Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Отзывы о компании — 97

5/5
Sssnake2024-04-17 09:24:18
Цю страховку мені оформили на роботі, сам ніколи не звертався в такі установи. Але можу сказати, що співробітники компетентні, надають якісну консультацію з будь-яких питань, які стосуються страхування, все розьяснюють і розжовують.
1/5
SelenaO22024-04-04 10:02:35
Страхування медичне корпоративне. Добре що наразі випливають всі проблеми, я не встигла укласти з ними ще від себе якісь договори для машини або квартири. По суті — якщо ви захворіли і вас призначили лікування горла, насморку то ви нічого не отримаєте до здачі тесту на ковід, і байдуже як ви себе почуваєте — здохні, але сходи. Якщо ви вперше звертаєтесь з проблемою ноги — ви не отримаєте лікування, бо хвороба хронічна (звернення перше! Як може бути хроніка). Проблеми з записом до лікаря, проблеми з оплатою компенсації за лікування, вертають документи через відсутність окремої довідки від податкової, хоча у ІД карті номер є. По факту боротьба постійна, а з їх боку постійні придірки. Не раджу компанію — купа нервів, а не надання послуг.
1/5
MashaBereza2024-03-13 10:46:01
Хочу сказати, що компанія обманює і знаходить причини не виплатити страхову суму. Я захворіла, хвороба є в переліку, надала необхідні документи про лікування і вперше заявила про страховий випадок, але отримала відмову, бо така хвороба була в мене колись раніше.
1/5
Evgeniy13062024-02-26 18:58:31
Мною була отримана травма внаслідок падіння на льоду, страховою був прогарантований прийом травматолога, мрт та операція по відновленню пошкоджених в результаті падіння звʼязки та меніска. Також був організований та оплачений передопераційний огляд травматолога, але після надання калькуляції по операції. СК Країна відмовила у виплаті. В порушення умов договору надали відповідь з обґрунтуванням через тиждень ( по договору через 2 робочі дні). В обгрунтуванні відмовили посилання на пункт виключень: лікування системних захворювань сполучної тканини хоча лікарем був встановлений зовсім інший діагноз, а факт травми зафіксований у міському травмпункті та підтверджений ще двома лікарями у приватних клініках. Не рекомендую медичне страхування в даній СК
5/5
BsmarkkR2024-02-11 13:58:54
СК Країна (медична страховка) чеснно, послідовно і оперативно виконує свої страхові зобов'язання, забезпечує всі необхідні консультації, аналізи, обстеження, лікування, медикаменти, тощо. Координатори працюють злагоджено, і націлені на допомогу паціентові. Задоволена, рекомендую користуватись послугами цієї страхової компанії. З вдячністю, Олена Баглай
5/5
AlexUAnet2024-01-14 15:25:50
Обирав з декількох страхових компаній, Країна запропонувала найкращі умови (для автівки).
Маю досвід виплат по каско — швидко та просто, дуже вдячний, особливо беручи до уваги що ДТП сталось за межами України.
3/5
NskonenkoP19452023-12-17 12:26:15
Загалом відношення до компанії — позитивне. Страхові випадки (в мене їх було два) виплатилися доволі швидко. Документи вимагалися по суті, нічого зайвого. Але… Договір був зареєстрований через ПриватБанк. Після повідомлення з банку, що акредитацію компанії скасовано і, щоб, продовжити надалі договір, потрібно самостійно зв'язатися зі страховою компанією для уточнення реквізитів для оплати, я так і зробила. Та це виявилося нереальною місією! Оператори переключали до менеджерів, а там, автоматом відповідало, що перетелефонують. Одному з операторів навіть диктувала свої дані та номер договору, запевнив, що так точно перетелефонують. Писала на сайті компанії через зворотній зв'язок. І всі ці дії ні до чого не призвели. Шкода, але прийдеться переходити до іншої страхової.
2/5
Kostya13362023-12-06 15:13:55
На момент придбання полісу ОСЦПВ компанія дуже активно робила наголос на наявності прямого врегулювання. Розказували про швидкий сервіс та виплату в рамках даної процедури коштів в термін 15 днів після надання усіх документів.
Нажаль, з моменту подання заяви на виплату вже пройшло більше місяця, а виплату так і не отримано.
На інформаційній лінії взагалі повідомили інформацію, що компанія навіть по КАСКО платить не менше ніж через місяць, а по договору ОСЦПВ взагалі чого ми так швидко чекаємо…
Сподіваюсь цей відгук дійде до відповідальних осіб СК Країна, оскільки ще є надія на те, що компанія тримає своє слово та турбується за імідж, а також за зміну даного відгуку і оцінки.
Справа ПВЗ 1336.
1/5
anya1006762023-10-13 14:01:38
Страховая компания может выдавать только парацетамол и все копеечные препараты. Если нужно дорогостоящее лечение сразу же умывает руки. Сервис отвратительный.
1/5
TaniaDyka2023-09-01 13:05:02
Я описала своє прохання, з того моменту пройшло 2 години, а оператор Олена не надала відповіді. Могли хоча б написати, наприклад, що ми працюємо над вашим питанням…
тільки тиша, можна хоча б написати статус заявки абощо.
І якщо б оператор покинув чат, то мені б прийшло сповіщення про це. Жодного сповіщення мені не надійшло. Я все розумію: перезавантаженість і т.д., але 2 години ні слуху, ні духу це уже ні в які ворота.