Svetaua 14 июля 2023, 23:51
4323357020063604 Панченко Єгор — Карта шахрая, не скидайте гроші
Підтримка Абанку 15 июля 2023, 8:24
Доброго дня! По одержувачу буде вжито заходів відповідно до внутрішніх інструкцій Банку. Наш Банк буде сприяти розслідуванню та надасть усі необхідні дані за офіційним запитом поліції. Для уточнення додаткової інформації просимо надати відповідь в особистому повідомленні.
Мирон Кушакьян 14 июля 2023, 17:52
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Соборная, 15
Чудовий банк з кредитною карткою якою я користуюся нема труднощів. Оператори компетентні і лаконічні у відповідях. Банк не на малює незрозумілих відсотків.
Підтримка Абанку 14 июля 2023, 18:00
Дякуємо, що обираєте наш Банк 🍏💚
Дякую консультантам А-банк за якісні послуги, чітко і доступно пояснюють та допомагають вирішити проблему, на відміну від Приват банку, А-банк мені подобається більше через свої кешбеки та платежі без комісій. Я задоволена. Дякую працівникам❤️
Підтримка Абанку 14 июля 2023, 12:08
Дякуємо за відгук і високу оцінку! Раді, що Ви з нами! 🍏😊
M0312o1204 13 июля 2023, 22:50
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Слобожанский, 11
Давно обслуживаюсь в этом отделении.Отличное обслуживание, сотрудники всегда вежливые и внимательные.
Підтримка Абанку 14 июля 2023, 10:26
Дякуємо за відгук! Будемо завжди раді бачити Вас знову у наших відділеннях! 🍏😊
wawan7 13 июля 2023, 19:04
А — банк, вместо пополнения зелёной кредитной карточки, по ошибке списал с нее- 550 грн. Через минуту пополнил зелёную карту на 1000 грн, но комиссию на 22 грн сняли. Уведомление о том, что будет комиссия 4 % за списания кредитных денег — не было. Время на отмену операции — нет. ПриватБанк уведомляет о комиссии при операциях. Не рекомендую банк, зарабатывают на ошибках. Без лоха и жизнь плоха.
Підтримка Абанку 13 июля 2023, 20:50
Доброго дня! При переказі коштів з карти А-Банку в рахунок кредитного ліміту через сторонні сервіси інших банків дійсно є комісія 4%: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/media/uploads/Tarif/Zelena_ua.pdf, також зазначена комісія доступна в застосунку АБанк24 в розділі «Тарифи». Дякуємо Вам за прийнятий дзвінок, раді, що змогли допомогти вирішити Ваше питання.
Aligator2131 12 июля 2023, 17:16
Я можу із впевненість 100 відсотків сказати що, А банк найкращий банк, в плані підтримки та розв’язання проблем. Мав декілька проблем всі вони були вирішені оперативно в той же день.Працівники банку завжди ввічливі та дійсно роблять все що в їх силах. Я всім рекомендую даний банк.Дякую за вашу роботу.
Підтримка Абанку 12 июля 2023, 17:51
Дякуємо за довіру 💚
Whatislove 12 июля 2023, 13:50
Став користуватись, а банком з окупації, єдині хто залишився на той момент і куди можна було перевести бабусю песіонерку, звичайно ж, хто повинен був розбиратись? Я😅 Сподобалось, що немає комісії під час переказу на інші банки, згодом і сам став клієнтом банку. Поки все влаштовує, це круто і обслуговування у відділенні і контакт центр з чатом
Всі оператори круті💪
Єдине, що сумно, це те, що нема депозиту, на який можна було б покласти гроші і в будь який час зняти. Є тільки депозити, в яких треба очікувати певний час і аж тоді знімати кошти, це не завжди є круто і зручно
А в цілому, все круто, мені подобається💚
Підтримка Абанку 12 июля 2023, 15:53
Добрий день! Ми раді Вашому обслуговуванню в нашому Банку та цінуємо Ваш вибір.
Стосовно депозиту, в нашому Банку є можливість оформлення депозиту «Стандарт» мінімальна сума оформлення 1000 грн терміном від 3-х місяців з правом дострокового розірвання в будь-який момент. Більш детально з умовами депозиту можно ознайомитись на сайті нашого Банку за посиланням https://a-bank.com.ua/deposits Будемо рабі бачити Вас серед наших вкладників!😊🍏
Fedosov 12 июля 2023, 12:42
Очень многим советовал этот банк, теперь буду говорить что бы обходили его стороной. И вообще отказались от него. Занимаються кадаловом.
Підтримка Абанку 12 июля 2023, 15:35
Добрий день! Ми бажаємо розібратися в описаній ситуації, більш детально, надайте, будь ласка, відповідь в особистому повідомленні.
Mihail041978 12 июля 2023, 11:16
Цей банк допомагає шахраям працювати! Не блокують їх картки не передають данні до своеї безпеки (банку) так і до поліції! Не реагують на скарги про шахраїв які працюють через цей банк!!! Не рекомендую взагалі звязуватись з ними!!!
Підтримка Абанку 12 июля 2023, 12:19
Доброго дня!
Банк нетерпимий до шахрайства, тому всіляко сприяє у розслідувані стосовно шахрайських дій.
Для можливості розібратися у ситуації більш детально, ми написали Вам в особисті повідомлення, надайте, будь ласка, відповідь.
Минфин
Ответ администратора
14 июля 2023, 18:45
Відгук не зарахований (на 014.07.2023).
richieberring 11 июля 2023, 13:54
Отделение по адресу: Киев, ул. Анны Ахматовой, 5
Дякую за те що АБанк, допомагає в тому що наші кошти завжди у нас, а не у когось другого, з мене списали кошти я подзвонив та мені дали відповідь що гроші повернуть в день мого звернення, дякую вам за те що ви допомогли, та за те що допомогаете в тому щоб їх повернути, я дуже вам за це вдячний!

