bhuk 9 августа 2024, 21:53
Банк обмежив користування картою. При тому що я офіційно є ФОП. Термін обробки підтверджуючих документів до 1 тижня. Документи надались 31.07 на 9.08 карта обмежена. В службі підтримки відповідають шаблонами. Комунікації жодної з клієнтом. В шаблоні вказано що термін виконання перевірки документів до 1 тижня. З 31.07 по 9.08 рівно 7 робочих днів.
Обслуговування жахливе. Відмовлюсь від користування цим банком. І нікому не рекомендую.
Підтримка Абанку 10 августа 2024, 11:22

Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

Natalia2177 9 августа 2024, 3:01
Обмежили рахунок ще 1 серпня. Маю там депозит і картку АТБ якою регулярно користувалася. Переказувала собі гроші з іншої СВОЄЇ картки з другого банку. Для поповнення саме картки АТБ. Ніхто мені крім мене картку не поповнює. Платежі ЖОДНІ не інші картки не оплачую. Обмежили і запитали походження грошей. Зкинула документ який просили. На тому все. Ми дуже зайняті чекайте. Колись розглянем. Зробила виписку по картці АТБ за липень місяць. Надходжень 7000 витрат 6700 за МІСЯЦЬ!!! І за ці гроші треба ще шось обмежувати? Просто огидно і дуже шкода що клієнтів не цінують, не поважають і обмежують. 400 тис грн то мабуть не той фінмоніторінг. Він походу вже почався з 4 гривень. І вишенька на торті — приходе сповіщення з застосунку, а банку «порекомендуй друзям наш банк оримай 100 грн» Ага, дякую. Я ваш банк і ворогу не порекомендую
oper23 9 августа 2024, 18:35

Дякуємо за надану Вами інформацію в особистих повідомленнях. Наразі бачимо, що ваше питання було успішно вирішено. Будемо раді, якщо Ви переглянете Вашу думку.
Anton137137ll 8 августа 2024, 21:15
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Мира, 35
6 разів їздив до відділення, писав заяви на розірвання договору и закриття поточних рахунків, але менеджера ігнорують це, регламент кажуть 72 години, поки що як завжди 3 місяці очікування и як було не можуть повернути кошти
Підтримка Абанку 9 августа 2024, 13:53
Добрий день! Нам прикро, що склалась така ситуація. Для детального розгляду вашого питання та надання рекомендацій стосовно його вирішення необхідно отримати дані за якими Банк зможе ідентифікувати Вас як клієнта. Надайте, будь ласка, відповідь на особисте повідомлення на цьому сайті. Будемо раді допомогти у розв'язанні Вашого питання
prikolov 7 августа 2024, 21:44
За довгі роки співпраці з банком завжди була все ок. Але у липні заблокували рахунок на зарахування коштів! Добре хоч вивести кошти зміг, їх там було 300 грн. Їм документи надав декілька разів, але їм цього не достатньо. Дивна ситуація, але по відгуками бачу що це масове явище))) напевно тому що цей банк потрапив у кількість банків які оштрафували (то тепер і користувачам банку потрібно поблокувати рахунки…
Підтримка Абанку 8 августа 2024, 16:39
ANNA2802 7 августа 2024, 20:18
30000 грн було на картці, заблокували я предоствила все документи, 3 години вже просто не відповідають що робити ???
Підтримка Абанку 8 августа 2024, 14:43
Nazar Prok 7 августа 2024, 18:09
31.07.24 мені надав АБАНК заяву щоб я її заповнив на повернення коштів. Термін очікування на повернення коштів 3 дні. Наразі 07.08.24 мені кошти мої не повернули, заявкою не займались тому що зайняті. Безпідставно не повертають кошти. Верніть мої кошти у розмірі 6200 грн
Підтримка Абанку 10 августа 2024, 18:25

vbabych 7 августа 2024, 12:56
Вчора перевів всі гроші, які заробив за минулий місяць, щоб закрити кредитний ліміт і далі використовувати свої гроші в банку. АБанк дуже швидко відреагував і повністю заблокував рахунок. Фінмоніторинг. Я надав всі документи, які підтверджують що ці гроші чесно зароблені (декларація з податкової). Відповідь співробітника банку геніальна. Він сказав що термін розгляду заявки на розблокування місяць і ніяк це не прискорюється.
Підтримка Абанку 7 августа 2024, 15:00

narcoss 6 августа 2024, 23:05
Банк ужасный, заблокировали карту за общим объемом в 8.000 грн. Поддержка игнорит сутками! С ними связаться просто невозможно, закрываю счет в этой *** и вывожу остатки.
Підтримка Абанку 7 августа 2024, 10:36

Для уточнення деталей ми написали Вам в особисті повідомлення, але не отримали відповідь. Будь ласка, перевірте Ваші повідомлення і надайте нам відповідь.
Артем Іванов 6 августа 2024, 23:01
Також отримав блокування рахунку і міфічні «Ризиковані операції». Цікавить саме природа цих хвиль блокувань що саме стає каталізатором блокування, так як в день блокування, я поповнив на касі валютний рахунок, а потім пробував перевести невелику суму на свій рахунок в моно, дуже дивні рухи зі сторони банку, заставляє задуматись чи варто користуватись їх послугами.

Написав цей відгук так як по досвіду відгуків нижче питання вирішується не тижнями, а декілька годинами.

Невеликий UPD: раніше помічав дивні звінки після заведення рахунку але сьогодні зранку отримав звінок з приводу «блокування рахунку» але на тій стороні трохи прорахувались і сказали за рахунок «1 державного банку» де рахунку ніколи не було, дивне співпадіння…
Підтримка Абанку 7 августа 2024, 10:06

Наразі Ваше питання вирішене. Перепрошуємо за збільшений термін розгляду.

Щодо телефонних дзвінків Банк діє відповідно до статті 60 Закону України «Про банки і банківську діяльність» від 07.12.2000 р. № 2121, тому не передає дані клієнтів третім особам, оскільки це є банківською таємницею.
Julia128 6 августа 2024, 19:02
Заблокували карту 01.08 числа, чекаю досі на вирішення питання, надала документи, час очікування — необмежений. Зверталась до підтримки, нажаль вплинути на ситуацію не можуть, гроші досі заблоковані
Підтримка Абанку 7 августа 2024, 10:35

VitaliyRad 6 августа 2024, 19:00
Мені надійшло повідомлення від мого банку: «Віталію, ми виявили ризикові операції. Відповідно до постанови НБУ № 110, ми уточнюємо природу Вашої діяльності. На період перевірки призупинено надходження коштів на Ваші рахунки та ризикові витрати (P2P-перекази, зняття готівки, бездоговірні платежі, оплата в ризикових інтернет-точках). Доступні звичайні витрати за рахунок власних коштів (аптека, кафе, АЗС, продукти тощо).»

Я одразу звернувся до техпідтримки, надав докази обігу коштів. Кожен раз коли пишу до банку, отримую одну і ту саму відповідь: «Ваше питання розглядається. Очікуйте рішення, повідомлення надійде у застосунок А24.» Ніяких дат чи часу вирішення не надають. Не рекомендую цей банк, за кожен переказ можуть виникти питання, а потім будут утримувати кошти на необмежений час.
Підтримка Абанку 7 августа 2024, 11:30

shevaigr 6 августа 2024, 14:34
3.08 для поповнення свого рахунку та відкриття депозиту в, А банку (я це роблю періодично майже кожного місяця) я перераховував свої кошти зі своєї картки іншого банку на свою картку, А банку. В результаті моя операція була заблокована. Прийшло повідомлення від, А банку, що виявлено сумнівність даних операцій та запропоновано надати документи з переліком таких. Я зразу ж на протязі декількох хвилин надав такі документи. Звернувся в службу підтримки. Мені в розблокуванні відмовили, посилаючись на велику завантаженість персоналу та повідомили, що будуть перевіряти тиждень (менеджер Анна). Я не погоджуюсь з таким відношенням до роботи банку та сьогодні ще раз звернувся по телефону +380 (67) 220 55 5 з проханням допомогти вирішити моє питання та повідомити мене чи отримані мої документи, чи розглянули їх? Менеджер Максим не зміг нічим мені допомогти. Тому я попросив його зʼєднати зі спеціалістом, який зможе розібратися в цьому. Мене зʼєднали з іншим спеціалістом (на жаль імʼя її не розчув), яка також вважає, що банк не повинен зразу розглядати та вирішувати ми ж збудовану проблему, ссилаючись на дуже велику завантаженість працівників. На моє прохання надати мені персонального менеджера для обслуговування вона повідомила мене, що я сам повинен їхати в відділення банку та просити надати мені персонального менеджера. Сам банк не вважає необхідним пропонувати таку послугу. На прохання зʼєднати зі спеціалістом, який може надати професійну допомогу та оперативно розібратися із ситуацією мені було відмовлено та поклали слухавку. Тобто — банк самостійно вирішує які операції вважаються сумнівними та блокує діяльність по моно у рахунку, потім після отримання необхідної інформації та документів не вважає за необхідне зразу ж повідомити мене чи отримав документи, чи розглянули їх, чи розглядають. При цьому посилаючись на велику навантаженність працівників (тобто свої проблеми перекладають на мене) не хочуть розглядати вчасно мої документи. За той весь час спілкування (на всіх це вийшло біля години враховуючи переписку), можна було знайти та відкрити мої документи та подивитися і відповісти мені, чи все влаштовує банк. Замість цього три зовсім непрофесійні та некомпетентні спеціалісти банку робили все, щоб не вирішувати проблему. Такі непрофесійність, грубість та неповага до клієнта змушують мене поступово закінчувати роботу з вашим банком. Тому прошу розібратися з такою ситуацією та повідомити мене, чи буде терміново вирішена ця проблема та чи понесуть якусь відповідальність ваші працівники за свої антиклієнтські некомпетентні та грубі дії по відношенню до клієнта?
Підтримка Абанку 6 августа 2024, 16:23

Ми обов'язково перевіримо всі Ваші звернення до служби підтримки та зробимо все можливе щоб уникнути даних ситуацій в майбутньому. Наразі Ваше питання вирішене. Перепрошуємо за збільшений термін розгляду. Будемо раді співпрацювати надалі!
Illa12321 6 августа 2024, 13:32
Мені на мій банк прийшло повідомлення такого характеру «Іллє, ми виявили, що Ви проводите сумнівні операції в Абанку.
Згідно зі 110 постановою НБУ ми маємо уточнити суть Вашої діяльності.
На час перевірки призупинено надходження на Ваші рахунки та ризикові
витрати, а саме:
P2P-перекази, зняття готівки, бездоговірні платежі, оплату в ризикових інтернет-точках.
V Вам доступні звичайні витрати за рахунок власних коштів:
аптека, кафе, АЗС, продукти тощо.»
Я одразу написав в технічну підтримку, надав всі докази про оборот коштів. Пишу кожен день в банк відповідають однаково «За Вашим питанням є заявка у роботі профільного спеціалісту Банку. Просимо очікувати на рішення за заявкою. Як тільки буде рішення — Вам одразу надійде повідомлення у застосунок А24.» якихось дат, приблизного часу не надають, зовсім нічого. Це взагалі законно просто утримувати кошти на рахунку без ніякої причини і не займатися моєю заявкою? Якщо ви хочете проблем з банкінгом, та те щоб ваші кошти були заморожені протягом довгого часу, і вам не давали жодної відповіді можете користуватись цим банком.
Підтримка Абанку 6 августа 2024, 14:26

