Павло Гресь 20 апреля 2022, 18:32
Марно сподівався перші дні війни забрати цінності із ячейки, хоч і обіцяли на гарячій лінії що відкриватимуть відділення і дадуть доступ. Ми чекали, втратили час поки вдалося виїхати. У кінці березня нам передзвонили менеджери вже, повідомили, що відкривають і буде доступ. А ми у Польщі були вже. Зараз повернулися, слава богу, все ціле, забрали.
21 апреля 2022, 9:33
Доброго дня! Дякуємо за цей зворотній зв’язок. Сподіваємось на подальшу співпрацю з вами. Все буде Україна!
NastyaSaf 16 апреля 2022, 10:56
Был депозит, завершился срок, но война и деньги пока были на счету. По телефону консультант уговорил поставить деньги на мобильный депозит на неделю. По завершению я не смогла снять деньги, тк. его продлили, через неделю тоже самое, обратилась в службу поддержки, мне сказали точную дату и время, когда можно закрыть депозит.16.04 в 10 утра, как мне говорили у меня отключили мобильное приложение. В 11 утра 16.04 оно стало работать, но депозит опять продлен и я опять не могу снять мои деньги. Так эта история длится уже месяц, хотя ставила деньги на неделю!!! Не делайте моих ошибок!!! Никогда не ставьте депозиты в Идея Банке!!! Свои деньги назад в уже не сможете получить!!!
21 апреля 2022, 9:39
Доброго дня! Перепрошуємо за завдані незручності. Цю інформацію ми передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
Katiakhrushch 13 апреля 2022, 22:04
Безвідповідальний банк. Повний ігнор клієнта…немає можливості у додатку змінити пароль входа в онлайн-банкінг…та розблокувати його можна лише зателефонувавши на гарячу лінію!!! Напротязі 4 годин неможливо додзвонитися на до них на гарячу лінію!!! Взагалі ніякої реакції на дзвінок, хоча на лінії висіли))) майже цілими годинами!!! нульовий рівень обслуговування операторів!!!
14 апреля 2022, 9:07
Lоброго дня! Дякуємо за відгук та перепрошуємо за завдані незручності. На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації відповідальним підрозділом банку.
Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний номер телефону та інші деталі ситуації.
Lyubomar Ko 8 апреля 2022, 13:12
Користуюсь кредитною карткою від ІдеяБанку із серпня 2020 року. Відтоді сумлінно щомісяця переказую платежі за використані кредитні кошти. Не припинила розрахунків і під час війни, незважаючи на оголошені НБУ кредитні канікули. Розрахунковий період у мене з 11 числа попереднього місяця по 11 число наступного.
Оскільки я вже тривалий час грошей з кредитки не беру, і тіло кредиту стає меншим, то щомісячний мінімальний платіж, цілком природно, зменшується на якусь суму. Наприклад, до 11 лютого я мала сплатити 2306, 94 грн, до 11 березня — 2269,95 грн. Відповідно, було сплачено до 11 лютого 2500 грн. А березневий платіж я поділила на дві транзакції: спершу сплатила 24 лютого — 1300 грн, а згодом 4 березня ще 1000 грн. В сумі вийшло 2300 (нагадую, що мала сплатити до 11 березня 2269,95).
Цілком природно, що квітневий платіж мав би бути, принаймні, не вищим за березневий. Проте 4 квітня мені прийшло з банку СМС-повідомлення, що я маю сплатити до 11 квітня 3117,93 гривні.
Дзвінок на номер +380−342−591−321 (відповів менеджер Андрій) нічого не дав. Співробітник банку тричі мені намагався пояснити, що в березні була недоплата (сплачено лише 1000 грн). І тому грошей з того платежу забракло навіть на погашення тіла кредиту, не кажучи вже про відсотки. Про платіж за 24 лютого, який мав піти вже в березневе зарахування, він чомусь моїх доводів не почув. Зрештою замість того, аби пообіцяти мені, що розбереться з платежем, він просто перервав мій дзвінок.