Здоров’я вашим ріднім та близким людям.
Всё буде Україна
Слава Україні — Героям Слава
Слава ЗСУ
Та щоб у вас та у ваших рідніх та близких людей, було мирне небо над головою🥹❤️‍🔥
Підтримка Абанку 11 июля 2023, 14:04
Дякуємо за відгук! Раді, що змогли бути корисними! Все буде Україна!💛💙
Игорь Паранит 11 июля 2023, 9:40
Пользуюсь не долго, но хотел поделить наблюдениями.
Почти в любом терминале можно пополнить без комиссии.
Когда нажимаешь на шестеренку что на карте надо секунд пять подождать пока прогрузится меню.
Сканер хз зачем если платежки по коммуналке и общественный транспорт оплачивается по QR Privat24.
Когда кладу долары на моно карту иногда просят подписать копии документов.
По адресу прописки не подтягиваются реквизиты по коммуналке, все надо вручную вводить.
Именную карту я так и не нашел как заказать через приложение.
Підтримка Абанку 11 июля 2023, 10:54
Дякуємо за відгук.
Картки в Абанк, без комісії, можливо поповнити в терміналах Citi24, EasyPay, а також у касі відділення.
Щодо завантаження меню «Налаштування», швидкість завантаження залежить від інтернет-з'єднання. Давайте поглянемо на Ваш приклад, написали в особисті повідомлення.

Якщо Вас цікавлять саме платежі, за допомогою функції сканування QR-коду, в ABank24, Ви можете авторизуватись на офіційному сайті a-bank.com.ua (меню «Послуги» — «Платежі») для сплати комунальних платежів, а також відсканувувати QR-код, який розміщено на квитанції та сформовано за правилами НБУ, а також є можливість долучитися до збору, який відкрито в Абанк.

При поповнені картки більш ніж на 5000 грн. в еквіваленті, згідно Закону України від 28.04.2020 р. № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». У касі проводиться обов'язкова ідентифікація клієнтів по всіх прибуткових операціях (в національній та іноземній валюті) на суму, рівну і вище еквіваленту 5 000 грн.

Стосовно комунальних платежів, в застосунку відображаються компанії, з якими в Абанк є договір, інші комунальні компанії Ви можете додати самостійно, ввівши всі необхідні реквізити для оплати. Пропонуємо також перевірити.

