pink 17 июня 2014, 11:57
Новый вид бизнеса (вымогательства) от ЕГБ: Карточки ВИЗА заблокировали и отключили от системы путем разрыва договора с ВИЗОЙ, а вместо этого принуждают вкладчиков и клиентов насильственно и за деньги (дополнительную плату) переходить на МАСТЕР КАРТ с лимитами в 50 грн в сутки! Издеваются над людьми как хотят. Не чтоб людям хоть что-то по ВИЗЕ давать, бл-кий банк. Когда НБУ проснется и наведет порядок, почему банк по ВИЗЕ установил нулевые лимиты? Это законно? Давайте что то делать, СКОРО МЫ ВСЕ НА ИВЧЕНКА РАБОТАТЬ БУДЕМ КАК РАБЫ!!!
jurist2014 17 июня 2014, 9:18
«Хочу пролити світло», оскільки я довгий час працював юристом у банківській системі.

Шановні! Ніхто із банку нічого з приводу тимчасової адміністрації не повідомить.

Визнання банку неплатоспроможним здійснює НБУ згідно ст. 76 Закону України «Про банки і банківську діяльність», а призначення тимчасової адміністрації відбувається згідно ст. 34 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Рішення про запровадження тимчасової адміністрації банк дізнається по факту його прийняття.

Вкладники, клієнти! Грошові кошти, яких в банку не перевищують суму в розмірі 200 000 гривень, взагалі можуть не турбуватися, не втрачати свої нерви та здоров’я – Фонд гарантування вам повідомить де і коли отримати ваші кошти.

vasha-vidpovid@ukr.net
Владимир Бабчук 17 июня 2014, 7:29
Вот появилась вчера информация по Еврогазбанку:
forbes.ua/news/1373141-v-evrogazbank-vvedut-vremennuyu-administraciyu
EUROGASBANK 17 июня 2014, 14:23
В Банку відсутня будь-яка інформація про введення тимчасової адміністрації. Рішення про запровадження адміністрації приймається НБУ та Фондом гарантування вкладів фізичних осіб без участі Банку. У разі прийняття рішення про введення тимчасової адміністрації у АТ «ЄВРОГАЗБАНК» офіційна інформація буде опублікована на сайті НБУ та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. На сьогодні на цих сайтах подібна інформація відсутня.
Будь ласка, не розповсюджуйте передчасну інформацію, тому що такого роду повідомлення збільшують паніку серед населення та клієнтів, а також компрометують довіру до банківської системи в цілому.
З повагою
Адміністрація АТ «ЄВРОГАЗБАНК»
11cat 14 июня 2014, 18:52
пишу з Запоріжжя. Термін депозиту закінчився, а гроші отримати неможливо. У нас 1 відділення цього чудобанку яке вже більше тиждня зачинено. Гроші не видають з посиланням на те, що всі працівники самі звільнились!!! а інших не набрали. Таке пояснення і на голову не натягнеш!
Кияне, у відгуках я читала, що, начебто, ви організовувались на пікетування НБУ з залученням СМІ. В новинах це не показували. Так все ж таки, ви туди дійшли? Що вам сказали?
Все тихо, ніякого розголосу, але треба бити на сполох!
Заяви в прокуратури обов*язково, але це треба розголошувати, бо провадження по тим заявам так і будуть мляво іти.
Мій телефон 098-0919787, 066-4007646 Юля
VkladchikLwow 13 июня 2014, 19:44
Шановні АТ «ЄВРОГАЗБАНК» Поширьте, будь ласка, Перевірену інформацію.

Офіційно дайте роз'яснення щодо ситуації відносно грошових коштів та вкладів, що розміщуються в АТ «ЄВРОГАЗБАНК», надайте конкретні цифри та терміни по возврату депозитів, можливості зняття готівкових коштів, безготівкових розрахунків. Можливо керівництво хоче надати офіційне вибаченння кожному Клієнту, добре було б звичайно отримати і матеріальне відшкодування нанесеною не тільки матеріальної, а і моральної шкоди? Надайте офіційне роз яснення дітям, чому вони не можуть отримати лікування, відпочинок інщі заплановані батьками трати, з коштів розміщених на вкладах рахунках? Чи ви можите коментувати правильне трактування гарантування вкладів і відповідної організації,, це звичайно легше ніж відповідати за свою діяльнісь так? Ще раз наголошую на негайній необхідності надати інформації щодо безпосередньї роботи з Клієнтами, дати, терміни суми
IRINA182 13 июня 2014, 13:52
Личный опыт общения с банком сначала было все очень хорошо. Но когда Банк не выполняет свои обязательства и не возвращает закончившийся депозит в гривне это неправильно. Кроме того у меня ребенок инвалид 1 групы, я так хотела чуть заработать на процентах чтоб поехать на отдых в горы. Теперь все деньги заблокированы, работники ничего сказать не могут. Деньги наши украдены и это конечно неправильно и нечесно. Таких как я на других сайтах уже свыше тысячи. Здесь вытирают коментарии, там уже инициативные групы. Цензура была и есть, но правда в глаза колит, нельзя так с людьми поступать. Взять и заморозить деньги в то время как НБУ дало рефинансирование 45 млн.грн. Почему проценты не выплачиваем? Почему деньги с депозита не возвращаем?
Zasada1 13 июня 2014, 12:54
банк получил рефинансирование 45 или 50 млн, должен был заплатить % за предыдущее реф. НДУ — не заплатил, дали срок до 18 и 26 июня. в случае не расчета с НБУ по % в банк введут ВА. денег в банке нет и не будет. сегодня была на Московском, народ массово пишет заявы на возврат или разрыв депозитов. Андрушко нет 2 день и никто не знает где он и когда будет. Сотрудники банка в такой же ситуации как и мы, никто ничего не знает, с карточки можно снять 50 грн, лично у меня ничего не получилось. Я свои депозиты раскидала на членов семьи и перезаключила договора не забирая деньги на 31 день с надеждой получить возмещение из ФГ при вводе ВА в банк, а также написала заяву чтоб с карточки остаток кинули на пополнение депозита. Если я правильно понимаю, то при окончании срока вклада и вводе в банк ВА сразу можно писать заяву в ФГ на возмещение. У кого к обычным % по депозиту добавлены бонусы 2% это считается как
Фонд не відшкодовує кошти за вкладом: 6) «розміщені на вклад особою, яка на індивідуальній основі отримує від банку проценти за вкладом на більш сприятливих договірних умовах, ніж звичайні, або має інші фінансові привілеї від банку;
EUROGASBANK 13 июня 2014, 18:11
Шановні клієнти! не поширюйте будь ласка, неперевірену інформацію.

Офіційно даємо роз'яснення щодо ситуації відносно обмежень на відшкодування коштів ФГВФО, що розміщуються в АТ «ЄВРОГАЗБАНК» згідно умов акцій, спеціальних пропозицій та програм лояльності.
Згідно Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» із змінами та доповненнями (далі — Закон) визначено, що Фонд не відшкодовує кошти, зокрема, 7) розміщені на вклад особою, яка на індивідуальній основі отримує від банку проценти за вкладом на більш сприятливих договірних умовах, ніж звичайні, або має інші фінансові привілеї від банку.
Але, програми лояльності та бонуси по скетч-картам згідно Регламентів мають статус відкритих акцій для фізичних осіб, які звернулись в Банк з приводу розміщення депозитного вкладу для фізичних осіб. Кожний учасник акції (новий або існуючій клієнт), який протягом дії акції (програми лояльності) звернувся до Головного офісу або до будь-якого відділення Банку, з приводу розміщення вкладу за будь-якою депозитною програмою отримує додаткові % зазначені в умовах акцій (спеціальних пропозицій).
В даному випадку відсутні будь-які індивідуальні, сприятливіші умови, ніж ті, що пропонуються всім. Акція розповсюджується не на конкретних фізичних осіб, а на всіх, хто звернеться до банку в період дії акції.
Таким чином, грошові кошти, що розміщені фізичними особами у період дії акцій, програм лояльності підпадають під відшкодування Фондом гарантування вкладів, за умови відсутності інших обмежень, встановлених Законом, зокрема, щодо граничного розміру відшкодування коштів за вкладами.

