Для того чтобы оставить отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
slawek
21 декабря 2018, 0:52
Моя история проста по приезду из Польши где мы жили с семьей 2.5 года мой знакомый страховой брокер предложил страховку в компании Met life 28 08 2018 я подписал договор в октябре был страховой случай ребенок упал и получил травму головы пришлось оперировать.После подачи документов эпикриза и заключения мрт.заявления.В ноябре(через месяц)пришла смс о выплате сумма была 20000 тыс Спасибо брокеру Brokerservicegruop и спасибо Met life за добропорядочное сотрудничество.
Tetyana1234
5 декабря 2018, 23:11
Люди думаєте своєю головою а не читайте відгуки невідомо ким написані, бо жодних підтверджень тут ніхто недає. Якшо уважно розгортати стрічку, не важко помітити, що негативні відгуки пишуть одні і ті самі лиця. Кому це потрібно незнаю.
З власного досвіду скажу, що моїй сім'ї виплатила компанія.
Читайте уважно умови і не звинувачуйте інших в своїй неграмотності.
5 декабря 2018, 11:53
Взяв полис (№100499720) своєму сину, лише з тої причини, що розумію, йому теж будуть потрібні гроші, коли підросте. Навіть, якщо він житиме в достатку, подарунок від тата завжди знадобиться)
Близько 10 років тому вже мав цю розмову стосовно цієї компанії з одним своїм знайомим, але на жаль нне прислухався. Сьогодні розумію, що дарма. Вже мав би певну суму на рахунку. Вона б точно не завадила, машину б купив, бо тоді рахували мені близько 100 тис. грн. гарантованих грошей.
Сину лише 4 роки, тож час в мене ще є. Окрім того, травми та переломи, особливо в хлопчиків ніхто не відміняв) Гроші на випадок моєї смерті або непрацездатності теж сплановані в полісі. Тож я спокійний і маю впевненість, що йому не прийдеться поневірятися, а дружині думати чим його годувати хоча б певний час.
14 ноября 2018, 9:48
Купила полис по совету своей тетки. Мне 30 лет, имею двух детей 2,5 и 4 года. Решила с пенсией для себя пока подождать, а вот для деток взяла два полиса. Сомневалась до последнего именно из-за отзывов в интернете, но рекомендация близкого человека сыграла свою роль. Пишу только сейчас отзыв, хотя полисы купила еще весной. А причина проста: я убедилась, что страховка работает.
Младший упал с горки на детской площадке и повредил связки. Это мне потом уже сказали в травмпункте, до которого мы дошли не сразу, потому что он не жаловался, просто я заметила, что он не поднимает руку и через пару часов она немного отекла. Сделали рентген и наложили гипс на 2 недели.
Мой консультант, она же тетя, сказала мне, что это страховой случай и чтобы я взяла справку в травмпункте о том, что именно делали ребенку. Сразу же она сама позвонила в метлайф и сообщила о страховом случае, а через несколько дней привезла заявление, сама его заполнила с моих слов и сама отвезла в метлайф вместе со справкой.
Сомнения все еще грызли меня, честно, сомневалась. Вчера деньги пришли на карту 1500 грн. Все мои сомнения развеялись, метлайф работает, мой консультант грамотный и все делает как положено.
Почитала отзывы здесь и удивляюсь людям, которые подписывают какие-то документы, отдают кому-то деньги, говорят о каких-то пирамидах и т.д… Сначала нужно разобраться, а потом нести чушь. Или вам просто не повезло и попались какие-то не правильные консультанты-дилетанты, не знаю. Но я довольна.
Да, номер моего полиса 100493941/42
Julidze
18 сентября 2018, 18:23
Не пощастило мені з сином в липні потрапити до інфекційного відділення. Нікому не побажаю і не буду описувати лікування. Дієта до цього часу.
Але за півроку до цього я оформила у Метлайфі накопичувальне страхування для дитини. Передувало цьому опік у сина моєї подруги (чай гарячий) та перелом ноги у сина іншої подруги. І це стало своєрідним поштовхом до дій.
Минулого тижня я отримала страхову виплату: 2100 грн.
