Для того чтобы оставить отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
4 (не засчитана)
Анатолий Король
27 мая 2020, 11:52
Отделение по адресу: Киев, бул. Леси Украинки, 9
Страхуя свое здоровье в этой компании, я сомневался в том, будет ли толк. Как же я ошибался. Когда появились проблемы со здоровьем, сам хотел отправится в поликлинику, но жена напомнила про страховку. Обслуживание в клинике на высшем уровне. Конечно мне не понравилось, что врач опоздал и начал прием на 20 минут позже записи, но это уже вопрос не к страховой компании. Мой менеджер мне даже перезванивал несколько раз и интересовался моим здоровьем и качеством обслуживания в клинике. В общем не зря решил оформить, не зря.
Zverevamaria
14 мая 2020, 20:51
В цій страховій компанії у нас було оформлено каско. Мама — власник машини. В зв'язку з карантином нікуди не виїжджали. Потім мама потрапила в лікарню і фізично не могла виїхати поміняти зимові шини на літні. Як тільки їй стало краще ми поїхали на шиномонтаж, але не доїхали. Потрапили в дтп. На причину аварії зимові шини аж ніяк не впливали. Але страхова компанія відмовила у виплаті у зв'язку з порушенням експлуатації шин «без поважних причин». Тобто загальнодержавний карантин та хірургічна операція для них не вважається поважною причиною. Порада для всіх: уникайте дану страхову компанію!
Роман Алексеев
13 мая 2020, 12:45
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы 62/1, оф. 1
ДТП 13.02.2020. Документы подал 14.02.2020. Машину завез на СТО 17.02.2020. Забрал 24.02.2020. Повреждения: вмятина на крыле, изогнутый капот и треснувший подкрылок. Выводы делайте сами. Меня устроило.
Лера Романова
5 мая 2020, 15:32
Отделение по адресу: Киев, ул. Мечникова, 11, оф. 33
Швидко реагують, зв'язують з персональним спеціалістом. Всі кроки при випадку чітко пояснюють. З кожним питанням та папером не потрібно здійснювати візит, а все можна робити дистанційно. Вибачення за трьохдневну затримку взагалі здивували. Мене влаштувало повністю.
2 (не засчитана)
wez111
26 апреля 2020, 16:10
Отримав відмову у записі до лікаря через гостру зубну біль! Який смисл тоді оформляти у вас поліс медичного страхування, якщо в гострому стані неможливо отримати допомогу? Куди можна поскаржитися на дії оператора?
Влад Пономарев
24 апреля 2020, 13:59
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы 62/1, оф. 1
Страховку оформила дочка на всіх, коли була у Приват банку. Взагалі ніколи серйозних травм не получав, але 20 гривень в місяць то не великі гроші. І як на зло десь через два місяці йшов поночі до дому, не побачив яму, впав та розбив голову. Звернувся до страхової, спершу з документи було не все так просто, потім менеджер підказав, що документи треба через місяць подати з рубцями. Подав через місяць і отримав свої 2500 гривень. Тому буду далі користуватись. Бо на справді допомогли коли треба було.
27 апреля 2020, 9:23
Шановний Влад. Дякуємо за Ваш схвальний відгук та довіру до нашої компанії. Раді бачити Вас нашим клієнтом!
З повагою, UNIVERSALNA
Марина Сердюк
17 апреля 2020, 13:26
Отделение по адресу: Ивано-Франковск, ул. Василиянок, 66
Гроші на ремонт квартири після її затоплення надійшли на мій картковий рахунок буквально через кілька днів після зібранняв подання всіх потрібних документів. Дуже вдячна за швидку роботу, вже роблю ремонт.
Богдан Мельник
8 апреля 2020, 11:48
Отделение по адресу: Киев, ул. Мечникова, 11, оф. 33
Ох мы намучались после ДТП. Мало того, что нужно было собрать кучу документов, да ещё и ждать суда, который был назначен только через полтора месяца. К большому удивлению страховая компания повела себя благородно, несколько раз звонили интересовались как обстоят дела. После окончания разбирательств, страховая приступила к работе и выплатила ущерб спустя всего неделю.
