Отзывы о компании — 232

dalvoctok2024-03-08 15:46:49
Отримав травму. Пробив електроінструментом великий палець на руці. В лікарні був у травмотолога, отримав довідку. надав в страхову компанію Медлайф. Отримав відмову, зателефонував персональному менеджеру в робочий час — недоступний, зателефонував по контактам на сайті, менеджер не приємним тоном сказав що це не страховий випадокі і читайте договір, В договіру написано що пошкодження м'яких тканин кінцівок є страховий випадок, Менеждер відповів що ничого не знаю — ВіДМОВА. Я одразу розірвав договір. Страхова компанія як для мене не внушає довіри, дивиться самі, може посмерно щось у вас вийде
Sagirov2024-01-22 15:38:49
Доброго Здоров'я!!! Я є клієнтом вже 5-ть років СК. Metlife і дуже цим задоволений маю дві особисті програми оду пакетну, а іншу тільки накопичувальну і також сплачую програми своїм двом неповнолітнім дітям 17 та 9 років. Випадково прочитав декілька негативних відгуків (про них пізніше) і вирішив написати про особисті кейси з моїми програмами.
Перша виплата за моєю програмою була за перелом кінцівки 5340 грн. і скажу відверто мене це разочаровало, але я нестав писати сюди і кричати во все горло які вони погані, а просто набрав того у кого придбав програму щоб вияснитипричини чому так мало. Після розяснення пришли к висновку, що це Я і щераз повторюю, Я купив собі покриття, яким і був не задоволенний!!! Благо господь наділив мене розумом, а мого знаїомого вмінням пояснювати, що ми зробили? Просто підняли суми по медичному покритю. На сьогоднішній день я неоднарозово отримував виплати і стого моменту як почав не КРИЧАТЬ, а ВИВЧАТЬ що я собі придбав і вразі потреби коригувти свої програми я задоволений всим і виплатами і відсотками.
Після коригування був ще один перелом але набагато легший а виплата вже цікавіша 11800 грн.
Моя дитина в 16-ть років згоріла на сонці (ця опція знята с покриття від 1.01.23) покрилася водянками 9%тіла.
Вартість опціі «переломи опіки» в їого програмі 1000 грн/рік, виплата 16800грн.
Цей продукт для РОЗУМНИХ людей!!!
Той хто розібрався що він придбав жалкує тільки об одній речі, що незробив цього раніше, а той хто кричить ЛОХОТРОН відчує себе таким трохи пізніше і точно ПОЖАЛКУЄ, що нерозібрався!!!
Тепер про негативні відгуки які мене спонукали це написати, всі я ВПЕВНЕНИЙ всі ті хто їх пише або придбали на ЕМОЦІЯХ або захотіли лигких грошей (щось сталось, а потім програма придбалась) і третій варіант як я незрозуміли з першого разу навіщо!!!
Я небуду довго шукати причини цих негативів хоча і вважаю що причиною є самі люди, недочитали, недочули, недобачили, недопоняли таких недо існує дуже багато, але є одне, але ВЕСЬ цевілізований світ користуючись цими продуктами ЗАХИЩАЄ себе та ЗАБЕСПЕЧУЄ собі старість вже на протязі СТОЛІТЬ, а наші люди коли самі ідуть на пенсію матом криють державу, або незрозумівши як це працює кричать ЛОХОТРОН.
P.S Схаменіться НІХТО, НІХТО ВАМ НІЧОГО НЕ ПОВИНЕН І НЕ ДАСТЬ!!! ЗРОБІТЬ ДЛЯ СЕБЕ САМІ І НАВЧИТЬ ЦЬОМУ ДІТЕЙ!!!
Дякую всим хто дочитав і хай вас береже Господь!!!
Laralarisa2024-01-02 16:52:40
Я є клієнтом компанії Метлайф вже 10 років.Вчасно сплачую внески та обов'язково їх індексую! Коли стався страховий випадок, я через дві неділі отримала виплату! У мене купа знайомих мають поліси в компанії Метлайф. Серед них є такі, які отримали виплату за діагнозтування онкології (і це були єдині кошти, за які вони мали змогу лікуватися), моя подруга отримала виплату з приводу смерті свого чоловіка! Я вже мовчу про виплати за травми!
Хотілося б, щоб люди зняли свої рожеві окуляри, та самостійно дбали про себе та своє майбутнє разом з компанією Метлайф!
ExkonsultantSL2023-12-24 16:29:36
Як колишній консультант, в якого закінчились програми, скажу — обходьте стороною Метлайф і старлайф.
На зустрічах і презентаціях вам не скажуть, що компанія перших ваших два платежі забирає собі. Наприклад, у вас програма на 10 років, а гроші ви отримаєте як за 8 років.
Дохідність — направляють листи клієнтам кожного року і зазначають 12%, 14%.., залежно від року. А насправді, клієнтам нараховується ну може %7 чи 8
Тобто компанія, користується грошима клієнтів, забирає кожного року частину дохідності собі, та ще й краде перші 2 платежі.
От така вигода…
Не ведіться на їхні обіцянки — брешуть всі як один.
З приводу бізнесу — вам будуть обіцяти, що ви станете мільйонером. Ха-ха-ха
Семінари це заробіток співвласників, а вам будуть вішати лапшу, що це частина системи і ви не повинні пропускати жодного семінару.
Є такі консультанти і «директори», які вже по 5-8 років їздять на семінари, а заробляють по 5 тис грн, або взагалі нічо, зате на презентаціях розкажуть, що в них десятки тисяч пасивного доходу.

Якщо вас все ж таки дожали на цей бізнес то попросіть вашого структурного керівника та. вищестоящого директора показати акти виконаних робіт за останні рік, два. Скажуть що війна, то попросіть за три чотири роки. Будете вражені
Це взагальному.
2/5
Юрий2023-12-15 11:28:30
По трем полісам Компанії я являюсь особою, яка страхує членів своєї родини. Один поліс (Перший) вже закінчився (він був одноразовий, не накопичувальний. Ще один поліс (Другий) ще дійсний, але у зв’язку з тим, що трапилося з полісом, який закінчується 31.12.2023 (Третій), цей поліс (Другий) я оплачувати в майбутньому не буду!
Тепер я про розповім про Третій поліс. Так вот., з 01.01.2011 року по 01.01.2023 року (включно) я проводив внески за поліс (страховка накопичувальна) для свого сина, якому 18.12.2023 року буде 18 років та після цього, він (особу, яку страхують) отримує кошти, які я своєчасно та в повному обсязі вносив на протязі 12 років. За цей період був один «страховий випадок», по якому виплати були здійсненні.
Коли підписував договір про відкриття страхування сину, консультант мене запевнила, що кошти, які вносяться до компанії накопичуються та множаться на кожнорічну офіційну інфляцію в Україні, та що кошти за перший рік страхування компанія не повертає.
В листопаді 2023 року Компанія надіслала мені лист, в якому вказана сума для поверненню сину коштів у сумі близько 40 000 грн. (1000 доларів США).
Сума оплати на протязі 12 років були от 3 000 до 3 488 грн., тоб-то накопичувальної програми взагалі не було. Я провів розрахунок цієї суми с урахуванням інфляції в Україні за 12 останніх років (від 0,5 % до 43,3 % за рік) у мене вийшла сума близько 68 000 грн. (1700 доларів США).
Ще такий момент. У 2013 році я вніс на рахунок Компанії 3 488 грн. (460 доларів США), а у 2023 році за 12 років накопичувальної програми страхування син отримує 1000 доларів США. Тоб-то, 70 відсотків моєму сину не додали!
Інга77792023-12-12 14:48:12
Страховий поліс мою 3 роки, за весь час було 2 страхових випадки, перший раз отримала кошти через 2 тижні, другий раз через 10 днів. Щоб отримувати кошти треба правильно заповнювати всі довідки і вчасно їх подавати. Буду рекомендувати Метлайф своїм друзям.
SalipmPulatov2023-12-01 11:16:28
Платив за страхування більше 3-х років
Після інциденту який зі мною стався
Надав усі виписки та довідки з лікарні у якій лежав
З усіма печатками
Після чого отримав відповідь
Що потрібно якусь довідку
Яку отримати взагалі не зможу
та хамовите ставлення від свого менеджера
Горобець Аліни Петрівни

Компанія шукає тисячу відмазок та видуманих довідок, щоб не виплатити страхування
Договір з компанією був негайно розірваний
Категорично НЕ РАДЖУ підписувати договір страхування з компанією «MetLife”
Бережіть своє здоровʼя та кошти!
Dizicus2023-11-21 15:43:12
Полтора месяца ожидал выплату и собирал документы и печати, плачу в эту аферестичкскую Кантору уже год. Меня уверяли что за любую травму выплачивают огромную сумму и вот я столкнулся, результат оправдал мои догадки что никто и ничего не собирался мне возмещать.
23 ноября 2023, 13:29
Відгук зарахований (на 23.11.2023).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
Aleksandr2023-11-19 10:46:42
Застрахований з 2014 року, за 10 років було два страхових випадки, зламаний палець, виплатили гроші через тиждень згідно страхового тарифу, дуже хороша сума. І вдруге відколовся зуб, тоді теж платив за це покриття і виплатили гроші на картку, чекав десь місяць, але теж задоволений. По накопиченню в середньому 12% дохід ності за всі ці роки, норм.
IgorZh652023-11-13 20:11:22
С 21 года через Приват был оформлен страховой договор с компанией MetLife. В конце сентября 23 года сильно повредил ногу, второй месяц хожу на перевязки, шрам более 18 см.
Вспомнил про страховую, целый месяц морочили голову с формулировками в медсправках и, наконец, выплатили аж… 1500 грн. Это при том, что в договоре сумма покрытия 150 000 грн.
К слову, услуги хирурга обошлись в сумме 8600 грн, а медикаменты (антибиотики, противовоспалительные и бинты — около 1600 грн).
Крайне не рекомендую связываться с этими шарлатанами…