Отзывы о Qmall — 14

Чтобы написать отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
1/5
Force123

31 января 2024, 5:33

Дуже погана біржа в порівнянні з іншими. Ліквідності 0, інтерфейс поганий, немає нових лістингів і нових ідей від розробників. Тільки гроші зібрали і все, не планують далі займатись. Стосовно комісій — це жах, на всіх інших криптобіржах комісія за вивід в ТRC20 1$, тут 1.5$ — за що? Також і в інших мережах завищені комісії. Маркетмейкерів там нема, я зміг 3 криптовалюти підняти в ціні за 100$, при чому на інших біржах адекватних я цього не зробив, хоча криптоактиви одні і ті ж самі. Також час на вивід, це теж жах, виводив свої гроші на інший гаманець не менше одного часу, де на інших вивід був за 3хв. Мінусів ще дуже багато, я видалив її і більше користуватись не збираюсь. Нікому не пораджу. Помойка

5/5
VladLys

20 декабря 2023, 1:43

Функціонал та надійність нічим не гірше за іноземні платформи. Але завжди приємно користуватися вітчизняною біржею!

1/5
OlexanderO

18 декабря 2023, 10:49

Вывод средств 3 часа, комиссии конские, функционал нулевой, ликвидности нету, список торговых пар состоит из 80% мусора, биржу не развивают, токен биржи упал на 93%

Kostenka1986

21 ноября 2023, 7:01

Доволі перспективний проєкт, як на мене. Радий, що знайшов саме українську біржу. Проте, поки є багато питань з приводу апки, служби підтримки та деякого функціоналу. В цілому, 3 з 5.

2/5
ZloiGenius

8 ноября 2023, 3:40

Завантажив їх програму для Android але він постійно зависає. Да і саме наповнення примітивне. Не рекомендую.

2/5
Annngel

30 октября 2023, 12:13

Є дуже багато питань, чи не пов\'язана ця біржа з росією

4/5
Panadoll

25 октября 2023, 11:19

Біржою дійсно дуже легко користуватись, особливо через додаток. Однак функціонал обмежений, як на мій погляд. Qmall точно є куди розвиватись.

5/5
AidaLun

28 сентября 2023, 3:20

Я ціную заходи безпеки, застосовані QMall для захисту коштів і даних користувачів. Здається, вони серйозно ставляться до безпеки, маючи такі функції, як двофакторна автентифікація та білий список відкликання.

XenonXY

20 сентября 2023, 9:34

Навігація платформою та здійснення угод відносно легкі навіть для таких людей, як я, які не є криптоекспертом. Але для людини, яка вважає за краще керувати своїм криптопортфелем на ходу, робота мобільного додатка є значним недоліком. Сподіваюся, незабаром вони розглянуть можливість його покращити

Veronika007

30 августа 2023, 9:35

Комісія 0,2% за одну угоду — це анекдот. Ніхто з такими комісіями тут торгувати не буде!