Так, краще не хворіти, і хай ті страхові кошти пропадають як абонплата (насправді мене цікавило накопичення на навчання) але зараз, отримавши цю суму, я взяла йогуртницю, щоб не ризикувати з магазинним…
Рекомендую всім заздалегідь турбуватися про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких, обирайте надійні страхові компанії щоб мати змогу чи долікуватися, чи на відпочинок.
Schlaraffia
13 сентября 2018, 21:48
Вирішив минулого року придбати поліс страхування життя. Для цього зайшов на офіційний сайт цієї страхової, познайомився із пропозиціями, обрав для себе ризикову програму. Зателефонував знайомому, який кілька років тому розповідав мені про особливості накопичувального страхування життя, зустрілися, заповнив заяву на пакет «Життя плюс» (смерть внаслідок нещасного випадку або критичної хвороби чи діагностування критичного захворювання, + дожиття) з покриттям 120.000 грн. і щорічною страховою премією 1259 грн. Десь за 3 тижні прийшов лист із Києва, з полісом, вітальним словом від Метлайфу, ще один від Старлайфу, брошурка з термінологією і умовами договору. До цього приходили смс-ки про стан розгляду заяви і випуск полісу. У березні оформив податкову декларацію і отримав податкову знижку (223 грн.) Накопичувальну свідомо вирішив не брати, після того як почитав на сайтах і подивився на Ютюбі поради від німецьких експертів, які зрозуміло пояснили, що це невигідно у довгостроковій перспективі (інфляція + високий податок знімається). До речі, в Європі є загальнообов'язкове (напр. медичне) страхування, а є, як і у нас, добровільне. Страхування життя, цивільної відповідальності тощо належить до цієї останньої групи. Не всі європейці мають таку страховку, в основному, годувальники, які мають виплачувати кредити, і котрі не хочуть, аби їхні сім'ї опинилися у фінансовій скруті внаслідок несподіваної смерті. Так само і з пенсіями, є те, що ти заробив, працюючи на роботі, і тобі дає держава, коли ти досягнув пенсійного віку, а є те, що відкладалося у приватному пенсійному фонді. Пенсійні накопичення роблю у ВПФ «ОТП Пенсія». Цьогоріч, можливо, придбаю ризикову програму для сина на випадок критичних захворювань (близько 700 грн. на рік).
zagal
5 сентября 2018, 15:22
Я клиент компании с 2016 года, давно искал механизм где можно сохранять деньги и медицинскую страховку при этом иметь. Очень доволен и самим продуктом и компани ей. При этом от государства получаю регулярно раз в год налоговую скидку 15-18%. Теперь задумайтесь те люди которые называют такие компании пирамидой и государство им возвращает деньги. много у нас таких пирамид))).
При всем этом новая медицинская реформа говорит нам что за все нужно платить, если у тебя нет медицинской страховки то не нужно болеть, так живут все европейские страны. В страховании жизни у тебя и депозит и страховка. Может кому то и поможет мой отзыв, желаю всем удачи!
Нужно помнить что Наша жизнь только в наших руках, а с деньгами всегда веселей!
1 (не засчитана)
ProstoMan
9 августа 2018, 13:53
Думайте сами, решайте сами! StarLife страховой посредник MetLife. Сам СТАРЛАЙФ вообще непонятная организация (если отбросить все отзывы с интернета и youtube) то как-бы и все нормально. Но базе ЕГРПОУ зарегистрировано аж три СТАРЛАЙФА (+1, +2), более того на главном учредителе (бенефициаре) висит еще компаний десять (СТАРЛАЙФ-ИНВЕСТ, СТАРЛАЙФ-ЕЛИТ, СТАРЛАЙФ-БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОСТЬ, непонятный какой-то ТРАСТ и т.п.) Зачем все это?
А теперь подумайте о прозрачности СТАРЛАЙФА и самого MetLife…
Дмитрий Серебров
4 июля 2018, 19:28
Страхував авто, себе, дітей пару років. Стався страховий випадок, то замість обіцяних 2500-3000-5000грн виплат отримали: перелом руки у дитини-250грн, перелом ноги у дитини-370грн. Потрібно було возити дитину до обласної лікарні на перев'язку кожен 3 день протягом 3 тижнів-40км в одному напрямку, думав страховка покриє… Але МетЛайф разом з Ощадбанком виявились справжніми шахраями…
Olekcandr
19 июня 2018, 12:53
Вот любопытно. Сейчас сделали пенсионную реформу. В одном из вариантов с 2019 года нужно будет ОБЯЗАТЕЛЬНО часть доходов откладывать в накопительный пенсионный фонд. И возможно не в государственный. Поделитесь, плз, критериями выбора страховой. Год основания компании прошу не предлагать так как это очевидно.