lybka2015 6 августа 2024, 11:00
Заблокували карту без попередження, не можливо зняти власні кошти.Час вирішення проблеми кажуть не обмежений.Ніколи не користуйтеся даним банком, якщо не хочете очікувати щоб вам дозволили зняти власні кошти.
Підтримка Абанку 6 августа 2024, 16:30

shevchouk 5 августа 2024, 19:21
Отделение по адресу: Киев, ул. Анны Ахматовой, 5
От і прийшов до мене час блокування рахунків в А-Банку. Спочатку повідомлення, що частково обмежена картка, типу можна розраховуватися в оффлайн магазинах. А потім повне обмеження:

Ви перевищили ліміт зарахувань на Вашу картку (а де цей ліміт глянути, кожен місяць стабільно було до 100К обороту). Згідно з чинним законодавством необхідна інформація, яка зможе підтвердити джерело Ваших доходів.
Надайте документ не старіше 3 років:
— Довідка про доходи за місцем роботи;
— Копія декларації про майновий стан і доходи (далі — податкова декларація) з відміткою контролюючого органу України про її отримання (для податкових резидентів
України). Декларація може бути подана як ФОП, так і фізичною особою;
— Довідки ОК-7, ОК-5;
— Договір купівлі-продажу нерухомого майна, авто, за яким клієнт виступає продавцем;
— Виписка з пенсійного фонду щодо отриманого доходу / заробітної плати.

Під чинне законодавство можна підсунути геть усе: банк, якщо на вас не заробляє (а на мені він не заробляв, закрив кредитки, залишив тільки дебетову жовту), то вас блокує відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації доходів…».

Документи всі надіслав, як то кажуть «ні отвєта, ні прівєта», для себе вирішив, що в будь-якому випадку закриття рахунку. Питання скільки чекати розгляду документів, бо в підтримці не можуть дати чіткої відповідь (в принципі, як і завжди), міфічний фінмон, завжди дуже зайнятий.

До чого це все, такими історіями з масовими блокуваннями рахунків банками ніхто не буде користуватися їхніми послугами і довіряти, всі перейдуть на готівку, в принципі, як і було раніше. Навіщо ризикувати, якщо за будь-яке повідомлення банк буде просити папірець?
Підтримка Абанку 6 августа 2024, 19:54

Полезный комментарий
shevchouk 6 августа 2024, 20:09
Дякую. Проблема вирішена, в думках вже закривав рахунок. Не очікував, що буде таке оперативне вирішення проблеми.
Korustuva4 5 августа 2024, 13:15
Доброго дня всім глядачам мінфін. В мене сталося дуже прикра ситуація. Банк не допомог купити ліки. Я попросив знайомих, щоб вони мені допомогли коштами на ліки, всі підтверджуючи документи були надані до чату. По моїй картці на момент блокування обороти за весь період часу становить 300 гривень. Коли мені переказали кошти у сумі 200 гривень, мені автоматично приходить сповіщення, що я не можу більш користуватися рахунком, без підтверджуючих документів. Тобто банк мені за 200 гривень заблокували карту. Учора ввечері в мене закінчились ліки, які я використовую для зниження тиску, так як хворію, в мене гіпертензія 2 ст. Я стояв біля аптеці, умолял банк, щоб мені дали змогу купити ліки, банк нажаль відмовив. Мені дуже сподобається додаток абанка, він швидко працює, все гаразд. Але нажаль, після того як я надав всі докази до чату абанка, я досить чекаю, коли банк дасть смогу користуватись. Я бачу, що не в мене одного така ситуація, жахливо. Сподіваюсь на швидке вирішення питання зі сторони банка.
Підтримка Абанку 5 августа 2024, 17:32

Приносимо вибачення за тривале очікування на розв'язання Вашого питання. Нараз перевірку було проведено та прийняте рішення з розірвання ділових відносин. Детальну інформацію з цього приводу було відправлено на Ваш застосунок Абанк24
Анастасія Дорич 5 августа 2024, 11:10
Обмежили використання грошей по карті, тому що був перевищен ліміт, надала інформацію через телеграм бот, звідки надходять гроші, прийняли мою заявку і досі вона в обробці, вже пройшов тиждень, ніякого результату, скільки ще треба чекати? Неможливо використовувати гроші, по займала у рідних і чекаю у моря погоди.
Підтримка Абанку 6 августа 2024, 16:32

Darina007 5 августа 2024, 10:40
Добрий день. Я волонтер, займаюся машинами для ЗСУ. Вже більше 3 років користуюсь картою А-Банк. Тиждень тому, в мене заблокували карту, я підтвердила дохід, прікріпила посвідчення волонтера та чеки. Через 4 дні карту розблокували, та я скинула зі своєї іншої карти ОТП-банка суму у розмірі 50 000 грн на карту А-Банку, тому що це моя звичайна карта якою я користуюсь завжди!!! Та відразу після переказу коштів карту заблокували!!! Це що таке? Вже не можна пересилати кошти з карту на карту!!! Ці кошти повинні йти на закуп авто для хлопців! Квитанцію про переказ скинула до підтримки! Але це все час, якого в нас немає!!! Прошу дуже допомогти, ситуація просто сюр.
Підтримка Абанку 6 августа 2024, 15:30

fopmonastyrnyi 5 августа 2024, 10:19
Отделение по адресу: Запорожье, пр-т Соборный, 182
банк дал кредитные деньги на ФОП, потом в ненужный момент начал их резко забирать не предупреждая, просрочек ничего такого нет, все вовремя платится, не рекомендую с ним работать!!!
Підтримка Абанку 5 августа 2024, 14:22

Надання ліміту на поточний рахунок в банку відбувається на індивідуальних умовах та залежить від багатьох факторів. Основні з яких це відсутність заборгованостей перед нашим банком, активне користування банківськими продуктами, позитивна кредитна історія тощо. Наразі за інформацією в банку Ваше кредитне навантаження є суттєвим, тому наразі можливість зберегти ліміт відсутня. Проте ми зможемо переглянути таку змогу після закриття кількох з активних угод в інших фінансових установах.

Будемо раді продовжувати надавати зручний сервіс для Вас, в тому числі у вигляді ліміту в подальшому
Anastasiia Halenko 4 августа 2024, 21:11
Користуюсь АБанком понад рік, все чудово, гарний додаток та й комісій не так забагато.
Чоловік працює моряком, та останній контракт отримувала його зп на картку, кожен раз було обмеження по финмоніторингу, та кожен раз разблоковували через годину або впродовж дня. Останнє обмеженя вже триває понад тиждень, та я бачу я не одна така та у всіх одна й та же відповідь мов чекайте велика черга. Його зарплатня єдине джерело доходів у родині, усі довідки у вигляді pay slip та свідоцтва про шлюб та інше вже надійслани (у четвертий раз мабуть за рік). Чи можна якось пришвидшити це бо без грошей важко? А так гарний банк та й співробитники ввічліві. Іноді в Одесі на Глушка немає валюти.
Підтримка Абанку 5 августа 2024, 9:26

Наразі Ваше питання вирішене. Перепрошуємо за збільшений термін розгляду.

За питанням наявності коштів у відділенні радимо перед зверненням робити замовлення через застосунок Абанк24 на певне відділення, в такому разі Ви зможете розраховувати на замовлену суму. Будемо раді співпрацювати надалі.
Полезный комментарий
Anastasiia Halenko 5 августа 2024, 12:25
Дякую за швидку відповідь та вирішення проблеми. Буду вашим гарним відгуком у морі п2п кріптовалютчиков та дроперів :)

Курс валют в Абанке

EUR 45 45.8