Пікети, заяви в прокуратуру та журналісти!!!

vlada33 vlada33
10 июня 2014, 19:12
без оценки
Вам НБУ нічого не дасть. Це марна трата часу. Я забирала з «Надри» і «Дністра» і вже маю класний досвід. Тільки заяви в прокуратури за шахрайство і журналістські розслідування та мирні пікети відділень!!!

Комментарии (4)

+
0
chora
chora
11 июня 2014, 20:04
#
А текст заявления не можете отправить по почте. хочется грамотно написать, а если у вас есть опыт в таких делах… У меня валютный депозит. Тоже не могу забрать. Мой адрес bodrob04@gmail.com.
+
0
vlada33
vlada33
11 июня 2014, 22:24
#
СКАРГА
прокурору за місцем проживання

Доводжу до Вашого відома, що ……… 2013 року року між мною, та АТ Єврогазбанк було підписано Договір банківського вкладу №………
……2014 року строк депозитного вкладу закінчився, однак, ___________відділення №___ АТ Єврогазбанк відмовилося повернути грошові кошти як в день закінчення договору так і усі наступні дні.
Керівник відділення …… мотивує відмову тим, що ……………
Отже, всупереч умов даного договору Банк взяті на себе зобов'язання по поверненню грошового вкладу після вимоги Вкладника, не виконує.
Незважаючи на усні та письмові прохання про отримання належного мені грошового вкладу Банк не реагує і в поверненні вищевказаного грошового вкладу мені відмовлено.
Відповідно до частини другої статті 1060 Цивільного кодексу України за договором банківського вкладу незалежно від його виду банк зобов’язаний видати вклад або його частину на першу вимогу вкладника.
Згідно ст. 1066 п.2. Цивільного кодексу України: «Банк має право використовувати грошові кошти на рахунку клієнта, гарантуючи його право безперешкодно розпоряджатися цими коштами».
Ст. 1066 п.3. Цивільного кодексу України гарантує, що: «Банк не має права визначати та контролювати напрями використання грошових коштів клієнта та встановлювати інші, не передбачені договором або законом, обмеження його права розпоряджатися грошовими коштами на власний розсуд.»
Ст. 1074 Цивільного кодексу України встановлено: «Обмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається, крім випадків обмеження права розпоряджання рахунком за рішенням суду у випадках, встановлених законом».
Отже, починаючи з ……… 2014 року Банк АТ Єврогазбанк привласнив мої кошти та безпідставно ними користується на власний розсуд, ігноруючи мої права вкладника та власника цих коштів.
Працівники банку відмовляються видавати мені письмову відмову у виплаті депозиту без вказівки причин і термінів погашення.
Дії банку з неповернення депозиту є протиправними. Крім умов договору порушуються норми Цивільного кодексу, Закону України «Про банки і банківську діяльність», Закону України «Про Національний банк України», інших законодавчих актів України та нормативно-правових актів Національного банку України
На підставі викладеного,

Прошу Вас

1. В найкоротший термін здійснити позапланову перевірку АТ Єврогазбанк для припинення порушень законодавства та відновлення мого права на повернення моїх грошових коштів.
2. У разі виявлення неплатоспроможності АТ Єврогазбанк відповідне звернення прокуратури направити до НБУ з метою оголосити його банкрутом, ввести тимчасову адміністрацію, вжити інших заходів з метою забезпечення отримання вкладниками АТ Єврогазбанк своїх коштів через Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.
3. Про вжиті заходи в реагування на мою скаргу повідомити в мою адресу письмово поштою.
+
0
chora
chora
12 июня 2014, 19:03
#
Спасибо. Завтра отнесу.
+
0
chora
chora
20 июня 2014, 12:27
#
Vlada33 если вносили жалобу во Львове, скажите к какому прокурору. Мне в прокуратуре отказали, направили в суд. Говорят я первая, что написала жалобу. Может я пойду к тому прокурору, что вы носили. у вас такой опыт.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться