ва

Zasada1 Zasada1
13 июня 2014, 12:54
без оценки
банк получил рефинансирование 45 или 50 млн, должен был заплатить % за предыдущее реф. НДУ — не заплатил, дали срок до 18 и 26 июня. в случае не расчета с НБУ по % в банк введут ВА. денег в банке нет и не будет. сегодня была на Московском, народ массово пишет заявы на возврат или разрыв депозитов. Андрушко нет 2 день и никто не знает где он и когда будет. Сотрудники банка в такой же ситуации как и мы, никто ничего не знает, с карточки можно снять 50 грн, лично у меня ничего не получилось. Я свои депозиты раскидала на членов семьи и перезаключила договора не забирая деньги на 31 день с надеждой получить возмещение из ФГ при вводе ВА в банк, а также написала заяву чтоб с карточки остаток кинули на пополнение депозита. Если я правильно понимаю, то при окончании срока вклада и вводе в банк ВА сразу можно писать заяву в ФГ на возмещение. У кого к обычным % по депозиту добавлены бонусы 2% это считается как
Фонд не відшкодовує кошти за вкладом: 6) «розміщені на вклад особою, яка на індивідуальній основі отримує від банку проценти за вкладом на більш сприятливих договірних умовах, ніж звичайні, або має інші фінансові привілеї від банку;
Ответ банка
Еврогазбанк
EUROGASBANK
EUROGASBANK
13 июня 2014, 18:11
Шановні клієнти! не поширюйте будь ласка, неперевірену інформацію.

Офіційно даємо роз'яснення щодо ситуації відносно обмежень на відшкодування коштів ФГВФО, що розміщуються в АТ «ЄВРОГАЗБАНК» згідно умов акцій, спеціальних пропозицій та програм лояльності.
Згідно Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» із змінами та доповненнями (далі — Закон) визначено, що Фонд не відшкодовує кошти, зокрема, 7) розміщені на вклад особою, яка на індивідуальній основі отримує від банку проценти за вкладом на більш сприятливих договірних умовах, ніж звичайні, або має інші фінансові привілеї від банку.
Але, програми лояльності та бонуси по скетч-картам згідно Регламентів мають статус відкритих акцій для фізичних осіб, які звернулись в Банк з приводу розміщення депозитного вкладу для фізичних осіб. Кожний учасник акції (новий або існуючій клієнт), який протягом дії акції (програми лояльності) звернувся до Головного офісу або до будь-якого відділення Банку, з приводу розміщення вкладу за будь-якою депозитною програмою отримує додаткові % зазначені в умовах акцій (спеціальних пропозицій).
В даному випадку відсутні будь-які індивідуальні, сприятливіші умови, ніж ті, що пропонуються всім. Акція розповсюджується не на конкретних фізичних осіб, а на всіх, хто звернеться до банку в період дії акції.
Таким чином, грошові кошти, що розміщені фізичними особами у період дії акцій, програм лояльності підпадають під відшкодування Фондом гарантування вкладів, за умови відсутності інших обмежень, встановлених Законом, зокрема, щодо граничного розміру відшкодування коштів за вкладами.

З повагою
АТ «ЄВРОГАЗБАНК»

Комментарии (2)

+
0
bestverter
bestverter
13 июня 2014, 15:50
Юлия
#
У кого к обычным % по депозиту добавлены бонусы 2% это считается как
Фонд не відшкодовує кошти за вкладом: 6) «розміщені на вклад особою, яка на індивідуальній основі отримує від банку проценти за вкладом на більш сприятливих договірних умовах, ніж звичайні, або має інші фінансові привілеї від банку

2% по программе лояльности и бонусы по скретч-карте — это НЕ индивидуальная основа. Данные «бонусы» получали вы не за закрытой дверью по блату. Информация о них являлась публичной и они предоставлялись всем клиентам банка. Фонд выплачивает вклад, если в вашем договоре нет слов 'индивидуальные условия' о процентной ставке.
+
0
katherine11
katherine11
14 июня 2014, 16:48
#
СКАРГА
прокурору за місцем проживання

Доводжу до Вашого відома, що ……… 2013 року року між мною, та АТ Єврогазбанк було підписано Договір банківського вкладу №………
……2014 року строк депозитного вкладу закінчився, однак, ___________відділення №___ АТ Єврогазбанк відмовилося повернути грошові кошти як в день закінчення договору так і усі наступні дні.
Керівник відділення …… мотивує відмову тим, що ……………
Отже, всупереч умов даного договору Банк взяті на себе зобов'язання по поверненню грошового вкладу після вимоги Вкладника, не виконує.
Незважаючи на усні та письмові прохання про отримання належного мені грошового вкладу Банк не реагує і в поверненні вищевказаного грошового вкладу мені відмовлено.
Відповідно до частини другої статті 1060 Цивільного кодексу України за договором банківського вкладу незалежно від його виду банк зобов’язаний видати вклад або його частину на першу вимогу вкладника.
Згідно ст. 1066 п.2. Цивільного кодексу України: «Банк має право використовувати грошові кошти на рахунку клієнта, гарантуючи його право безперешкодно розпоряджатися цими коштами».
Ст. 1066 п.3. Цивільного кодексу України гарантує, що: «Банк не має права визначати та контролювати напрями використання грошових коштів клієнта та встановлювати інші, не передбачені договором або законом, обмеження його права розпоряджатися грошовими коштами на власний розсуд.»
Ст. 1074 Цивільного кодексу України встановлено: «Обмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається, крім випадків обмеження права розпоряджання рахунком за рішенням суду у випадках, встановлених законом».
Отже, починаючи з ……… 2014 року Банк АТ Єврогазбанк привласнив мої кошти та безпідставно ними користується на власний розсуд, ігноруючи мої права вкладника та власника цих коштів.
Працівники банку відмовляються видавати мені письмову відмову у виплаті депозиту без вказівки причин і термінів погашення.
Дії банку з неповернення депозиту є протиправними. Крім умов договору порушуються норми Цивільного кодексу, Закону України «Про банки і банківську діяльність», Закону України «Про Національний банк України», інших законодавчих актів України та нормативно-правових актів Національного банку України
На підставі викладеного,

Прошу Вас

1. В найкоротший термін здійснити позапланову перевірку АТ Єврогазбанк для припинення порушень законодавства та відновлення мого права на повернення моїх грошових коштів.
2. У разі виявлення неплатоспроможності АТ Єврогазбанк відповідне звернення прокуратури направити до НБУ з метою оголосити його банкрутом, ввести тимчасову адміністрацію, вжити інших заходів з метою забезпечення отримання вкладниками АТ Єврогазбанк своїх коштів через Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.
3. Про вжиті заходи в реагування на мою скаргу повідомити в мою адресу письмово поштою.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться