Отделение по адресу: Черновцы, ул. Главная, 111
После получения карты Простір хотел подключить к Google play не не смог обратился в кол центр мне сказали что должно подтянуть, но все мои попытки были безрезультатными.Ещо хотел перевести деньги с карты на карту пишет не верный cww код. Отправил 100гр.на эту карту тоже их не могу найти
Сергій Прокопенк 18 мая 2023, 11:52
Моє звернення до контакт-центру Банку інвестицій та заощаджень було більше ніж приємним досвідом. Співробітники були вічливими, уважними і дуже професійними. Мені детально пояснили всі можливі варіанти кредитування, зокрема вигідні умови отримання готівкового кредиту до 100 тисяч без застави.

Мене приємно вразило, що консультант мав чітке розуміння моєї ситуації та був добре освічений у питаннях, які мене цікавили. До того ж, мені було сказано про участь банку в державній програмі «Кредити 5−7-9%», що, я впевнений, буде особливо корисно для підтримки бізнесу в період війни.

Впевнений, що подальша співпраця з Банком інвестицій та заощаджень буде такою ж плідною і задовільною. Рекомендую всім, хто в пошуках доступного, але якісного банківського обслуговування.
Анастасія Романенко 18 мая 2023, 11:38
Отделение по адресу: Киев, ул. Юрия Ильенко, 83-Д
Я хочу висловити свою глибоку вдячність та визнання професіоналізму оператора Данила з контакт-центру Банку інвестицій та заощаджень. Його глибоке розуміння банківських продуктів та послуг, а також індивідуальний підхід до клієнтів робить спілкування з ним не просто приємним, а й корисним досвідом.

Спілкуючись з Данилом, я відчула, що він дійсно слухає мене та враховує мої потреби та очікування. Його здатність пояснити складні банківські терміни простою та зрозумілою мовою вражає, і це, безумовно, додає йому професійних балів.

Особливо хочу відзначити, як Данило розповів про депозитну акцію «Щедрі відсотки». Він детально розповів про умови акції, відсоткові ставки та інші нюанси, які допомогли мені зрозуміти всі переваги цього пропозиції.

Завдяки професійному підходу Данила, я, не будучи клієнтом Банку інвестицій та заощаджень, розглядаю можливість стати такою. Я переконана, що з такими співробітниками, як Данило, моя співпраця з банком буде комфортною та продуктивною.
Andrii098 28 марта 2023, 15:33
Смикнув нас біс, взяти на підприємстві кредит в цьому банку для поповнення обігових коштів. Наш бізнес зв’язаний з сільським господарством, надходження сезонні, та й клієнти не завжди вчасно розраховуються, тому в новорічні свята допустили прострочення більше 16 днів, але платежі здійснювали не великими сумами, щоб показати що все ОК. Але, після першого ж дня прострочки, не зважаючи на наші платежі почались дзвінки, погрози, «Листи щастя», і т.д. Таке враження, що ми не віп-клієнт банку, а безтолковий боржник, який вже років 5 не віддає тисячу гривень і «морозиться».
До усього додались дзвінки родичам з погрозами від невідомих людей і з невідомих причин (на моє розуміння для створення більш загрозливого середовища).
Також хочу зазначити що у нормальних банків реальна відсоткова ставка в 2 рази менша ніж в БІЗ банку, і коли ми кредитувались в інших банках таких питань не виникало. Бо усі ми працюємо на єдиному фронті нашої економіки.
Наразі прострочка закрита, ми в графіку, але все одно відчуваємо тиск з боку банку та й досі отримуємо якісь листи з погрозами.
AntonBogachov 25 марта 2023, 18:34
Все супер!!!
Людмила Сова 13 марта 2023, 11:55
Моє спілкування з АТ «Банк інвестицій і заощаджень» почалось у 2022 році. Співробітники у відділенні ввічливо зустріли і компетентно і швидко вирішили всі питання.
KID377 19 января 2023, 6:05
Rabotajut s moshennikami is odessy
Olenafff 18 января 2023, 18:17
Отделение по адресу: Киев, ул. Жилянская, 35
в квитанції допустили помилки (написали невірно індефікаційний код, прізвище, та навіть Київ з помилкою), ДУЖЕ РЕТЕЛЬНО ВСЕ ПЕРЕВІРЯЙТЕ після горе-банкірів, помилку ми побачили дома та затефонували в банк, замість вибачень було сказано: ЦЕ ВАША ПРОВИНА!!!, якщо повернеться назад платіж ми вам перетелефонуємо, ящо ні розбирайтеся далі без нас, ось така допомога від банка який допустив помилку, обходьте 10-ю дорогою цей банк
Dunaevaaa 25 августа 2022, 15:26
Телефонувала, щоб підняти ліміти на зняття готівки ща кордоном.робила дзвінок зі свого фінансового номеру.Данило повідомив мені, що я телефоную з закордонного номеру і мені треба перетелефонували зі свого фінансового номеру.приблизно 3 або 5 хвилин він намагався мені доказати, що я телефоную не зі свого номеру.після цього, я зайшла у додаток і замовила зворотній дзвінок.мені зателефонував Данило і при проходженні процедури ідентифікації запитав у менЕ адресу реєстрації, я йому повідомила адресу реєстрації, зазначену в паспорті.він сказав мені, що ні, адреса не така.я запитала у нього, можливо він хоче отримати адресу впо, так як я маю довідку переселенця, на що він продовжив ВИМАГАТИ від мене адресу реєстрації, відмінну від зазначеної в паспорті.в цілому, на розмови з ним я витратила безкоштовні 10 хвилин, а проблему так і не вирішила.більш жахливого обслуговування я в своєму житті не зустрічала!!! до речі, так само, як і найбільш дивного додатку банку, в якому не видно проведені операції та адекватний залишок коштів.
Микола Рижков 20 августа 2022, 18:41
Отделение по адресу: Киев, ул. Жилянская, 35
Велике дякую за сумлінну працю і професійнсть працівникам Контакт центру, зокрема Данилу і Григорію!

