Volodymyr Samusenko
18 февраля 2018, 23:30
Отделение по адресу: Львов, ул. Зеленая, 46
У моїй практиці були виплати і були відмови. Родичі клієнта отримали більше 300,000 грн., а декому відмовляли у виплаті по вині клієнта. Були випадки неякісного обслуговування від консультантів і були дуже неадекватні клієнти. Клієнти — будьте уважні, консультанти — будьте чесні.
Тата Кортес
20 января 2018, 6:10
Одже мої поради, як обрати для себе страхуватись чи не страхуватсь, може комусь знадобляться.
1. Поважаючий себе і свою роботу брокер чи страховий агент одразу представиться і запросить на зустріч вже з завідомо відомою темою. Щоб не було для вас сюрпризів.
2. не дзвонить 100500 разів на день з тупити запитаннями " ну що страхуємось? давай давай швидше думай?
максимум ви зустрічаєтесь з людиною 3 рази, і в разі виникнення питань самі йому телефонуєте.
3. якщо ви маєте мізки і все ж таки вирішили застрахуватись, зайдіть на офіційний сайт Метлайф і прочитайте правила страхування, на всіх сайтах страхових компаній є в відкритому доступі правила страхування.
http://www.metlife.ua/content/dam/alico/ukraine/uk/home/assets/pdf/insurance-rules/insurance-rules-1-may-2017.pdf, бо той юнєц їх сам в очі ніколи не бачив,і нічого вам не порадить читайте уважно тоді вже думайте купляти чи ні.
3. брокери, та не добросовісні страхові агенти ніколи не скажуть що сума яку ви сплачуєте розділяється, якась частина йде на страхування життя і здоровя, а інша що лишається на накопичення.
Грубо кажучи я плачу 5000 грн в рік, протягом 25років в мене 3200 йде на СЖ, ця сума індексується, і НЕПОВЕРТАЄТЬСЯ, тому що це як заплатити за абонемент в спортзал і в нього не ходити, думаєте вам вернуть кошти за абонемен НІ.Платити внесок (премію) без індексації чи без неї можете обрати самі, компанія дає вибір, про те потім не нарікайте, що виплати маленькі за страховий випадок, коли приходить квитанція на наступну страхову премію там вказується, на скільки йде індексація і на скільки збільшиться СВиплата вразі Стр.випадку, а от 1800 що йдуть на накопичення не індексується, і просто йде як депозит. тобто виходить через 25років я отримаю 1800*25=45000+%= 60тис. це грубо кажучи.
Але ви маєте вибір, тільки якщо вам попадеться компетентний консультат, або ви самі почитаєте іформацію загально доступну. Ви можете собі взяти на СЖ 1500 грн, а на накопичення 3500 і сума по закінченню договору
5 (не засчитана)
despacito
11 января 2018, 17:20
Уважаемые читатели! Прежде чем заходить на форумы, настоятельно рекомендую открывать официальные сайты компаний и рейтинги известных вам аудиторов.
Метлайф- миллиардная компания, как Мерседес, Луи Виттон.
Старлайф — это посредник в сфере страхования, в Украине лидер. То, что кого-то пугает активность компании Старлайф — называется сетевой маркетинг -признанная система сбыта во всем мире.
Простыми словами, эти две компании абсолютно НЕ кидалово!!!
Nikushka
3 января 2018, 14:04
Отделение по адресу: Киев, ул. Жилянская, 114, оф. 5
Когда теряешь близкого человека, всегда очень больно… Он был застрахован в «Алико» (позднее компания была переименована в Metlife). В 2018 году полис уже закрывается в связи с завершением срока действия. С человеком в декабре 2017 года произошёл несчастный случай, он погиб в результате пожара в помещении. И сотрудники Метлайфа бессовестно отказали в выплате по наступлению стразового события под предлогом того, что отравление угарным газом не считается причиной для выплаты. Это просто МАРАЗМ!!! Даже на государственных предприятиях подобное считается страховым событием!!! Скорее всего, компания решила не выплачивать на договорных основаниях, вот и вся причина. Гибель человека — это не поломать руку или ногу, здесь не может быть отписок и поисков причин для невыплат. По телефону сказали, что подсчитают по полису, какую часть надо выплатить в соответствии с внесёнными премиями, и она получится намного меньше, чем выплата по страховому событию. КАК ЖЕ МОЖНО ТАК БЕССОВЕСТНО НАЖИВАТЬСЯ НА ЧЕЛОВЕЧЕСКОМ ГОРЕ??? Почитала представленные здесь отзывы: положительные удачно «разбавляют» отрицательные отзывы, что говорит о следующем. Либо положительные отзывы писались по заказу, за деньги, как сейчас это делается, либо их писали сами сотрудники компании. Никому не посоветую страховать свою жизнь здесь. В горе вам не помогут!!! И никто из людей не может быть уверен, что завтра он останется живым. А компания при этом «умоет руки», отделавшись минимальной выплатой. Это просто мерзость… и ни в какие рамки человеческих отношений она не вписывается. Как же хорошо консультанты расписывают картину помощи: вы застрахуете свою жизнь, а если что, то родственники получат на первое время приличную финансовую выплату от компании. ВСЁ ВРАНЬЁ!!! Если вы позиционируете себя, ка классную западную компанию, то и велите себя соответствующе: на Западе людей страховые компании в беде не бросают. Там суд заставит страховиков выплатить компенсацию пострадавшим, да ещё и штрафанёт за обман.
Светлана Шер
25 декабря 2017, 15:48
Дивують відгуки безвідповідальних людей, яких, як вони говорять, «змусили/заморочили/збрехали/кинули». Ви що взагалі не читаєте того, що підписуєте та не розбираєтесь, куди свої гроші вкладаєте?
Таке враження, що наші співвітчизники забули, що таке свідомість та розум. Коли тягли свої гроші у МММ та і еліту-центр, про що думали? Впевнена, лише про ВЕЛИЧЕЗНУ вигоду. Потім стояли з плакатами під ВР — вимагали відшкодувань? Коли несли в банки, що розвалились, свої кревні, хоч один поцікавився, як саме буде відшкодовано вклад у разі банкрутства банку? Ні, я впевнена, що цікавили лише завищені, порівняно з іншими банками, відсотки. Потім — розчарування, крик про кидал. А насправді, винні самі, ніхто інший, лише ваша жадібність.

Про Метлайф
Моя сестра є клієнтом цієї компанії вже 10 років, виплата скоро буде в дитини. ЖОДНОГО разу не збрехали, і виплачували все, що написано в полісі. Якщо уважно ставитись, в документах все написано. В мене поліси в усієї родини, йшла на цей крок з відкритими очима.
Я спілкуюсь з родичами та друзями за кордоном: ЖОДЕН не сказав, що це кидалово або піраміда. В них є такі самі компанії, або той же МетЛайф, послугами яких вони користуються. В Швейцарії не віддають дитину на виписку після пологів без страхового полісу, тому що ніхто, не буде нести за неї відповідальності, окрім батьків.

З приводу «пірамід/сект/брокерів/посередників».
Ви мала дитина, яку змушують щось робити без її волі? Якісь підлітки: «вони як секта» «піраміда». МЛМ не любите? Нікого не лякають Орифлейм та Мери Кей? Економікою доведено, що саме МЛМ є найефективнішим способом продажу любих послуг та товарів. Не подобається — не працюйте там. Це справа особиста. А брокерів, які вас дістають, женіть якнайдалі.

Чому ж такі дотепні, розумні, обізнані та освічені бігаємо по людях та випрошуємо допомоги в разі нещастя? Весь цивілізований світ страхується і спить спокійно, а ми все чекаємо месію.
Тож, будьте відповідальними і пам‘ятайте: ніхто про вас не подумає окрім
Ярослав Боровиков
17 ноября 2017, 16:03
Отделение по адресу: Киев, ул. Жилянская, 114, оф. 5
Пишу отзыв как человек который начиная с 2006 года оформил себе 3 полиса (на 10 лет, до 55 лет и до 65 лет), один из которых год назад закончился. Первый свой полис на 10 лет я оформил в 2006 году, тогда я оплатил 2500 грн ( это было 500$), с каждым годом я индексировал свои взносы к отношению с курсом доллара, последняя моя проплата в 2016 составила 12800 грн, это были те же 500$, за всё это время было пару страховых случаев, все в согласии с договором были оплачены(суммы хорошие), итого за 10 лет я своими силами отложил в компании 114 000 грн, а в 2016 году забрал 248 000!!! Я доволен!!! Компания выполнила свои обязательства!!! Грубо говоря я отложил 5000$ а забрал 9600$ и это всего лишь за 10 лет. Жду окончания еще двух своих полисов. Детям тоже взял! Если не верите могу предостваить все документы!!! Компания работет!!!
mvolodymyr
27 октября 2017, 2:57
Навіщо писати, про те, що хтось когось розводить, якщо Ви просто не розумієте навіть про те, про кого пишете відгук! Метлайф — страхова компанія, той хто Вам пропонує поліс — брокер. На рахунок того, що при розірванні договору Ви отримуєте «дулю без маку» написано і в правилах страхування і нормальний брокер це все пояснює, про те, що туди щей платити треба теж зрозуміло. І якщо Ви не впевнені, що зможете 25 років сплачувати страхові премії, то надійтесь на краще та «доживем побачим». Вчіться читати правила страхування до укладання договору. Вони є на сайті Метлайф у вільному доступі. Не заплутуйте, відгуками про брокерів, людей, які заходять сюди почитати саме про СТРАХОВУ КОМПАНІЮ, а не про тих родичів які стали сектантами чи «свідками складного відсотку». Вони роблять свою роботу — продають поліс! Гарантії по полюсах виконує страхова компанія! Старлайф це НЕ Метлайф, і навіть не єдиний брокер в україні. Спілкуйтеся з різними брокерами, з людьми які є застрахованими, але не є брокерами. І думайте головою перед тим як оформляти поліс. Чи хочете Ви мати хоч якусь фінансову гарантію на майбутнє, чи Ви «дожевете побачите».
