Скарга

Галина Ковальова 8 ноября 2022, 17:12
Доброго дня. Мене звати Галина. І я є клієнтом горезвісного Ідея банку. Додзвонитися до них практично неможливо. Якщо і передзвонюють, то може минути тиждень з моменту мого звернення. У відділенні банку працівники не можуть пояснити як нараховується процентна ставка. Кажуть, читайте договір і самі рахуйте. Все порахувала сама згідно до графіку внесення платежів. Передзвонила в банк довідатися інформацію, чому розбіжність у розрахунках більша на 19 509 грн. Тобто, клієнт банк відображає мені повну суму боргу до погашення більшу на 19509 грн, ніж це є зафіксовано у договорі. Чіткої відповіді я не отримала. Сказали, при здійсненні останнього платежу по кредиту треба зясовувати розбіжності, а не при поточних платежах. Але я як клієнт, маю повне право на отримання достовірної, щодо залишкової суми боргу по кредиту, нарахування відсотків по кредити, та погашення кредиту. Нічого з’ясувати в банку неможливо, сума боргу збільшується в тригонометричній прогресії, незважаючи на внесення місячних платежів, комунікація з клієнтом нульова. Проте, якщо ти не внесеш кошти на рахунок до вказаної дати, працівники банку достануть тебе, всіх твоїх знайомих, колег, навіть людей які вже померли. Тоді, така велика наполегливість у працівників банку проявляється тебе знайти протягом одного дня. Чому ця наполегливість спить, коли клієнт звертається до банку за інформацією. Я співпрацюю з різними банками, але такого поганого ставлення до клієнта і некомпетентного ставлення до роботи зустріла тільки в Ідея банку і Форвард банку.

natashaGra
natashaGra