Не можу закрити рахунок

Kyabn 24 марта 2024, 12:24
Заблокували мені картку, в додаток зайти не можу, звернувся в відділення, сказали чекати листа від служби безпеки про закриття мого рахунку, самостійно по моїй заяві закрити відмовляються, скільки це ще буде тривати!!!
Не віддать мені мої кошти, терміну закриття не говорять!!!
Скільки мені ще чекати?
ПУМБ
24 марта 2024, 15:08
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що у Вас виникло таке враження про роботу нашого банку. Ваше звернення зараз знаходиться у роботі. Ми неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь після проведення детальної перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 26 марта 2024, 17:13
Вітаємо! Задля збереження банківської таємниці, ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
24 марта 2024, 14:17
Найди в договоре пункт о разрыве отношений, пришли правильно составленную заявку на пумб в чат и на имейл и письмо отправь на глав отделение, уточни по срокам сколько происходит перевод средств, и жди, если в теч времени нет движа, то тут только суд, где ты 100% выиграешь и потом на банк повесят оплату судебного сбора + можно компенсацию попробовать вытрусить.
Банки обнаглели в край, но думаю щас электронный суд доведут до ума, финшмоны ahueют от судебных заяв и оплаты судебных сборов) потому что в суде это 100% выиграшь если деньги не кредитные, а ваши личные, вообще банк даже права не имеет блокировать их без заяв из органов полиции, суда и прочих гос структур, только по их запросу. А финмон проверки осущ без блокировок средств, но видать в банках такие тупэньки сидят что даже не понимают это
PUMB
PUMB