Future79
11 октября 2017, 13:09
Завербовали мою родственницу страховым агентом — брокером. С ней невозможно стало общаться и от нее невозможно отбиться: разными путями пытается продать полис и агитирует в агенты. На три моих отказа все равно звонит и предлагает эту муть. На мои доводы никак не реагирует. Стала напоминать мне сектанта, у которого мозги промыты. Если б это чужой человек — то уже подала б в суд. А так не беру трубку. Это ужасно. У таких людей никому не советую что-либо покупать. На мой ответ: мне не нужна страховка, сколько я выслушала всякого бреда.
Юлия Толчина
4 сентября 2017, 16:22
Все, кто решил выбросить деньги. Все сюда.
В компании все врут, даже знакомые люди, на которых бы совсем не подумала.
В прошлом году моего сына уговорила застраховаться мать его друга. Мы в сентябре застраховались, оплатили по 10 000 грн за каждого. Сына застраховали быстро, сказали, что вклад накопительный. Меня с моими заболеваниями морочили долго. Затем, когда я уже устала, сказала что хочу разорвать договор. Мне сказали, что сейчас деньги забрать нельзя, только через год.
ВСЕ ЭТО ВРАНЬЕ!!!
Оказывается сейчас прошел год, и все отказываются от своих слов. Получается, что все деньги мы подарили и компания ничего не возмещает!!!
Так сказали на горячей линии и те люди, на которых я даже не могла поверить, что они могут так нагло врать!!!
Так что верить никому нельзя, это не компания, а просто ***!!!
Город Херсон
Виталий Сахно
20 августа 2017, 16:31
Отделение по адресу: Киев, ул. Жилянская, 114, оф. 5
Наше звернення до тих людей, хто живе не лише сьогоднішнім днем, а піклується про своє майбутнє, до тих, у кого вже є накопичувальний страховий поліс і хто планує його придбати…
Розуміючи значення полісу для захисту своєї родини та її майбутнього, все більше усвідомлюєш його внесок в забезпечення стабільності та розвитку країни, розбудови пенсійної системи.
Ми, громадяни України, вперше зіткнулись з незаконним припиненням діяльності п’яти страхових компаній убезпечення життя і, як наслідок, невиплатами ними боргу споживачам страхових послуг.
Задля того, щоб унеможливити це у майбутньому і вирішити питання виплат постраждалим, щоб поліс убезпечення життя дійсно став надійним захистом,
ПРОСИМО підтримати петицію Кабінету Міністрів України:
«Про відшкодування збитків постраждалим споживачам страхових послуг, завданих незаконним припиненням діяльності страховиків ринку страхування життя»
сайт: https://petition.kmu.gov.ua/m
Сергей Николаев
19 июля 2017, 0:26
Отделение по адресу: Киев, ул. Братская, 6
Прочитав тут дуже багато відгуків про компанію МетЛайф, і в основному ці відгуки нічим не обгрунтовані, тому вирішив залишити свій відгук про компанію.

