Почему я не могу снять день с банкомата никокого, Банкомат пишет: Операция відхилина или спробуйте іншою картою, памогите что делать в єтой ситуации
Toma18 15 сентября 2023, 17:17
Заблокували кошти (надіслали лист на пошту)що треба дати документи походження коштів
Щоб всім було зрозуміло, там взагалі заходять декілька тисяч і як раз родина відправила на День Народження родини.дуже тяжко і довго все вирішується і тільки листуванням (де вже 3 дні немає відповіді навіть)
Кошти заблоковані
Я багато не втрачу якщо не буду користуватися цим банком, поверніть кошти.сказали, чекати 20 днів 🙈
Не рекомендую
Та і по документам там такий список зо я в шоці і ще з моїми оборотами.здається просто пальцем в небо блокують …
LopataVlad77 11 сентября 2023, 11:15
Очень долгая коммуникация! 3 недели не могут открыть счет предпринимателя!
0993733978 6 сентября 2023, 13:30
При отриманні заробітної карти хтось наплутав із номером телефона вказавши не мій. На гарячій лінії звернення записують і говорять чекайте 3 дні. Пройшло 3 дні телефоную, чекайте ще доки вам не зателефонують. Є в когось відповість скільки чекати?
Yosip789456 13 августа 2023, 13:55
Заблокировали карту, на которую поступает только зарплата. в день ее начисления! Сказали, что восстановят в течении 3 дней, а за что жить эти 3 дня!!!
Микола Шевченко 10 августа 2023, 20:47
Отделение по адресу: Днепр, пл. Успенская, 11
Просто жах. Відчуваю себе пограбованим. При користуванні даним банком будьте готові до того, що кошти на рахунку цього банку — це вже не ваші кошти. Банк може в будь-який момент в односторонньому порядку заблокувати ваші кошти і штучно тягнути вирішення проблеми, щоб максимально довгий час безкоштовно користуватися вашими грошима.

Певний час користувався карткою БВР.
24.05.23р. отримав листа на електронну пошту від банку Восток з проханням надати додаткову інформацію і документи.
25.05.23р. надіслав у відповідь усю необхідну інформацію і підготовлені документи.
30.05.23р. повторно отримав точно такого ж листа, на що одразу відповів, що вже надав інформацію.
Надалі без проблем користувався послугами банку. І ось:
24.07.23р. мій рахунок заблоковано з великою сумою коштів (усі кошти, що в мене взагалі є).
Заблоковані всі видаткові операції без жодного коментаря чи пояснення.
25.07.23р. після наполегливого спілкування з представниками банку в чаті, яке ініціював я сам, мені на пошту знову надіслали такого листа.
І я надав у відповідь усю необхідну інформацію і усі документи в той же день, 25.07.23р.
Також при спілкуванні у чаті виявилося, що нібито мій рахунок заблоковано ще з 17.07.23р. Жодного повідомлення про це я ніде не отримував. Ні смс на телефон, ні на електронну пошту, ні в додатку банку, ні в телеграмі чи вайбер, ніде! Тим не менше, це не завадило банку пропустити і прийняти мої зарахування на картку 24.07.23р, а от уже користуватися своїми ж коштами зась!!!
28.07.23р. я знову отримав точно такого ж листа. Навіть 2 листа! Точно з однаковою інформацією. Один з текстом у повідомленні, інший лист порожній з файлом pdf у додатках, в якому просто точно такий же текст.
На ці листи я знову відповів, що вже надав усі документи. Попросив їх розглянути і розблокувати видаткові операції.
31.07.23р. я отримав ще два листа (однакові) з текстом:
«Шановний клієнт, дякуємо, що обрали наш банк!
До початку отримання послуг, будь ласка, ознайомтесь з правилами надання продуктів та банківських послуг…» і посиланнями на чат підтримки.
Перейшовши за цим посиланням я потрапив до чату підтримки банку Восток, де вкотре пояснив свою проблему і попросив допомоги. На це представники банку мені повідомили, що знати нічого не знають, не бажають зі мною спілкуватися і направили задавати всі питання в чат підтримки БВР.