5 (не засчитана)
Артем Лечивский
30 марта 2020, 14:14
Отделение по адресу: Харьков, ул. Маяковского, 15
По автогражданке я, как потерпевшая сторона, получил компенсацию через 11 дней. Приятно удивлен оперативной работой страховой…
Миша Бабак
20 марта 2020, 12:49
Отделение по адресу: Одесса, ул. Посмитного, 22
Думаю, что мой отзыв будет полезен тем, кто еще не определился с выбором в какой компании оформить е-осаго. Когда мониторил разные страховые компании, в мое поле зрения попал сайт этой страховой. Обратил внимание, что рассчитать стоимость полиса осаго здесь можно не только по параметрам автомобиля, но и по государственному номеру. При этом подтягиваются все данные по авто, вплоть до номера кузова. Благодаря этому времени для заполнения всех необходимых данных было потрачено еще меньше. В общем на все про все мне хватило 15 минут. Заполнил, оплатил и получил по электронке готовый полис. Очень єкономит время.
25 марта 2020, 8:32
Благодарим Вас за позитивный отзыв о работе нашего сайта и за доверие к нашей компании. Всегда рады видеть Вас нашим клиентом!
С уважением, СК «Универсальная»
Марта Капшук
17 марта 2020, 12:43
Отделение по адресу: Киев, бул. Леси Украинки, 9
Езжу часто, раз пять в год минимум. Две поездки прошли без приключений. В третей — не повезло. Разболелся зуб. Обратилась в клинику, предварительно предупредив страховую компанию об этом. Хотела уже возмутиться, что сумма возмещения всего-то 50 евро по стоматологии, но в договоре, оказалось, это прописано. Сумма лечения не на много превысила данную, потому что я попросила только вскрыть и выписать рецепт на антибиотики, так как на следующий день был самолёт домой, остальное доплатила сама. Касательно туристического страхования считаю компанию вполне вменяемой.
19 марта 2020, 9:59
Уважаемая Марта,
Благодарим за доверие к нашей компании, будем рады и в дальнейшем видеть Вас нашим клиентом.
С уважением, Universalna
Наталія Пащенко
5 марта 2020, 13:52
Отделение по адресу: Житомир, ул. Победы, 31
Мій чоловік рвав сухі квіти біля дому. Насіння з квітки попало в око, і він отримав опік ока. Хімічний опік від квітів, така новина греміла на весь наш район.
Сусіди сказали що йому нічого не заплатять. І що страховка — це обман. Але я вирішила подати довідки і нам заплатили 1 400 грн. Це нам дуже помогло бо у нас маленькі пенсії.
6 марта 2020, 8:49
Дякуємо за вибір страхової компанії та позитивний відгук про нашу роботу! З повагою, СК «Універсальна».
Віталій Гладун
28 февраля 2020, 18:15
В нас стався страховий випадок, дитина застрахована в данній компанії. В п'ятницю пізно ввечері дитина впала. Були легкі болі, до лікаря звернулись в понеділок і сповістили в страхову. І тут почалось: потрібна довідка така то, потім потрібна довідка іншп, потім довідка про те, що завершено лікування, в кінці вимагали довідку про те, що коли і як настала страхова подія. Так мусолили цілий місяць. Нарешті прийняли рішення, що ми звернулись запізно до лікаря(через 48 годин) тому і відмовили у виплаті.
В мене склалось враження, що компанія вишукує любий спосіб, щоб не заплатити по страхуванню.
Написав відгук на сайті цієї страхової компанії, зі мною зв'язалось керівництво компанії, підтвердило рішення менеджера, зробило нас винуватими. Виходить, що якщо ти невчасно звернувся до лікаря, то перелом не перелом, хоча є довідки з приймального відділення, довідка від лікаря і довідка з лікарні (всього.4 штуки)
Не кортстуйтесь послугами данної компанії
2 марта 2020, 10:48
Шановний Віталій!

Дякуємо за зворотній зв'язок. Думка клієнтів дуже важлива для нас, на її основі ми постійно працюємо над якістю обслуговування.
У відповідь на Ваш комментар повідомляємо:

Первинні документи від Страхувальника не містили дату травми 28.01, справу було відкликано на доопрацювання, з метою отримання лише однієї коректної довідки, що містить дату травми, оскільки на цьому базується продукт. Ми завжди надаємо можливість клієнтам на надання коректних документів, якщо це не було зроблено одразу.

Згідно умов договору:
3.3.1. Медична довідка (або довідки) повинна містити в собі: ПІБ пацієнта, точний діагноз, дату отримання травми, дату звернення за медичною допомогою, тривалість лікування, підписана відповідальною особою та завірена печаткою медичного закладу.
Оскільки Ви вже мали досвід з врегулювання в минулому по цьому продукту, цей стандартний момент не був новим. 24.02.20 отримано довідку с датою травми, травма сталася 24.01.20., звернення ж за мед. допомогою лише 27.01.20.
У виплаті відмовлено згідно п.4.1.6 Умов страхування до Договору страхування, у разі звернення Застрахованої особи за медичною допомогою, використовуючи будь-які доступні засоби пізніше 48 (сорока восьми) годин з моменту настання нещасного випадку, є підставою для відмови у виплаті страхового відшкодування. Лист Вих. № Z200RPB70000BL /В від 24.02.2020.

Прохання знайомитися з ключовими умовами договору для оперативності подальших дій, отримання страхового відшкодування без негативу.
Егор Гордый
28 февраля 2020, 13:10
Отделение по адресу: Львов, ул. Антоновича, 94
Професійні спеціалісти та вічливе ставлення. Звісно, не завжди все ідеально. За десять років були випадки аварій з незначними ушкодженнями. Страхова компанія свої зобов'язання в рамках договору виконувала ок.
2 марта 2020, 16:18
Виктор Клюшин
17 февраля 2020, 13:03
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы 62/1, оф. 1
Уже второй год здесь покупаю ОСАГО и КАСКО. В октябре прошлого года мой автомобиль пострадал в ДТП. В следствии чего разбитая фара и бампер.
Сразу набрал свою страховую, зафиксировал факт ДТП и получил подробные рекомендации.
Удобно, что список документов, которые нужно предъявить в офис компании, мне пришел по смс. На следующий день я все завез в страховую, а через неделю позвонил сотрудник компании и озвучил предварительную сумму, которые они готовы мне выплатить. Сумма меня устроила. Выплату получил на свою карту, даже раньше, прописанного в полисе срока. СТО выбрал сам.
25 февраля 2020, 12:00
Уважаемый Виктор. Благодарим за Ваш одобрительный отзыв и доверие к нашей компании. Рады видеть Вас нашим клиентом!
Юрий Казанок
14 февраля 2020, 21:48
Отделение по адресу: Винница, ул. Магистратская, 65, оф. 35-36
24,11,2019 купил страховку на машину.
.25,11,2019 попал в аварию (гололед)
Я виноват. Ударил встречную машину (Рено Флюинс)
Повредил переднее л.крыло, л.двери (водительское восстановлению не подлежит), зеркало, порог, молдинги с дверей, и повело среднюю стойку.
Сумма выплаты составила 18,500 грн. Купить дверь стоит от 700$-900$ + покраска + установка. На разборке запчастей нет. Машина редкая, по этому запчасти нужно искать в Польше (тоже не дешевая процедура), и опять покраска и установка. В общем если все сделать максимум экономя, то сумма выйдет минимум 60,000грн., то есть в три раза больше.
Надеюсь что пострадавший Выиграет суд. Очень жаль что не могу покрыть ремонт авто, ведь пострадавший не виноват что я сделал ошибку, купив страховку в горе компании.
Вот и думайте, прежде купить страховку в (компании универсальная).
AlexBondarenko
29 января 2020, 13:46
Отделение по адресу: Киев, ул. Машиностроительная, 44
В далекому 2018 році, сталася ДТП за участю Мого новенького автомобіля який накатав всього лиш 1013 км з моменту виїзду з салону. Судові процеси тривали дуууже довго. І от настав цей момент. Суд виніс рішення, зняв арешт з автомобіля і надав мені змогу розпочинати ремонт.

Одразу ж після ДТП звернувся до страхової, та зробив згідно інструкцій консультанта всі необхідні фото з місця пригоди, після чого на наступний день вже в офісі врегулювання підписали всі необхідні документи. Поки тривав судовий процес (більше року) спеціалісти з відділу врегулювання постійно телефонували і запитували «Ну що там у Вас? Коли вже?», що було для мене досить дивно, так як не одноразово чув, що зазвичай зі страховими все не так просто та й виплати доводиться «вибивати».
І от! Розслідування та суди по ДТП завершились, ухвала в мене на руках))) Передав її в страхову і ВУАЛЯ! Сума ремонту з Офіційним сервісним центром була погоджена за 1-2 дні (з урахуванням часу на дефектацію автомобіля). 09.01.2020 мою справу (по КАСКО) було передано на розгляд комісії, а вже 17.01.2020 кошти були перераховані на рахунок сервісного центру
(більше 200 000 ГРН). Дуже приємні відчуття!
Особливу подяку хочу висловити Харченко Сергію та Письменному Олександру! Дякую за відмінну роботу, так тримати!
Залишилось відкритим питання по Автоцивіці, а саме виплатам за лікування постраждалого. (документи та медичні заключення ще в процесі отримання для надання страховій). Коли прийде час, обовязково продовжу відгук. Дуже сподіваюсь, що він теж буде позитивним і викличе багато позитивних емоцій!!!
dirobled
27 декабря 2019, 16:39
Мне не понравилось отношение к клиенту, хотя сама компания в общем неплохо выполняет свои обязанности. Нужны были документы по моему делу, но не смог их получить в короткие сроки, сотрудники страховой посылают от одного работника к другому. Так как времени было мало, попросил выслать всю информацию по почте, ждал около 1(!) месяца. Исправляйте уровень сервиса!
tanuta77
30 октября 2019, 18:35
Отделение по адресу: Киев, бул. Леси Украинки, 9
По ошибке денежные средства( довольно таки крупная сумма )была отправленна не по назначению, попала на счёт компании Универсальная.Знакомые говорили, что дело гиблое, денег никто не вернёт и тем не менее я попыталась и была приятно удивлена.Мой вопрос решили насколько возможно быстро, сотрудники проявили участие и внимательность, особенно хочется отметить сотрудницу Анну которая занималась этим вопросом непосредственно.Вся сумма в течении недели была возвращена на мою карту.Благодарю за помощь! Компания честная икак видно заинтересована в слаженной, хорошей работе.Благодарность.
4 ноября 2019, 9:28
Благодарим за обратную связь. Порядочное отношение к клиенту очень важно для нас. Будем рады видеть Вас нашим клиентом!
Versw
29 октября 2019, 18:35
Потрапив недавно в ДТП, виявилось, що винуватець аварії застрахований в цій компанії. Після оформлення протоколу вислав фотопідтвердження пошкоджень менеджеру страхової. Начитавшись тут відгуків, очікував на тривалий строк оплати і як мінімум зменшення суми компенсації. Можливо, мені пощастило, але я отримав оговорену суму вже через тиждень! Повністю вистачило на ремонт, найголовніше, що все було швидко відремонтовано, так як моя робота практично неможлива без транспортного засобу. Вирішив також тут застрахуватися, враховуючи свій позитивний досвід і оперативне вирішення проблеми.
30 октября 2019, 9:26
Дякуємо за довіру до нашої компанії. Раді бачити Вас нашим клієнтом!
Страницы: 123456
Реклама