Yliiats 18 апреля 2024, 17:30
Отделение по адресу: Харьков, ул. Е. Котляра, 12
Дякую за якісне обслуговування Банку Інвестицій і Заощаджень. Була приємно вражена роботою співробітників, всі дуже привітні і компетентні! Мала здійснити терміновий платіж в касі перед поїздкою, відділення розміщене у зручному місці, недалеко від вокзалу, тому дуже пощастило встигнути туди. Дякую за швидке та якісне обслуговування.
whitehotice 18 апреля 2024, 17:02
Отделение по адресу: Николаев, ул. Спасская, 13/1
Зараз якось скарги пишуть як тільки виникає конфлікт. А коли якісний сервіс пишуть про це не всі. Хочу подякувати на якісний сервіс працівникам Миколаївського відділення Бізбанку. Всі ми розуміємо про часті тривоги, небезпеку, не завжди висипані ночі.
Була необхідність зробити терміновий переказ по Україні, зайшла до відділення, де мене зустріли з посмішкою. Запропонували моментальний переказ на картку, комісія мінімальна. Все дуже швидко і оперативно. Домовилися про наступну зустріч, планую відкрити картку та встановити мобільний додаток.
SemeniyY 16 апреля 2024, 12:01
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 98/2
Дякую за якісне обслуговування, давно не обслуговувався в БІЗ. То ж з поверненням мене. Потрібно було швидко зробити проплату за комунальні платежі. Був приємно здивований що каса працює до 17−00 в пятницю. Швидко оформили платежі. А вже в понеділок розмістив депозит, нехай і невеликий. Але це такий собі знак уваги. Відтепер буду у вас частіше. Ще й картку подарували до депозиту безкоштовну. Дякую.
J12S 12 апреля 2024, 13:16
Дуже сподобалося обслуговування в Київському відділенні на Академіка Паладіна, на жаль не запамʼятала номер відділення. Потрібно було терміново отримати переказ Welsend. Розказали про картку БІЗешка, до речі класна назва) все працює, кредитний ліміт, кеш бек. І поповнення безкоштовне у терміналах, користуюся. Але хочеться кешбеку на АЗК
L6011970L 10 апреля 2024, 12:45
Отделение по адресу: Житомир, ул. Покровская, 18
працюємо з Житомирським регіональним відділенням декілька років. Обслуговування подобається, завжди оперативно обслуговують. Привітний та ввічливий персонал.
Ігнат Метельков 10 апреля 2024, 12:11
Отделение по адресу: Одесса, ул. Канатная, 81
Всегда приятное обслуживание. Если возникает нестандартная ситуация, то решается быстро и оперативно. (Было неправильное списание по карте-быстро всё решилось.) Менеджеры и начальник отделения максимально доброжелательны. С удовольствием продолжаю работу с этим отделением.
13577540k 2 апреля 2024, 12:13
Отделение по адресу: Житомир, ул. Покровская, 18
Працюємо з Житомирським відділенням Банку інвестицій та заощаджень з 2009 р. Всі питання вирішуються швидко і професійно, особливо стосується оформлення та видача кредитів за програмою 5−7−9.
Окрема подяка керівнику Сергію Леонідовичу Парнаку!!!
Володимир Вазінський 1 апреля 2024, 22:13
Отделение по адресу: Житомир, ул. Покровская, 18
Мене звати Володимир, займаюсь підприємницькою діяльністю з 2014 року.Перший банк, в якому я відкрив рахунок для ФОП, якраз був БіЗ банк. За всі роки співпраці хочу відмітити високий рівень професіоналізму керівника Житомирського відділення Парнак Сергія Леонідовича та всю його команду. За цей час я звертався до банку з багатьма питаннями, а саме
— обслуговування рахунку ФОП;
— депозити;
— безготівкові розрахунки;
— зняття готівкових коштів;
— отримання переказів;
— отримання кредитних коштів.
По кожному пункту обслуговування проводиться на найвищому рівні.
В листопаді 2023 року, я звернувся до банку з метою отримання кредиту для придбання комерційного авто по державній програмі 5−7-9%, вся процедура пройшла досить швидко та якісно. Хто шукає собі надійного фінансового партнера, однозначно рекомендую «Банк інвестицій та заощаджень»!
G5035 1 апреля 2024, 18:03
Отделение по адресу: Житомир, ул. Покровская, 18
Маємо багаторічну співпрацю з даним банокм. Працівники кваліфіковані, ввічливі, професіонали своєї справи, які завжди допоможуть з вирішенням задач любої складності. Окремо хочеться підкреслити швидкість та якість наданих послуг з банківської гарантії для участі в публічних закупівлях.
oksana1234567 1 апреля 2024, 12:31
Отделение по адресу: Житомир, ул. Покровская, 18
Я працюю головним бухгалтером декількох підприємств, задоволена якістю обслуговування, завжди швидко вирішуються нагальні питання.
Дякую за надійного партнера!
annaberd 1 апреля 2024, 12:30
Я клієнт Житомирського відділення з 2019р.Хочу відмітити професіоналізм керуючого і відповідальність та уважне ставлення співробітників відділення до кожного клієнта.
AnnaVas 1 апреля 2024, 12:30
Вирішила написати, бо мені дуже сподобалась програма кеш бек на кредитну картку Бізешка. Зручно і вигідно. Так тримати, але хотілось би, щоб додали ще кеш бек на АЗС.
VerbovskyiVV 1 апреля 2024, 12:25
Отделение по адресу: Житомир, ул. Покровская, 18
Постійно співпрацюємо з Житомирським регіональним відділенням. Крайня співпраця була щодо банківської гарантії, яку дуже оперативно підготували. Рекомендуємо!
Окрема подяка керівнику, Парнаку Сергію Леонідовичу!
Switlana1982 1 апреля 2024, 12:17
Отделение по адресу: Житомир, ул. Покровская, 18
Я фізична особа, вже більше 10 років довіряю свої кошти Бізбанку, це банк який викликає в мене довіру, і я з впевненістю можу стверджувати, що мої фінанси захищені.
Також я працюю головним бухгалтером ФГ, яке вже більше 20 років обслуговується в Бізбанку, де розміщенні наші депозити в різних валютах. Працівники банку завжди з повагою і підтримкою відносяться до кожного клієнта, за що щиро дякую. Я всім своїм друзям рекомендую співпрацю з Бізбанком.
J12S 1 апреля 2024, 12:07
Ненавязливе компетентне обслуговування у відділенні і зручна картка з кеш беком.
emalitskay 1 апреля 2024, 11:36
Отделение по адресу: Житомир, ул. Покровская, 18
Хочемо висловити нашу повну задоволеність послугами, наданим АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ». Під час нашої співпраці ми отримали відмінний досвід, що, безперечно, підтверджує високий рівень професіоналізму та сервісу банку.
Хочемо підкреслити, що всі наші операції відбувалися вчасно, що є важливим для нашого бізнесу.
Також хочемо відзначити високий рівень компетентності персоналу банку. Консультації, які ми отримували від вашого експертного персоналу, Парнак С. Л., завжди були інформативними та допомагали нам зробити обґрунтовані фінансові рішення.
Надзвичайно важливим фактором для нас є також швидке реагування на наші запити та потреби. Банк володіє дуже ефективною системою обробки та вирішення питань, що дозволяє нам відчувати себе захищеними та підтриманими у будь-який момент.
Загалом, співпраця з АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» була дуже позитивною для нашого бізнесу, і ми не маємо ніяких сумнівів у виборі вашого банку як надійного партнера у фінансових питаннях.
Helevera79 1 апреля 2024, 11:13
Отделение по адресу: Киев, ул. Жилянская, 35
Професійне обслуговування менеджерів Київського відділення № 7!
DDR2 14 июня 2023, 19:31
Я клиент БИС уже лет 8, банк был не лучшим, но одним из таких. Я не знаю что случилось, но банк за год превратился в недоразумение, сервис откатился в 2000-е.
держал исключительно депозиты.