Интересует мнение о «пирамидах», «завтра деньги забрать», «зомби кто предложил».
kolyanovna3105
13 марта 2018, 12:53
я не являюсь страховым агентом, перечитала все отзывы, и все какой-то детский лепит есть какието реальные случаи, я получил травму мне не выплатили деньги или же другие примеры на личном опыте. Я была знакома с этой компаниее в 2008-9 году но клиентом не стала, так как мне было 22 г и боязнь потерять возможность платить не стала рисковать. Но пару дней назад мой знакомый предложил страховку этой же компании. На мое удивление она еще работоет, теперь подумываю застраховать семью или нет Сейчас 2018 с момента моего посищения семинара прошло 9 лет, много людей в компании работали до меня система накопления дается на 7-10-15и так срок ихнего накопления уже истек Ворос: есть ли у вас знакомые или друзья которые получили выплату по накоплению( всю суму )???
sonyaS5
6 марта 2018, 20:15
Обращаюсь к тем у кого был негативный опыт и к тем кто хочет приобрести программы накопительного страхования жизни. Люди, прежде чем что то приобрести и оформить, а именно то куда вы хотите вложить свои деньги, лучше очень хорошо разберитесь и в компании и в правилах ее страхования, чтоб потом не было обиженных и недоуменных типа почему компания не выполняет свои обязательства. Компания чистая, у меня нет к ней претензий, а если вы не умеете читать договора то это не снимает с вас ответственности за то что вы что то не до поняли. Ищите и обращайтесь к тем кому вы доверяете.
Виктор Овчаренко
3 марта 2018, 2:49
Отделение по адресу: Кропивницкий (Кировоград), ул. Пушкина, 80, оф. 15
Читаю Ваши Коментарии по Метлайфу и хотел бы спросить Вашего мнения: меня страховка не особо интересует, а вот накопление. Имеет ли оно право на жизнь в наших реалиях? В какой области работаете, мне хотелось бы понять на сколько компетентен Ваш ответ. Заранее благодарен.
Volodymyr Samusenko
18 февраля 2018, 23:30
Отделение по адресу: Львов, ул. Зеленая, 46
У моїй практиці були виплати і були відмови. Родичі клієнта отримали більше 300,000 грн., а декому відмовляли у виплаті по вині клієнта. Були випадки неякісного обслуговування від консультантів і були дуже неадекватні клієнти. Клієнти — будьте уважні, консультанти — будьте чесні.
Тата Кортес
20 января 2018, 6:10
Одже мої поради, як обрати для себе страхуватись чи не страхуватсь, може комусь знадобляться.
1. Поважаючий себе і свою роботу брокер чи страховий агент одразу представиться і запросить на зустріч вже з завідомо відомою темою. Щоб не було для вас сюрпризів.
2. не дзвонить 100500 разів на день з тупити запитаннями " ну що страхуємось? давай давай швидше думай?
максимум ви зустрічаєтесь з людиною 3 рази, і в разі виникнення питань самі йому телефонуєте.
3. якщо ви маєте мізки і все ж таки вирішили застрахуватись, зайдіть на офіційний сайт Метлайф і прочитайте правила страхування, на всіх сайтах страхових компаній є в відкритому доступі правила страхування.
http://www.metlife.ua/content/dam/alico/ukraine/uk/home/assets/pdf/insurance-rules/insurance-rules-1-may-2017.pdf, бо той юнєц їх сам в очі ніколи не бачив,і нічого вам не порадить читайте уважно тоді вже думайте купляти чи ні.
3. брокери, та не добросовісні страхові агенти ніколи не скажуть що сума яку ви сплачуєте розділяється, якась частина йде на страхування життя і здоровя, а інша що лишається на накопичення.
