Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 7.06.2026
- 16:34 Спотовые биткоин-ETF пережили одну из худших недель: инвесторы вывели $1,7 млрд
- 16:00 Ученые подсчитали углеродный след биткоина: одна транзакция генерирует почти пол тонны CO2
- 14:15 Спрос на доллар упал до минимума за 10 месяцев: почему украинцы массово переходят на евро
- 6.06.2026
- 15:30 Средняя зарплата в Украине превысит 44 тысячи грн в 2029 году — прогноз правительства
- 15:08 Zcash потеряла более половины стоимости из-за критической уязвимости: что известно
- 14:11 Евро упал до двухмесячного минимума по отношению к доллару: что будет с курсом в Украине
- 09:38 Биткоин обрушился ниже $60 000 впервые после победы Трампа
- 09:01 НБУ уменьшил продажу валюты на межбанке почти на $30 миллионов
- 5.06.2026
- 18:36 Миллионы в декларациях, наличные деньги и элитные авто: полиция пришла с обысками к чиновникам ВЛК
- 17:32 Евро на межбанке подешевел на 20 копеек
Комментарии - 44
https://minfin.com.ua/blogs/perezdecuellar/161530/
«Досить часто приходять питання про відмову. Є перелік умов, які необхідні для того, щоб ви мали право на отримання послуг. До цих умов відносяться — відповідність основного КВЕД, а не просто з переліку, дохід повинен перевищувати 30 000 гривень», — пояснюють в «Дії».
Також там зазначають, що у найманого працівника та ФОП мають бути відсутніми борги із єдиного соціального внеску.
«Якщо ви звільнилися, якщо ваш КВЕД на 31-е жовтня інший, а не основний — вам буде відмовлено в отриманні допомоги. Варіанти бувають різні. Якщо ж раптом ви на 200% впевнені, що ви повністю відповідаєте всім умовам, які є для того, щоб відправитися на отримання допомоги, напишіть в службу підтримки програми або на порталі і наші менеджери приймуть у вас дані і додатково віддадуть на перевірку до Пенсійного фонду України», — говорять в керівництві «Дії». І чекайте з моря погоди:)
Отже, відмовити у виплаті фізособам державної допомоги можуть в трьох випадках:
— відповідність основного КВЕД, а не з переліку;
— дохід вище 30 000 гривень;
— борги з ЄСВ.
Про це свідчать дані регулятора.
Протягом 14−18 грудня Нацбанк купив на міжбанківському валютному ринку 299,6 млн доларів.
Загалом з початку року Нацбанк придбав 4,93 млрд доларів та продав валюти на 3,8 млрд доларів.
minfin.com.ua/blogs/anton1975/161 538/
«Дуже дорогі гроші. Не можна будувати завод, інвестуючи під 15−16% річних, тому будувати ще один завод в Україні ми поки не будемо. Звичайно, ми знаходимо гроші за кордоном, що, з огляду на реноме країни, не так і легко», — сказав він.
За словами Єфименка, інвестклімат в Україні «поганий».
«Сподіватися, що сюди прийде іноземний інвестор, я б не став. Це нереально. Такий інвестор тільки знайде землю під підприємство, а йому відразу намалюють „схему“ як її отримати — взяти 10 учасників АТО і оформити на кожного по 2 га. Який цивілізований інвестор на таке піде?», — сказав він.
«Далі — гірше: обленерго, водоканал, де кожен дрібний керівник намагається урвати свою вигоду. Ніхто, за невеликим винятком, не дійде до фіналу. І це тільки квіточки», — додав Єфименко.
https://nv.ua/ukr/biz/markets/biofarma-pobuduye-drugiy-zavod-v-africi-a-ne-v-ukrajini-i-os-chomu-novini-ukrajini-50132481.html
как со стадом обращаются
алигархия во всей красе