Завдяки роботі Контакт центру я вирішив своє питання по лімітам за кордоном.

Головне телефонувати з фінансового номеру, так як це гарантія, що шахраї не зможуть змінити замість Вас ліміт, Банк молодці! Турбуються про клієнтів, навіть якщо вони тимчасово у зв`язку з війною знаходяться за кордоном.

Слава Україні! Дякую!
Max Filoni 4 августа 2022, 18:50
Отделение по адресу: Днепр, ул. Тараса Шевченка, 34
До широкомасштабної війни у мене була картка на якій бовталось якість невелики кошти і я вже думав закрити її, але зробити це потрібно було тільки у єдиному на все місто відділенні. Та ще й бажано було витратити усі кошти картки. Оскільки питання не було терміновим, а банк не по дорозі, то питання було вирішено залишити на потім.
І що зробив цей «банк"-конторка, вони під час страшної війни, змінили умови користування картками своїм клієнтам, не намагаючись повідомити хоча б через Вайбер, розмістили умови лише на своєму сайті і с задоволенням загнали карту у мінус. Теперь щоб погасити свою карту на якій мули мох гроші, я повинен сплатити якусь видуману банком комісію. Люди котрі поважають себе, замисліться на таким дійством банка і вирішіть чи захочети ви мати справу з такім закладом. Я у свою чергу закликаю подібні конторки обходити десятою дорогою, бо їм не місто у нормальній країні!
OksanaMarchenko 12 июля 2022, 15:16
Отделение по адресу: Черкассы, ул. Лазарева, 6
Відвідування відділення залишило приємне враження. Все організовано, компетентний персонал. На всі питання отримала відповіді. Сервіс і продукти банку на високому рівні. Кредитні працюючи програми великий плюс.
Наталія Панченко 12 июля 2022, 12:12
Отделение по адресу: Черкассы, ул. Лазарева, 6
Дякую відділенню м.Черкаси за їх підхід до клієнта, широку відповідь на запитання, підбір банківського продукту, приємне спілкування, швидкість обслуговування.
Євгенія Філ 21 мая 2022, 9:08
Отделение по адресу: Киев, ул. Сечевых Стрельцов, 12
Велика подяка Контакт-Центру в особі працівника Григорія за завжди професійне та оперативне обслуговування, завжди отримую відповіді на усі питання щодо моєї карти! Із усіх гарячих ліній, з якими я колись мала справу, Контакт-Центр БІЗу найкращий. Також дуже задоволена обслуговуванням у відділенні по вул. Січових Стрільців, 12. Маю карту Банку БІЗ, були питання по умовах, також треба було оновити документи, економіст Ілля усі необхідні документи оформив, по умовах все детально розповів, як завжди привітний та приємний у спілкуванні.
Молодці!!!
VALERIIABABAIAN 15 декабря 2021, 13:14
Дуже позитивні враження від цього банку. Оперативно все роблять, ввічливий персонал
Julia34 25 ноября 2021, 16:37
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 3-А
Повний непрофесіоналізм працівників банку, особливо начальницi відділу на Соборності 3, Сінчуріної Ірини Юріївни, яка не знає законів та постанов НБУ. Працює виключно за відчуттями, не аргументуючи чому під час обслуговування клієнтів вона порушує закони та права.
DDR2 19 ноября 2021, 14:20
Моя дебетная карта действует до 30.11.21, пришло смс напоминание.
