JooPunnny 10 апреля 2024, 10:25
По неопытности попала несколько лет назад в кредобанк. Радовалась что берут меня без опыта))) сбежала через несколько месяцев. Такого ужаса больше нигде не видела!
Natalia892 1 апреля 2024, 11:44
Банк жахливий! 21.03.2024 банкомат Привату не видав мені 10000 грн, в той же день я лишила заявку на гарячій лінії кредобанку і вже пройшло 12 днів, але кошти досі не повернули. Оператори відповідають, що вони ніяк не можуть пришвидшити процес повернення і потрібно чекати, а повертати кошти можуть до 180 днів.

До того ж 26го числа ще списали 90 грн на комісію, підв'язавши операцію до… зняття коштів, які я не отримала! При тому, що це зарплатна карточка і ліміт за місяць не був перевищений. Після звернення на ту ж гарячу лінію признали, що неправомірно взяли з мене комісію і повернули 90грн назад.

Дуже не раджу мати справи з цим банком.
Kredobank 2 апреля 2024, 17:10
Добрий день.
Згідно отриманої від Вас заяви проводиться претензійна робота, яка здійснюється в строки, визначені правилами відповідної платіжної системи. Як правило, згідно з правилами платіжних систем строк проведення претензійної роботи не перевищує 60 днів. По завершенні претензійної роботи Банк надасть Вам інформацію про її результати.
Валентина Федоркан 21 марта 2024, 19:53
02 березня 2024 року я намагалася зняти 3000 грн. із своєї зарплатної картки АТ «Кредобанк» у банкоматі АТ «Райфайзен Банк». Замість коштів у банкоматі я отримала квитанцію «несправність диспенсору» та висвіченним на екрані вибаченням. Але в той же час з картки 3000 грн. було списано. Я відразу зателефонувала на гарячу лінію АТ« Кредобанк» та АТ «Райфайзен Банк» та стала чекати вирішення проблеми. 06 березня 2024 року я звернулася з письмовими заявами до вказиних банків з проханням повернути кошти та надати письмову відповідь про вирішення моєї проблеми. Цього ж дня, на вимогу менеджера АТ «Кредобанку» я написала щей паперову заяву на повернення коштів. На сьогодні 21.03.2024 року кошти не повернули. АТ «Райффайзен Банк«надіслав відповідь на мій лист, де сказано, що в результаті проведеної перевірки встановлено, що на дату надання відповіді (лист від 07.03.2024) до АТ «Райффайзенбанк» не надходили запити по моїй операції. Відповіді від АТ «Кредобанку» досі не має. При візиті 06.03.2024 року до АТ «Кредобанку» менеджер зауважила, що якби я прийшла знімати кошти до банкомату «Кредобанку», то цієї ситуації можливо не було б. Так само мені відповідали і гарячій лінії. То це покарання? Рекомендую тим, хто хоче співпрацювати з АТ «Кредобанк» — сто разів подумати.
Kredobank 22 марта 2024, 17:20
Добрий день.
Сьогодні кошти повернено на Ваш рахунок.
Перепрошуємо за незручності.
У мене був відкритий рахунок у КредоБанку, в кінці лютого приходе смс що моя картка заблокована у додаток зайти теж не можу. Подзвонивши на гарячу лінію оператор відповів що банк розірвав зі мною відношення з конфедеційних причин, вони не розголошують. На питання як мені забрати гроші, вони відповіли приїзжайте до відділення пишіть заяву на перерахунок у інший банк. Я знаходжусь у Іспанії і приїжджати не планую. Попросила надати заяву та підписати Дія підписом, мені відмовили відмовою, тільки їхати у відділення. Це що за совок? Що це за знущання? Чому я повинна все бросати витрачати гроші на дорогу, чому я не можу подати заяву дистанційно???
На питання надати мені офіційну відмову повернути гроші дистанційно з підписом та печаткою банка, теж була відмова.
У кого була подібна ситуація поділиться, будь ласка, як забрати гроші у ціх шахраїв
Kredobank 18 марта 2024, 16:12
Добрий день.
Причини розірвання ділових відносин Вам уже було повідомлено у відповіді на звернення, яке Ви залишали на інформаційній лінії банку.
Що стосується переказу коштів на власний рахунок, який відкрито в іншому банку, то для цього і справді необхідно звернутись у будь-яке наше відділення. Можливість здійснити таку операцію дистанційно — відсутня.
Кошти доступні для безготівкового переказу при особистому візиті або через Вашого представника (за наявності довіреності, яка передбачає такі дії) у нашому відділенні протягом 3 років.
Esaulenki 6 марта 2024, 17:42
Kredobank 18 марта 2024, 15:45
Керуючись Публічними правилами Банку, а саме п. 3.24. Глави 6:
«3.24. Банк має право, тимчасово або на постійно заблокувати доступ Клієнта до Системи (припинити надання послуг Системи) у випадках:
3.24.1. надання Клієнтом Банку будь-якої недостовірної інформації;
3.24.2. втрати або компрометації Простого ЕП Клієнта;
3.24.3. втрати Мобільного пристрою, на якому був встановлений мобільний застосунок Системи;
3.24.4. втручання у роботу Системи Клієнта або Третіх осіб;
3.24.5. невиконання Клієнтом вимог цих Правил;
3.24.6. за бажанням Клієнта — на підставі письмового звернення Клієнта або, якщо це передбачено функціональними можливостями Системи – вчиненням Клієнтом відповідних дій у Системі з метою добровільного блокування Клієнтом можливості його подальшого доступу до Системи;
3.24.7. в інших випадках, передбачених Законодавством та цими Правилами».
Gasik67 1 марта 2024, 22:10
Отделение по адресу: Одесса, ул. Ришельевская, 11-А
22,02, 2022 року я перерахував своїй доньки яка мешкає у Мексиці на карту KredoBank 5700 ₴ які були конвертовані в песо, після цієї операції через тиждень на цю карту був нарахований борг без її згоди та пояснень походження, в сумі 501₴, ця операція по картці була єдина, додатком не користувалися, телефон залишився в Україні, на цей борг почали нараховувати відсотки та задіяли колекторів, коли донька звязалась з банком через додаток для пояснень походження боргу, вона отримала відповідь, що борг виник після списання коштів з рахунку 02,03,2022 року через курсові коливання до яких вона не має ніякого відношення, письмових та офіційних пояснень від банка поки ще немає…
Kredobank 18 марта 2024, 15:43
Добрий день.
Списання коштів по операціях, здійснених з використанням банківської платіжної картки за кордоном, відбуваються в чіткій відповідності до Правил банку, з якими клієнт погоджується при укладенні договору. У зв'язку з коливанням курсу валют, можливе виникнення заборгованості, якщо сума списання буде більшою від суми, яка блокується на момент проведення операції та на рахунку буде не достатньо коштів, щоб покрити різницю.
Водночас наголошуємо, що списання коштів за транзакцією в іноземній валюті за курсом, що діє на момент відображення операції банком, передбачено не тільки Правилами банку, а і пунктом 12-4 Постанови НБУ №18.
Додатково інформуємо, що курс валют та схема конвертації розміщені на сайті банку за посиланням: https://kredobank.com.ua/info/kursy-valyut/cards
Для врегулювання питання заборгованості рекомендуємо, щоб Ваша донька зателефонувала до банку за номером телефону 0−800−200−706 (з 9:00 до 18:00) або написати на електронну адресу info.borg@kredobank.com.ua
IvanBonkov 29 февраля 2024, 15:28
Від банка будуть постійні неприємні сюрпризи, з останнього наприклад: достроково закрити ліміт на карті, при тому, що термін дії карти закінчується тільки через 2 роки.
Благо, що є інші банки які клієнтоорієнтивні та з гарним сервісом.
Дякую Кредобанк, за співпрацю, але за останні 2 роки ви реально пробиваєте дно, мати з вами справу небезпечно для фінансового здоров’я.
Kredobank 1 марта 2024, 18:05
Добрий день.
Нам прикро, що ця ситуація викликала у Вас негативні емоції. Написали Вам у приватні повідомлення, щоб перевірити чому було закрито кредитний ліміт по Вашій картці.
Wiwiwi 28 февраля 2024, 18:59
Думаю, якби в PKO дiзнались, як Кредобанк пробиває дно, вони б керiвникiв самi гнали мiтлою. А так у рiчних звiтах напишить, що все ок… Ну i ок.
А по факту:
1. Застосунок начебто з 2000 року. Функцiонал нульовий та i той лагає.
2. Способи контакту з банком обмеженi.
3. Банк теоретично вiдкриває рахунок в злотих, але при поповненнi по польському IBAN просто надсилає платежi назад, знiмаючи по 10 злотих. Норм такий бiзнес)
4. Некомпетентна підтримка.
Питаю: чому повернули переказ? Вiдповiдь: див. пункт такий, роздiл такий правил…
Вiдкриваю, дивлюсь. Такого пункту просто немає.
Пишу: то пояснiть чому повернули, бо такого пункту немає.
Вiдповiдь: вже написали, дивiться пункт… I так по колу.
Kredobank 1 марта 2024, 18:02
Добрий день. Дякуємо за відгук.
Для нас дуже важливо отримувати коментарі стосовно обслуговування в нашому банку з метою своєчасного прийняття заходів для усунення недоліків у нашій роботі та надання сервісу найвищої якості. Нам прикро, що у Вас погіршилась думка про нас та перепрошуємо за спричинені незручності.
Повідомляємо, що викладена Вами інформація доведена до відома профільних підрозділів банку для здійснення відповідного аналізу та вчинення всіх необхідних дій задля покращення якості обслуговування.
Додатково інформуємо, що детальніше про перекази з Польщі та можливі причини повернення Ви можете дізнатись на сайті банку за посиланням:
Gmo0inaKaterina 16 февраля 2024, 11:29
родичі надіслали мені грошову допоомгу, а банк взяв і заблокував кошти, просив надати докази звідки гроші і тд, я надала їм документи, сказали 30 днів розгляд вже минуло 45 днів, а толку ноль. хоча за роки співпраці ніколи нарікань не було на банк.
Kredobank 16 февраля 2024, 18:04
Добрий день. Щоб проаналізувати ситуацію необхідна додаткова інформація від Вас. Написали Вам у приватні повідомлення.
Olha234 15 февраля 2024, 14:14
За послугу з отримання довідки для заповнення декларації, що в інших банках нічого не коштує, необхідно сплатити 100 грн. Також враховуючи те, що разом з депозитом кредобанк автоматично відкриває ще 4 чи 5 рахунків, від яких неможливо відмовитись, довелось також сплачувати за надання довідки щодо цих непотрібних рахунків з нульовим балансом.
Kredobank 16 февраля 2024, 18:03
Дякуємо за зворотний зв'язок. Передали Ваші зауваження профільним підрозділам банку.
evgenij40 14 февраля 2024, 16:02
Отделение по адресу: Полтава, ул. Европейская, 21
Час тому написав відгук і як не було його.Розірвав стосункі з цим недобанка.Завжди шоб отримати послугу требв було щось зробити (то картку відкрити то щось ще)А це ограничения на покупку валюти як кажуть 400000 гривень на місяць.Це тому що банк неспроможний більше продавати, так ні продають іншим і більше і все нічого.НБУ з минулого року дозволив купляти валюту без ограніченій, а не я підтвердити повинен походження коштів.Я інвалід і змушений був працювати за кордоном як і мати моя.І сплатив податкі в країні де працював.І якшо я збираю валюту на житло то ніхто не вправі змушувати мене перед недоменеджерами про походження коштів розповідати.Розірав стосункі з цим дивним банком в якому не тількі недоменеджери але і керівник відділення дивакуватий умнік.
Kredobank 16 февраля 2024, 17:51
Добрий день. Повідомляємо, що у своїй діяльності банк керується Законами України та нормативно правовими актами Національного банку України, згідно норм яких і здійснює обслуговування клієнтів.
Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», фінансові операції на суму від 400 тис. грн. (в еквіваленті) підлягають фінансовому моніторингу, тому в разі здійснення такої операції клієнт має надати документи, які підтверджують джерело походження коштів.
Oleksandra68 12 февраля 2024, 19:28
Банк блокує доступ до додатку і каже що треба чекати, доки не розблокують. Чекала уже дуже багато часу. Ніхто не розблоковує. Писала листи на пошту — кажуть що це конфіденційна інформація.
Як тепер зняти мої кошти? Правила я не порушувала! Прошу звязатись зі мною :(
Всю необхідну інформацію я надам, якщо потрібно…
Kredobank 13 февраля 2024, 15:42
Добрий день. Ми проаналізуємо описану Вами ситуацію та за результатами розгляду надамо відповідь у приватні повідомлення.
Volkova1995 8 февраля 2024, 10:48
Добрый день 02.02.2024 отправила деньги на свой щет кредо банка и досех пор как 7 дней жду деньги и сотрудники толком ничего не объясняют только ждите… вы не понимаете что у людей то-же проблемы и нужны деньги!!! Совсем нет совести!!! ХУЖЕ ЧЕМ КРЕДО БАНК Я ИЩЕ НЕ ВСТРЕЧАЛА. Верните деньги. Я все, больше не хочу знать этот банк!!!+
Kredobank 8 февраля 2024, 12:36
Добрий день.
Наразі присутні технічні проблеми з опрацюванням переказів, що надійшли до АТ «КРЕДОБАНК» з країн ЄС із використанням унікального ідентифікатора 2 лютого 2024 року. Ведуться роботи щодо вирішення технічних проблем. Просимо вибачення за тимчасові незручності!
Перекази, що надійшли до банку в інші дні опрацьовуються в штатному режимі.
Liliia1980 6 февраля 2024, 15:41
Моя мама є клієнтом Кредобанку, на її рахунок я перерахувала кошти зранку 2.02.2024.Сьогодні вже 6.02.2024, а грошей ще досі немає.На гарячій лінії кажуть тільки одне, що відбувся збій і коли будуть гроші їм не відомо.Працівники гарячої лінії абсолютно не компетентні, не можуть назвати навіть приблизні терміни.Я так розумію, що банк існує за рахунок своїх клієнтів, точніше їх грошових вкладень.Таке ставлення до них не допустиме.Навчіть працювати працівників гарячої лінії.
Kredobank 7 февраля 2024, 16:21
Добрий день. Відповіли Вам у приватні повідомлення.
IRINA1236 25 января 2024, 14:20
Являемся клиентами банка с 2018 года. У нас оформлена ипотека в Кредобанке. И все было прекрасно до декабря 2023 года когда было обнаружено в Дії назначение судебного заседания. Банк подал на нас в суд за якобы просроченный платеж и взыскании всей суммы по кредиту. На что горячая линия неоднократно отвечает о том что нет никакого иска и просрочки тоже нет. Но суд в январе состоялся и так же назначили повторное заседание. Горячая линия дальше утверждает, что просрочка отсутствует, да и мы собственно о этом знаем. Но справку не дают о отсутствии задолженности, говорят подождать. Также в платеже за январь они добавляют сумму к оплате за судебные расходы. Сегодня вообще был супер ответ от той же горячей линии — Это адвокат, Гончарова Ульяна Игоревна, решила подать на вас в суд так как когда-то была задолженность в размере 16 тыс. грн. Уважаемый Банк!!! Хочется спросить, а что происходит??? Вас смущает квартира в зоне боевых действий??? За которую мы продолжаем платить и не отказывались, хотя в любой момент мы можем остаться без имущества!!! Прошу обратить внимание на мое обращение!!! Будем готовить жалобы дальше в том числе на Уважаемую Гончарову Ульяну Игоревну, которая даже говорить не умеет нормально и что-либо объяснить!
Kredobank 25 января 2024, 16:43
Добрий день. Вже аналізуємо описану Вами ситуацію та за результатами розгляду надамо відповідь у приватні повідомлення.
kava6s5 24 января 2024, 17:30
Кредобанк заблокував мої 8000 грн, каже що із за шахрайства.
Пішов уже 2 й місяць як кошти заблоковані на моєму рахунку і я не можу ними скористатись. Всю інфу про кошти свої я надала, а толку ніякого, гроші заблоковані! Користувалась банком 3 роки, ніколи нарікань на нього не було, а це на тобі
Kredobank 25 января 2024, 16:42
Три літри 14 января 2024, 8:44
В вечері в пʼятницю я відправив банківський переказ на свій рахунок в іншому банку. Вже ранок неділі, а гроші так і не дійшли і це цілком вина Кредобанку бо той інший банк мабуть єдиний хто проводить платежі цілодобово: 16 грудня (це була неділя) я переказував з нього гроші на рахунок Кредобанку і вони дойшли меньше ніж за пів години.
Kredobank 16 января 2024, 10:16
Добрий день. Платежі на рахунки клієнтів в інших банках за реквізитами отримувача (не на картку) — виконуються банком щодня з 9:00 год і до 23:00 год в день їх надходження або не пізніше наступного операційного дня, окрім платіжних операцій, що потребують аналізу та ручного опрацювання відповідно до вимог внутрішньобанківських документів.
Інформація про це також зазначена на сайті банку за посиланням:
Игорь Волошин 3 января 2024, 18:34
Отделение по адресу: Николаев, пр-т Центральный, 55
Банком особо и не пользовался, сегодня пришла смс на телефон, что банк решил разорвать деловые отношения. Сперва был в недоумении, почему! После думаю ну и ладно, звоню в банк говорю у меня там средства на балансе были, можете вывести по реквизитам. На что банк ответил нельзя, идите в отделение, я говорю что живу в другом городе, мне нужно ехать за 100 км, я часть суммы на дорогу потрачу, но их это не волнует. Поэтому будьте внимательны, бо банк откровенно на букву Г…, может в любое время закрыть счет без конкретный объяснений, просто по шаблону
Kredobank 5 января 2024, 17:10
Добрий день.
Проаналізувавши інформацію із різних перевірених джерел, банк прийняв рішення щодо відмови Вам у підтриманні ділових відносин.
Для переказу коштів на власний рахунок, який відкрито в іншому банку, зверніться у будь-яке наше відділення.
Adiy 29 декабря 2023, 10:03
Дуже довго обробляе, потрібно чекати поки гроші надійдуть, у інших банків швидше. В цілому влаштовує.
taraskin05 16 декабря 2023, 13:57
Самий найгірший банк. Заблокували мені картку та онлайн-банкінг. При зверненні у відділення та на гарячу лінію інформації мені ніякої не надали та не змогли пояснити причини блокування. На гарячій лінії сказали подзвонити через 7 днів. Але через 7 днів нічого не змінилося і мені ніякої інформації так і не надали, а оператор тупо відморозився від мене. Чому немає точної причини за що заблокували? Також на рахунку було 26000грн., тепер в мене 0. Куди ділись мої гроші в них також пояснень немає. Банк просто вкрав мої кошти. Пояснень я до тепер ніяких не отримав. Вимагаю негайно повернути мені мої кошти. Буду писати заяву в поліцію про крадіжку банком коштів та подавати до суду. Нікому не рекомендую користуватися послугами кредобанку, якщо хочете зберегти свої кошти.
Kredobank 18 декабря 2023, 17:15
Керуючись Публічними правилами Банку, а саме п. 3.24. Глави 6:
3.24.1. надання Клієнтом Банку будь-якої недостовірної інформації;
3.24.2. втрати або компрометації Простого ЕП Клієнта;
3.24.4. втручання у роботу Системи Клієнта або Третіх осіб;
3.24.5. невиконання Клієнтом вимог цих Правил;
3.24.7. в інших випадках, передбачених Законодавством та цими Правилами».

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Кредобанк 💰 / Отзывы о Кредобанке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Кредобанке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.