Замовити іменну картку з фото, Ви можете у відділенні Абанк, вартість оформлення 150 грн.
Минфин
Ответ администратора
14 июля 2023, 16:28
Отзыв не засчитан (на 13.07.2023).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
Sergeynaum 7 июля 2023, 14:24
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Каменецкая, 122
Майже постійно нав’язують свої картки і послуги при візитах. При знятті депозиту в $, запитав, чи є нові. На що відповіли, що видають підряд, як лежать, ще і поржали всім відділенням. Насправді зверху лежали якраз нові але касир спеціально вибрала половину старих — 1996р.

Стосовно ситуації саме з доларом, відкривати депозит, щоб зняти через 3 місяці за 37.5 немає сенсу, бо в обмінниках 37.3 і можна попросити обрати свіжіщі.(користувався банком, бо була гарантія, що можу забрати всі новими купюрами за проханням).

Стосовно всього іншого — хіханєк, спам з послугами на телефон, нав’язування послуг при візитах, навіть якщо просто стоїш у касу — це непрофесійно.

Гадав, приват банк один з найгірших але ні, є й отакі «цікавіші».

Ще й якщо прийшов, як партнер з монобанку (окремі ситуації), постійно вмовляють відмовитись від їх послуг, розказуючи, що в них все краще. «Такі собі партнери» — таке ставлення буде і з клієнтом в майбутньому.

Написав за проблему в телеграмі, оператор навіть не вникнув. Поспав розказувати, які в них вигідні умови, і які в них класні картки. Жесть… Вказавши ще раз, що очікував вирішення проблеми, нічого не відповіли, лише знов почали казали, що їх картки буде класні в міжнародному плані… Хоча за це ніхто не питав. Закрив усі рахунки і жодних депозитів там більше не буде!
Підтримка Абанку 7 июля 2023, 16:15
Нам прикро, що у Вас виникли негативні емоції після відвідування нашого відділення.
Всі купюри в касі є платіжними та відповідають вимогам НБУ. Умови видачі купюр для всіх клієнтів є однаковими, тому у касира немає мети видати купюри лише старого зразку, а тим більше — вибирати такі купюри з каси.
Стосовно пропозицій банку, ми прагнемо ознайомити клієнтів з новими продуктами в Абанку та розповісти про наші переваги, але в жодному разі не бажаємо Вас відмовити від послуг Monobank, тож перепрошуємо, якщо це виглядало нав'язливо. Ми бажаємо бути корисними для Вас при будь-якому візиті до відділення.