Відкрив Довгостроковий Накопичувальний Вклад в цій компанії в грудні 2015 року, це зовсім недавно, адже для цього і створена компанія, для накопичування свого власного капіталу, а не для страхування, відкрив поліс на дуже довгий строк, тому я буду мати справу з компанією ще дуже багато років, цей поліс відкривався обдумано і на чітко прописаних умовах, тому мені зовсім не зрозуміло коли люди пишуть коментаріії про те що їх кинули чи обдурили. Всі факти мають бути підтвердженними і з доказами, без них це просто безглузда трата часу в суперечці яка нічого не доведе. Повернемось до мого Довгострокового Накопичувального Вкладу. По закінченню строку дії полісу (компанія наз. це «дожиття»), я отримаю свої кошти в декілька раз збільшені на складному відсотку, це все прописано в полісі, який вам видається майже одразу після укладання, і не може бути зміненій ні вами ні компанією, тому я не розумію про що саме йдеться на увазі коли люди пишуть що їх кинула компанія??? Візьміть всі папери і документи і подайте в суд, якщо вам не зробили виплату, і навіть адвокат без досвіду роботи виграє цю справу! Якщо всі умови було виконано як и було прописано в полісі Довгострокового Накопичувального Вкладу, то все у Вас буде добре! А ось Страхування, компанія, безкоштовно додала до мого полісу як опцію, і ця опція нічого спільного зі звичайним страхуванням не має!!! Коли ви страхуєте авто, ви отримуєте гарантію того, що коли ви потрапилив аварію, страхова компанія Вам виплатить компенсацію, але якщо минув рік, і Ви не потрапили в аварію, то страхова компанія ніяких грошей вам не повертає! Тому Страхування і Довгостроковий Накопичувальний Вклад, це принципіально різні речі! Коли закінчиться дія Вашого полісу, Ви отримаєте свої кошти назад, а при страхуванні ні!

За 2 роки, нарікань в роботі компанії в мене немає. Всім хорошого настрою
Ludmila Novitska
10 июля 2017, 15:08
В нашей семье случился несчастный случай — у дочери случился вывих колена. Подали в страховую компанию МетЛайф заявление + справку из травмпункта, справку из поликлиники о проведенном лечении и справку о результатах МРТ. Заплатили в течение недели на карточку. Причем раза в два больше, чем я сама прикидывала по таблицам в Правилах страхования. Для неверующих, могу показать выписку из Приват24.

Теперь о консультантах.
Я консультант по убеждению. Считаю этот финансовый продукт необходимым для каждого человека. Поэтому застраховала себя и семью.

Программа, которую предлагают лайф-компании — это в первую очередь защита, финансовая подушка для клиента и его семьи, когда ему нужны деньги в кризисный момент.

Когда автомобилист покупает КАСКО, все понимают, что с машиной могут случиться неприятности. А с человеком «аварий» не бывает?

Для меня накопление+инвестиционный доход — приятный дополнительный компонент лайф-программы, в отличие от страхования автомобилей, имущества и т.п.

Те, кто отговаривают от страхования, много ли они помогут вам, когда случилась травма, болезнь или еще чего хуже? Из интернетской братии — ничего, из знакомых — кто 500 грн, а кто сотней обойдется.
А ведь страхование жизни — проверенный сотней лет продукт во всем мире, развитом и нет, прошел через две мировые войны, кризисы и финансовые и военные. Ему доверяют в сотнях стран. Естественно, предпочтительна страховая компания понадежней, с репутацией, платежеспособная. И такой во всем мире признают МетЛайф.
Слово пирамида к легальной, лицензированной, скурпулезно контролируемой 4 раза в год со стороны государства, а главное — иностранного учредителя и аудитора, компании не применимо, это пустая ложь. Акции компании котируются на Лондонской и Нью-Йоркской биржах. Попробуйте без соответствующего финансового базиса пролистинговаться на этих биржах.

А консультанты получают комиссию, как любой страховой агент по любому виду страхования, в любой страховой компании.
Олександр Шуляка
22 июня 2017, 20:12
А це всього лиш невелика частина населення!

Всі коментарі про начебто не виплати, лохотрони та ін. належать до однієї групи людей. А саме, фінансово безграмотних.

Поясню чому.

Жоден з начебто ображених клієнтів Метлайф, не надав жодних доказів про нечесну роботу компанії. І не надасть, тому що їх не існує. Метлайф 149 років виконує свої зобов'язання!!!

Тільки в Україні знайшлись умніки, які звинувачують усіх в усьому, тільки не себе. Страхування життя в Україні, регулюється багатьма законами, що не можна сказати про піраміди. Бажання деяких персонажів отримати неправомірну вигоду, зустрічається також і в страхуванні. Читаю коментарі деяких ображенних і «ржу»)))) Заставили застраховаться и кинули!!!

Перш ніж підписувати любий документ, уважно прочитайте його! Якщо ви підписуєте контракт на 20 років, а на третій рік біжите забрати гроші, то ви порушили умови договору, а не страхова компанія!!!

Якщо ви не взяли собі ризик – хірургічне втручання в наслідок нещасного випадку, а потрапили в лікарню для видалення апендиксу і вам не виплатили, то знову ж таки, винні ви, а не страхова компанія!!!

І ви повинні нести за це відповідальність, а не скиглити. Вам мабуть невідомо також, що страхова компанія не бере ваші гроші собі, а інвестує їх згідно закону України про страхування.
Obmanuli
1 июня 2017, 19:39
В банке заставили застраховатся в этой горе-компании, отказаться было нереально. К сожалению в жизни случилась неприятность, при обращении в компанию получили тупую отговорку,
поэтому не тратьте свои деньги на них.Многих наших знакомых также развели как детей малых.
Если хотите застраховать свою жизнь, то обратитесь в другие компании.
weak
25 мая 2017, 17:18
Начитався відгуків на цьому сайті по різних страхових компаніях, всюди тільки негатив написаний, воно й не дивно про позитивний досвід ніхто спеціально на форум не заходить щоб відгук писати, тільки якщо щось погане сталось а все виключно через те, що не розібрались з чим мають справу.
Накопичувальне страхування життя в принципі хороша річ але до питання треба підходити виважено.
Особисто я прийняв рішення оформити поліс після підрахунків за останні 15 років діяльності компанії, беручи курс валюти, середню заробітню плату, божевільну інфляцію і приблизне прогнозування на 5 років наперед по 20річному довору дійшов висновку що навіть з такою ситуацією що була в нашій країні непогано було б моїм батькам зберегти собі такі гроші а то за цей час ні грошей, ні пенсії державної тепер без страхового стажу. Звичайно ризики завжди є і у всьому але ж ми до Європи прагнемо і цивілізації а не в Ж сидіти і нити що все погано.
Kronos24
15 апреля 2017, 15:11
Хочу почати з того, що не рекомендую дану страхову компанію, як страховий агент, посередник і консультант даної компанії(взагалі ми працюємо в компанії старлайф як посередники).Нейтральний відгук поставив спеціально.

По перше 95% косультантів не розуміють суті та деталей договору та їм взагалі все одно, нам навішали про золоті гори і емоційні люди одразу ведуться.

По друге в нашій країні гроші знецінюються і через 25 років сума в 500000грн. буде варта максимум в 100000грн., а якщо економіка країни підніметься то і отримаєте ви вже і не 500000грн. Компанія пропонує в цьому випадку погашення індексації, але куди йде фонд індексації?! Авжеж самій компанії як страховий внесок, не на ваш накопичувальний рахунок, а на страховку!!! Сам телефонував в метлайф на С.Петлюри 14 дізнавався. Не вірите?! Номер представників метлайфа 0800305301.

І по третє що остаточно підштовхнуло мене на розірвання полісів. Я говорю їм про одні умови, а поліс приходить з їх розрахунками, які вони навіть не обговорюють з нами.
Ніяких виплат я не бачив нікому, тільки історії ні чим не підтверджені. До речі сайти застерігають, що більшість відгуків негативних, але в цьому винна сама компанія.

І додам для тих хто хоче стати консультантом! Ніяких шикарних вечерь, все просто гарно розказано емоційними людьми. На сніданок пацанам не вистачило хліба, в перервах між лекціями хто не встиг добігти до кави та печива, залишаються голодні, гала ужин, як вони його називають ми з`їли за 30хв. Тому у ваших руках ваша доля!!!
Просто хочу врятувати хоч когось від помилок. Місто і відділення не вказую, бо всі працюють з однаковою метою і однаковими схемами.
Михаил Добрый
30 марта 2017, 1:33
Отделение по адресу: Киев, ул. Жилянская, 114, оф. 5
У меня знакомый есть из Киева, с которым лет 5 не виделись, и вот всё-таки удалось договорится с ним о встречи, я то дурак думал прогуляемся обсудим что у кого нового… ха! Не тут то было! Он сказал, мол, сейчас в офис зайдём, есть у него интересное предложение по работе ко мне. Первая мысль: вау, у него уже свой офис есть? И опять же-таки ХА! Не тут то было! Захожу в крохотный «офис», примерно 4x10м., стоит несколько крохотных столиков, за которыми сидят по 2 человека и что-то шепотом обсуждают. И вот, мы с моим старым знакомым сели за единственный свободный столик и он начал мне рассказывать о СУПЕР-ПУПЕР страховой компании MetLife, и о всех ЗАОБЛАЧНЫХ ПЕРСПЕКТИВАХ, которые меня ждут, если я оформлю на себя страховку и начну приглашать своих друзей и знакомых в эту ПИРАМИДУ, ой, простите, ФИНАНСОВУЮ ПИРАМИДУ. Предлагал мне подписать договор (говорил: да это просто формальность) и открыть кредитный лимит на банковской карточке (говорит такой: давай хоть завтра вместе в банк поедим и там всё сделаем). Спонтанно. Нагло. С расчётом на наивных людей.

А хорошие отзывы им пишут исключительно «страховые агенты», которые не имеют соответствующей квалификации и тупо вам впаривают страховочку, как будто это арбузы на рынке.

Совет: я КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ РЕКОМЕНДУЮ связываться с данной страховой компанией, и обходить её и её сотрудников за 100 км., не важно кто они вам, знакомые, друзья или даже родственники.

Да и как можно называть своим другом того, кто хочет на тебе заработать баблишка.

Будете потом бегать впаривать страховочку своим родным и знакомым, что бы отбить вложенные деньги, оно вам надо?
Ничего, кроме проблем вам не светит, если вы не дай бог дадите устное соглашение, или что ещё хуже — подпишите «чисто формальный» договор. P.S. Берегите себя и свои деньги, лучше в своё дело вложите, или подарите подарок близкому человеку, а не этим дармоедам.
Lafaho30
10 марта 2017, 13:27
Ми три роки тому з чолоаіком вирішили(по рекомендації родичів)взяти поліс: мені, чоловікові та дитині;+медичне страхування всім! але зараз я розумію, що 3 роки я кидаю гроші на вітер, адже три роки тому навіть ті обітцяні ними 200000 грн.по закінчені договору, зараз наполовину варті, як в той час! вони беруть приклад з інших країн, а от не взяли до уваги, що наша економіка дуже нестійка! предсавляю, яким буде моє розчарування, коли за 17 років, цих 200000 нічого не будуть варті! краще в нерухомість ці гроші вкладати!!! наша сімя викидає на вітер більше, як 12000 в рік!!! я надзвичайно жалію, що пішла на це!!! тепер не знаю, як мені бути, адже термін оплати вже близько! бачу тут активно відповідають на запитання, тому, може хтось порадить, як правильно зробити, щоб забоати вже немалу суму звідти!!!
Виктория Алексеева
26 февраля 2017, 16:10
Позитивные отзывы пишут в основном сами же и консультанты Метлайф!!! Потому что людей -лохов же нужно где — то брать!!! Контракты делать нужно всеми способами ( правдами и неправдами), а также как сами и говорят консультанты « дожать» кого нужно!
Отсюда консультанты и втягивают сюда жен, детей, родителей… Потому, что от количества контрактов зависит ихнее продвижение по уравням, зарплата, обучение за границей и тд.
Не ведитесь на этот обман! Сама потеряла большую сумму денег, и никому не советую Метлайф!!!
Если же и есть желание застраховать жизнь, внимательно с юристом изучите условия договора!!!
Олександр Шуляка
22 февраля 2017, 14:44
Застраховал себя и жену. Заявление заполнил на сайте. Всё в режиме онлайн. Тут же пришло предложение с цифрами. Оплатил через приват24. Поздравляют со всеми праздниками и т.д.!!!
Страницы: 12