Nellidoktor 14 апреля 2024, 23:00
Отделение по адресу: Львов, ул. И. Франка, 8
Отправили мне деньги помощь так как война в стране, они просто без каких либо уведомлений заблокировали документы не требовали просто разорвали договор, верните мои деньги воры!!! Видетели у них очередь это можно представить сколько людей они держат за шею
Підтримка Абанку 15 апреля 2024, 10:31
Добрий день! Наші Спеціалісти роблять все можливе, для скорішого розв'язання Вашого питання. Передали питання на пришвидшення, просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вам надійде повідомлення від Банку.
Student1 14 апреля 2024, 9:19
В магазині перший раз не пройшла оплата, на другий раз оплата пройшла успішно, але банк списав кошти 2 рази. На мої звернення, щодо повернення відповідають «скоро», «очікуйте найближчим часом», «проблему усунено, скоро повернуться кошти». Я через проблему банку лишилась своїх коштів.
Підтримка Абанку 14 апреля 2024, 10:57
Добрий день! Будемо раді розібратись у Вашій ситуації детальніше та допомогти. Очікуємо на Вашу відповідь в особистому повідомленні, зробимо все можливе для скорішого вирішення.
Ihorkeda 13 апреля 2024, 22:34
Банк заблокував мою картку, не йде на діалог
Підтримка Абанку 14 апреля 2024, 10:37
Добрий день! Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Наші Спеціалісти вже зв'язувалися з Вами для уточнення інформації по платежах. Очікуємо від Вас підтверджуючи документи. Взяли питання на контроль і за результатом з Вами зв'яжеться наш Співробітник.
Sonik1301 13 апреля 2024, 11:43
Отделение по адресу: Харьков, ул. Сумская, 43
Самая высокая оценка благодаря вашему сотруднику, которая работает в отделении АБанк на ул. Сумская, 43 г. Харьков. Демидюк О. А. — кассир с опытом, понимающая, профессионал своей работы. К сожалению на какой-то период, после прилета, это отделение было закрыто, приходилось обращаться в другие отделения, где меня заставляли приезжать по 2,3 раза за день, чтоб обналичить деньги с карты, хотя на Сумской сложностей никогда таких не было, мне даже не приходилось никогда стоять в очереди, потому что все клиенты Вашего банка обслуживались очень быстро. Моей радости не было предела, после повторного открытия отделения на ул. Сумская, 43. Конечно же, я сразу же после открытия пошла выразить свою радость и благодарность О. А. Цените таких сотрудников, благодаря которым, я уверена, многие Ваши клиенты готовы обращаться в АБанк хоть каждый день! Спасибо
Підтримка Абанку 13 апреля 2024, 12:20
Дякуємо за відгук та високу оцінку роботи нашого Співробітника! Вибачте за тимчасові незручності, які Ви зазнали через закриття нашого відділення на певний час. Ми вдячні за Ваше розуміння та терпіння. Зробимо все можливе, щоб всі Клієнти отримували якісний сервіс в кожному відділенні🍏😊
Минфин
Ответ администратора
15 апреля 2024, 13:23
Відгук не зарахований (на 15.04.2024).
SkaletT 12 апреля 2024, 12:35
Банк запросил подтверждение захода средств на мой счёт, я предоставила, банку не понравился такое подтверждение и они разорвали со мной договор, а теперь удерживают средства и не переводят мне на счёт, прошу службу поддержки ускорить мой процесс перевода, Всем хорошего дня.
Підтримка Абанку 12 апреля 2024, 14:18
SkaletT 12 апреля 2024, 14:35
Спасибо, все решили очень быстро.
