KaterynaSli 26 января 2023, 2:41
Отделение по адресу: Харьков, пл. Конституции, 21/2
Доброго дня.
Мій рахунок був заблокований 22 січня 2023. Всі необхідні документи та пояснювальну записку віддала у відділенні банку 24 січня.

Прошу вас посприяти розгляду моєї справи якнайшвидше. Через те, що повітряні тривоги в Харкові зараз тривають годинами, хочу вивезти дітей за кордон. Всі квитки на автобус і літаки, готель — вже оплачені і сплановані.

У відділені банку працівники не знають скільки буде тривати розгляд; на гарячій лінії кажуть, що розгляд справ по черзі, а наскільки довга черга знає відділення банку. На листа на вашу почту відповіді так і не отримала.

Сподіваюсь, що отримаю вашу відповідь та допомогу.
26 января 2023, 11:24
Вітаємо!

Напишіть будь ласка нам в особисті повідомлення Ваше ПІБ, фінансовий номер телефону та електонну адресу з якої Ви надіслали лист.
Ольга Мак 25 января 2023, 16:46
Заблокировали карту якобы по жалобе. Специалисты кол. центра на горячей линии сказали что онлайн этот вопрос решить невозможно и необходимо обратиться в ближайшее отделение. В отделении г. Умань у специалиста выяснилось, что карта якобы заблокирована из-за жалобы клиента другого банка из-за перевода в 350 грн.
Ранее по поводу этого перевода мы сами подавали обращение в ПУМБ так как успатривали мошеннические действия одного из интернет-магазинов в инстанграмм, имеются скрыны общения с операторами ПУМБ в телеграмме этого обращения. Заявку якобы приняли, но обратную связь о рассмотрении не предоставили.
По поводу блокировки карты оператор в отделении г. Умань сказала что нужно подать заявку на разблокировку, и подождать некотоое время. Некоторое время уже длится около месяца. Звонки через день сотруднице отдения и несколько визитов в банк вопрос решить не помогают. Сотрудница говорит что она это не решает, ждет какого то ответа от СБ. Звонок на горячую линию и просьба переключить на СБ также не к чему не приводят, так как СБ говорит, что этот вопос решает сотрудник на месте в отделении. Замкнутый круг, никто не может компетеннтно пояснить какой регламент по срокам рассмотрения вопроса и блокировки карты. Карта, на которою я получаю социальные выплаты! Даже если отросить все ньюансы, жалоба была на 350 грн, ок заблокируйте данную сумму на время разбирательства или можете даже списать ее, но я имею право свободно распоряжаться остальными своими деньгами. Прошу связаться со мной для предоставления дополнительной информации.
25 января 2023, 17:12
Вітаємо! Перевіряємо інформацію по Вашому зверненню. Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення електронну пошту, на яку Ви хочете отримати відповідь від Банку щодо розблокування.
Полезный комментарий
Ольга Мак 27 января 2023, 17:16
Доброго дня! Дякую, проблему вирішено,карту розблоковано.Дякую співробітнику відділення Аллі за допомогу.
Bravo2023 24 января 2023, 19:29
В цьому відділені почувакєшься себе як вдома, всі знають тебе і всіх знаешь ти. Ніколи не скажуть «ми не можемо допомогти», завжди знайдуть якись варіант. Дякую!
25 января 2023, 14:09
malov 24 января 2023, 16:49
Завжди з задоволенням користуюсь послугами відділення банку ПУМБ у своєму місті. Професійні та привітні співробітники компетентно вирішують мої питання.
25 января 2023, 14:09
Дякуємо Вам за відгук! Працюємо для наших клієнтів.
Велика подяка керівництву і спеціалістам Банку за якісне обслуговування, теплий прийом, гарні умови!!! Приходячи у відділення банку, таке враження, що прийшов додому до своїх рідних!!! Відділення знаходиться за адресою м.Біла Церква Ярослава Мудрого 42.
Буду рекомендувати банк своїм рідним!
24 января 2023, 15:59
karinchik17 24 января 2023, 12:47
Отделение по адресу: Киев, ул. Васильковская, 34
Дуже вдячна керівництву відділення ПУМБ за адресою Васильківська 34, за вдало підібраний персонал. Дівчата завжди привітні і допомагають в будь якому питанні!
24 января 2023, 13:44
valutafinance 24 января 2023, 11:04
Отделение по адресу: Киев, бул. Леси Украинки, 24
Банк залокировал все карты, мы из Мариуполя.
И предложил вот, что сначала, чтобы закрыть кредиты и вернуть нам деньги, но потом пишет иное:
Ответ банка сейчас:. Якщо Клієнт НЕ може надати документи, що підтверджують джерела походження коштів та пояснення, то розблокування рахунків неможливе. Власні кошти клієнт може переказати на свій рахунок в іншому банку тільки у випадку припинення ділових відносин з банком.
У подальшому з Вами зв’яжуться для ініцінування процесу закриття рахунків та перерахуванні коштів на рахунок в інший банк України. Очікування може тривати 30 днів.
Доброго дня!
Погасити кредитну картку ви можете.
Для цього необхідно від Вас отримати письмовий запит з вказаням суми, яку потрібно перевести та з якого на який рахунок.
Без підтвердження рахунки можуть бути розблоковані тільки для закриття рахунків.
Для підтвердження джерел Ви можете надати додатково документи членів сім'ї, а саме: чоловіка / дружини / дітей / батьків, рідних братів (сестер), рідних бабусь, дідусів при наявності документів, що підтверджують родинні звкатег
Потом пишут иное:

Ответ банка: Повідомляємо, що у відділенні банку можна провести такі перекази:

Переказ коштів на спеціальний рахунок НБУ для збору коштів на підтримку ЗСУ та/або рахунки КМУ, міністерств та інших державних органів України;

Переказ коштів на рахунки ЗСУ та спеціальний рахунок, відкритий НБУ для збору коштів на підтримку ЗСУ або поточний рахунок Міністерства соціальної політики України, відкритий в НБУ для благодійної допомоги та забезпечення підтримки найуразливіших категорій населення.

Переказ коштів для придбання ОВДП «Військові облігації».

Переказ коштів для сплати комісій за депозитарні послуги Банку.

Переказ коштів з заблокованих рахунків клієнта на погашення заборгованості по кредитним договорам клієнта.

Для цього потрібно вказати суму яку необхідно списати на погашення простроченої заборгованості та з якого рахунку.
Дякуємо за звернення! Завжди раді допомогти
24 января 2023, 13:48
Вітаємо! За Вашим зверненням було погоджено переказ коштів на кредитну картку, а також направлено документи, отримані від Вас, на ДФМ.
Дмитрий Давыдов 24 января 2023, 10:07
Я уже писал отзыв! Сказали что проверят. Ни ответа, ни привета. Неделя прошла и до сих пор хотят денег! С вами что, судиться или как?! Да ещё в такое не простое время! МОШЕННИКИ ДОЛБАННЫЕ!!! Я ВАМ НИЧЕГО НЕ ДОЛЖЕН!!! ЗАТО ВЫ МНЕ ДОЛЖНЫ ЗА МОРАЛЬНЫЙ УЩЕРБ!!!
24 января 2023, 10:57
Вітаємо! Відповідь Вам була надана у той же день. Дублюємо:
«Ваш номер телефону підв'язаний до іншого клієнта. Вам потрібно звернутися на відділення ПУМБ й написати заяву про виключення номера з систем Банку (Вам нададуть шаблон). Після цього Ваш номер буде виключений із систем Банку.»
Masinia × 23 января 2023, 19:43
4й рік я з ПУМБ, і за весь цей час найкращих умов серед банків я не знайшла. Я не втрачаю на комісіях при оплаті комуналки, при переказі коштів і поповненні мобільного, а в наш час кожна копійка-це гроші! А ще додатково отримую кешбек, що також є приємною винагородою. Обслуговування у відділеннях легке, зрозуміле- все пояснюють, на все дають відповідь. ДЯКУЮ!
24 января 2023, 11:01
Slavau 23 января 2023, 16:43
Отделение по адресу: Киев, ул. Васильковская, 34
Задоволена обслуговуванням і компетентністю співробітників відділення на Васильківський, 34. Все швидко, зрозуміло і тарифи приємно дивують.
24 января 2023, 11:01
valutafinance 23 января 2023, 16:42
Отделение по адресу: Киев, бул. Леси Украинки, 24
Банк просить предоставить документы родителей, которых нет в живых, чтобы разблокировать счёт, мы сами из Мариуполя.
Ждём ответа на почту, отправили уже 5 писем, пишем сюда потому что здесь читают точно.Ботам просьба не писать, так как всю ситуацию вы не знаете, когда попадёте на наше место, взгляды на жизнь поменяются и смелость уйдёт.
24 января 2023, 11:14
Вітаємо! Перевірили інформацію. Банк Вам відповідь надавав. Перевірте, будь ласка, пошту. Можливо, листи потрапили в папку «спам».
Andro9910 23 января 2023, 15:50
Отделение по адресу: Киев, ул. Васильковская, 34
Дякую банку ПУМБ, а особливо відділенню, яке заходиться в місті Київ по вулиці Васильківська 34, та всім його співробітникам, за дуже добре та людське ставлення до мене як до клієнта банка.Обслуговуюсь в банку як ФОП,і як фізична особа.Завжди в цьому відділенні компетентно вирішують будь які питання пов‘язанні з моєю фінансовою діяльністю.
24 января 2023, 10:59
Dima Diachenko 22 января 2023, 22:28
Розкішний аплікейшен (дуже красивий), класний підхід до клієнта.
23 января 2023, 13:01
Alena9611 20 января 2023, 17:50
Отделение по адресу: Киев, бул. Перова, 32
Дуже клієнтоорієнтовні працівники.
Замінили картку дуже швидко. Допомогли з додатком. Дуже сподобалось як швидко підтягнулись дані через дію, ніякої бумажної волокити.
А саме дякую менеджеру Юлії.
PUMB 21 января 2023, 9:41
Вітаємо!

Щиро дякуємо за довіру за теплий відгук про роботу нашої колеги. Ми неодмінно передамо Юлії Вашу подяку.
22 января 2023, 17:55
Відгук не зарахований (на 22.01.2023).
З усіх банків у нашому місті банк ПУМБ, за адресою Я.Мудрого 42, став банком вибору № 1. Завжди привітні співробітники, найкращі тарифи, умови. Працівники допоможуть вирішити будь-які питання, буду рекомендувати всім родичам і сусідам
20 января 2023, 16:27
22 января 2023, 17:56
Відгук зарахований (на 26.01.2023).
Користувач надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку
Найкращий банк для фіз.і юридичних осіб. Кращі умови, тарифи порівняно з іншими банками. Обслуговування на вищому рівні.
Тільки не зрозуміла комісія за поповнення рахунку монетами від 100 штук. Це ж офіційні монети НБУ, які ввели в обіг, що з ними не так?
20 января 2023, 16:26
Вітаємо!
Дякуємо Вам за відгук! Працюємо для наших клієнтів. Оплата здійснюється згідно тарифів банку.
LiudmylaKkk 20 января 2023, 8:53
Отделение по адресу: Киев, пр-т Оболонский, 22-В
Користуюсь послугами банку вже декілька років, маю декілька карток. Коли звертаюсь за допомогою у відділення до дівчат — завжди допомагають і підсказують, дуже приємне спілкування. Запропонували оплачувати комуналку через ПУМБ, допомогли завести квитанції і оплатити перший раз. Дякую дівчаткам з відділення на Оболонському 22В за постійну допомогу і розуміння клієнтів.
20 января 2023, 13:35
Дмитро Вовкогон 20 января 2023, 8:53
Дуже ввiчливе обслуговування, приэмно вiдвiдувати вiддiлення. ДЯКУЮ
20 января 2023, 13:35
22 января 2023, 17:57
Відгук не зарахований (на 22.01.2023).
valutafinance 19 января 2023, 13:57
сайте facty.ua написано юристами:
На какие счета нельзя наложить арест

Например, при оформлении кредита в банке клиент обязуется выполнять условия договора и оплачивать тело кредита вместе с комиссиями и процентами за пользование.
В случае нарушения условий банк может обратиться в суд, к государственному или частному исполнителю, которые арестовывают средства.
В то же время не подлежат аресту деньги, находящиеся на счетах со специальным режимом использования и других счетах, обращение взыскания на которые запрещено законом.
То есть банк не имеет права арестовывать:

зарплатные счета;

пенсионные счета;

карты для выплат стипендии;

счета для выплат социальной помощи и других соцвыплат;

карты на выплату средств на детей.

Такие банковские счета считаются картами для целевого назначения, поэтому арестовывать их нельзя.

Вы заблокировали зарплатный счет и кредитный и соц.счет є-підтримку, по которому мы обязаны выполнять свои обязательства.

Если мы не можем прийти к компромиссу давайте расторгнем отношения в плане обслуживания и переведём деньги в другой банк?

Жду ответа!!!
PUMB 20 января 2023, 17:56
Любов, вітаємо!
Наразі ми займаємося розглядом Вашого питання. Наші колеги зв'язувалися з Вами та проводили консультацію щодо подальших дій.
Рекомендуємо видалити персональні дані з Вашого відгуку, їх не можна розповсюджувати в мережі задля безпеки.
66217826 18 января 2023, 18:34
Много лет работаю бухгалтером. И для меня очень важно было терпение, понимание и отзывчивость сотрудников отделения, в котором обслуживается моя организация. В данном случае я хочу выразить благодарность всем сотрудникам киевского отделения № 19 банка ПУМБ на Оболонской Набережной, 15. И это не только мое мнение. Коллеги, которым я рекомендовала это отделение также выражают благодарность сотрудникам и руководству за безупречную готовность помогать, за то, что ценят каждого клиента.
Спасибо всем огромное!
19 января 2023, 10:04
20 января 2023, 19:07
Отзыв не засчитан (на 20.01.2023).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