Регулярно пишу в чат підтримки БВР, пояснюю ситуацію, прошу допомоги, запитую чи можу я ще чимось допомогти, говорю, що можу додатково надати будь-який необхідний документ чи документально пояснити (підтвердити) будь-яку (кожну) транзакцію по рахунку. Кожного разу мене тільки відправляють і посилають чекати. Чому розгляд подібної інформації і вирішення питання в інших банках займає біля однієї години, а банку БВР з банком Восток потрібна вічність, я не можу зрозуміти. Але на питання скільки чекати (який максимальний термін) мені дають кожного разу різні відповіді, цитую:
-«потрібно очікувати» (без жодних термінів)
-«розгляд звернення 2 робочих дні»
-«чекати відповідь на пошту протягом 3 робочих днів»
-«треба очікувати, точного терміну розгляду немає» (тобто вічно мабуть, грабіж)
-«точного терміну опрацювання цих документів немає, треба очікувати»
-«Термін розгляду звернення — не більше одного місяця»
-«Загальний термін розгляду звернення не повинен перевищувати сорока пʼяти днів.»
І далі: чекайте, чекайте, чекайте.

Я виконую свої обов’язки і одразу ж надав інформацію. На основі цієї інформації банк може мені подякувати і розблокувати рахунок, закрити рахунок або надати пояснення у подальшому утриманні моїх коштів, щоб я міг надалі це оскаржити. Банк нічого не робить і ігнорує мої прохання прийняти рішення. Ігнорує і прохання закрити рахунок в такому разі.
Інші банки перевіряють подібну інформацію в режимі онлайн з клієнтом протягом однієї години. Тому, у мене складається враження, що банк Восток (чи БВР) умисно штучно утримує мої кошти під виглядом розгляду, щоб в цей час безкоштовно користуватися моїми коштами. Пройшло уже багато часу. Питання не вирішене. Банк викрадає кошти клієнтів у своїх цілях і тримає їх під виглядом перевірки.

І це ще не все. В продовженні історії ще гірше і уже спроба явного шахрайства (можливо кримінального з розбоєм). Співробітники роздають персональні дані клієнтів, користуються службовим становищем, телефонують з особистих номерів, погрожують, надають неправдиву інформацію, залякують, маніпулюють і говорять речі, які прямо протилежні тій інформації, яку надають через офіційні канали зв’язку.
павел тасенюк 10 августа 2023, 12:15
дуже довго морозять кошти, запросили документи, надав довідку про доходи, кажуть не достатньо, закриваем рахунок чекайте 10 днів… вже майже місяць користуются моїми грошима!
KeeiPROI 16 июля 2023, 15:34
Обслуговування в банку на низькому рівні. Я розумію, що іде війна в країні, але ж і ви трохи хоч старайтеся для ваших клієнтів.
У мене є поточний рахунок і збиралочка.
Так сталось, що я втратила телефон. Очевидно, щоб купити новий, мені потрібно було перевести гроші зі збиралочки на картку.
Я звернулась з паспортом, кодом у відділення
І мені сказали — для цього вам потрібно отримати смс.
Я пояснила менеджеру, що в мене нема можливості отримати смс. І мені відмовили в подальшому обслуговуванні.
Виходить, що мені, маючи гроші на рахунку, — хоч з голоду помирай — бо я не можу отримати смс.

Також хочу звернути увагу на мову обслуговування — зі мною менеджер спілкувався нахально мовою окупанта.
Я була дуже засмучена, тому що в мене було всього 20 гривень, а він насміхався над моєю скрутною ситуацією!!! Бейджа у нього не було, тому як прізвище цього чоловіка я не знаю
Andrej4563 18 июня 2023, 13:06
Обслуговування просто кошмар👎🏻
DimaSDA 8 июня 2023, 0:56
1. Проводишь операцию на 2 с половиной дня позже оплаты.
2. Выравниваешь баланс (вычитаешь сумму операции, проведённой 31 мая), загоняя клиента в минус.

