Tengo

Отзывы о Tengo

Показать другие кредиты

Отзывы о компании — 8

OlgaChepur2024-03-28 16:41:29
Дзвінки по 48 разів на день, у вихідні дні також. Працівники погрожують, хамлять, чинять психологічний тиск та психологічне насилля, залякують. Прошу вжити заходів та не допускати порушення законожаства чинною компанією. Забороняють робити розголос про їх діяльність у соціальних мережах та ЗМІ. Після їх дзвінків стався гіпертонічний криз і АТ 210/100. Прошу відшкодувати завдану моральну та матеріальну шкоду моєму здоров'ю.
Oxana882024-01-26 01:21:06
Ну такое. Я кредитуюсь 5 лет в разных мфо. Всегда всё вовремя платила. Но тут вышел период в жизни с кучу кредитов. Гашу. Но тенго, это что-то с чем-то. 8 дней просрочки и более 5000 грн насчитали процентов с 8000 долга. А помимо этого 69 звонков в день! Ну короче погасила на 8 день просрочки. Но это ужасно. Почему закон не предусматривает максимальную ставку по мфо в нормальных процентах. А не по 100% за неделю.
Anonim132023-10-16 11:59:14
Не беріть тут ніфіга будете віддавати ще більше, а якщо взяли то беріть адвоката зразу бо не зможете нічого вдіяти, потім дзвінки по 20-30 раз на день, і в вихідні також, автодозвон цілийдень починаючи з 9:00 до 20:00, контора *** треба такі компанії закривати, щоденна ставка 2% на день тобто візьмете 10 к будете віддавати 25к
gardey2022-09-08 21:01:15
Якщо хтось попався на на цю контору обов'язково звернітся до адвоката, послуги адвоката безкоштовна при першому зверненні, адвокат вам підскаже що ця контора може максимум зробити це нотаріальний напис, но не в період війни це незаконно, послуги на зняття нотаріального напису склдає приблизно 2000грн, міняйте свою карту котра була вертифікована в цій конторі, не звиртайте уваги на смс повідомлення про погрози, вони тільки звонять і пишуть більш вони нічого зробити не можуть.Якщо виникли якісь питання стосовно дзвінків людям котрі не давали на це згоду, хай ця людина звертається на горячу лінію Мінфін, там підскажуть як написати заяву на незаконні дзвінки третім особам, цій конторі погрожує штраф за невиконнання констицуційних прав, статті читайте в інтернеті, або звертайтеся до адвокату. Повторюю спілкування с адвокатом безкоштовне.
gardey2022-08-17 13:08:22
Звонять по 10 раз на день, з різних номерів хоча інші мфо дотримуються закону і звонять до двух разів на добу.
5/5
gardey2022-08-15 16:50:57
Ось таке прийшло смс, Александр очікуємо
на отримання виконавчого напису нотаріуса, згідно ст 87 про нотаріат! А кредит був отримманий після квітня місяця 2022 року.
Начхати на закони України про відмінну напису нотаріуса.
Дмитрий2021-10-28 16:39:49
Не являюсь и никогда не был клиентом этой конторы и подобных ей, соответственно свои контактные данные им не разглашал и, тем более, не давал абсолютно никакого согласия на использование моих данных в своих корыстных целях. Но регулярно получаю звонки либо смс-спам.

Однозначно не рекомендую пользоваться услугами подобных организаций. Если они воруют персональные данные для своих целей, то что будет с данными тех, кто действительно им их оставляет. Неизвестно кто вам потом будет спамить и названивать.

А при попытке выяснить, откуда они взяли номер, постоянно слышу одно и тоже — случайно попал, кто-то цифрой ошибся и т.п.
2014adw2021-07-06 15:20:55
Жилін І. О. вказав мій номер телефону ****027. Я цю особу не знаю і Вашим клієнтом не являюсь. Номер номер ніхто не перевірив, ні дзвінка, ні СМС.
ВИМАГАЮ видалити мій номер телефону!

Нагадую що це порушення закону про захит персональних даних третіх осіб. За таке порушення передбано штраф у розмірі до 200 неоподаткованих мінімумув на кожну посадову особу і на власника компанїї.

Майбутнім клієнтам раджу обходити цю компанію, а то ще Вас із кимось перепутають і будете ім вічно винні.