Андрій Кунилин 14 августа 2024, 22:13
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Соборная, 15
Заблокували безпідставно кошти на рахунку ФОП, жодних документів не вимагали від мене.
В підтримці повідомили про трьохденний регламент на розгляд.
Наразі йде 34-й день розгляду.
Не рекомендую цю установу для фінансових операцій.
Підтримка Абанку 15 августа 2024, 10:39

Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

Банком прийнято рішення про завершення ділових відносин з Вами. Згідно з внутрішньою політикою Банку відсутня можливість зняти залишки в касі. Для перерахування залишку просимо надати запитувані документи.
Arkhypovaaaa 14 августа 2024, 13:37
Уму не постижимо, что они вытворяют. Заблокировали счёт без каких-либо оснований, ссылаясь на финансовый мониторинг. Не смотря на то, что все подтверждающие документы были предоставлены. Чтоб вы понимали, все суммы, которые были на моем счету — они все задекларированы! Тем не менее больше месяца меня кормят завтраками и стандартными отмазками «мы делаем все возможное». Что они делают? Пользуются моими деньгами! Не называют никакие сроки! Я написала заявление на перевод средств в другой банк. Нет ни денег ни ответа, когда этот перевод совершат. Это преступная схема использования чужих средств! Никому не рекомендую пользоваться услугами этого «банка»
Підтримка Абанку 14 августа 2024, 18:34

Для уточнення деталей ми написали Вам в особисті повідомлення, але не отримали відповідь. Будь ласка, перевірте Ваші повідомлення і надайте нам відповідь.
Browifi 14 августа 2024, 13:32
Будучи клиентом больше года, и за мной нет каких либо жалоб…но случился один случай когда меня хотят развести на 800 евро. Банк становитесь на сторону мошенников. Я официально продаю usdt через бирж и получаю 800 евро. При этом у меня есть все квитанции и истории торговли. Приходит запрос на возврат денег я прилагаю все доказательства торговли, мне банк отказывается помочь и требует чтобы я вернул деньги. Любые переводы денег на а-банк можно легко потребовать назад и банку наплевать на вас, как на клиента. Они не держатся за клиентов, а помогают мошенникам. Скорее в доле с мошенниками других вариантов я не вижу!
Підтримка Абанку 14 августа 2024, 15:58

При відкритті рахунку в Банку, в Анкеті-заяві про приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг в Абанку, Ви надаєте згоду на те, що ознайомлені та погоджуєтесь з Умовами та правилами Банку.

У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на картку Клієнта. За підсумком розгляду скарги, Банк може запропонувати Клієнту повернути кошти заявнику. На жаль, від Вас було отримано відмову.

Банком прийнято рішення розірвати з Вами ділові відносини з Вами. Відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-261/?lang=uk.

Це рішення є остаточним та перегляду не підлягає.
Галина Клещова 14 августа 2024, 10:40
Декілька днів тому в чаті Telegram я отримала «слізне» прохання від своєї колишньої колеги про фінансову допомогу. Прохання було написано в чаті її аккаунта. Там було її фото та наше минуле листування… Звісно, я перекинула суму на карту Абанку, яку мені написали. Потім вирішила перевірити, чи отримала вона кошти і зателефонувала їй.
Виявилось, що шахраї зламали аккаунт, а вона нічого не просила😪
Я миттєво зателефонувала в службу підтримки Абанку 7776
Дуже ввічлива дівчина уважно записала мою скаргу і створила заявку в службу безпеки і моніторингову службу паралельно заблокувавши карту шахрая.
Сьогодні мені повернули кошти🙂
Дякую керівництву Абанку, усім службам за оперативну, професійну роботу і дуже уважне відношення до клієнтів.
Підтримка Абанку 14 августа 2024, 10:53
Дякуємо за відгук! Раді, що змогли допомогти з вирішенням Вашого питання🍏
YanaKostiukhina 13 августа 2024, 19:43
Після надходження коштів заблокували рахунок. Я надала всі документи, які були потрібні, і ніякої реакції. Обіцяли 1 тиждень розгляду. Але цей час вже минув і вони знову обіцяють 1 тиждень. Шахраї, просто крадуть. Найгірший банк України
Гость 14 августа 2024, 17:39

Юлія Дубина 13 августа 2024, 15:39
Доброго дня, сьогодні отримала зарахування коштів на карту, двома платежами. Один з термінала,інший з своєї карти іншого банку. Ці кошти потрібні на лікування сьогодні. Банк відразу заблокував рахунок. Всі чеки, квитанції, розписки все надала. Все одно даних недостатньо. Прислали заяву що припиняють всі зв’язки. Кошти спочатку обіцяли повернути протягом 3 робочих днів, тепер вже тиждень. Це найгірший банк. Якщо в підтримці так і будуть відповідати, то будемо звертатися до суду. Юристи та адвокати вже займаються цією справою.
Підтримка Абанку 14 августа 2024, 18:29

kortezvik 13 августа 2024, 14:20
Это самый мой любимый банк, здесь всё понятно перевод отправил, можно чек увидеть без всяких там наворотов разворотов, комиссия не платится, просто мой самый любимый банк, я многим людям посоветовал, я даже некоторых перевёл на этот А- банк С Пумба, И Ощада…Я сам Мариуполе живу до сих пор, а у нас людям поблокировали пумбы, ощады, у кого нету доступа к мобильной связи, так я нормальненько, так раз через пенсионный фонд всех пенсионеров, попереводил на А- банк, и сейчас живут все сытые и довольные. Блокировали меня даже разочек, потому что много денег увидели. Ну, разобрались всё равно, это мой лучший банк, спасибо вам большое. ❤️❤️❤️. 🙋.
Підтримка Абанку 13 августа 2024, 14:27
Добрий день.
Дякуємо Вам за відмінний відгук про роботу нашого банку. Для нас дуже приємно те, що залишилися задоволені обслуговуванням! Ми завжди раді допомогти! Всього вам найкращого! 💖🍏
byriak1313 13 августа 2024, 11:46
Отделение по адресу: Ивано-Франковск, пл. Рынок, 14
Скарга на Абанк надав довідку ок-5 для підтвердження походження коштів, а вони не можуть вже добу перевірити її і зняти обмеження по карті.
Підтримка Абанку 14 августа 2024, 18:28

cityracer1611 12 августа 2024, 23:20
В іншому банку закінчився депозит. Перевів гроші з іншого банку на картку А-банку, хотів відкрити депозит, оскільки тут % вищий, а вони заблокували картку. Скріншоти з іншого банку надав, що там закінчився депозит і що це мої гроші. Пройшло вже 12 днів. Картка заблокована. Таким чином я через таке ставлення банку втратив дохід майже за два тижні.
Підтримка Абанку 13 августа 2024, 8:49

PanGolovan 12 августа 2024, 15:29
Не можу більше тижня дістати гроші з карти! Заблокували рахунок, сказали написати в підтримку. Підтримка конкретної відповіді не дала, тепер сиджу чекаю перевірки вже більше тижня. Єдине назвали причину «перевищення ліміту» хоча ніяких лімітів я не перевищував. Гроші дотепер лежать заморожені, прошу пришвидшити процес або допомогти!
Підтримка Абанку 12 августа 2024, 17:35

Massim 12 августа 2024, 14:49
Читаю отзывы и а-банк действительно делает все возможное, чтобы как можно больше клиентов перестало пользоваться их продуктом. Мне банк дал отказ в обслуживании, попросили написать с утра, чтобы банк дал вывести средства с карты и закрыть счёт, так как банк меня не обслуживает. Пишу я им утром, говорю, так и так, вы обещали дать возможность перевести остаток. Они кидают мне уведомление во время общения с поддержкой в банк (уже напомню банк не обслуживает меня) что нужна справка ок7 и т. д. Тут этих моментов в отзывах есть очень много, про такой вид блокировки, сильно расписывать не буду. И говорят, у вас на счете есть второе ограничение, вывод доступен только по заявление. Чтобы не переводить онлайн деньги, они кинули уведомление, чтобы я больше не смог просить перевести онлайн, хотя они четко написали, напишите утром нам, мы разблокируем счёт и вы переведёте деньги. Но нет, теперь одной блокировкой занимается один отдел, второй блокировкой третий и кто-то занимается уже переводом остаться. И это все, когда банк не обслуживает уже меня. Банк специально не дал перевести онлайн деньги. Окей, скидывают заявление, миллион километров текста. В шаблоне я должен заполнить, что продавал ядерные боеголовка с ядерным топливом, спонсировал войны, отмывал со шланга деньги и т. д. На дворе 2024 год, ты должен с ручкой сидеть и писать книгу целую (заявление). Исправьте вы это, сделайте людям максимально удобно все. Заполнил заявление, скинул заявление, но денег нет, говорят очереди у нас нереальные, термин сбильшен. Так если у вас большие очереди на вывод средств, можете введёте перевод остатка онлайн и не будете в момент когда можно было перевести онлайн, кидать мне на карту уведомление после отказа и просить подтвердить доход:? Подтверждать доход когда банк не обслуживает меня?;) Тупее ничего не видел в жизни. Тебя банк не обслуживает, а ты ему доказываешь откуда деньги. Я желаю банку, чтобы они шли нога об ногу с технологиям и делали в моем случае для других доступный вывод, а не ручка листик и сидишь пишешь про боеголовки ядерные. И надеюсь на скорейшее решение вопроса, так как по реквизитам перевести деньги — это секунда дела. Надеюсь после отзыва новые уведомления не придут в банк. Либо дайте дистанционно перевести деньги, снимите ограничения и все. Передайте тем кто просил справку, у вас там миллион отделов, как для клиента это вообще неудобно, чтобы они сняли свое ограничение и переведёте деньги онлайн, как и обещали. Надеюсь на нормальное понимание и решение вопроса в ускоренном порядке.

Напишу в комментариях, как быстро банк решит проблему, когда проблема существует реально!
Підтримка Абанку 15 августа 2024, 14:04

tonytheproud 12 августа 2024, 10:47
Отделение по адресу: Киев, ул. Саксаганского, 120
05.08 банк заблокував картку через переказ коштів зі своєї картки іншого банку на картку, А Банку.
В той же день надав довідки ОК-5, ОК-7.
Пізніше надіслав договір купівлі продажу нерухомого майна в якості підтвердження походження коштів.
На рахунку знаходиться сума 27000 грн, яка потрібна на особисті потреби. Зняти готівкою чи розраховуватись ними, через обмеження можливості немає.
Підтримка чат боту відповідає шаблонно без будь-якої конкретики. Таким чином не можу отримати належний зворотній звʼязок з проблемної ситуації.
Підтримка Абанку 15 августа 2024, 18:12

tantal732 11 августа 2024, 16:58
Банк хороший. Багато цікавих програм. На мою думку дуже великий кредитний ліміт для отримання грошей онлайн через додаток. Це не правильно. Легка доступність до кредитних коштів призводить до інколи неконтрольованого їх витрачання. А особливо людям лудоманам. Які доречі є в реєстрі КРАЇЛ!!!
Підтримка Абанку 11 августа 2024, 17:33
Дякуємо за ваш відгук!

Ми дуже цінуємо Ваші пропозиції щодо кредитних лімітів. Хочемо запевнити, що перед наданням кредиту ми ретельно перевіряємо інформацію про Клієнтів. Ваші пропозиції допомагають нам удосконалювати наші послуги, і ми обов'язково розглянемо можливі шляхи їх покращення🍏
Ninabr 11 августа 2024, 15:19
Добрый день. Абанк ограничил мне мои карты из-за финансового мониторинга. Я сразу же обратилась в чат и оператор запросил документы, для подтверждения зачислений на мою карту.
За несколько лет пользования абанком у меня 99% зачислений от двух источников: «Пенсионный фонд Украины» и переводы от официального мужа моей дочери (зятя). Несколько месяцев назад был один перевод от сына моего друга на сумму аж 1270 грн.
Мой зять также является клиентом абанка и 99% поступлений на его карту за всё время — это пенсия!!!

Оператору была предоставлена свежая официальная справка с пенсионного фонда о моих доходах. Также оператор потребовал справку о доходах с пенсионного фонда моего зятя. Так как мой зять живёт далеко от меня, и были технические проблемы с пенсионным фондом, то его справку получилось предоставить на следующий день. Также оператору были предоставлены свидетельство о рождении и свидетельства о браке, подтверждающие наши родственные связи, хотя меня об этом не просили.

Оператор теперь заявил, зачем я предоставляю справку другого человека? Хотя меня они же и просили это сделать днём ранее. Похоже, что каждый раз новый оператор не в курсе какая информация передавалась предыдущему ((

Через некоторое время приходит сообщение, а именно:
«На Вашу картку надходять кошти з інших банків!!! Уточніть будь ласка хто саме відправляє ці кошти, що вас повязує з цими людьми, в яких цілях вам відправляють ці кошти і куди Ви їх відправляєте в подальшому»

Это какой-то бред!!! На мою карту за всё время пользования ни разу не было поступлений с других банков!!!
Все источники поступления это Пенсионный фонд Украины и переводы от моего зятя, который копит свою пенсию и отправляет мне в виде помощи, для того чтоб наша семья имела возможность рассчитаться с долгами. Пенсионный фонд отправляет средства каждый месяц, зять раз в месяц, а то и реже.

По мнению банка я занимаюсь отмыванием денег полученных преступным путем. То есть официальная пенсия, которую я заслуженно получаю от государства и пенсия моего зятя считаются средствами полученными преступным путем???
Чтоб было понятно, о какой сумме идёт речь, обороты по карте за последний месяц составили чуть более 30000 грн, из-за того, что около 3-месяцев я и мой зять копили пенсию, не производили никаких трат, то есть средства лежали на картах и банк просто ними пользовался.

Если это необходимо, я готова предоставить любые другие документы, подтверждающие родственную связь с зятем. Если нужно пусть банк свяжется с зятем, он сам подтвердит, что эти деньги переводились в виде помощи, чтоб рассчитаться с долгами.

Очень прошу компетентным сотрудникам помочь в решении моей проблемы. До этого случая меня более чем полностью устраивал Абанк, также у меня нет возможности перевести пенсию в другую организацию!
Підтримка Абанку 14 августа 2024, 18:17

deviljindante 11 августа 2024, 12:07
Я давно користуюсь послугами банку (кредитний ліміт, дебетова картка, депозити, купівля валюти), і зараз активно використовую «Оплату частинами», поки діє літня акція. Усі зобов’язання виконую вчасно, прострочок не маю.

Нещодавно вирішив дізнатися більше про програму єОселя і подав заявку через Дію, надав усі необхідні документи та спілкувався з менеджером обраного банку. Він порекомендував для збільшення суми кредиту (з 1,2 млн до 2,8 млн грн) зменшити загальну кількість встановлених кредитних лімітів на 300 тис. грн.

Почав діяти за порадою: зменшив ліміти в інших банках і, нарешті, дійшла черга до А-Банку. У цьому банку немає можливості окремо зменшити ліміти на «Оплату частинами» та погоджений кредит готівкою, тому я самостійно знизив кредитний ліміт до 50 тис. грн і 08.08.2024 подав заявку на гарячу лінію щодо зменшення решти лімітів до нуля. Чітко зазначив, що кредитний ліміт я зменшив сам і його не чіпати, причина — розгляд заявки на іпотеку.

Заявку виконали 11.08.2024, і тут почались проблеми: всі ліміти зникли, кредитний ліміт обмежили поточною заборгованістю, яку тепер маю погасити до 17.08.2024 замість 31.08.2024. При цьому збільшити ліміт самостійно я вже не можу — банк повідомив, що ліміт знижено і розрахунки за рахунок кредитного ліміту тепер заборонені через порушення умов.

Звернувся знову на гарячу лінію, де повторили те саме, що вже було написано в додатку. Я пояснив ситуацію, наголосив, що просив зменшити лише інші ліміти. Мені повідомили, що система автоматично прийняла таке рішення, і тепер потрібно чекати повідомлення від банку про можливість знову користуватись кредитним лімітом.

Що маю на виході: замість підвищення шансів на єОселю отримав збільшення кредитного навантаження на 24666,33 грн цього місяця, причому доведеться достроково, до 17.08.2024, внести 12516,29 грн. В той час, як мої доходи залишилися незмінними, банк лише додав мені проблем і незручностей у вигляді збільшення видатків в цьому місяці. Було б краще, якби мені порадили самостійно перерозподілити ліміти на «Оплату частинами» та розстрочки, тобто збільшити за їх рахунок кредитний ліміт, а потім вже окремо, в іншому меню додатку, зменшити розмір кредитного ліміту. Якби я знав, що так «виконають» мою заявку, я б її не залишав.

На жаль, при прийомі та виконанні заявки, ніхто не звернув увагу на важливість збереження мого кредитного ліміту на заданому рівні.
Підтримка Абанку 11 августа 2024, 18:36

Дякуємо за відгук! Ваше звернення передано відповідальним фахівцям для більш детального аналізу, щоб з'ясувати причини зниження кредитного ліміту. За вирішенням ми зв'яжемось з Вами.
Vasstratienko 10 августа 2024, 15:46
Доброго дня, проблеми- отримання коштів (
Пару днів надавав інформацію звідки кошти на рахунку, надав всі документи, які мав ті що вони хочуть в мене відсутні
Результат спочатку карту обмежено, знову смс в телеграм до оператора знову документи рахунок заблоковано, надав рахунок в іншом банку 3 дні чекаю поверненя коштів, е ще багато питань до Банку
Підтримка Абанку 11 августа 2024, 12:48

ivanyoung 10 августа 2024, 15:22
Я на данный момент уже 5 лет живу в Италии мне отчим присылает деньги + работаю, но без контракта это не важно, вчера у меня было день рождения я решил через вестерн Юнион себе положить деньги на карту чтобы не потерять+ мне скинул деньги отчим подарок тут мне блокируют карту просят квитанцию что это был подарок я скинул в итоге получаю ответ раз в день не знаю что делать, но что-то предпринять нужно
Підтримка Абанку 10 августа 2024, 17:32

selenas81 10 августа 2024, 12:34
05.08.2024р мені А-Банк заблокував картки.
Я користуюся трьома картками: кредитною, звичайною для фізичних осіб та карткою АТБ.
05.082024р я поповнила собі картку через термінал City24, підтвердивши транзакцію у мобільному застосунку.
Хотіла перерахувати на картку іншої особи 4000грн, але транзакцію відмінили і заблокували мені всі операції, вимагаючи підтвердити документально звідки кошти (сума 11500грн). Я планувала сплатити: податок за нерухоме майно, сплатити за світло, поповнити кредитну картку, бо користуюсь карткою АТБ. Є не погашена кредитна картка, де нараховують відсотки (А-Банк).
Я банку надала пояснення, але кошти досі заблоковані станом на 10.08.2024р і я не маю змоги ними користуватись. Банк повідомив про розірвання ділових відносин, але кошти так і не повернув, порушуючи строки встановлені законодавством (3 робочі дні).
Мені подобалось користуватися картками А-Банка, шкода, що банк так легко може розгубити всіх своїх клієнтів.
Вимагаю від банка негайного вирішення мого питання, бо відгуки буду писати щодня!
Підтримка Абанку 10 августа 2024, 20:01

Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта, тому будь-які фінансові операції можуть вимагати підтвердження джерела походження коштів.

Залишки коштів на Ваших рахунках було переведено на часткове погашення кредитних зобов'язань перед Банком. Після повного погашення заборгованості договір буде закрито.
AndrewDD 10 августа 2024, 4:46
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Мира, 35
Доброй ночи. Я был клиентом банка почти целый год.
Никаких подозрительных операций не совершал, никаких лимитов не превышал, ни от кого переводов не получал, нет ничего связанного с криптой или ещё с чем-то подозрительным и незаконным.
Я просто пополнял карты свои АТБ и Выгода в терминалах Сити24 с подтверждением, что это моя карта и что я сам пополняю.
А также расплачивался в магазинах, заправках, аптеках, розетке, выводил кешбек и т. д.
Общий оборот за почти 6 месяцев составил около 87к гривен, если верить выписке.
Иногда пользовался кредитным лимитом, который в течении недели потом погашал.
И вот утром 5 августа 2024 года я сделал себе перевод из Payoneer, с авторизацией в приложении, т. е. сам себе, в долларах и через 5 мин карты были заблокированы. Сумма не превышает 100к грн.
В чате попросили предоставить документы.
Я предоставил все скриншоты из приложения и из аккаунта Payoneer, что это я отправил свои деньги сам себе, что это не третье лицо.
Других документов я предоставить не могу и банк решил разорвать со мной деловые отношения.
При этом я ничего не нарушал, лимитов не превышал, несколько раз уже были подобные переводы и вопросов никаких не было.
Я не хочу ругаться с банком или что-то доказывать и объяснять, я заполнил документы, как меня попросили, на перевод денег в другой банк.
Я написал заявление и отправил реквизиты в этот же день 5 августа 2024 года.
Мне сообщили, что ожидайте в ближайшее время перечисление средств, максимум 3 рабочих дня.
Сегодня уже 10 августа 2024 года, прошло уже 5 дней, денег так и нет. В приложении ничего не поменялось, деньги так же на счету.
Пожалуйста, я вас очень прошу, или разблокируйте мои карты и я готов и дальше остаться клиентом банка или быстрее переведите мои деньги в другой банк.
Підтримка Абанку 10 августа 2024, 10:56

Olga83471 9 августа 2024, 23:20
Добрый день уважаемый абанк, до поддержки в телеграмме дописать невозможно, поэтому пишу тут. Классическая 110 НБУ за перевод в пару копеек). Я дала все документы которые нужны для разблокировки, но устала ждать, на карте 5.000 грн которые мне нужны здесь и сейчас, я написала заявление на закрытие счета в вашем банке (онлайн) через 30 минут будет уже четвертый день как я не увидела свои деньги на другом свое счете (моно банк) а также закрытия счета в вашем банке, я все также могу зайти в банк и увидеть карта заблокирована и свой баланс, пожалуйста, уже прошел ваш срок до трех дней, выведете мне деньги как можно скорее!
Підтримка Абанку 10 августа 2024, 11:25

Курс валют в Абанке