У мене є власні міркування, чому так вийшло. Ймовірно, що з мене вирахували повну суму відсотків, як з лютневого платежу, так і з березневого окремо. Таким чином (після подвійного вирахування відсотків) переказаної двома платежами суми забракло для погашення тіла кредиту. Але в такому випадку це — або недосконалість банківської програми, або зумисне втручання в розрахунки, аби здерти з клієнта більше грошей.
Оцінку такій роботі не даватиму, здається вона очевидна. Але пояснень від банку вимагаю, оскільки зараз усім складно. Половина людей взагалі припинила сплачувати гроші за кредитами. А тут виходить, що сумлінних платників ще й намагаються за щось покарати.
8 апреля 2022, 14:27
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
Solidov 4 апреля 2022, 15:41
04.04.22 я пришел в отделение для подачи письменного заявления о требовании подготовить средства к выдаче мне 06.04.22 на основании завершения срока депозита 06.04.22.
На протяжении часа сотрудники банка отказывались на заявлении фиксировать дату получения и № вх, а также подписи о регистрации. Устно сообщили, что денежные средства получить будет невозможно.
4 апреля 2022, 15:46
Доброго дня! Дякуємо за відгук та перепрошуємо за завдані незручності. На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації відповідальним підрозділом банку. Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний номер телефону та електронну адресу.
Олег Гевко 4 апреля 2022, 15:05
Отделение по адресу: Львов, ул. Сыховская, 4
03.03.2022 банк повідомив на сайті про скасування комісії по картках. https://ideabank.ua/uk/news/pro-rozrakhunky-kartkamy-ta-skasuvannya-komisiy
Але за березень комісію зняло.
4 апреля 2022, 15:38
Иван Касьяник 30 марта 2022, 10:16
Отделение по адресу: Одесса, ул. Добровольского, 129
Даже не думайте сотрудничать с этим банком!
30 марта 2022, 10:31
Доброго дня. Будь ласка, залиште нам в особистих повідомленнях Ваші дані (телефон та мейл). Ми зясуємо деталі та надамо відповідь. З повагою, Ідея Банк.
Kvitkovikor 28 марта 2022, 13:48
Під час воєнного стану з карти ідея банку, були знати кошти, на які були надії купити їжу. Як тепер довіряти?
28 марта 2022, 14:51
Доброго дня. Напишіть нам в особисті повідомлення ваші контактні дані, зокрема номер талефону. Ми з'ясуємо деталі на надамо Вам відповідь. З повагою, Ідея Банк.
atineh13 21 марта 2022, 12:05
11.03.22 був здійснений розрахунок за кордоном карткою Brown (trevel) на сумму 14750лір, (29848,73грн було з карти записано) доступний баланс після операції склав +903.73грн. Таким баланс залишався і наступних 5днів:
11.03.22 баланс+903.73грн
12.03.22 баланс+903.73грн
13.03.22 баланс+903.73грн
14.03.22 баланс+903.73грн
15.03.22 баланс+903.73грн, а вже
16.03.22 баланс -513.52грн
Звернувшись у відділеня банку мені повідомили, що при розрахунку на картці невистачало повної суми тому і виник овердрафт у розмірі -513.52грн. Показавши скріншоти після купівлі з балансом +903.73 доступної мені суми працівники незмогли надати мені чіткої відповіді на наступні питания?
1. Чому моя покупка здорожчала на 6 день після її здійснення на суму 1417.25грн
(В системі ОBank суму зписання 29848,73 було зміненно через 6 днів на 31265,98грн дата покупки лишилась незмінною)
2. По якому курсі валют був здійснений розрахунок, який він і де він зазначений, де переглянути курс по якому буде здійснена наступна купівля.
(Зазначено вами що по курсу на час здійснення купівлі)
16.03.22 Мною було написано заяву у відділені банку на яку обіцяли надати відповідь на протязі трьох днів.
21.03.22 відповіді так і ненадійшло.