Стосовно звернення в Службу Підтримки, ми вже перевірили діалог та опрацювали його зі співробітниками. Шкода, що Ви прийняли рішення про закриття рахунків в нашому Банку. Сподіваємось, що Ваше рішення зміниться і в нас ще буде можливість співпрацювати з Вами в майбутньому.
Oleksii Ch 4 июля 2023, 7:48
Відкрив через Дію рахунок в А-банку, замовив 4.06 картку з доставкою до Стамбулу.
Підтримка каже, що за регламентом випуск картки за кордон це 30 днів: відправка картки протягом 15 днів, доставка ще два тиждні.
В результаті відправили з запізненням — аж 22 числа, до того трекінг був мертвий, а підтримка ще й набрехала спочатку 9.06, потім 21.06, що нібито картка вже в дорозі, просто укрпошта не оновлює трекінг.
За 30 днів картка вже звісно не встигає.
Ось так з негативу починається клієнтський досвід.
Цікаво, що підтримка копіює манеру спілкуванно моно-котиків, але сервіс все ще на рівні «дзвінок з уроку то для вчителя»
Підтримка Абанку 4 июля 2023, 10:30
Добрий день! Перевірили інформацію стосовно Вашого замовлення.
Картка була відправлена від банку 10.06.2023 р. Зараз вона на шляху до Вас.
Перший статус по трекінгу УкрПошти дійсно 22.06.2023 р., це дата фактичного відправлення картки від УкрПошти.
Зі свого боку ми опрацьовуємо можливість пришвидшення доставки, однак працюємо через УкрПошту, та вплинути на їх регламенти, на жаль, не можемо. Дякуємо за розуміння і сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.
Картка ось-ось вже буде у Ваших руках:)
Максим Овчаренко 3 июля 2023, 18:19
В субботу банк заблокировал перевод на 10 тысяч, направил все подтверждающие документы (не перезванивают, причину блокировки не называют (
с пятой попытки попал на адекватного оператора, милая девушка, смогла мне подсказать, что с направленных мною 8ми документов, к заявке прикрепленно только 3(
Почти два года пользуюсь услугами банка, такое отношение неприятно удивляет (
Підтримка Абанку 3 июля 2023, 20:27
Доброго дня! Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки, через те картка може бути тимчасово обмежена. В день встановлення обмеження наш Спеціаліст спілкувався з Вами та надав всю необхідну інформацію стосовно обмеження. Банк отримав надані Вами документи, зараз проводиться їх аналіз. Наразі, Ваше питання на контролі. Наш Співробітник зв'яжеться з Вами за результатом.
Полезный комментарий
Максим Овчаренко 4 июля 2023, 15:16
Надав банку документи про походження грошей, сьогодні картка була розблокована. Дякую співробітникам банку за допомогу!
Kopachka 1 июля 2023, 23:27
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Соборная, 15
Дуже незадоволена роботою банку. В касі банку відмовили в обслуговуванні /придбати валюту/ мотивуючи що я не клієнт банку. 'Тільки якщо ви в нас оформите картку ми зможемо вам продати валюту'. ЦЕ взагалі правомірно?
Підтримка Абанку 2 июля 2023, 11:19
Доброго дня! Операцію в касі можна провести будучи ідентифікованим у Банку. Наші Співробітники дійсно можуть Вам запропонувати відкриття картки в нашому Банку, адже ми завжди раді новим Клієнтам, а сама картка абсолютно безкоштовна і надасть Вам багато переваг в користуванні, серед яких також можливість проводити швидко та зручно операції та перекази з карткою в АБанк24. В питані ідентифікації Банк керується Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому в випадку здійснення фінансових операцій (в національній та іноземній валюті) дійсно необхідна ідентифікація. При цьому відкривати картку А-Банку та інші продукти не є обов'язковим для проведення операції в касі. Ми будемо раді Співпраці з Вами та нам шкода, що ви відчули в цій ситуації незручності. Просимо надати відповідь в особистому повідомлені для можливості детальніше розібратись в зазначеній ситуації.
LedyTata 1 июля 2023, 10:51
Картой А-банка пользуюсь около 3-х лет, за весь период никогда никаких сбоев. Мгновенное зачисление денег. Щадящая комиссия на снятие денег в банкомате. Бесплатные переводы на другие карты. Но больше всего нравиться работа персонала. И в отделении, и на горячей линии всегда очень приветливые и заботливые менеджеры. Помогают подсказывают быстро, четко, под задачи которые я хочу решить. Очень быстро перезванивает. Не грузят рекламой ненужных услуг. Зато порекомендовали завести карту АТБ, с которой я теперь делаю всё покупки в сети маркетов со скидкой. Очень приятный, дружелюбный банк. Рекомендую!
Підтримка Абанку 1 июля 2023, 13:58
Дякуємо за таку високу оцінку нашої роботи. Зробимо все можливе, щоб Ви й надалі були задоволені обслуговуванням 🍏😊
Wayya 30 июня 2023, 12:25
Чуйний, терплячий, хочуть увійти ситуацію, бажають знаходити проблему та вирішувати її. Все швидко та професійно. Мені сподобалося. все супер.
без проблем додали індифікаційний код через чат підтримки.
Підтримка Абанку 30 июня 2023, 12:36
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. 🍏😊
Sl13 29 июня 2023, 13:29
Давно користуюсь послугами, а банку, гарний сервіс у віддлідення, нарікань сильних не було до цього дня. У відділенні мені відкрили карту АТБ від, А банку з додатковим кешбєком на акційні товари. Досить довго розраховувався нею в АТБ, чек зазвичай від 1000 грн, багато позицій. Але якось я помітив, що не нарахувалась додаткова знижка на товари, які мали додаткову знижку при розрахунку карткою АТБ. Але я подумав, ну це а-банк вони це помітять виправлять і донарахують (ні не дорахують — заберуть прибуток собі). До нарахування знижки так і не було, після цього я почав слідкувати чи повториться ця історія ще раз. Довго чекати не довелось, розрахунок всі товари в чеку акційні для картки АТБ, жодної знижки. Я придбав ще морозиво, було по гарній знижці з карткою АТБ. На касі, я побачив, що знижка не нарахувалась, покликав менеджера, він сказав, що це не вперше і звертатись в банк, бо вних все гаразд. Так і зробив по дорозі додому, так як тануло морозиво. В службі підтримки сказала йди сфоткай товари зі знижкою по акції атб, які є в чеку. Сказав кількох буде достатньо, сказали так, і якщо буде помилка, по все повернуть. Повернувся, сфоткав кілька товарі, вони всі в різних місцях, бігати по всьому Атб -таке собі, багато товарів в чеку. Відправив їм на пошту. Морозиво розтало, поки дійшов до дому, дітки поїли кашку з морозива, дякую, А банк, що заставив мене бігати по АТБ фоткати товари, замість того, щоб перевірити товари з чеку по базі з цінами. Через деякий час вони визнали свою помилку і повернули різницю за тих кільки товарів, що зфоткав. А за решту товарів в чеку по кардці АТБ — ні. Що я мав фоткати всі товари, які прибдав зі знижкою по кардці АТБ? Це ваша помилка — не моя, ось йдіть і самі фоткайте ті товари в найближчий АТБ!!! Висновок: Абанк економить на тестерах, картка АТБ корректно не працює, самі без звернення до кол центру помилку не виправлять! Вам не довірять, ходи фоткай всі товари з чеку, на які не рахувалась знижка. Це не повага до кліента — зробили помилку — виправляйте самі, ще моральне відшкодквання надайте, за незручності! Потрачені час, гроші, довіра до банку, якщо це не працює, як працює інше? Чи буду я користуватись послугами банку — скоріше так, чи буду користуватися карткою АТБ від Абанку — ТОЧНО НІ, бо є альтернатива — карта АТБ від інших банків, наприклад райфайзен та інші, за рафом і АТБ ніби таких проблем ще не було, а з абанков вже багато разів і з різними кліентами.
П, С, Замовляв дол і знімав дали багато 96 року і зношені, подивимося, як вони їх же потім прийматимуть!!!
Підтримка Абанку 29 июня 2023, 16:19
Доброго дня!
Нам прикро, що у Вас виникли негативні емоції після користування карткою «АТБ», адже ми намагаємось, щоб продукти від Абанк були максимально прості та корисні у використанні.
Дійсно, інколи можуть виникати складнощі з нарахуванням знижки під час розрахунку карткою «АТБ», але стосовно відсутності знижки під час покупки, рекомендуємо звертатися до підтримки «АТБ» та подавати заявку з питання не нарахування, оскільки відповідальність за нарахування знижки на магазині, тому в нас відсутня технічна можливість відслідкувати чи було Вам нараховано знижку після покупки.
При зверненні до Банку ми завжди відшкодовуємо суму знижки, за наявності чеку, нараховуючи її на рахунок кешбеку. Відшкодування відбувається з урахуванням податків.
Щодо отриманих купюр, всі купюри, в касі платіжні та відповідають вимогам НБУ. При отриманні коштів Ви можете перевірити якість отриманих купюр не відходячи від каси, якщо стан купюр викликає зауваження, звернутися до Співробітника з вимогою обміну купюр.
Yevgen Ivashyn 28 июня 2023, 22:03
красиво и грамотно говорить не могу.меня все устраивает.общение с персоналом банка что при физическом, что при онлайн общении приятное и спокойное без напряжения в воздухе
Підтримка Абанку 29 июня 2023, 9:15
Ми раді Вашому обслуговуванню в нашому Банку та цінуємо Ваш вибір. 🍏
Полезный комментарий
Yevgen Ivashyn 28 июня 2023, 22:08
Персонал банка молодцы,а тех поддержка вообще красавцы в итоге 12 балов с +
Недорого Отзывы 28 июня 2023, 0:09
Приложение на старых и относительно старых телефонов работает немного неадекватно. Но если сообщать о проблемах напрямую в телеграмм\вайбер, то решают проблемы довольно быстро. Для примера недавно после обновления (бета) авторизации в приложении не мог все выходные зайти в приложение. Но позже выяснилось что такая проблема и на стабильной версии. В в общем обратился в поддержу и создали заявку № 1449757. А так же написали примерное время решение проблемы (это был понедельник). В понедельник позвонили и сообщили что проблема решена и попросили проверить. Вроде не смертельно, но покупки в интернете все выходные совершать не мог (подтверждение приходит в приложение). Описания для бета тестеров не пишут и не понятно на что обращать внимание. Проблемы вроде решают, но не хочется чтобы они вообще были на стабильной версии. Старый интерфейс с круговым меню мне нравился больше. Если пишешь комментарий через плей маркет, то обратной связи вообще нет. У банка нет собственных банкоматов. И по этому комиссия за снятие личных денег с желтой карты с неплохой комиссией. Отделений банка мало и работают не удобно, после работы трудно попасть. Бесплатной доставки кредиток больше нет, берут 100грн, при этом это стоимость доставки посылки весом до 10 кг. Оплата частями доступна в небольшом количестве магазинов и если платёж идёт за кредитные деньги, то снимают комиссию 4% и при этом карта в льготном периоде. Если ломается телефон, то без приложения даже за интернет нереально заплатить, как так нет ОТП пароля, подтверждение только в приложение приходит
oper23 28 июня 2023, 14:57
Доброго дня! Дякуємо, що знайшли час і залишили відгук про Ваші враження.Напочатку місяця виник тимчасовий збій з авторизацією в застосунку АБанк24 на Android 7, тому перша версія з новою авторизацією була відкликана з маркету та після оновлення питання було вирішено.Стосовно підтвердження оплати в інтернеті, за відсутності доступу в застосунок АБанк24, якщо Ви не підтверджуєте оплату в застосунку, то через 90 секунд приходить код приходить в смс або до Viber.
Опис версії для тестування присутній, вся актуальна інформація про кожну версію вказується в розділі «Що нового» і доступна для Вас в маркеті, а на сам відгук про тестування наші Спеціалісти вже надали Вам відповідь.
Ми не зупиняємось на досягнутому та завжди продовжуємо роботу над покращеннями, тому сподіваємось, що з часом новий дизайн застосунку стане для Вас найкращим!
Стосовно комісії, додаткова комісія за зняття готів в банкоматах інших банків України відсутня, проте є комісія, передбачена тарифікацією картки «Жовта» за зняття власних коштів у банкоматах, пунктах видачі готівки А-Банку та інших банків України, де зняття пільгових коштів (до пільгових коштів відносяться цільові кошти, заробітна плата, стипендії, пенсії та соціальні виплати валютообмін, термінові грошові перекази, виплата депозиту) — комісія відсутня, а заняття непільгових коштів — комісія 0,9% від суми.
Щодо відділень, наш Банк постійно розширює мережу, наразі відділення представлені у багатьох населених пунктах. Розуміємо, що в наш час, не завжди є можливість потрапити до відділення, тому майже всі послуги доступні у застосунку АБанк24.
Окремо бажаємо звернути Вашу увагу, що при відкритті картки через застосунок АБанк24, доставка картки — безкоштовна, але у разі перевипуску картки вартість доставки дійсно складає — 100 грн., проте, Ви можете обрати віртуальну картку або завітати до відділення нашого Банку та перевипустити картку безкоштовно.
Стосовно комісії 4%, за рахунок кредитних коштів, дана комісія передбачена тарифами картки «Зелена», як за користування кредитним лімітом. Комісія відсутня при внесені першого платежу під час оформлення угоди, а також якщо погашення відбувається за рахунок власних коштів.
Мережа магазинів з сервісом «Плати частинами» від А-Банку, постійно розширюється. Всі торгові точки Ви можете переглянути в АБанк24, меню «Кредити» — «Плати частинами» — Магазини.
Щодо авторизації з нового смартфону, то код-підтвердження авторизації приходить в смс або до Viber. В разі необхідності виконати вхід з іншого пристрою Вам достатньо лише мати доступ до фінансового телефону. Раді співпраці з Вами та будемо раді отримувати нові відгуки та лише найвищі оцінки!

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке