Олег Білоконь 8 июня 2022, 0:35
Моя история с этим банком началась еще год назад, не из-за хороших жизненных обстоятельств мне пришлось оформить карту с кредитным лимитом в 75000, деньги обналичил без проблем. В течении полугода, чуть больше я вносил обязательный платеж, были списания за пользование кредитным лимитом, оно понятно, здесь никаких претензий. В конун нового года мне позвонил менеджер банка с предложением, банк выдаст денежный кредит на погашение суммы кредитной карты, чтоб мне просто платить определенную сумму в месяц. При оформлении этого кредита в городе Винница я обратил внимание что помимо не малой процентной ставки была очень большая страховка на кредит, я засомневлся. Менеджер сказала чтоб я не волновался, давайте подпишем договор, потом у меня будет неделя на размышление, я якобы смогу отказаться безвозмездно. Вернувшись в Киев я передумал брать кредит, пришел с договором в отделение на улице Басейная для разрыва договора. Оформили всю процедуру, анулировали договор, через пару дней мне позвонила работница этого отделения и сказала что мне нужно прийти в банк и заплатить процент за использование кредита, которого я даже на руки не получил. На слова что у меня же есть неделя на раздумия девушка просто рожала плечами и сказала можете не платить, но пеня будет начисляться, в итоге я заплатил около 1000 грн, написал заяву на рассмотрение моей ситуации, обещали ответить в течении месяца, но никто ничего так и не ответил. Но это не самая печальная история. В конце февраля я позвонил в банк, объяснил что из-за войны остался без работы в Киеве и нет возможности вносить деньги на кредитную карту, спросил что делать, как дальше быть с долгом? Меня заверили что все нормально, дадут кредитные каникулы, не волнуйтесь, никаких начислений не будет. Я не прятался, отвечал на звонки менеджеров банка, в конце апреля я знал что в мае пойду на работу, пришел в отделение, сообщил об этом, мне продлили кредитные каникулы до июня, так как в июне у меня будут средства чтоб осуществлять платежи. Первого апреля мне приходит СМС о том что мой кредитный лимит повысили на 16000 гривен. Я зашел в приложение и был очень неприятно удивлен, мой долг увеличился с 66000 до 82000 гривен. На следующий день мне позвонила работник банка и снова предложила реструктуризацию моего долга по кредитной карте.на вопрос по поводу 16000 она сказала что это процент за использование кредитных средств который никто не отменял. Я упал в бешенство. Почему мне никто об этом не сказал, ни разу, а я всегда задавал вопрос по поводу состояния своего кредита? Почему эти средства сняли одним платежом спустя 4 месяца, а не ежемесячно чтоб я хоть так об этом знал? Такое чувство что банк это специально затеял. Сегодня я был в отделении на Большой Васильковской, говорил с руководителем отделения. По ее совету написал очередную заяву чтоб руководство обратило внимание на мою проблему и предложило варианты решения. Но со слов руководителя я понял что проценты в размере 16000 нужно будет заплатить.
Вывод таков, ужасный сервис, работник банка дезинформируют, не дают точной информации, недоговаривают до конца, война не форсмажерное обстоятельство так что будь добр плати. Складывается мнение что банком специально задумано данные схемы, ну как-то не по человечески получается. Про заботу о клиентах банка я молчу, ее и близко нет. Посмотрим что мне предложат после рассмотрения моей заявы. На данный момент я всем советую обходить этот банк самой дальней дорогой.
SokolA1975 7 июня 2022, 23:44
Просто ужасно, мало того что работают как голимое МФО, так ещё и брали штрафы и пеню во время пандемии, сейчас я на службе в ВСУ, пытаюсь погасить кредиты, они мне опять втюхивают пеню и штрафы. Мало того, в отделении никто толком не может объяснить почему я плачу столько, и сколько мне ещё осталось платить. Ссылаются на то что это программа насчитывает, мы здесь ни при чем
9 июня 2022, 10:06
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги за вказаними Вами в цій заявці контактами Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
Andry22 5 июня 2022, 18:12
Примушують купляти в них страховку при оплаті візового центру
Кажуть якщо не куплю страховку то не зроблять платіж на візовий (навіть якщо ти вже купив страховку іншу ,і їм показуєш її)
6 июня 2022, 7:48
Доброго дня! Дякуємо за відгук та перепрошуємо за завдані незручності. На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації відповідальним підрозділом банку.
Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний (зареєстрований в банку) номер телефону та електронну адресу.
Николай Полушкин 3 июня 2022, 20:31
Была карта с лимитом в 70 000грн, был долг по ней в 60 000грн. Началась война, проценты как шли так и шли, ни каких каникул. Я приехал из-за граници с работы и добровольно пошёл на войну, жена дома с ребёнком без работная.
Не платили один месяц, начали звонить хамы и рассказывать что им абсалютно наплевать на всё это- давай долг.
Долг закрывали полностью в один день нескалькими платежами, в результате они взяли 8800грн+2900грн+(1600грн за одни сутки) сверху всей этой суммы.
САМЫЙ НЕ ДОСТОЙНЫЙ БАНК В УКРАИНЕ, КРАЙНЕ НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
6 июня 2022, 7:49
Олег Гевко 1 июня 2022, 12:48
Отделение по адресу: Львов, ул. Сыховская, 4
За травень банк нарахував плату 15 грн за пакет Violet незважаючи не те, що картою було здійснено 10 операцій. Мотивація — не всі операції було проведено по рахунку. хоча в Умовах написано про необхідність здійснення операцій, а не про проведення їх по рахунку.
Viktoriia1344 1 июня 2022, 9:17
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Независимости, 17
До войны у меня в банке — идеальная кредитная история, погашённые кредиты и всегда своевременные выплаты. В началом военных действий у меня не было возможности, сидя в Харькове под обстрелами в подвале платить по карте задолженности.
Банк в мае увеличил мне лимит по карте с 8400 до 100000 и тут же списал 16000 как долг. Хитро придумано, но как на счёт форс-мажорных обстоятельств, которые прописаны в нашем договоре? Или война не относится к ним?
1 июня 2022, 10:17
pra4ik 31 мая 2022, 21:00
Отделение по адресу: Винница, ул. Соборная, 75
Даний чудо банк з початку війни і не думав про проблеми Українців. Вони сидят в себе в Львові і тільки думають як же добити нас громадян які втратили роботу, дохід в зв’язку з війною. Мені нарахували 18000 грн відсотківза три місяці, потім позвонили і дуже цікавились щож таке сталося що я не плачу. Видно живуть на іншій планеті очевидно. В сьогодні сталось диво, вони підняли кредитний ліміт на 18000 грн і таким чином тіпа погасили заборгованість. Тобто під час війни я дуже круто попав на гроші. Банк мародерів і здирників. Шановний мінфін якось потрібно врегульовувати питання з цією установою, люди в нас і так натерпілись, а тут ще завівся внутрішній ворог. По нормальному потрібно було заморозити борг і розробити реструктаризацію, тоді можливо це якось облегчило розрахунок. Я не знаю чим це все закінчиься але вважаю що буде багато судових позовів до цієї чудо установи і ми, народ України зупинемо цю нечисть на нашій землі!!! Слава Україні!!!
1 июня 2022, 10:19
Kate04 25 мая 2022, 21:22
Я являюсь клиентом банка уже несколько лет и до сегодняшнего дня жалоб на работу у меня не было, но сегодня я получила смс о том что по моему счету произошел несанкционированный овердрафт в размере 2555.79, учитывая что у меня никогда не был активирован овердрафт я подумала что это ошибка и обратилась на гарячую линию банка. Сотрудник банка мне объяснила что проблема возникла из-за снятия наличных средств за границей, после снятия произошла смена курса валюты, а так же была зарезервирована комиссия банка, но не была списана, и так работает платежная система, а также за каждый день банком начисляется процент к этой сумме. Смс поступило спустя 5 дней после снятия наличных средст со счета. В этот же день я снимала наличные с двух карт других банков где несуществующих овердрафтов у меня не появилось, как и комиссий в таких суммах. Я делаю вывод что банк занимается мошенничеством и прошу провести проверку и разобраться в ситуации.
26 мая 2022, 10:09
viktoriya980 20 мая 2022, 20:25
Являють клієнтом банку, більше 5 років користуюсь кредитною карткою, за цей період часу маю кредитний ліміт 100 тис. Свої обов’язки перед банком виконувала справно згідно договору який підписувала. Оплата відсотків, страхових платежів і т.д. Але в зв’язку з виникненням в країні військового стану, я втратила можливість погашати платіж. Тим самим банк через три місяці піднімає мені ліміт в розмірі три прострочених платежа, по факту доступної готівки не існує, тобто і виплату мінусу вони собі забезпечили. А в мене тепер питання як банк виконує свої обов’язки переді мною коли виник форс мажор прописаний згідно підписаного договору? Я щомісячно сплачувала страхові платежі для чого? І в мене тепер багато питань до самого банку, чому в такий тяжкий для країни та для людей час який тим більше передбачений випадком форс мажорних обставин в договорі банк його порушує? Щей до всієї цієї вишеньки на торті вони зводять та требують платити кредит тут і зараз, бо я не плачу кредит просрочую платіж, хоча на даний час неплата за кредит штрафними відсотками не накладається. Закони та договори нажаль цьому банку не писані. Від свого обов’язку я не відмовляюсь, платити буду як тільки війна закінчиться та повернуть розмір зарплатні до її звичайного розміру. Так як наразі зп складає половину мінімального платежу по кредитній картці.
Sv197123 19 мая 2022, 10:18
Якісь проценти знімають і даже необясняють. Просто дзонять з угрозами. Даже при закриті кредиту і то на дурили на 120 григвні.
19 мая 2022, 10:32
jkholyavitskaya 16 мая 2022, 15:17
Суть проблеми:
Я є клієнтом цього банку, маю грошову позику. До військового положення в країні, як у всіх пересічних громадян все було стабільно, виплачувала завжди вчасно свою сумку, але з військовим положенням життя змінилось в усій країні, у людей стали проблеми не просто фінансового плану, а взагалі питання життя ,і яке завтра. В країні підписано закон для всіх громадян про кредитні канікули, ще раніше підписаний закон про неможливість нарахування відсотків, або пені, ні на які продукти банків під час пандемії. Та для Ідея банк не писані ніякі закони!!! Мало того що я погашала свою позику набагато раніше вказаного часу користування (брала на рік але виплатила майже всю суму за сім місяців і це під час кредитних канікул) мені умидрились під час кредитних канікул на і так перебільшений залишок нарахувати відсотки, бачачи що клієнт виплачує більшість суми в такий важкий час!
В цьому банку не діять перерахунок на завчасно виплачений продукт, мені просто вгатили всі відсотки за місяці якими по факту клієнт уже не користується, бо виплачує завчасно! Так мені ще до цієї цікавої суми нарахували відсотки під час діючого законного часу кредитних канікул! Це просто наживання на людях і шахрайство!
Не стали би радити цей банк для користування.
16 мая 2022, 15:32
1255 15 мая 2022, 12:03
Отделение по адресу: Харьков, ул. Героев Труда, 14
Жили в районе. Который полностью разрушен военными действиями. Мы беженцы. Платили во время и даже заранее был Кредит. Мы беженцы уехали и оказалось что они настывали с первых дней войны проценты по кредиту и по сей день это делают. У нас жилья нету денег нету ничего нету. Говорят у нас такая программа. Обходить стороной это ужас
16 мая 2022, 9:18
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги за вказаними Вами в цій заявці контактами Вам буде надано відповідь. Також, якщо маєте наразі можливість, рекомендуємо змінити поштовий сервіс із російського на український або міжнародний та вказати Вашу оновлену електронну скриньку тут в особистих повідомленнях. З повагою, Ідея Банк
Юрий Неважно 10 мая 2022, 16:33
Не рекомендую связываться с данным банком., взял кредитную карту, ежемесячный платеж по карте 1500 грн. Началась война, в Марте работы не было вообще, сидели в простое. Апрель отработали в трехдневку и вот в Мае получил зарплату. Так мне насчитали за каждый месяц по полторы тысячи)) Т. е. я заплатил в Мае полторы тысячи и ещё 2500 должен. Пишу в Вайбер, ребят, а как же военное положение? Как же НБУ https://bank.gov.ua/ua/news/all/novi-pravila-roboti-bankiv-i-nebankivskih-finansovih-ustanov-scho-zaymayutsya-kredituvannyam-pid-chas-viyni
Ответ: мы вам насчитали только %, за 3 месяца при кредите в 20.000 мне насчитали 4000, а дальше думайте сами. У этого банка нет понятия война, дерут три шкуры.
16 мая 2022, 8:53
igornesen 8 мая 2022, 22:07
Была кредитка Идеи, пользовался изредка, держал как страховку. Выезжали, забыл дома. А в дороге понадобилась. Контакт-центр быстро рассказал как открыть цифровую, коды пароли и прочее установить.
Скажем прямо банк до войны не блистал как сервис. Но тут нормально организовали поддержку клиентов и почти вовремя все порешали.
9 мая 2022, 11:06
Доброго дня! Дякуємо за цей відгук та врахуємо ваші побажання. Сподіваємося на продовження співпраці із Вами. З повагою, Ідея Банк
mamoont 7 мая 2022, 13:42
Плохо работает приложение банка. Трижды пробовала пополнить карту в разное время и дни, постоянно бьет ошибки, то вообще не могу автор авторизоваться, то операции не высвечивается. Что-то с ним дела вообще плохи. Не скажу, что ранее идеально работал, но лучше. Жду реагировании и исправления недочетов.
9 мая 2022, 11:09
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь. Додатково зауважимо, що ми постійно працюємо над удосконаленням нашого O.Bank. З повагою, Ідея Банк
Жанна Терещенко 5 мая 2022, 11:39
Не думала, що у військовий час можуть заблокувати карту, але мені пощастило, в той момент, коли гроші були вкрай необхідні, приходить смс, про блокування картки через підозрілу трансакцію (без поняття, що це було, картою не користувалася досить довго). Звичайно, зв’язалася з банком, сказали, що вирішать проблему протягом доби, але карту розблокували через 4 дні — це дуже довго!
vertuspro 4 мая 2022, 23:10
До войны банк не подвалил, сейчас, конечно, система работает не идеально. И вот начали названивать про погашение кредита, только как? Пошел узнавать, так из Польши отправить платеж — целый квест. Первый платеж дали каникулы, а потом наконец подключили свифт и падает прямо на счет. Ну хоть так.
9 мая 2022, 11:04
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
Валентина Шевченко 3 мая 2022, 20:57
Знаходжуся за кордоном, було потрібно зняти готівкою злоті із гривневої картки. Добре, що мала ліміт підтверджений вже після початку війни. Та от Ідея бере ледь не 5% комісії за зняття готівки + конвертація курс дивний із кредитки за кордоном. Скажу, що не так і просто з-за кордону зв’язатися з банком, але мені це вдалося. Виявилося, справді і ліміти на зняття за кордоном банк встановив, і комісія немала за зняття і курс комерційний зависокий. Що сказать по цьому банк. Мінус — комісії, курси і ліміти драконовські, плюс — доступні кредитні кошти за кордоном, які потрібні виявилися у ситуації війни.
4 мая 2022, 9:35
Степан Настенко 1 мая 2022, 20:29
В условиях войны единственный банк, сейчас кто выдал кредит. Проценты конечно высокие. Придется гасить быстрее.
intub 1 мая 2022, 12:51
Отделение по адресу: Винница, ул. Соборная, 75
Жодного разу не писав відгуки, але цього разу вважаю за потрібне.
Перше — єдина причина за якою я користувався кредиткою даного банку це чесний пільговий період 60 днів. Все інше — один великий мінус.
Ситуація, яка змусила писати даний відгук така:
На березень місяць була забогованість за кредиткою 99 117 гривень, пільговий період закінчувавя 31 березня. Одразу зазначу кошти на погашення були в повному обсязі, але враховуючи непевність в країні на той час, вирішив «притримати готівку».
Мною був здійснений телефонний дзвінок на «Гарячу лінію» банку 19−23 березня (точно не пам’ятаю) з метою уточнення чи надає IdeaBank кредитні канікули чи подовження пільгового періоду. Була отримана позитивна відповідь, що банк надає додатковий місяць на погашення кредиту без нарахування відсотків, штрафів та пені. Послуговуючись даною інофрмацією мною було прийнято рішення «закрити кредитку» в квітні. Доречі в додатку Obank інформація весь цей час відповіділа заяві працівника: сума пільгового періоду 99117,42 гривні, платіж здійснити до 30 квітня 2022 року.
Вся сумма з комісіями була внесена протягом 17−18 квітня. І виписка в системі Obank показувала кредит 100 000 гривень, використано 0 гривень, доречі і зараз так.
Сьогодні 01.05.2022 року у вкладці «Деталі» я знайшов мінімальний платіж 8624,9 грн які я маю внести до 29 травня 2022.
Після спілкування з «Гарячою лінією» я з’ясував, що це відсотки нараховані за лютий-березень і нараховані вони були ще 3 квітня 2022 року.
Жодних «СМС» чи змін історії в додатку банку до 01.05.2022 року не було.
Так були дзвінки з міського номеру на початку квітня: один раз я не відповів, другий раз підняв слухавку, послухав музику кілька хвилин і поклав трубку.
16 квітня 2022 року був дзвінок з мобільного номера, з питанням чи збираюсь я сплачувати борг, на яке я відповів: «Так в межах названого мені пільгового періоду до 30 квітня 2022 року.» Але відчувши неладне — погасив креди повністю ще 18 квітня через касу банку. І лише через 2 тижні маю сюрприз мінус — 8624.9 гривень.
Якби я не телефонував ще в березні в банк, я б нікого не звинувачував. В даній ситуації вважаю, що або працівник банку надав мені не правдиву інформацію, або адміністрація
різко змінила думку з 01.04.2022 року, але не поспішала/не планувала про повідомити клієнтів.
Вважаю в даний час такі діі банку максимально не етичними та неправомірними.
Рахунок в банку буде мною закрито після встановлення правомірності нарахування відсотків, навіть через суд.
P. S. Маю активні рахунки в Приват, МОНО, Pumb, Ощадбанку, Альфабанку, Forward bank.
З жодним з них проблем не виникло, хоча заборгованіть була в кожному.

Курс валют в Идея Банке

USD 41 41.5