sergib 28 августа 2023, 20:07
Маю кредит, нічого не роблять, ні на які варіанти крім продай майно і живи на вулиці не йдуть. Хоча квартира куплялась не за кошти банку. Керівництво не думає замість того щоб хоч мати якісь гроші по сплаті кредиту, просто вперлись віддай квартиру. І забрати не можуть бо живуть діти. Тупі не компетентні менеджери.
Vit9 25 августа 2023, 16:37
Як на мене, самий вигідний курс тут. Через Мінфін додаток слідкую за курсом і ходжу у найближче відділення. Дуже зручно
gimdifa 31 июля 2023, 11:59
Делал перевод через Универсал банк. Очень быстро и удобно, без очередей.Сотрудники банка помогли. Приятно обслуживаться в этом банке. Нравится, что можно по телефону узнать актуальное по работе с бизнесом. В остальном банк тоже во многом устраивает.
oleksiy1970 27 июля 2023, 12:39
відкривав картку для розрахунків в інтернеті. проплати з першого разу проходять без проблем. немає таких складнощів, як по інших банках, де мені могли заблокувати картку через, начебто, нетипову операцію чи запросити фотоідентифікацію. тому я дуже задоволений.
Наталія Назаренко 27 июля 2023, 0:21
Кредит на купівлю житла оформлявся в в Універсалбанку в м. Вінниця в Швейцарський франках. На сьогодні відділення банку закрили. Я планую в найближчий термін кредит погасити. Телефонувала в банк через онлайн звʼязок, але оператор не може надати потрібної мені інформації, розумію, потрібна консультація спеціаліста. Скажіть у вас є банк партнер у м. Вінниця, щоб була можливість робити всі операції по погашенню та виведення іпотеки в моєму місті.
LeonLeo 30 июня 2023, 16:04
Хороший интернет-банкинг, разнообразные кредитные программы и выгодные вклады — пока доволен сотрудничеством, проблем не возникало.
Nobody No 29 июня 2023, 19:02
Закриття рахунку без пояснень причини, а головне перерахунок валютного депозиту у гривні за курсом банку на що я де давав згоди. При цьому навіть не розірвали договір. Таким чином просто скористались моїми грошима та заробили на різниці курсів. Скажіть, а чим це відрізняється від рейдерства? Побачимось у суді!
Orhipin 26 июня 2023, 18:18
Дуже вигідні курси, завжди ходжу у відділення універсалбанку щоб поміняти долари.
66819719 13 июня 2023, 12:35
Як показав життєвий досвід, реклама-то добре, але найефективнішим було і залишається «сарафанне радіо».
Виникла потреба попрацювати з надійним банком з гарним сервісом і з гарантіями.
Банків досхочу: обирай будь який! Але ж хочеться надійний. І на допомогу приходять ті, хто на власному досвіді багато років задовільнений співробітництвом, або щасливий бути клієнтом.
Так в моїх планах з’явився Універсал!
Друзі розповіли не тільки про професіоналізм, ввічливість, зручність. Головним для них і мене є те, що твої проблеми вирішують, а не створюють нових.
Маю надію, що професійно-клієнтське спілкування згодом переросте у довірливо-дружні теплі стосунки.
Перші кроки вже відбулися: оператор дуже професійна дівчина, вислухала, порадила, як діяти і з'єднала з менелджером, який доволі швидко і точно відповіла на всі питання.
Нічого зайвого, ніякої «води». Обожнюю професіоналів.
Маю велику надію, що в цьому банку працюють для людей, що людина-є приіоритетом, цінністю.
Маю надію на розвиток, нові продукти банку та, звичайно, на те, що разом дочекаємось перемоги, будемо радіти, як рідні люди і допомагати розвиватися один одному.
Annapolisanna 31 мая 2023, 20:20
Отделение по адресу: Киев, ул. Автозаводская, 54/19
Відділення на Автозаводській в м.Київ, як написано на сайті- це центральне відділення, тобто «обличчя» банку, однак обслуговування касира (прізвище не пам’ятаю, працює в крайній лівій касі, жінка за 60), просто жах, при мені відмовила обслуговувати хлопця, мені нахамила, доказувала, що я не права, зверталася на «Ти», кричала, та ще й до всього працює дуже дуже дуже повільно, називається «назад в СРСР». Хочу зауважити, що більш молоді дівчата на високому рівні обслуговують, завжди допоможуть, усміхнуться.
Такі особи не достойні працювати в Центральному Відділення, як мінімум десь на Троєщині.
fing 22 мая 2023, 11:12
Дуже дуже висне сайт. Коли ця проблема буде вирішена? так можна втратити клієнтів.
InnaGood 17 мая 2023, 22:44
персонал завжди ввічливий і готовий надати допомогу. однак, часом є деякі технічні проблеми з онлайн-банкінгом. через це доводиться часто зв’язуватися зі службою підтримки.
Минфин
Ответ администратора
19 мая 2023, 20:05
Відгук не зарахований (на 19.05.2023).
Lnhrtrmn 11 мая 2023, 20:02
Отделение по адресу: Киев, ул. Автозаводская, 54/19
Доброго дня, рахунок блокований виконавчим провадженням, гроші поступили від сина, не мої із-за кордону,
Кошти треба повернути, бо блокування стосується мене
Прохання допомогти
Zedantone1 2 мая 2023, 20:59
Отделение по адресу: Киев, пр-т Берестейский, 74-А
Доброго дня! Пишу всім, і особливо клієнтам банка. Сьогодні я відвідував одне із відділень банка в м. Київ. Інтер'єр — прекрасний, меблі м’які, світла та простору достатньо. Дуже милі уважні і професійні спеціалісти. Мені надали змістовну консультацію, сприяли вирішенню поточних питань з котрими я завітав. У банку я був в безпеці і затишку. Не чутно різких парфумів, гучних відеореклам та різної ілюмінації з нав’язливою рекламою. Все зроблено для того щоб клієнт приходив знову. Мені дуже приємно було від уваги та професійних порад представників і спеціалістів, не зважаючи на свій ледь стомлений стан (я напередодні пропрацював добу й не спав), але тримався молодцем. Я вирішив нагальні питання, і залишив приміщення.
Головне — в мене є бажання стати одним із клієнтів цього прекрасного банка. Порада відвідувачам, будьте ласкаві — йдучи до таких установ, беріть з собою гарний настрій, тримайтесь відповідно, вдягайтесь належно та поводьтесь так щоб іншим не спричиняти клопоту — стресу, поважайте працю банкірів адже вони — теж люди такі як і всі ми, вони бережуть наші кошти, цінності, надають прекрасні банківські послуги, продукти, працюють в цілому над покращенням фінансової ситуації. Особисті респект і пошана керуючому відділенням — у Вас чудовий колектив! Сердечна подяка Вам за Вашу працю.
ant94 28 апреля 2023, 22:54
Один із найкращих банків в Україні, для мене найнадійніший. Якщо і відкриватиму депрозит, то тільки тут
kolon36 26 апреля 2023, 8:52
У ьцому банку один із найвигідніших курсів для обміну євро, що я бачив. Завжди за ними слідкую, дійсно можна вигідно обміняти валюту
Tatna 31 марта 2023, 10:39
Отделение по адресу: Киев, ул. Б. Хмельницкого, 17/52-А
Являюсь клментом как Универсалбанка, так и их он-лайн продукта Монобанк. Зашла в отделение на ул. Богдана Хмельницкого, так как пришло сообщение о необходимости замены карты. Там попала, видимо, к новой девушке, которая сказала, вам ничего менять не надо. Пришлось показать смс — стали разбираться, оказалось — надо. Дальше я спросила ее, суммы гарантирования вкладов относятся отдельно к Универсалбанку и Монобанку или одна сумма на все. Она сказала: отдельно, мол — Монобанк имеет отдельную лицензию. Я проверила — везде на сайте Монобанка в документах стоит Универсалбанк и указано «АТ „Універсал Банк“ є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 2 вересня 1999 року.», т. е. гарантирована одна сумма вместе на два продукта.
Aiva 28 марта 2023, 12:51
Дякую, що погодили кредитний ліміт, в той час як інші банки відмовляють. Мені дуже допомогли ці кошти
Goret89 21 марта 2023, 13:02
Не розумію, як монобанк і універсал банк можуть настільки сильно відрізнятися. Універсалу явно треба проконсультуватися зі своїми колегами, як вивести застосунок на нормальний рівень
vemod 28 февраля 2023, 19:29
Не з першого разу вийшло оформити картку, причина — невідома. Але наразі я клієнт банку і користуюся послугами без проблем.
Співробітники завжди ввічливі і готові допомогти.

Курс валют в Универсал Банке

Курс валют в Универсал Банке