Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Вернуться на сайт

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Вернуться на сайт
Для того чтобы оставить отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
Сергій Ковтун 23 февраля 2024, 18:10
Замовив за тиждень 2000+ долларів і прийшовши у відділення мені кажуть що доллари лише старого зразка. Подивився на них і відмовився бо вони затерті і брудні, це видно неозброєним оком.

А тепер трішки емоцій. Я важко працюю щоб у цей важкий час мати звичайну подушку безпеки. Не розкіш, не будинок, а звичайну подушку. І все що мені треба, це звичайні доллари, які мені цю подушку можуть забезпечити. Як відповідальний громадянин, я постійно доначу, поширюю збори, стараюсь робити все щоб бути корисним суспільству. А ви мені не можете нормальні доллари дати?
Я ж їх бронюю, знаходжу час, плачу комісію, ну можна ж хоч трішки поваги?

Я майже впевнений що ви зараз напишете що приймаєте будь-які доллари відповідно до закону. Але я вже з цим стикався, 10%, 15% і навіть 30% просять дисконт на купюри, які виглядають абсолютно нормально, а ви пропонуєте геть понівечені. Я обожнюю моно, але наступного разу подумаю двічі чи тримати у вас зайві кошти. А поки буду бронювати і кожних 5 днів пробувати зняти нормальні. Дякую за лотерею
lifim7 22 января 2024, 17:48
Маю преміальну картку від Універсал Банку. Подобається бонуси та привілеї, що надаються з цією карткою. Завдяки цьому статусу, я мала доступ до ексклюзивних програм лояльності, знижок на готель та ресторани, а також пропозицій щодо подорожей. Без черг в аєропорту и лаунж зона)) Були з подругою на відпочинку в Греції, і нам сподобалось таке обслуговування))
dimeda 28 декабря 2023, 19:45
Я є давнім клієнтам Universal Bank і користуюсь послугами банку, в тому числі регулярно роблю вклади, умови звичайно гарні, бувають змінюють процентні ставки при пролонгації, але інформування клієнта при цьому відбувається завжди.
ditefo 20 декабря 2023, 20:00
Банк з хорошим сервісом, швидким і зручним зворотним зв’язком. Високими депозитними ставками і зручним мобільним банкінгом.
Я клієнт два місяці, поки все подобається.
predatorro 17 декабря 2023, 13:41
Отделение по адресу: Киев, ул. Борщаговская, 117/125
Із карткою монобанка неможливо потрапити до банкомата у вихідні.
viTom24 27 ноября 2023, 17:13
Замовили дитині дитячу картку. Дуже круто, що є така фішка, і дуже зручно, що є батківський контроль. Класний дізайн і всілякі фішки.
lokovo9 21 ноября 2023, 17:54
Вирішив взяти айфон в розстрочку. Умови виявилися жахливими! Приховані комісії, умови і додаткові платежі зробили в підсумку вартість айфону набагато вищою, ніж я очікував…
До того ж, починали нараховуватися штрафи за несвоєчасну плату. Дуже жалкую тепер, що повівся на цю розстрочку!
marysainysa 7 ноября 2023, 16:17
звернулась в підтримку в чаті, бо їх лінія хв 5 не відповідала. повідомила шо їх клієнт шахрай, на що вони попросили підтвердження. дуже класний сервіс, дунвам дякую,
Aksenia28 31 октября 2023, 16:23
Я не користуюсь багатьма послугами банку, але яка ж тут хороша служба підтримки! Скільки раз виникали питання, вони вирішувались максимально швидко. Дуже дякую співробітникам з служби підтримки, ви залишаєте гарне враження про банк
SinaiTR 23 октября 2023, 15:46
Дуже вигідний курс долара, обмінюю гроші тільки тут. Завжди дуже вічливий персонал
Efim9 29 сентября 2023, 11:19
мене дивує, чому така велика різниця в технологічності монобанку і універсалу, хоча по суті моно це і є універсал…
George321 25 сентября 2023, 16:10
Один із найнадійніших банків для мене на даний момент. Не виникало проблем ніразу, обслуговування тут працює як годинник
Valdis Valdisov 12 сентября 2023, 17:58
Отделение по адресу: Киев, пр-т Бажана Николая, 26
Відділення банку, яке знаходиться за адресою: м.Київ, пр-т Миколи Бажана, 26 видає долари які є «фальшивими» або ті які ж світяться під «ультрафіолетом». Будьте обережні!!!
Не рекомендую дане відділення!!!
Vidma5 31 августа 2023, 10:22
Дуже надійний партнер. Вже не перший рік користуюсь послугами Універсал банку і досі не виникало жодних проблем.
sergib 28 августа 2023, 20:07
Маю кредит, нічого не роблять, ні на які варіанти крім продай майно і живи на вулиці не йдуть. Хоча квартира куплялась не за кошти банку. Керівництво не думає замість того щоб хоч мати якісь гроші по сплаті кредиту, просто вперлись віддай квартиру. І забрати не можуть бо живуть діти. Тупі не компетентні менеджери.
Vit9 25 августа 2023, 16:37
Як на мене, самий вигідний курс тут. Через Мінфін додаток слідкую за курсом і ходжу у найближче відділення. Дуже зручно
gimdifa 31 июля 2023, 11:59
Делал перевод через Универсал банк. Очень быстро и удобно, без очередей.Сотрудники банка помогли. Приятно обслуживаться в этом банке. Нравится, что можно по телефону узнать актуальное по работе с бизнесом. В остальном банк тоже во многом устраивает.
oleksiy1970 27 июля 2023, 12:39
відкривав картку для розрахунків в інтернеті. проплати з першого разу проходять без проблем. немає таких складнощів, як по інших банках, де мені могли заблокувати картку через, начебто, нетипову операцію чи запросити фотоідентифікацію. тому я дуже задоволений.
Наталія Назаренко 27 июля 2023, 0:21
Кредит на купівлю житла оформлявся в в Універсалбанку в м. Вінниця в Швейцарський франках. На сьогодні відділення банку закрили. Я планую в найближчий термін кредит погасити. Телефонувала в банк через онлайн звʼязок, але оператор не може надати потрібної мені інформації, розумію, потрібна консультація спеціаліста. Скажіть у вас є банк партнер у м. Вінниця, щоб була можливість робити всі операції по погашенню та виведення іпотеки в моєму місті.
LeonLeo 30 июня 2023, 16:04
Хороший интернет-банкинг, разнообразные кредитные программы и выгодные вклады — пока доволен сотрудничеством, проблем не возникало.

Курс валют в Универсал Банке

EUR 40.5 42
USD 37.6 38.7
Все курсы банка
Главная / Банки Украины 🏦 / Универсал Банк 💰 / Отзывы о Универсал Банке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Универсал Банке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.