Не компетента робота банку

Nataliya112233 1 апреля 2024, 16:35
Я продавала usdt на біржі, прийшли 13к на карту пумб. Карту заблокували, сказали що є скарга на платіж! Прийшла в банк, подала всі відповідні докази, що криптовалюту людині перевела. Працівника банку сказали, розблокуємо карту тоді, коли біржа заблокує користувача на біржі. Біржа його заблокувала, всі докази надала. Тепер банк каже, щоб розблокувати карту, треба гроші вернути назад людині. ЯК Я МОЖУ ВЕРНУТИ, ЯКЩО УГОДА ЗАВЕРШЕНА ТА ЛЮДИНА ОТРИМАЛА СВОЮ КРИПТОВАЛЮТУ. Не компетенті співробітники, не відповідають за свої слова, кажуть одне, і завжди щось їм ще потрібно. Роблокуйте мені рахунки, всі докази надала, біржа заблокувала користувача, так як ви хотіли, тому негайно розблокуйте карту, або я буду розривати ділові відносини!
ПУМБ
PUMB 1 апреля 2024, 17:01
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації. Будь ласка, надішліть нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН. Це дозволить нам провести відповідну перевірку та надати Вам зворотній зв'язок після з'ясування необхідної інформації.
Полезный комментарий
PUMB 2 апреля 2024, 12:16
Вітаємо! Задля збереження банківської таємниці, ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
1 апреля 2024, 17:13
Напугала козла капустой
natashaGra
natashaGra
1 апреля 2024, 19:08
Второй банк, который требует блокировки третьих лиц. Интересная мода пошла
Три літри
Три літри
1 апреля 2024, 22:40
А Данілич мовчить як риба…
PUMB
PUMB
2 апреля 2024, 12:16
Полезный комментарий
KotletaDollarov
KotletaDollarov
3 апреля 2024, 10:53
Грамотные люди по несколько битков спокойно продают в месяц, и все хорошо у них, а тут беднягу локнули уже за 300 баксоф
Валерка Котовский
Валерка Котовский
4 апреля 2024, 9:26
Ничего возвращать не нужно, если вернуть банк всё равно может разорвать с вами договор так как вы признали себя мошенницей…

*Полезное при продаже криптовалюты.* читаем в блоге чтобы не попадать на мошенников
Uriy Neo
Uriy Neo
19 апреля 2024, 20:02
ВАМ ВРУТ В ПУМБЕ! Закрывайте счет пока не поздно!!!

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Не компетента робота банку