Лілія Манойленко 12 апреля 2024, 10:05
Отделение по адресу: Черновцы, ул. Героев Майдана, 4
А-банк — це просто нагрійший приклад роботи підтримки…
Мені заблокували картку і вимагали надати документи, що підтверджують мої операції, що було зроблено в найшвидші терміни. Написали, що документи прийняті і термін заявки 5 робочих днів. Коли ж я написала через тиждень, то мені вислали те саме скриптоване повідомлення про необхідність подачі документів і на моє резонне питання: «як так — все ж висилалося» вони просто відповіли, що необхідно вислати ще раз… І саме цікаве, що цей алгоритм повторювався вже 5 разів і кожен раз я висилала ці кляті документи! Це просто жах — таке враження, що банк просто «забуває» про надані документи одразу після завершення діалогу з підтримкою. Останній раз коли я вже вказала на їх некомпетентність — вони почали погрожувати, що при ненаданні документів закриють рахунок і заберуть 30% балансу — таке враження, що банк тільки на це і розраховує спеціально затягуючи час і не розглядаючи надані документи. Це просто найтрешовіший банк з яким я працювала і не раджу нікому з ним зв’язуватись!!!
Підтримка Абанку 12 апреля 2024, 12:19
При відкритті рахунку в Банку, в Анкеті-заяві про приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг в А-Банку, Ви надаєте згоду на те, що ознайомлені та погоджуєтесь з Умовами та правилами Банку. У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на картку Клієнта.
На жаль, наданих документів було недостатньо для вирішення Вашого питання.
З Вами зв'яжуться наші співробітники для більш детальної консультації щодо Вашого питання.
Лілія Манойленко 12 апреля 2024, 16:25
Розблокували, дякую
RobinG 11 апреля 2024, 23:01
Відкрити карту АТБ? З телефону зайшов на сайт. Вирішив прочитати типовий договір, але сайт викинув на встановлення додатка. Ок, думаю, що при угоді нададуть договір почитати. Вводжу номер телефону, приходить смс. І далі згодні чи ні, немає ніякого типового договору почитати. Ну ні, так ні. Потім почитаю. Видаляю установку. Але потім на вайбер кожні 15 хвилин приходить повідомлення, що підпишіть договір, потім смс із тим самим текстом. Відправив їх у смс бан, наступного дня з різних номерів почав дзвонити робот із розповіддю, які вони хороші. І відписатися не можна. Загалом нуль із п’яти, за нав’язування.
Підтримка Абанку 12 апреля 2024, 10:41
Добрий день! Нам дуже прикро, що у Вас склались саме такі враження про наш Банк. Хочемо наголосити, що ми відносимось відповідально до нашої роботи й з турботою до наших Клієнтів. Саме через це ми нагадуємо Клієнтам про не завершену операцію, так, як бачимо, що Ви не завершили відкриття карти, в якій були зацікавлені. З умовами наших карткових продуктів Ви завжди можете ознайомитись на нашому сайті або за посиланням https://a-bank.com.ua/cards/atb.
Sonya22331 11 апреля 2024, 21:05
Запросили подтверждение операции по переводу денег на мою карту. Карту заблокировали и удерживают мои средства. Пришлось заново предоставлять документы около 5 раз, и не смогли мне сразу сказать, какие еще документы им нужны для связи. В настоящее время мои средства удерживаются под предлогом предстоящего звонка в течение 5 дней, а проверка документов займет столько же времени. Сомневаюсь, что они выполнят свои обязательства в установленные сроки из-за халатности и непрофессионализма. Рекомендую размышлять о выборе другого банка, чтобы избежать длительной задержки средств.
Підтримка Абанку 12 апреля 2024, 10:11
Дозвольте нам перевірити описану ситуацію більш детально. Ми написали Вам в особисті повідомлення, надайте, будь ласка, відповідь.
Минфин
Ответ администратора
13 апреля 2024, 13:01
Відгук не зарахований (на 13.04.2024).
stadnikolga67 11 апреля 2024, 13:47
Обслуговування в А-Банку на вул. Корольова, 79 в м. Одеса на високому рівні! Співробітники грамотні, стримані спеціалісти, знають свою роботу, не псують нерви своїм клієнтам. Дуже вдячна нашому А-Банку ніколи не пожалкувала, що перейшла. Ваша Компанія може бути спокійна, такі люди не підведуть! Хочу окремо віддячити Анастасії ✓87233, яка швидко, професійно допомогла вирішити моє питання і я вчасно сплатила налоги в бюджет. Дякую!
Підтримка Абанку 11 апреля 2024, 14:08
Дякуємо за відгук та високу оцінку! Ми раді Вашому обслуговуванню та цінуємо Ваш вибір. Завжди раді Вам допомогти! 🍏😊
Aleks86 11 апреля 2024, 11:18
А-Банк просто дно, гіршого обслуговування я не бачив, 4 місяці мені не можуть розблокувати карту, надав всі документи для розблокування, кожен раз просять щось інше, сказали очікувати на дзвінок спеціалістів 5 днів, пройшло вже більше тижня, не користуйтесь цим банком!!!
Підтримка Абанку 11 апреля 2024, 12:26
Добрий день! Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Ми завжди відповідально ставимось до питання регламентів та робимо все можливе для їх виконання.Ми обов'язково перевіримо детально всю ситуацію та будемо раді допомогти. Очікуємо від Вас відповідь в особистому повідомленні.
Подали жалобу на перевод, я все подтвердила, предоставила все данные, а банк задерживает разблокировку счетов, нестабильный банк, очень плохое обслуживание
Підтримка Абанку 11 апреля 2024, 10:20
Марина Солидова 10 апреля 2024, 15:18
Обращалась не раз в службу поддержки для решения некоторых вопросов.
Связались быстро, всё решили.
Рекомендую, на любой случай всегда помогут.
Підтримка Абанку 10 апреля 2024, 15:48
Дякуємо! Ми завжди готові прийти на допомогу 💪💚
Serj402 10 апреля 2024, 11:41
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Гагарина, 102
Было расторжение в одностороннем порядке, после предложили написать заявление на перечисление средств на другой банк, прошло две недели, деньги так и не перечислили, кормят завтраками, в нац банк буду писать жалобу с юристом. По закону не имею права. Кормление завтраками что процесс будет дольше, так как у них проблемы с очередью, меня не должны волновать. Будем ждать результата и ответа.
Підтримка Абанку 10 апреля 2024, 13:39
Добрий день! Приносимо вибачення за тривале очікування рішення Вашого питання. На жаль, наразі, існує черга в обробці подібних звернень, у зв'язку з чим регламент розгляду збільшений. Наші Спеціалісти роблять все можливе, для скорішого вирішення Вашого питання. Передали питання на пришвидшення, просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вас проінформують.
DariaMikhieieva 9 апреля 2024, 21:02
Винекла трудність з отримкою міжнародного переказу, звернулась у підтримку, допомогли, за 1 хвилину я отримала свої кошти.
100/10. Чудово. Рекомендую!
Підтримка Абанку 10 апреля 2024, 10:55
Ми раді, що Вам сподобалось обслуговування наших фахівців, ми завжди раді допомогти нашим клієнтам 💚🍏
oksanafomina45 9 апреля 2024, 20:43
Была проблема с получением перевода из-за границы решили очень быстро в течение 5 минут)
Лучше банка не знаю!!!
10 звезд из 5
Підтримка Абанку 10 апреля 2024, 10:22
Ми вдячні Вам за теплі слова подяки. Ми зробимо все можливе і неможливе, щоб і надалі у Вас не було зауважень 💪💚
Sveha080888 9 апреля 2024, 1:07
Дмитро #87650
Це найкращий оператор цього банку.
Найкраща підтримка, розяснювання та супровід!!!
Моя оцінка цій людині 101 бал із 10.
Дмитро! Дуже Вам вдячні!!!
Підтримка Абанку 9 апреля 2024, 10:14
Доброго дня! Дякуємо за високу оцінку роботи наших спеціалістів. Ми завжди раді допомогти Вам💚🍏
044zhenya 8 апреля 2024, 10:42
Меня обманули мошенники в интернете и я отправил деньги на карту человека у которого была карта от Абанка, я написал в службу поддержки Абанк. Мне очень быстро отвечали, помогали мне и в итоге мы решили данную ситуацию и мне вернули мои деньги на которые я был обманут.
Підтримка Абанку 8 апреля 2024, 10:47
Завжди раді допомогти🍏😊
Kirzak 7 апреля 2024, 18:46
Я знаходжусь закордоном, працюю водієм далекобійником. У відрядженні стались додаткові витрати повязані з обслуговуванням авто
Я фізично не можу надати документи, які передбачаються НБУ
Люди які висилали мені кошти, знайомі які погодились позичити мені гроші
Карти заблоковано, неможливо погасити кредитний ліміт. Техпідтримка абсолютно небажає розібратись у ситуації, стандартне відфутболювання до «профільного спеціаліста» з подальшою «недостатністю документів».
Зрозумійте, ліміт у 60 000 грн. ніяк не достатній для обслуговування вантажного авто в Німеччині
Я розумію, що це все не відповідає вимогам НБУ, але життєві ситуації теж буває не підпадають під жодні умови
Підтримка Абанку 7 апреля 2024, 20:27
Добрий день! Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта, тому будь-які фінансові операції можуть вимагати підтвердження джерела походження коштів.
Ми обов'язково перевіримо Ваші звернення до Служби підтримки, на коректність консультації.
Щодо Вашої ситуації, наші Співробітники зв'язались з Вами через месенджер, який Ви вказували в застосунку Абанк24, задали уточнюючи запитання та надали рекомендації щодо необхідних документів для підтвердження зарахувань на картку. На жаль, не усі необхідні данні та документи для розблокування були отримані. Передали інформацію профільним Спеціалістам. За результатом Ви отримаєте від Банку повідомлення.
Mel UA 6 апреля 2024, 19:46
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Соборная, 15
О 14.36, 06.04.2024 р. звертався в чат з приводу не нарахування кешбеку за товари в «Аврорі», банк прийняв звернення і донарахував уже ввечері, великий респект, залишайтеся такими відкритими та прозорими, нехай щастить вам!
Підтримка Абанку 6 апреля 2024, 20:17
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку! Завжди раді допомогти Вам! 🍏😊
Emissarrr 5 апреля 2024, 22:24
Вчера хотел оплатить себе игру на сайте плейстейшен, пополнив кошелек на 100 и 50 грн. На 100 пополнил, при попытке пополнить на 50 карту заблокировало. Полдня сегодня убил на общение с поддержкой банка. Расспрашивали, а я ли покупал, а что за транзакция, по 10 раз. В итоге спустя часа 3 сказали сейчас разблокируем через 2 минуты перевыпустите карту. Через 20 мин звонят, говорят скиньте чеки о пополнении карты. Скинул два чека за месяц. Игнор. Поддержка пишет скиньте снова и так 3 раза за час. После звонка сказали ок, ожидайте 5 ДНЕЙ звонка. Затем позвонили сказали скинуть ещё два чека за прошлый месяц. Крайне не рекомендую этот банк, это какой -то треш. И самое главное — зачем все это? Особенно смешно выглядит заспамленный смс телефон что у вас заблокировали карту из-за неподтвержденной операции на 50 гривен… При этом я понимаю что у людей крадут так данные карты и нужна проверка для разблокировки. Проверили по видео звонку, задали вопросы. Причину блокировки сказали кучу раз. Зачем меня направили в другой отдел, проверка которого займет судя по постам тут недели — мне непонятно. Отличная забота чтобы ваши деньги не забрали мошенники называются…
Підтримка Абанку 6 апреля 2024, 12:27
Добрий день! Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки. Ми обов'язково перевіримо всі Ваші звернення до нашої Служби підтримки та всю інформацію по цій ситуації, зробимо все можливе для покращення нашого обслуговування. Раді, що питання було вирішено та будемо раді новим відгукам від Вас!
Emissarrr 6 апреля 2024, 12:26
После публикации комментария работники банка сразу связались утром ,извинились и разблокировали. Конечно неприятно ,но спасибо большое ,приятно что банк дорожит своей репутацией и отреагировали так быстро.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке