Qwerty1999 10 марта 2024, 11:34
— Киев = 11 шт
— Львов = 2 шт
— Днепр = 1 шт
— Харьков = 0 шт

В настоящее время в Харькове проживает
более 1,1 млн жителей, что сравнимо
со Львовом и Днепром, но единственное
отделение Универсалбанка, закрытое в начале
российской агрессии до си пор так и не открыто,
и скорее всего, ещё долго открыто не будет.

Причина банальна — наплевательское отношение
к своим клиентам и конечно же всепоглощающий страх.
А ведь могли бы брать пример со своего банка-партнёра
А-банка, отделение которого на Сумской 43 сильно
пострадало от ракетного обстрела центра города,
но руководство А-банка нашло и средства и моральные силы,
чтобы восстановить отделение и продолжить обслуживание
своих клиентов в прифронтовом городе.
MurashwilyNat 7 марта 2024, 12:01
Мене все влаштовує. Підтримка завжди на зв’язку. Але треба допрацювати Інтернет банкінг. Побільше функцій онлайн, та можливість переказу Вестерн Юніон без відвідування офісу.
Frank553 1 марта 2024, 20:25
Прийшло повідомлення про те, що потрібно підтвердити через Дію про підтвердження користувача карткою. Все швидко підтвердив. Без ніяких повідомлень від банку дізнався через 3 доби, що мої кошти заморожені і ніхто з банку не телефонував і не інформував. Поки я сам не почав писати в чаті, де мені не могли надати відповідь. Далі зателефонував на гарячу лінії банку. Запросили в мене походження коштів, надав всі документи, а саме: довідку про доходи та довідки про додаткове джерело походження коштів. Ще пройшли 2 добі і ті самі документи запросили, але вже через електронну пошту. Не розумію навіщо таке робити декілька разів. Банк розводить руками, не хочуть ні договорі зі мною розривати ні продовжувати співпрацю і кошти не повертають. А це мої особисті кошти, які планував на весілля.
Моя оцінка найнижча 1 з 10.
Mdgln21 28 февраля 2024, 0:36
Має інтернет магазин baca.pro спортивного харчування, бере з людей немалі (2000- 10000), а потім не відправляє товар, ще й погрожує! Будь ласка, зверніть увагу! Я можу Вам надати усі свої дані, також є власником карти, я впевнена, що обманули та ощукали не лише мене! Перевірте, будь ласка, надходження на ту карту, я вказувала навіть, що то оплата за товар та своє прізвище! Буду дуже вдячна! Потрібно вже наказувати в решті решт такий шахраїв!
wenet23 26 февраля 2024, 17:34
Приємне і ненав’язливе обслуговування в банку, мені особисто сподобалося ставлення. Маю білу карту від Універсал Банку. Картка чудова. Без комісії. Розплачуватися зручно і швидко. а ще кешбек до 20% від купівель))
Сергій Ковтун 23 февраля 2024, 18:10
Замовив за тиждень 2000+ долларів і прийшовши у відділення мені кажуть що доллари лише старого зразка. Подивився на них і відмовився бо вони затерті і брудні, це видно неозброєним оком.

А тепер трішки емоцій. Я важко працюю щоб у цей важкий час мати звичайну подушку безпеки. Не розкіш, не будинок, а звичайну подушку. І все що мені треба, це звичайні доллари, які мені цю подушку можуть забезпечити. Як відповідальний громадянин, я постійно доначу, поширюю збори, стараюсь робити все щоб бути корисним суспільству. А ви мені не можете нормальні доллари дати?
Я ж їх бронюю, знаходжу час, плачу комісію, ну можна ж хоч трішки поваги?

Я майже впевнений що ви зараз напишете що приймаєте будь-які доллари відповідно до закону. Але я вже з цим стикався, 10%, 15% і навіть 30% просять дисконт на купюри, які виглядають абсолютно нормально, а ви пропонуєте геть понівечені. Я обожнюю моно, але наступного разу подумаю двічі чи тримати у вас зайві кошти. А поки буду бронювати і кожних 5 днів пробувати зняти нормальні. Дякую за лотерею
lifim7 22 января 2024, 17:48
Маю преміальну картку від Універсал Банку. Подобається бонуси та привілеї, що надаються з цією карткою. Завдяки цьому статусу, я мала доступ до ексклюзивних програм лояльності, знижок на готель та ресторани, а також пропозицій щодо подорожей. Без черг в аєропорту и лаунж зона)) Були з подругою на відпочинку в Греції, і нам сподобалось таке обслуговування))
dimeda 28 декабря 2023, 19:45
Я є давнім клієнтам Universal Bank і користуюсь послугами банку, в тому числі регулярно роблю вклади, умови звичайно гарні, бувають змінюють процентні ставки при пролонгації, але інформування клієнта при цьому відбувається завжди.
ditefo 20 декабря 2023, 20:00
Банк з хорошим сервісом, швидким і зручним зворотним зв’язком. Високими депозитними ставками і зручним мобільним банкінгом.
Я клієнт два місяці, поки все подобається.
predatorro 17 декабря 2023, 13:41
Отделение по адресу: Киев, ул. Борщаговская, 117/125
Із карткою монобанка неможливо потрапити до банкомата у вихідні.
viTom24 27 ноября 2023, 17:13
Замовили дитині дитячу картку. Дуже круто, що є така фішка, і дуже зручно, що є батківський контроль. Класний дізайн і всілякі фішки.
lokovo9 21 ноября 2023, 17:54
Вирішив взяти айфон в розстрочку. Умови виявилися жахливими! Приховані комісії, умови і додаткові платежі зробили в підсумку вартість айфону набагато вищою, ніж я очікував…
До того ж, починали нараховуватися штрафи за несвоєчасну плату. Дуже жалкую тепер, що повівся на цю розстрочку!
marysainysa 7 ноября 2023, 16:17
звернулась в підтримку в чаті, бо їх лінія хв 5 не відповідала. повідомила шо їх клієнт шахрай, на що вони попросили підтвердження. дуже класний сервіс, дунвам дякую,
Aksenia28 31 октября 2023, 16:23
Я не користуюсь багатьма послугами банку, але яка ж тут хороша служба підтримки! Скільки раз виникали питання, вони вирішувались максимально швидко. Дуже дякую співробітникам з служби підтримки, ви залишаєте гарне враження про банк
SinaiTR 23 октября 2023, 15:46
Дуже вигідний курс долара, обмінюю гроші тільки тут. Завжди дуже вічливий персонал
Efim9 29 сентября 2023, 11:19
мене дивує, чому така велика різниця в технологічності монобанку і універсалу, хоча по суті моно це і є універсал…
George321 25 сентября 2023, 16:10
Один із найнадійніших банків для мене на даний момент. Не виникало проблем ніразу, обслуговування тут працює як годинник
Valdis Valdisov 12 сентября 2023, 17:58
Отделение по адресу: Киев, пр-т Бажана Николая, 26
Відділення банку, яке знаходиться за адресою: м.Київ, пр-т Миколи Бажана, 26 видає долари які є «фальшивими» або ті які ж світяться під «ультрафіолетом». Будьте обережні!!!
Не рекомендую дане відділення!!!
Vidma5 31 августа 2023, 10:22
Дуже надійний партнер. Вже не перший рік користуюсь послугами Універсал банку і досі не виникало жодних проблем.
sergib 28 августа 2023, 20:07
Маю кредит, нічого не роблять, ні на які варіанти крім продай майно і живи на вулиці не йдуть. Хоча квартира куплялась не за кошти банку. Керівництво не думає замість того щоб хоч мати якісь гроші по сплаті кредиту, просто вперлись віддай квартиру. І забрати не можуть бо живуть діти. Тупі не компетентні менеджери.

Курс валют в Универсал Банке

Курс валют в Универсал Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Универсал Банк 💰 / Отзывы о Универсал Банке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Универсал Банке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.