Безрезультатные вічливе обслуговування.

P.s В чому складнощі надати курс валют на момент розрахунку карткою, і чому трапилась така ситуація в -1417,25грн
kat0 16 марта 2022, 9:15
Банк ведет мошенническую деятельность!
Не возвращают деньги по депозиту, не хотят досрочно закрыть депозит (в договоре указана возможность досрочного закрытия депозита). Озвучивают свои действия внутренним предписанием главы правления банка и военным положением, что вкрай противоречит действующему законодательству и указаниям НБУ. В Приват и Ощад досрочное закрытие депозита возможно и работает (в случае упоминания о данном действии в договоре).

Такое впечатление, что банк готовится к банкротству и выводит свои активы и деньги вкладчиков, перед данной процедурой.
yunevers 13 марта 2022, 13:10
Отделение по адресу: Запорожье, пр-т Соборный, 46
У меня сегодня закончился депозит. Необходимо его закрыть именно сегодня, иначе он лонгируется. Онлайн закрыть система не дает. Пишет Нажаль дія не може бути виконана, на физическом отделении сказали что тоже закрыть не могут, сами не знают из-за чего. Сказали — странно, такого раньше не было. На гарячей линии говорят Ваш вопрос передан в техподдержку. Ожидайте. В общем культурно так сказали, депо щас не выдаем. Виновата мол система. Будем разбираться. Но мне от этого не легче, т.к. депозит продлится автоматически и я его не смогу снять. Осторожно! Не лонгируйте депо, если есть возможность забрать-забирайте.
13 марта 2022, 17:47
Доброго дня! Спасибі за відгук. Ми передали інформацію для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
SergGeo 11 марта 2022, 15:30
Отделение по адресу: Львов, ул. Валовая, 11
Керівник відділення Орест Лучко вважає 60 річного клієнта з міста Києва недолюдиною, хамить і булить, перебирає на себе обов’язки податкової інспекції України, СБУ і поліції. Про свої повноваження не знає, називає всіх приїжджих сепаратистами і ухилянтами, інші працівники відділення його активно підтримують. Офіційних відповідей і документів не надали, не відділення банку, а шарашкина контора. Буду розривати з ними всі свої договори, не раджу і вам нести цим крахоборам кошти.
13 марта 2022, 17:48
Ольга Олеговна 28 февраля 2022, 11:41
Пыталась снять в банкомате СОБСТВЕННЫЕ СРЕДСТВА в карты O.Bank. Блокировано! Пытаюсь перевести на другую карту, чтобы ими воспользоваться- тоже блок! Звоню на горячую линию: оператор Руслана отвечает: ограничения «в связи с ситуацией в Украине». Позвольте! Это мои собственные деньги! На основании чего ограничения???
На мои увещевания, что если действия банка не описаны в законе — они противозаконны, Руслана простоо прекратила разговор. ЭТО ЧТО ВООБЩЕ!!!
Зато порекомендовала мне спокойнее общаться (может, обнимемся еще?) и сходить в отделение переоформить карту (снять с нее кредитный лимит). А это ничего- что СИТУАЦИЯ В УКРАИНЕ?
13 марта 2022, 17:48
Oksana55Ivash 18 февраля 2022, 5:03
Отделение по адресу: Херсон, пр-т Ушакова, 87
Здравствуйте. У вас оформила кредит некая Номеровская из Херсона, а указала мой номер телефона. Я вообще Одессе живу, к её долгу не имею никакого отношения. Вы меня месяцами терроризируете за долг постороннего мне человека.
18 февраля 2022, 9:24
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
Marina0896 17 февраля 2022, 12:22
Хотели взять кредит под залог недвижимости. Менеджер банка в г. Хмельницком не компетентная и сам банк шарашкина контора. Объясните пожалуйста как можно предоставлять такие услуги и не иметь перечня документов которые необходимо собрать??? Нас 5 недель кормили завтраками, и каждый день им была необходима какая-то справка. В итоге когда это все просто достало и мы начали требовать результат оплатив уже экспертную оценку в 1500 грн нас просто послали и смеялись в лицо. И ещё менеджер говорила что они впервые раз связываться с подобным видом кредитования.Каккккк? В услугах есть, а по факту нет. Попасть к начальнику не удалось не пустили. Если не хотите попасть на деньги не связывайтесь с этим банком!!!
17 февраля 2022, 12:31
YaremaAlex 16 февраля 2022, 18:13
Отделение по адресу: Львов, ул. Валовая, 11
Манера спілкування Ваших працівників бажає бути кращою. Навчіть їх тримати свою думку при собі.
16 февраля 2022, 18:31
Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний номер телефону та електронну адресу. з повагою, Ідея Банк
Alex0907 15 февраля 2022, 15:42
Пол года приходила реклама от идея банк, возьмите нашу чудо карту, нашего чудесного банка. Уговорили, решил взять. Такого ужесного сервиса я не видел ни в одном банке. С Первого раза заявку приняли, но видимо решили не перезванивать, через неделю снова прислали рекламу, повторно отправил заявку, перезвонили. 15 мин мне оператор устраивал допрос, чуть ли не что ем спрашивали, ни в одном банке такие вопросы уже надцать лет не задают, и оформление карты не более 5 мин. Для получения. Но тут не тот случай 15 мин допроса и через несколько часов звонит другой представитель банка и все по новой, те же самые вопросы, тот же допрос и снова карту не дали, через несколько часов снова звонит оператор, очередной допрос и предупреждают что будут обзванивать родственников… В итоге просто отказался от карты, боюсь себе представить что будет если взять у вас кредит. Ужасный, отсталый сервис! Я через пол часа получил карту с тем же лимитом в другом банке и это заняло не более 5мин. Научитесь работать
Olenas550 15 февраля 2022, 15:25
Отделение по адресу: Львов, ул. Валовая, 11
Добрий день. Я часто отримую від банку смс або повідомлення у вайбері. Я ніколи не була клієнтом Вашого банку, не хочу їх отримувати, тому прошу видалити мене зі свої бази. Дякую.
15 февраля 2022, 15:38
lite170980 14 февраля 2022, 21:08
Отделение по адресу: Одесса, Люстдорфская дорога, 54
Появился клон Идеи: вирт. карт нет, Дию не принимает, карту получить невозможно: выбираешь удобное время и дату для доставки курьером — карту не привозят, отменяешь курьера, пытаешься получить карту в отделении, а там многочасовая очередь из 1 человека. Потом до этих жирафов доходит, что курьера ты отменил, но курьер всё-таки приезжает, но карту не выдаёт, потому что заявка на карту отменена — создавай новую. ТАКОГО ОТВРАТИТЕЛЬНОГО ОБСЛУЖИВАНИЯ НЕТ НИГДЕ!!!
Роман Кондратенко 13 февраля 2022, 9:05
Отделение по адресу: Одесса, переул. Красный, 11
Здравствуйте Как можно, что бы Вы, перестали мне звонить в неудобное мне время и выпаривать кредиты, которые мне совершенно не нужны
14 февраля 2022, 17:40
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання Вашої скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк

Курс валют в Идея Банке

EUR 43.5 44