Жахлива поведінка кредитних інспекторів банку

Елена Захарченко 7 ноября 2022, 16:42
Брала я креди ще до війни в цьому банку. Спочатку було все ніби нормально. Платежі ми весь час до війни вносили вчасно і вповному розмірі. Зараз хоч і працюю, але дохід знизивс більше ніж удвічі, іни на все навпаки виросли, відповідно платежі повною мірою мені тяжко сплаувати. Я вношу хоча б половину, реально те, що мені під силу. Маю ще двоє неповнолітніх дітей, один з яких шкільного віку. Так от інспектори чи як там їх правильно назвати взагалі якісь нелюди, спілкуються ДУЖЕ нахабно, таке враження, що мені телефонує прямо власник банку (((Я пояснюю їм ситуаію, а вони кажуть це не наші проблеми, шукайте додаткову роботу, і взагалі як ви виживаєте, якщо у вас такий дохід низький? А дитину куди мені діти???(їй 3 роки в садок поки не ходить). Я завжди плачу все справно, просто зараз така тяжка фінансова ситуація. Написала заяву, щодо зменшенняя щомісяного платежу, додала всі необхідні документи, так от ця інспектор взагалі про це не знала (((. Короче кумунікації в середині банку схоже немає. Короче враження у мене від спілкування з такими співробітниками найгірші. Шкодую, що взагалі зайшла до цього банку. Закрию кредит і НІКОЛИ БІЛЬШЕ ДО НИХ НЕ ЗВЕРНУСЬ! КАТЕГОРИЧНО НЕ РАДЖУ ВАМ ЦЕЙ БАНК!!!

7 ноября 2022, 17:56
« НІКОЛИ БІЛЬШЕ ДО НИХ НЕ ЗВЕРНУСЬ! КАТЕГОРИЧНО НЕ РАДЖУ ВАМ ЦЕЙ БАНК!!!»

Але ж банк — це не благодійна організація . Банк-це установа, яка створена для заробляння грошей , а не для входження в становище і допомоги нужденним.

Якщо ви знаєте в Україні хоч один банк, який працює не для того, щоб заробити грошей , а для того, щоб входити в становище і допомагати всім нужденним , то назвіть його ім'я нам, і ми всі підемо в цей банк разом з вами.

Що стосується вашої ситуації-то вона сталася від вашої фінансової безграмотності. Беручи кредит у банку , ви повинні розуміти , що завжди у вас може трапитися форс — мажор, не обов’язково війна, ви можете захворіти , раптово втратити роботу і ін. і тому, беручи кредит в банку, ви повинні в разі форс мажору мати матеріальний ресурс достатній для спокійного погашення кредиту. Це можуть бути гроші, коштовності, авто та ін ліквіди. Зрештою мати родичів, в яких ви впевнені, що вони займуть вам грошей погасити кредит

Скористайтеся цією моєю порадою і ви ніколи більше в майбутньому не потрапите в подібну ситуацію
7 ноября 2022, 18:14
Автор, скажіть-а ви з якою метою кредит брали? Я просто до чого цікавлюся — якщо ви брали кредит для придбання якоїсь дорогої техніки, автомобіля або іншої матеріальної цінності , то не простіше вам продати цей об'єкт, для покупки якого ви брали кредит?

І це одним махом вирішить ваші проблеми. Ви ж не просто так гроші в борг брали, щоб просто профукати і розтринькати їх усі? Що то цінне ви ж купили на ці гроші ? Так продайте і вирішіть цю проблему

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Жахлива поведінка кредитних інспекторів банку