…
0501772978 19 мая 2021, 19:01
Після закінчення депозиту 2019р я забрав кошти і здав картку. Картку біль
ше не бачив. В 2020р. від колекторів дізнався що є борг за картку.
Звернуся в головний офіс ОТР банку, відмовили. Запропонували напи-
сати заяву, про розірвання договору, який розірвут тільки через 45діб, після оплати за весь цей час, як будто я користуюся карткою. Тоді закриють договір і припинят нараховувати за користування карткою.
Я інвалід 2гр онко-меланома, 70років, за 10місяців 6 операцій.
БАНК НАПЕРСТОЧНИК
Olga Str 19 мая 2021, 12:48
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 128/2
У меня случилась ситуация, мошенник украл деньги и при этом моя карточка находилась дома. И это не моя вина, а вина служба безопасности банка. Я уверена что банк — Банкрот, и не хочет отдавать мне деньги как пострадавшей! Банк не защищает клиентов, ему плевать. В отделении сидят малолетки по 20 лет которые не могут толком ответить на вопросы. Обращалась в полицию. Буду на него в суд подавать!!!
19 мая 2021, 13:30
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 19.05.2021).
Користувач надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
IgorZag 18 мая 2021, 19:33
Отделение по адресу: Киев, ул. Тимошенко, 18
Добрый день.

По адресу ул. Тимошенка 18, сотрудник данного отделения Ирина (работает за вторым окошком) неправомерно отказала мне внести денежные средства на мой личный счет, аргументировав это тем, что выписки из банка (доход-расход) не достаточно, чтоб подтвердить происхождение средств.

Но, согласно документа: Постанова Правління Національного банку України від 17.08.2021 № 346 Про затвердження Положення про застосування Національним банком України заходів впливу, одним из документов, по которому можно определить происхождение денежніх средств является именно выписка из банка (предпоследний пункт вышеуказанной постановы).
В связи с данной ситуацией я потерял 3 часа своего времени и денежные средства, из-за невозможности внести оплату, согласно заключенного мной договора с третьими лицами.
Стыд за такое обращение и хамское поведение!
extrem1234 18 мая 2021, 15:39
карту отп навязали на предыдущей работе. втихую прдключили смс информирование (я отказывался категорически). и теперь мне регулярно звонят с угрозами за долг аж в 12 гривен. при этом по присланным мне реквизитам я не могу погасить долг, плюс в моем городе нет отделения отп. в общеи, не связываться с ними даже под страхом смерти
Vadim Koval 17 мая 2021, 13:06
Ни в коем случае не пользуйтесь этим банком!!!
Непонятные условия бешеные проценты, обратной связи почти нет.
Пользовался кредитной картой платил все в срок, звонил оператору говорил оплатите до 12го числа, отлатил 11го, тут
приходит смс с минусом 410 грн
Выкидываю карту ни копейки не буду платить этим проворованым.
19 мая 2021, 11:09
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 19.05.2021).
Пользователь предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
oleksiikl 15 мая 2021, 11:59
30.04 було змінено тариф за карткою з пакету it-professional, хоча про це попереджено не було ніяким чином, навіть на сайті викладено документ зі старими тарифами
Галина Палій 12 мая 2021, 11:51
На картку даного банку не приходять гроші більше трьох місяців, тому що я в декреті, за цей час банк вимагає!!! погасити заборгованість, повторюсь ВИМАГАЄ, дзвінки поступають після 21:00, з погрозами що приїдуть додому, за — 6.80 грн, за послугу смс.
Тобто за мої гроші, мої, я їх у банку не брала, вони мені дзвонять з погрозами. На мої листи на їхню електронну адресу не відповідають.
BlackDog36 11 мая 2021, 12:38
Сьогодні заблокували мою картку. Тому що з однієї СВОЄЇ картки хотів переказати 600 грн. на іншу СВОЮ картку. І банку це здалося подозрілим! Довелося телефонувати в банк, пояснювати, відповідати на купу запитань, і врешті-врешт мені сказали — «ну добре, розблоковуємо…». Це абсурдно! Як взагалі користуватися карткою? Яка операція вам не здасться підозрілою?
adanon 7 мая 2021, 14:41
Отделение по адресу: Запорожье, пр-т Соборный, 66
Вчера, оформил карту, а сейчас готов её закрыть. Поскольку даже свои деньги снять нельзя, по неизвестным причинам.
Банк какой то машенник, и крутит всё себе в карман.
Daria18 6 мая 2021, 22:23
Отделение по адресу: Киев, ул. Жилянская, 43
Пришла 06.05.2021 закрывать кредит который был погашен 17.04.21, а мне говорят: «Вы должны 2 копейки, закрыть кредит не можем». Объяснить не могут почему так, говорят: «так система считает»
Мутный банк. Лучше не связываться.
Golovach5 29 апреля 2021, 17:38
Зняття коштів з карти отп банку можливе будь ким без вашої згоди з іншого мобільного телефона.
Захисту коштів практично не має.
В шахраїв є всі дані по власникам карт ОТП банка і по самій карті ОТП
Після викрадення коштів з карти ОТП, банк починає вимагати повернення коштів (до 50 звінків в день з різних номерів), незважаючи на те що ведеться розслідування шахрайських дій.
Можливо саме працівниками ОТП і зливається вся інформація по картам ОТП банку.
3 мая 2021, 11:11
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 03.05.2021).
mixamir 26 апреля 2021, 12:25
Звонят уже третий раз менеджеры данного «горе» банка с требованием передать ихней клиентке (бывшая жена моего брата, которую я уже больше года видеть не видел и знать не хочу) некую информацию по ее задолженности!!! На мой ответ, что я с ней не общаюсь, не вижу, не созваниваюсь и более того не знаю номера телефона — ответ один: «Ваш номер телефона в нашей базе, как третьей особы». На мои вопросы, почему мне не звонили и не спрашивали «знаю не знаю», «хочу в этом участвовать или не хочу», когда этот человек брал кредит и давал мой номер телефона… только «бекают-мекают» что не обязаны этого делать! Зато сейчас эти олухи спохватились и начали активно названивать и тратить мне нервы!!!
AlexRy 19 апреля 2021, 15:27
Телефоны только Киевские, из других городов звонить платно. Оператор советует обращаться в чат Вайбера. Обратился, бот написал «Мій колега допоможе вирішити це питання. Зараз я підключу його до чату.» Жду час… Движения ноль…

Курс валют в ОТП Банке

EUR 44 45.5