Профит. Никакого кешбека для клиента.

Являюсь клиентом банка всего 1 месяц, а уже в шоке с этой помойки.
KatUkraine 18 мая 2023, 16:42
Отделение по адресу: Одесса, ул. Пушкинская, 56-А
Зашла в отделение банка Восток, чтобы узнать условия открытия депозита.
Сотрудница банка, не представившись, нехотя начала отвечать на мои вопросы (ведь я отвлекла её от важных разговоров с коллегой, в отделении ни одного клиента не было)
Всю информацию мне предоставить не смогли — по словам сотрудницы «давно не оформляли такие депозиты». Она сделала запрос, но долго не получала ответ.
Я не стала ждать и попросила ответ сообщить мне на телефон. Сотрудница записывать мой номер телефона даже не собиралась! Лениво протянула мне бумажку, чтобы я записала свой номер ВНИМАНИЕ со словами «ну если не забуду, перезвоню!»
Итог: сотрудник банка сделал всё, чтобы я отказалась от идеи вложить СВОИ средства в этот банк!
Кстати, на горячей линии мне также ответ не предоставили, сославшись, что нужно обратится в отделение банка! Замкнутый круг…
Lopim 9 мая 2023, 14:45
Обслуговування просто кошмар👎🏻
Hercule Poirot 25 апреля 2023, 19:26
Отделение по адресу: Днепр, спуск Крутогорный, 12
Сподіваюсь, що власники прочитають. Керівники напрямів, керівництво в цілому, методика роботи, продукти та технологія — все протухло. В Банку кумовство та заступництво. Немає команди, всі сидять позакордонах, забили на роботу. На добрій волі клієнти заходять в цей банк та не затримуються. Або змушені через співпрацю с Фозігруп, або через якісь преференції. А звичайний клієнт з вулиці здивований, пише гнівні пости тут і дивується: — що це за помойка?! А інакше тут і не буде! Ліжка вже 10 років пересувають пересувають, але ж колективчік незмінний (((
BabushkaValya 9 апреля 2023, 10:26
Являюсль клієнтом даного банку. Цілком задоволений, присутній інтернет-банкінг, також є додаток для смартфонів.
Ілля Горбунов 2 апреля 2023, 9:33
Мене дуже зацікавило картка з кешбеком, тому захотів відкрити саме її. В підтримці повідомили, що відкриття можливо виключно через відділення, що дуже незручно, враховуючи що банк має дуже малу кількість відділень; а ще й дочірній проєкт банк власний рахунок має таку можливість, тоді чому б і тут не зробити?
На щастя, виявилось, що раніше я був клієнтом саме банку восток, тому в мене вийшло відкрити картку через телеграм бота, що було не дуже зручно і швидко як через застосунок у інших банків, проте добре що така можливість є, як виявилось, бо в підтримці про неї не повідомили.
Картка дуже приваблива виключно кешбеком 0.7% на абсолютно всі покупки, тому і відкрив її. Можна непогано так економити кошти з великих трат, не ділячи на категорії. Кешбек виплачується в останній робочій день місяця.
Проте з переказами все трошки гірше, бо безкоштовно вивести гроші з картки, нажаль, неможливо, тільки на свій рахунок в банку власний рахунок, а звідки вже куди хочеш.
Загалом непогана картка і застосунок, але тільки для кешбеку.
lru 29 марта 2023, 15:43
Отделение по адресу: Киев, ул. Григория Сковороды, 6
С дуру перечислил со своего основного банка на карточку банка Восток сумму до 100 тыс. грн. — для размещения депозита. Потом — передумал и решил снять деньги. И тут я узнал об этом банке еще очень много нового, а именно: банк со всех сторон обдирает клиента комиссиями:
1) Комиссия за снятие в их кассе и в их банкомате: 0,8%+5 грн. На минуточку со 100 тыс. грн. — ты должен им отдать 805 грн чтобы снять в их же кассе деньги. С меня мой основной обсуживающий банк не взял НИЧЕГО. Этот банк на ровном месте ободрал.
2) Комиссия за перечисление на IBAN другого банка — 0,3%.
3) Комиссия за перечисление по номеру карты (на карту другого банка) — 0,5%.
4) Внести через кассу на их карту — 0,2%.
5) ТОТАЛЬНО некомпетеные операторы на кол-центре. Четыре оператора — мне как клиенту дали на 180 градусов противоположную информацию, а именно: у вас никаких комиссий за снятие в нашей кассе не будет — приходите; прихожу — в кассе говорят с вас 0,8% комиссия и на кол-центр перезваниваю другой оператор говорит что с вас 0,8% комиссия. При чем, та оператор, которая мне сказала что комиссий нет — 3 минуты перепроверяла информацию, с двумя коллегами пообщалась, которые ей сказали что комиссий нет. Т. е. там такой СБРОД НЕКОМПЕТЕНТНОСТИ, что жесть. Номер оператора кол-центра отказываются предоставлять, жалобу принимать также. Я такого жестяка — не видел ни в одном банке, а я являюсь клиентом более чем в 10ти банках.

Как только вы по своей очень большой дурости занесли деньги в этот банк — у вас шансов забрать свои деньги без комиссии НИКАКИХ. Мне срочно понадобились деньги — я вынужден был заплатить почти 800 грн комиссии чтоб снять деньги в их кассе. Меня это разозлило не на шутку. Такого обдиралова нет ни в одном банке. Обычно банки устанавливают комиссию в одну сторону — например, за перечислинение, за снятие или за пополнение. Но чтоб все сразу — нет ни в одном банке. Собственники банка — владеют сетью Сильпо и Фора. Также, обдиралово там редкое. Это самые дорогие магазины/супермакеты в Украине. Обходите этот банк и все их супермаркеты — пятидесятой дорогой. Это быдло восточное из Днепра с соответсвующим непатриотическим названием, которое ведет свой бизнес как быдло и относится к клиентам соответственно.

Кстати, в их условиях по комиссиям — существенный перекос в их сторону, а это по ЗУ О Защите прав потребителей — считается несправедливыми условиями в договоре. На подходе в парламенте изменения в закон — там штрафы за нарушения прав потребителей будут сумасшедшие. Можно на них жалобы кидать в НБУ.

Все отзывы касающиеся проверки по финмониторингу подтверждаю. Несмотря на то что все базы официальные закрыты на время войны, они смотрят какие то источники в интернете, которые могут показать что ты якобы с каким то политическим лицом связан. Мне задали вопрос знаю ли я мужчину по такому то ФИО. Пришлось применять сарказм — ответил, что «поскольку мы идем в Европу — я на нем женат».

БАНК — ДНИЩЕ!
0988078928 28 марта 2023, 19:44
При отриманні заробітної карти хтось наплутав із номером телефона вказавши не мій і код на початку номера взагалі не існуючий.У мене номер 10 років я його запам’ятав добре. На гарячій лінії звернення записують і говорять чекайте 3 дні. Пройшло 3 дні телефоную, чикайте ще доки вам не зателефонують. Є в когось відповість скільки чекати? І як після такого можна відкрити якимсь депозит у них.
Savzeniii 5 марта 2023, 11:09
Робив переказ у додатку. грошей нема.
Открыл в Востоке счет, сказали положить на счет 100грн, якобы для списание денег за обслуживание карты (если на счету нет денег).На днях пошел закрывать счет, 100грн не вернули!!!

Курс валют в Восток Банке

USD 40.7000 41.2000