Перезвонил на «Горячую линию» Банка, попросил перевыпустить карту или подсказать где ее можно забрать. В ответ сообщили, что: НАДО ЛИЧНО ЕХАТЬ В ОТДЕЛЕНИЕ (тратить свое время и деньги на проезд), писать вручную заявление на перевыпуск карты по сроку действия и ждать ДВЕ НЕДЕЛИ!!!
Бл… это все происходит в 2021 году, когда уже даже паспорта в виртуальном формате!!!
Напоминаю, что сегодня 19.11.21, время, когда все делается либо через интернет либо по телефону, но Банку инвестиций и сбережений явно это тяжело понять (((
Пришлось сегодня ехать в ближайшее отделение, ждать до 13.30 (оказывается в отделении ОБЕД, о котором НИКТО НЕ ЗНАЕТ) чтоб проделать столь важную процедуру. Пообещали, что карта будет доставлена в отделении до конца месяца, но я сомневаюсь, это же Банк инвестиций и сбережений — Банк ПРОШЛОГО!
Кстате, в Банке до сих пор нет ИНТЕРНЕТ БАНКИНГА!!!))) Жесть
vlad15 19 августа 2021, 22:57
Примерно 10 лет клиент банка, депозиты, и всегда перевыпуск карты по окончанию срока действия был бесплатным.
Сейчас чтобы получить карту для получения на нее процентов необходимо оплатить в кассу 50 грн.
Видимо ситуация у банка не очень…
Gaffar 11 августа 2021, 16:09
Отделение по адресу: Днепр, ул. Тараса Шевченка, 34
Начальник отделения гр. Кащишина Алина Ю. Дала указание в этом отделении -не продавать валюту, люди, обратившиеся в это отделение-по ее рекомендации, должны стать сначала клиентами этого банка, а потом они решат-продавать валюту или нет, слушайте каменный век. В отделении полная антисанитария, грязь, сотрудники работают без дистанции, между собой, без средств защиты, очень хамское отношение, к пришедшим людям, не рекомендую вообще связываться с этим банком! Слава Украине
4409ma 4 марта 2021, 11:27
Отделение по адресу: Днепр, ул. Тараса Шевченка, 34
Стараюсь кожного місяця зробити заощадження та купити валюту.
Постійно здійснюю моніторинг курсу валют по місту.
Банк інвестицій та збережень завжди встановлює найвигідніший курс покупки валюти по м. Дніпро. Зазвичай приходжу до відділення банку та здійснюю покупку валюти.
Місяць тому зателефонувала до відділення, запитала чи є в продажі доллар.
Дуже ввічило мені відповіли, що в касі на теперішній момент є певна сума і запропонували зробити резерв. Безпроблемно, просто назвавши своє ім«я. Я погодилась, сказала що підійду до відділення о 15 годині, після обідньої перерви.
Коли я прийшла до каси, дійсно, за мною було зарезервовано валюту, яку я купила. Для порівняння, один раз хотіла купити валюту у Альфа-банку, була величезна черга, хотіла запитати чи є валюта в наявності, щоб не стояти даремн в черзі, касир сказала що обслуговуємо в порядку черги, чекайте… я вистояла довжелезну чергу, і коли до я підійшла до каси — мені сказали що валюти немає…
У відділенні банку Інвестицій та збережень завжди чисто, обслуговування на належному рівні, оператори та касири ввічливі та толерантні.
Завжди приємно повертатись до цього банку та ще й заожаджувати на курсовій різниці!

Курс валют в Бізбанке на сегодня

Курс валют в Бізбанке на сегодня