Отзывы о компании — 312

zamkovenk2024-04-26 11:28:55
Страхую автомобілі у цій компанії з 2012 року. За цей час було кілька звернень, усі були задоволені без проблем. Вартість страховки мене влаштовує.
26 апреля 2024, 18:09
barsykmax2024-04-22 12:53:40
Страхую тут автомобіль Mazda сх-9 по каско.
Потрапив у ДТП, автомобіль отримав суттєві пошкодження: передній бампер, фара, праве переднє крило, обидві праві двері, диски. Також спрацювали бічні шторки безпеки та подушка безпеки у сидінні переднього пасажира. Після ДТП автомобіль став не на ходу – зіпсувалася передня підвіска.
В результаті багаторазових оцінок з боку страхової компанії, автомобіль визнали повністю загиблим. Страхова компанія виплатила страхову суму у повному обсязі. Загальний процес врегулювання зайняв близько 2 місяців (з моменту ДТП до отримання виплати на рахунок). Може й не швидко, але ж це і не подряпину замазати, а сер'озний випадок.
23 апреля 2024, 8:19
anasteisa2024-04-17 11:56:21
Наша компанія нещодавно переуклала ДМС з Універсальною. І це мене дуже дуже порадувало. Дуже сильно відрізняється якість обслуговування від нашого попереднього страховика. Дуже великий перелік медичних установ, в яких можна отримати послуги. Зручно користуватись. Мені подобається.
17 апреля 2024, 19:23
Дякуємо за Ваш відгук про нашу роботу! З повагою, UNIVERSALNA.
kuksik972024-04-16 12:30:25
Мав страхування здоров'я в цій страховій. З тих препаратів, що виписав лікар, майже половину не відшкодували. Думайте…
16 апреля 2024, 15:00
Дякуємо за Ваш відгук. Думка наших клієнтів дуже важлива для нас, так як ми працюємо над поліпшенням якості обслуговування клієнтів і сервісу. Для того, щоб ми могли ознайомитися з обставинами випадку і надати відповідь на Ваш відгук, прохання вказати номер договору страхування або номер справи. З повагою, UNIVERSALNA
Panchenk2024-04-13 10:35:19
Все швидко, зручно, є онлайн поліс та оплата. У підтримці чуйні оператори. В офісах досить грамотно та ввічливо відповідають на запитання. Оформляю вже 6 поліс на 3 автомобілі у них.
15 апреля 2024, 8:47
Ірина2024-04-07 00:13:47
Некомпетентні лікарі координатори, які тільки шукають причини відмовити в відшкодувані коштів і навіть не можуть пояснити, якими конкретними фактами чи пунктами договору вони керуються. Нещодавно мені було надано відмову по відшкодувані коштів, мій випадок вони назвали не стаховим. Раніше за умовами цього ж договору, по такій самій ситуації мені відшкодовували кошти, а цього разу вони собі вирішили, що вони не хочуть цього робити.😡😡😡
8 апреля 2024, 8:44
PaliyOlga2024-04-04 10:50:37
Вразив перелік клінік у програмі медичного страхування, оперативність працівників чату та зручність оформлення послуг зі страхування.
Записалася до клініки ввечері і вже наступного дня була на прийомі у фахівця. Всі необхідні послуги були схвалені, і в результаті я отримала якісне та швидке лікування!
Співробітник чату в мобільному додатку також швидко відповів на всі питання вже після прийому у лікаря.
5 апреля 2024, 8:56
Дякуємо за Ваш відгук про нашу роботу! З повагою, UNIVERSALNA.
S3RJON2024-03-26 12:01:45
Продовжував поліс ОСАЦВ, оператор все оперативно допоміг зробити. Озвучив ціну спочатку, а потім надіслав рахунок на оплату.
27 марта 2024, 8:17
Максим2024-03-26 09:37:00
Виплату за авто отримав швидше ніж очікував. Дякую Олександру за оперативність.
27 марта 2024, 8:17
Дякуємо за відгук про нашу роботу! З повагою, UNIVERSALNA.
Denysa12024-03-24 20:55:51
Шукають причини тільки щоб відмовити у виплаті!
25 марта 2024, 7:24