Кача Гроши

Отзывы о Кача Гроши

Показать другие кредиты

Отзывы о компании — 90

Anonim132023-10-16 12:07:03
Два дні просторочки, дзвінки родичам і начальникам на роботі, добре що до сусідів ще не звонили, телефони не вказував(-ла) ніякі, вони провіряють ваш телефон за допомогою Getkontackt і вишукують номери телефонів до яких можна позвонити
5/5
Panase2023-09-14 23:13:50
Питання полягає цікаве не дають кредиту хоча у мене з ними прострочення не було відмов купа від них напевно чогось боятися почали
Vctr92023-09-12 13:47:48
Пропрацювавши декілька місяців в компанії, дуже неприємно вражений тим, що приносивши результат, намагаючись бути якісним працівником, я не заслужив ні копійки відпускних за весь час. Документально вони прописані в обхідному листі і сплачені, а по факту відраховані з бонусної частини заробітньої плати, яка оплачується окремо. Працювати в компанії комфортно, колектив приємний, але, нажаль, цей момент мене дуже розчарував.
marina93752023-08-08 16:33:46
Завжди брала позику та платила вчасно….зараз в звʼязку зі зміною роботи пішла в протермінування і кожного разу розмовляючи з операторами повідомляю що не відмовляюсь від сплати кредиту та дурних відсотків…але мені ставлять свої умови оплати…спілкуючись зі своїм юристом дізналась, що договір компанії складений не відповідаючи Закону…мені телефонують постійно, я відповідаю на дзвінки…але оператори дуже наглі та хамовиті і не дають навіть слова вставити…телефонували контактним особам, знову ж таки повідомили про те, що розмова записується і людина цією розмовою дає згоду на співпрацю…і знову ж таки людина не встигла навіть сказати слова і не дала згоду на розмову…добре що встигла записати розмову з оператором….зараз будемо писати скаргу в НБУ зі всіма записаними розмовами з цією компанію…таких нахабних людей, я ще не зустрічала….
Castalia2023-07-06 22:11:31
Нажаль компанія дуже підвела, та розчарувала

Зпочатку нашої співпраці, це була моя пріорітетна мікрофінансова організація, незважаючи на завищені відсотки, та плату за видачу кредиту

Не дивлячись на те що 7 років назад, у мене були проблемні кредити, Кача Гроші завжди видавали займи, та збільшували суму

4 кредити закрила без жодних просрочень, декілька раз користувалась пролонгацію

І завжди була впевнена в тому що в мене є такий фінансовий помічник, до якого я завжди зможу звернутися коли потрібні будуть кошти

Але сьогодні мені відмовили, зовсім не зрозуміло з яких причин
Адже наші відносини були ідеальними, і що стало причиною не зрозуміло

Але у всьому є свої плюси, як би не ця ситуація, то я б і на далі користувалася послугами Кача гроші, та переплачувала скажені відсотки та %за видачу кредиту ( а це на хвилинку з 6000 — 300 грн.)
А сьогодні коли після відмови, я змушена була швидко шукати гроші, я відкрила для себе багато компаній з набагато привабливішими умовами, та без жодних платежів за видачу кредиту.
Тому дякую, що відмовили!
На цьому наша співпраця завершена!!!
2/5
KseniyaVynn2023-04-10 18:41:47
Не ведіться на заманливі пропозиції!
Для тих хто бере кредит вперше і розраховує на 0,1%, то майте на увазі, що це лише на 10 днів, далі ставка 2, 5% відсотки.
В договорі це написано, але якщо пропустив, то оператор не підкаже!!!
Про те, що «акційні» 10 днів закінчилися, ніхто не попередить, бо як мені відповіли «немає такого закону». Тобто не чекайте повідомлення чи дзвінка.
Брала кредит тут лише раз і вистачило…
Ще одне!!! Чомусь з карти моно оплата не проходить, тільки через приват.
Irina1819982023-04-03 20:39:01
Брала кредит на 15 днів, у кінці терміну виявилось що замість 40 грн вимушена сплатити 800 з гаком, непогано? Як виявилось, відсоток росте з 10 дня користування про що мене не було попереджено. Не рекомендую цю компанію. Шарашкіна контора
Shtaer2022-10-14 15:15:22
Ніколи не звертайтесь в дану компанію, треба було номер 3и особи, ввів номер батька, зателефонували поговорили, потім мені зателефонували, сказали очікуйте, за годину очікування передзвонив, стали вимагати ще номери ( всю телефону книгу може надати ?/)
ALEX070319812022-02-26 09:37:35
Эти *** ***.даже во время войны начисляют проценты.хотя другие мфо не начисляют с 24.02.2022! Скотобаза обиженных!
ALEX070319812022-01-31 12:09:54
В этой шараге даже рестукторизации кредита даже нет позвонил в службу поддержки мне пахабно ответила у нас не предвидино рестукторизация.я не плачу ихние штрафы и проценты подал в суд и киберполицию.связался со своим юристом.максимум что мне грозит выплата тела кредита.! Не бойтесь идите в суд накажите мошенников!