С июня банк изменил тарифы по обслуживанию дебетных карт: раньше можно было снимать наличку во всех банкоматах без комиссии, теперь либо с комиссией, либо оформлять отдельный счет с картой, но и тогда можно будет снимать деньги без комиссии только через банкоматы БИС (или в кассе).

Надо также брать во внимание, что БИС блокирует на карте 100 грн (я не понимаю зачем на дебетной карте блокировать 100 грн, если на ней в принципе минусового остатка быть не может), возвращает при закрытии карты!

Что касается банкоматов: в Киеве они все в отделениях, которые закрываются в 18.00 и доступа нет (никогда не понимал зачем в отделениях банкоматы, если там есть касса)! единственный банкомат на улице на Б.Васильковской, но до него надо доехать!

Хотел сегодня закрыть карту, полчаса сотрудница отделения № 13 в Киеве не могла этого сделать: то надо переслать, то подписать, то согласовать, то передать, то утвердить… всего лишь выдать остаток 100 грн (которые банк сам заблокировал) и закрыть карту НЕ СМОГЛИ ЗА ПОЛЧАСА!!! Вопрос: НАХ«»" мне такой банк?

За пару дней до этого хотел закрыть карту в другом отделении № 2 в центре Киева, но в нем не оказалось сотрудников на месте, один касир скучала!
Т. е. клиент заходит в отделение банка в центре города в обед, а сотрудников (не одного, даже начальника отделения) нет на месте! я прождал минут 7 и ушел! я с таким впервые сталкиваюсь!

Проценты по депозиту предлагает 17−19%, но сейчас каждый второй банк предлагает такие проценты и сервис будет получше!
Жду с нетерпением окончания депозита через месяц и стремительно бегу забирать все деньги и закрывать все счета. Надеюсь он к августу не рухнет) Я не хочу имень дело с этой пом**
Поликлин Поликлинич 22 мая 2023, 11:20
В банке предлагается одна карточка бесплатная другая платная за 50гр.комиссиинет.Которая бесплатная снимать деньги за в банкомате определённый процент только можно
Отделение по адресу: Черновцы, ул. Главная, 111
После получения карты Простір хотел подключить к Google play не не смог обратился в кол центр мне сказали что должно подтянуть, но все мои попытки были безрезультатными.Ещо хотел перевести деньги с карты на карту пишет не верный cww код. Отправил 100гр.на эту карту тоже их не могу найти

Курс валют в Бізбанке на сегодня

Курс валют в Бізбанке на сегодня

Главная / Банки Украины 🏦 / Бізбанк 💰 / Отзывы о Бізбанке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Бізбанке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.