Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Отзывы о компании — 316

Tkachenkoroman2024-05-17 11:26:27
Після миття вирішив протерти машину від води та виявив ушкодження подряпини на задньому бампері, на передньому бампері, на капоті, вм'ятина на кришці багажника, скол на лобовому склі. Звернувся до страхової далі все по протоколу. Приємно мати справу з професіоналами.
18 мая 2024, 8:56
Відгук не зарахований (на 18.05.2024).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
17 мая 2024, 17:43
Дякуємо за відгук про нашу роботу! З повагою, UNIVERSALNA.
natawakovalchyk2024-05-07 11:38:21
Дуже зручно, коли є поліс медичного страхування, можна оперативно записатися до лікаря і не відловлювати у тому ж Хелсі чергу та вільні дати для прийому.
Зверталася за полісом на початку квітня. Прийом відбувся, наданими послугами задоволена, все чітко та оперативно
8 мая 2024, 8:38
PoliSolo2024-05-03 12:28:15
Паркувалася заднім ходом і не помітила дерево, у результаті пошкодила задній бампер, кришку багажника, протитуманну фару.
Все зафіксувала і одразу онлайн подала заяву до страхової. Направлення отримала через днів 10. Говорять із запчастинами були проблеми, тому довелося почекати. Але в цілому мене все влаштувало. Адже головне, що страхова від своїх забов'язань не відмовилась.
3 мая 2024, 17:55
zamkovenk2024-04-26 11:28:55
Страхую автомобілі у цій компанії з 2012 року. За цей час було кілька звернень, усі були задоволені без проблем. Вартість страховки мене влаштовує.
29 апреля 2024, 14:10
Відгук не зарахований (на 29.04.2024).
26 апреля 2024, 18:09
barsykmax2024-04-22 12:53:40
Страхую тут автомобіль Mazda сх-9 по каско.
Потрапив у ДТП, автомобіль отримав суттєві пошкодження: передній бампер, фара, праве переднє крило, обидві праві двері, диски. Також спрацювали бічні шторки безпеки та подушка безпеки у сидінні переднього пасажира. Після ДТП автомобіль став не на ходу – зіпсувалася передня підвіска.
В результаті багаторазових оцінок з боку страхової компанії, автомобіль визнали повністю загиблим. Страхова компанія виплатила страхову суму у повному обсязі. Загальний процес врегулювання зайняв близько 2 місяців (з моменту ДТП до отримання виплати на рахунок). Може й не швидко, але ж це і не подряпину замазати, а сер'озний випадок.
23 апреля 2024, 8:19
anasteisa2024-04-17 11:56:21
Наша компанія нещодавно переуклала ДМС з Універсальною. І це мене дуже дуже порадувало. Дуже сильно відрізняється якість обслуговування від нашого попереднього страховика. Дуже великий перелік медичних установ, в яких можна отримати послуги. Зручно користуватись. Мені подобається.
17 апреля 2024, 19:23
Дякуємо за Ваш відгук про нашу роботу! З повагою, UNIVERSALNA.
1/5
kuksik972024-04-16 12:30:25
Мав страхування здоров'я в цій страховій. З тих препаратів, що виписав лікар, майже половину не відшкодували. Думайте…
16 апреля 2024, 15:00
Дякуємо за Ваш відгук. Думка наших клієнтів дуже важлива для нас, так як ми працюємо над поліпшенням якості обслуговування клієнтів і сервісу. Для того, щоб ми могли ознайомитися з обставинами випадку і надати відповідь на Ваш відгук, прохання вказати номер договору страхування або номер справи. З повагою, UNIVERSALNA
Panchenk2024-04-13 10:35:19
Все швидко, зручно, є онлайн поліс та оплата. У підтримці чуйні оператори. В офісах досить грамотно та ввічливо відповідають на запитання. Оформляю вже 6 поліс на 3 автомобілі у них.
15 апреля 2024, 8:47
1/5
Ірина2024-04-07 00:13:47
Некомпетентні лікарі координатори, які тільки шукають причини відмовити в відшкодувані коштів і навіть не можуть пояснити, якими конкретними фактами чи пунктами договору вони керуються. Нещодавно мені було надано відмову по відшкодувані коштів, мій випадок вони назвали не стаховим. Раніше за умовами цього ж договору, по такій самій ситуації мені відшкодовували кошти, а цього разу вони собі вирішили, що вони не хочуть цього робити.😡😡😡
8 апреля 2024, 8:44