З повагою
АТ «ЄВРОГАЗБАНК»
JK26 13 июня 2014, 11:07
У меня нет депозита. Visa уже пару недель как кне работает. А Мастер уже можно расплатится через раз.
Как объяснили в поддержке — многие терминалы банков отказывают в обслуживании карт еврогазбанка.
Так что теперь еще и в правильный супермаркет попасть надо чтобы покушать.
Не за тона майдане мы стояли!
Еще немного терпения и когда оно закончится будем пекетировать не нбу а место жителства правления.
ЕГБ Дайте внятный ответ!
valentina26 12 июня 2014, 22:12
ПОЧЕМУ МОЛЧИТЕ.Депозиты не выплачивают проценты тоже а вам хотябы что… давайте собираться возле отделения Еврогазбанка писать жалобы в прокуратуру и нацбанк чем больше жалоб тем быстрее введут ВА иначе они растянут резину на долгие годы.
criminal2 12 июня 2014, 17:19
Тимчасова адміністрація це вихід на всі злодійські брехливі обіцянки Івченка і компан.майте совість скажіть коли людина зможе розрахуватися карткою в мережі чи аптеці.хватить людей обманювати і людей… вважати
vlada33 12 июня 2014, 16:47
Ура! Кажуть до 20 червня введуть тимчасову адміністрацію. Слава Україні, що є Фонд Гарантування від всяких злодіїв типа Івченка…
EUROGASBANK 12 июня 2014, 17:04
Шановні користувачі форуму, клієнти АТ «ЄВРОГАЗБАНК».

Будь ласка не поширюйте не перевірену інформацію.
Достовірна інформація в разі введення тимчасової адміністрації в АТ «ЄВРОГАЗБАНК» буде опублікована в офіційних джерелах.
mihailp 12 июня 2014, 9:06
У мене в товариша якийсь далекий знайомий працює в Єврогазбанку. І наскільки я зрозумів в Києві або на Петрівці або на Саксаганського. Випадково це з«ясувалося коли зайшла мова про відпустку і про моря. Ми посміялися що Крим це вже закордон, посміялися що і там в Єврогазбанку відкусили відділення. нехай туди замість інкасаторів з надувними матрасами їздять. Товариш набрав знайомого і поцікавився по дружньому коли хоч на карточки почнуть шось капати. Ми були здивовані, що так як і ми працівникам теж не особо з зарплатою, карточки у всіх же одні і ті ж, а грошей у всіх нас одинакова сума — її повна відсутність, тобто нуль. Вони не довго розмовляли, но знайомий по ту сторону слухавки сказав що начебто є світло в тунелі. Ходять чутки що все повинно налагодитися. Пошвидше б, подумав я, хочеться на море, та й їсти теж треба щось. Тому чекаю. Можливо комусь щось відомо про це світло в тунелі. Що саме, хто шо? Я вчора читав статтю здається в журналі деньгі, там писали про ліквідацію банків. то про Єврогаз нічого не йшлося. Та й про адміністрацію там вроді як теж мова не йде.
ospo 11 июня 2014, 22:42
Когда всё таки будут разблокированы карточки и где можно в Запорожье снять хоть какую-то наличность без комисии. Unex банк не даёт даже по 50 гривен.
LEPKA1936 11 июня 2014, 22:41
11.06.14 нет никаких изменений, проценты по депозиту снять невозможно, также невозможно расплатится в супермаркетах и на заправках!

Карта VISA.
sinatra 11 июня 2014, 22:31
Тут все вкладчики пишут. А нам перечисляла фирма зарплату через Еврогазбанк. И я походу через этот супер банк осталась без зарплаты. В компании тоже ничего не знают. Только сказали, что деньги мы не снимем. Ну тоже самое мне сказали в отделении банка на Петровке.
ZaipaloOleg 11 июня 2014, 20:27
Правильно! Однозначно стал бы участником митинга если бы жил в Киеве. Во Львове только два отделения и митинговать нет смысла. Только Киев и только здание управления НБУ. Это наши вклады! Без нашей инициативы все властные структуры будут закрывать глаза на это мошенничество. Нужно арестовывать виновных, морозить их счета и активы как в стране так и за рубежом. Соответственные службы должны этим заниматься с нашей подачи. За нас никто этого не сделает. А пока мы бездействуем наши деньги уплывают за рубеж. Чем быстрее среагируем тем лучше! Это событие должна освещать пресса! Обязательно пресса! Иначе затянут время и утаят!
ospo 11 июня 2014, 14:22
Уважаемое правление еврогазбанка. Не держите людей в неведении. Трудности бывают у всех. Ответте, что происходит и какая перспектива и какие предпринимаются шаги. Например в Запорожье отделение закрыто вообще. Из персонала только охрана. Карточки заблокированы. Надпись на двери такая: отделение не работает в связи с отсутствием связи… Хоть бы что нибудь по умнее написали. Отсутствие информации порождает слухи и недоверие. Мы не хотим Вашего банкротства. Мы хотим сотрудничать с Вами в нормальном русле.
EUROGASBANK 11 июня 2014, 17:23
Доброго дня. Шановний ospo, Дякуємо за розуміння.

У п'ятницю 6 червня в приміщенні Центрального відділення АТ «ЄВРОГАЗБАНК» у м. Київ відбулася зустріч Голови Правління з вкладниками Банку. На цієї зустрічі обговорювалися поточні питання та шляхи вирішення проблем.
Зараз ми готуємо публічний звіт керівництва, щодо виконаних дій зі стабілізації роботи Банку. Дуже скоро його буде опубліковано на офіційному сайті.

Відносно відділення у м. Запоріжжя, дійсно станом на сьогодні відділення працює в закритому режимі, що пов'язано з проблемами в програмному та технічному забезпеченні (мережевий зв'язок). До того ж, наразі у відділенні відбувається реорганізація штатної структури.
Керівництво прикладає максимум зусиль для поновлення повноцінної роботи відділення. Найближчим часом відділення буде працювати у звичайному режимі.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

З повагою адміністрація АТ «ЄВРОГАЗБАНК»
vlada33 10 июня 2014, 19:12
Вам НБУ нічого не дасть. Це марна трата часу. Я забирала з «Надри» і «Дністра» і вже маю класний досвід. Тільки заяви в прокуратури за шахрайство і журналістські розслідування та мирні пікети відділень!!!
vlada33 10 июня 2014, 19:08
Скільки можна людям брехати і вважати людей темними вівцями. Шановний Єврогазбанк як ви не усвідомлюєте, що реально Вам більше ніхто не довіриться, як б ситуація не виникла. Тому що обман це дуже конкретний вчинок, який просто так не проходить, а репутація банку наскільки пішла вниз через ЗЛОЧИННІ дії, неясність, шахрайські вивезення банківських металів з відділень, приховування готівки від вкладників, дзвінки з верху про видачу комусь а комусь ні… ви що людей вівцями рахуєте. Що це за підхід сомалійського гатунку. Якщо рефінансвання банків відбувається то де тоді кошти, ясно що їх вже вивезли, але за рахунок кредитів чи рефінансу, чи на край фонду гарантування давайте повертайте наші гроші. Скільки можна людей квасити і годувати завтраками…
volodymir2 10 июня 2014, 15:24
Шановний АТ «ЄВРОГАЗБАНК». Скільки ще це будемо терпіти, наглості і підлості. Скільки можна пафосу, на моє звернення яке я посилаю через день Ви не відповіли АНІ РАЗУ. Ви напевне там обробляєте що і як зробити з коштами, які просто заморозили без жодного права на це і займаєтесь обманом і шахрайством. Ви приносите вибачення, так нехай і ті які мають кредити споживчі, дрібні, попросять це у Вас, я думаю Ви також їм простите все і без штрафних. Що за дибільна політика, прикриватися за банківською ліцензією і вчиняти злочини. Наступне які зусилля Ви доклали, щоб поновити роботу якісну, як тільки що зменшили ліміт до 0 грн. До пана Івченка готується журналістське інтерв'ю (але без ідіотичних пояснень, що криза в країні) питання будуть конкретні і прямі. Мітинги протесту ми передбачаємо вже з наступного тижня біля стін відділень у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Києві за умови написання заяв і звернень до ГПУ і будемо стояти до того часу поки принаймні не зможемо по 1000 грн. через картки отримувати в день.Зустрічатися з вкладниками це одне, а їх почути, принаймні тих, в яких закінчилися депозити це зовсім інше. І останнє, Ви тут пафосно стверджуєте, що коментарі ніхто не стирає, але ви помиоляєтеся, бо вчора з нашої ініціативної групи власне жінка, яка має горе, 52 річний чоловік раптово помер і вона ходила по сусідах і зичила на похорон і місце на цвинтарі купити, хоча на картковому в неї понад 15 тис. гривень зависло через Івченка, і шановного Дичика з Тонічкою в Івано-Франківському відділенні. Цей коментар дуже швидко прибрали… Ось такі ми українці… напевне жити добре скоро не будемо поки такі як Курченки, Фірташі, Івченки будуть тримати чуже і просити почекайте… якось буде… а воно нічого доброго не буде… манни з небес не буде. Держава сама не може вилізти з боргів і кризи. Повертайте людські гроші і не грайте на нервах і так зневіреному народові. Як пишете, то хоч правду пишіть, народ сьогодні вже здебільшого не темний. В нашій ініціативній групі є люди які мають навіть по 4 вищі освіти, адвокати, депутати місцевого самоврядування, а Ви тут всяку чужь втираєте, що хочете поновити якісне обслуговування… Ініціативна група Івано-Франківськ.
Главная / Банки Украины 🏦 / Еврогазбанк 💰 / Отзывы о Еврогазбанке 📝