Грубо кажучи я плачу 5000 грн в рік, протягом 25років в мене 3200 йде на СЖ, ця сума індексується, і НЕПОВЕРТАЄТЬСЯ, тому що це як заплатити за абонемент в спортзал і в нього не ходити, думаєте вам вернуть кошти за абонемен НІ.Платити внесок (премію) без індексації чи без неї можете обрати самі, компанія дає вибір, про те потім не нарікайте, що виплати маленькі за страховий випадок, коли приходить квитанція на наступну страхову премію там вказується, на скільки йде індексація і на скільки збільшиться СВиплата вразі Стр.випадку, а от 1800 що йдуть на накопичення не індексується, і просто йде як депозит. тобто виходить через 25років я отримаю 1800*25=45000+%= 60тис. це грубо кажучи.
Але ви маєте вибір, тільки якщо вам попадеться компетентний консультат, або ви самі почитаєте іформацію загально доступну. Ви можете собі взяти на СЖ 1500 грн, а на накопичення 3500 і сума по закінченню договору
despacito
11 января 2018, 17:20
Уважаемые читатели! Прежде чем заходить на форумы, настоятельно рекомендую открывать официальные сайты компаний и рейтинги известных вам аудиторов.
Метлайф- миллиардная компания, как Мерседес, Луи Виттон.
Старлайф — это посредник в сфере страхования, в Украине лидер. То, что кого-то пугает активность компании Старлайф — называется сетевой маркетинг -признанная система сбыта во всем мире.
Простыми словами, эти две компании абсолютно НЕ кидалово!!!
Nikushka
3 января 2018, 14:04
Отделение по адресу: Киев, ул. Жилянская, 114, оф. 5
Когда теряешь близкого человека, всегда очень больно… Он был застрахован в «Алико» (позднее компания была переименована в Metlife). В 2018 году полис уже закрывается в связи с завершением срока действия. С человеком в декабре 2017 года произошёл несчастный случай, он погиб в результате пожара в помещении. И сотрудники Метлайфа бессовестно отказали в выплате по наступлению стразового события под предлогом того, что отравление угарным газом не считается причиной для выплаты. Это просто МАРАЗМ!!! Даже на государственных предприятиях подобное считается страховым событием!!! Скорее всего, компания решила не выплачивать на договорных основаниях, вот и вся причина. Гибель человека — это не поломать руку или ногу, здесь не может быть отписок и поисков причин для невыплат. По телефону сказали, что подсчитают по полису, какую часть надо выплатить в соответствии с внесёнными премиями, и она получится намного меньше, чем выплата по страховому событию. КАК ЖЕ МОЖНО ТАК БЕССОВЕСТНО НАЖИВАТЬСЯ НА ЧЕЛОВЕЧЕСКОМ ГОРЕ??? Почитала представленные здесь отзывы: положительные удачно «разбавляют» отрицательные отзывы, что говорит о следующем. Либо положительные отзывы писались по заказу, за деньги, как сейчас это делается, либо их писали сами сотрудники компании. Никому не посоветую страховать свою жизнь здесь. В горе вам не помогут!!! И никто из людей не может быть уверен, что завтра он останется живым. А компания при этом «умоет руки», отделавшись минимальной выплатой. Это просто мерзость… и ни в какие рамки человеческих отношений она не вписывается. Как же хорошо консультанты расписывают картину помощи: вы застрахуете свою жизнь, а если что, то родственники получат на первое время приличную финансовую выплату от компании. ВСЁ ВРАНЬЁ!!! Если вы позиционируете себя, ка классную западную компанию, то и велите себя соответствующе: на Западе людей страховые компании в беде не бросают. Там суд заставит страховиков выплатить компенсацию пострадавшим, да ещё и штрафанёт за обман.
Светлана Шер
25 декабря 2017, 15:48
Дивують відгуки безвідповідальних людей, яких, як вони говорять, «змусили/заморочили/збрехали/кинули». Ви що взагалі не читаєте того, що підписуєте та не розбираєтесь, куди свої гроші вкладаєте?
Таке враження, що наші співвітчизники забули, що таке свідомість та розум. Коли тягли свої гроші у МММ та і еліту-центр, про що думали? Впевнена, лише про ВЕЛИЧЕЗНУ вигоду. Потім стояли з плакатами під ВР — вимагали відшкодувань? Коли несли в банки, що розвалились, свої кревні, хоч один поцікавився, як саме буде відшкодовано вклад у разі банкрутства банку? Ні, я впевнена, що цікавили лише завищені, порівняно з іншими банками, відсотки. Потім — розчарування, крик про кидал. А насправді, винні самі, ніхто інший, лише ваша жадібність.

Про Метлайф
Моя сестра є клієнтом цієї компанії вже 10 років, виплата скоро буде в дитини. ЖОДНОГО разу не збрехали, і виплачували все, що написано в полісі. Якщо уважно ставитись, в документах все написано. В мене поліси в усієї родини, йшла на цей крок з відкритими очима.
Я спілкуюсь з родичами та друзями за кордоном: ЖОДЕН не сказав, що це кидалово або піраміда. В них є такі самі компанії, або той же МетЛайф, послугами яких вони користуються. В Швейцарії не віддають дитину на виписку після пологів без страхового полісу, тому що ніхто, не буде нести за неї відповідальності, окрім батьків.

З приводу «пірамід/сект/брокерів/посередників».
Ви мала дитина, яку змушують щось робити без її волі? Якісь підлітки: «вони як секта» «піраміда». МЛМ не любите? Нікого не лякають Орифлейм та Мери Кей? Економікою доведено, що саме МЛМ є найефективнішим способом продажу любих послуг та товарів. Не подобається — не працюйте там. Це справа особиста. А брокерів, які вас дістають, женіть якнайдалі.

Чому ж такі дотепні, розумні, обізнані та освічені бігаємо по людях та випрошуємо допомоги в разі нещастя? Весь цивілізований світ страхується і спить спокійно, а ми все чекаємо месію.
Тож, будьте відповідальними і пам‘ятайте: ніхто про вас не подумає окрім
Ярослав Боровиков
17 ноября 2017, 16:03
Отделение по адресу: Киев, ул. Жилянская, 114, оф. 5
Пишу отзыв как человек который начиная с 2006 года оформил себе 3 полиса (на 10 лет, до 55 лет и до 65 лет), один из которых год назад закончился. Первый свой полис на 10 лет я оформил в 2006 году, тогда я оплатил 2500 грн ( это было 500$), с каждым годом я индексировал свои взносы к отношению с курсом доллара, последняя моя проплата в 2016 составила 12800 грн, это были те же 500$, за всё это время было пару страховых случаев, все в согласии с договором были оплачены(суммы хорошие), итого за 10 лет я своими силами отложил в компании 114 000 грн, а в 2016 году забрал 248 000!!! Я доволен!!! Компания выполнила свои обязательства!!! Грубо говоря я отложил 5000$ а забрал 9600$ и это всего лишь за 10 лет. Жду окончания еще двух своих полисов. Детям тоже взял! Если не верите могу предостваить все документы!!! Компания работет!!!
mvolodymyr
27 октября 2017, 2:57
Навіщо писати, про те, що хтось когось розводить, якщо Ви просто не розумієте навіть про те, про кого пишете відгук! Метлайф — страхова компанія, той хто Вам пропонує поліс — брокер. На рахунок того, що при розірванні договору Ви отримуєте «дулю без маку» написано і в правилах страхування і нормальний брокер це все пояснює, про те, що туди щей платити треба теж зрозуміло. І якщо Ви не впевнені, що зможете 25 років сплачувати страхові премії, то надійтесь на краще та «доживем побачим». Вчіться читати правила страхування до укладання договору. Вони є на сайті Метлайф у вільному доступі. Не заплутуйте, відгуками про брокерів, людей, які заходять сюди почитати саме про СТРАХОВУ КОМПАНІЮ, а не про тих родичів які стали сектантами чи «свідками складного відсотку». Вони роблять свою роботу — продають поліс! Гарантії по полюсах виконує страхова компанія! Старлайф це НЕ Метлайф, і навіть не єдиний брокер в україні. Спілкуйтеся з різними брокерами, з людьми які є застрахованими, але не є брокерами. І думайте головою перед тим як оформляти поліс. Чи хочете Ви мати хоч якусь фінансову гарантію на майбутнє, чи Ви «дожевете побачите».
Страницы: 123