Tatianaandrea 24 января 2022, 19:50
Перевели мне по Вестерн Юніон аж 130 евро. Их не зачислили на карточку, сославшись на:
«У здійсненні переказу відмовлено згідно з пп. 1.1.3.2.6 та 1.1.6.7 Умов та правил банку. pb.ua/terms — можете ознайомитись з даним пунктом для перевірки інформації»
Потребовала разъяснение этих пунктов. Дали ссылку на общие положения. Когда я настояла, прислали следующее:
1.1.3.2.6. Банк має право в передбаченому чинним законодавством порядку:

витребовувати документи та/або відомості/інформацію, необхідні для виконання вимог законодавства України, яке регулює відносини у сфері запобігання та протидії, вимоги FATCA, питання валютного законодавства та іншу інформацію чи документи відповідно до вимог законодавства України, умов Договору та внутрішніх документів Банку;

відхилити переказ коштів в разі відсутності даних про платника (ініціатора переказу) та/або отримувач та/або недостатності/некоректності інформації, якою повинна супроводжуватися фінансова операція з переказу коштів у випадках, передбачених статтею 14 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»;

зупинити здійснення підозрілої фінансової (фінансових) операції (операцій), відмовитися від проведення підозрілої фінансової операції, а також застосувати інші застережні заходи.

1.1.6.7. Банк не здійснює зарахування або переказ коштів, надання або отримання кредиту (позики), здійснення інших фінансових операцій з активами клієнтів у разі, якщо хоча б одна зі сторін — учасників фінансової операції та/або вигодоодержувач та/або країна походження товару та/або територія транзиту товару/послуги має відповідну реєстрацію, місце проживання, місцезнаходження, місцепоходження або є територією держави, що:
— включена до переліку держав (територій), що не виконують чи неналежним чином виконують рекомендації міжнародних, міжурядових організацій, що провадять діяльність у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму чи фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення (в тому числі дипломатичне представництво, посольство, консульство такої іноземної держави), або однієї зі сторін — учасників фінансової операції є особа, яка має рахунок у банку, зареєстрованому в зазначеній державі (території);
— підтримує терористичну діяльність, підпадає під санкції, ембарго або аналогічні заходи відповідно до резолюцій Ради Безпеки ООН, Європейського Союзу, Управління по контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) та законодавства України;
— має стратегічні недоліки у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму чи фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення відповідно до заяв Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF);
— визнана Банком високоризиковою державою (територією) відповідно до ризик-орієнтованого підходу.
Перелік таких країн (територій) розміщений на офіційному сайті Банку у мережі Інтернет.

Полный бред, так как я постоянно получаю периодически небольшие суммы по Вестерн и если возникали какие-либо вопросы, то просили предоставить паспорт отправителя, например… Насчет подозрительных стран — это Испания. Какие страны группы риска?

В итоге я обратилась в Монобанк. Оказалось, что отправитель просто написал Tatiana вместо Tetiana!

Оцените уровни сервисов:
Приватбанк:
На жаль ні, по даному переказу відмова згідно з цими пунктами договору, тому документи надати можливості немає.

В даному випадку згідно з цими пунктами переказ було скасовано

Монобанк:
Ваші дані як одержувача були невірно вказані при переказі (відправник допустив помилки в ім'ї)

Надалі буде необхідно використовувати прізвище та ім'я з ваших реквізитів, як для СВІФТ платежів, які є в меню «Поповнити свою карту» — «SWIFT». Зараз ми тимчасово одноразово змінили дані в нашому банку і просимо вас спробувати отримати переказ. Після отримання переказу дані змінимо назад.

И я спокойно получила перевод. При этом в Привате мне даже когда-то предлагали стать Вип-клиентом (то есть понимаете обороты). Приват, я больше не хочу быть клиентом вашего банка! Прощайте
25 января 2022, 13:55
Вітаємо!
На жаль, в даній ситуації ви отримали відмову без можливості підтвердження джерела отримання коштів через помилку співробітника.
Ми не залишмо без уваги дану ситуацію та проведемо відповідну роботу.
Вибачте нас, будь ласка, за даний інцидент :(
Сподіваємось, що ця прикра ситуація не призведе до припинення вашої співпраці з банком.
ConstantineM 24 января 2022, 12:42
Получил карту «пакунок малюка» часть потратили, часть решили на Годик, что-то купить… Деньги исчезли без смс, без предупреждений, без каких либо оповещений!
Просто потом увидел такую транзакцию

{{DID=PB_EN_BZICFTP0000000097957}}N-SMS ПОВЕРНЕННЯ КОШТ_В 6515345&YEAR=2022 СПИСАНИЕ С КАРТОЧНОГО СЧЕТА.

Это как вообще! Временные деньги? Быстро трать только в определенных магазинах, а нет так удалим деньги и все!!!

НЕ СОВЫЕТУЮ!!! ДОВЕРИЯ НОЛЬ!!! Деньги пропадут Вам даже не напишут!!! (((
24 января 2022, 14:15
Використання коштів за програмою «Пакунок малюка» здійснюється згідно умов встановлених державою. Невикористані пртягом 12 місяців з дати зарахування кошти перераховуються назад до держави.
Згідно умов та правил надання банківських послуг розміщених на сайті банку:
п.п.2.1.3.6.1.3. В разі, якщо після спливу 12 місячного строку від дати зарахування на рахунок компенсаційних виплат, ці кошти або їх частина не будуть використані, Клієнт доручає Банку здійснити перерахування залишку таких коштів на рахунок Міністерства соціальної політики України.
Alevtina2022 24 января 2022, 10:56
На горячей линии, в чат боте и на отделении банка в г. Черноморск отказали в пополнении валютного счет третьему лицу. Согласно Постановлению НБУ 163 от 27 декабря 2019 года в подпункт 1 пункта 118 внесены изменения: «унесення власником рахунку або його довіреною особою» замінити словами «унесення на рахунок».
24 января 2022, 12:05
Банк обслуговує клієнтів керуючись діючим законодавством та нормами НБУ.
Поповнення валютного рахунку клієта третьою особою можливе за наявності довіреності. Йдемо в приватні повідомлення для уточнення деталей.
26 января 2022, 19:22
Отзыв не засчитан (на 26.01.2022).
Пользователь не предоставил доказательств по запросу администрации сайта, которые подтверждают, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка / данной компании.
Олег Науменко 24 января 2022, 9:48
В bank id відображається адреса, якої нема в місті Києві: на запитання: — звідки взята адреса? Відповідь — …ви вказали…(Якщо зможете то довести то подайте на мене до суду за надання завідомо неправдивих персональних данних?!? :))) Зможете довести?) — Вибачаюсь, але не брешіть самі собі. Я, в намаганні вирішити помилку банку, та активізувати документи через додаток пофотографувавши чітко фото і щоб інформацію було видно (чотири спроби робив) — відповідь мене приголомшила, оскільки якість фото неподобається. 20 років тому таке фото було і я ніічого з тим не можу вдіяти, та й наразі чомусь іншим банкам все підходить. P.S: якщо подобається Приватбанку те що я проживаю в дитячому садку то хай так і буде — ще один мінус для банка для того щоб користуватись іншим банком, де таких проблем не існує. Навряд чи щось зміниться від того що я тут це написав але картина реальна. А раніше ПриватБанк поважав клієнтів і навіть повертав незаконно списані кошти при користуванні pay pass в метрополітені. Дякую за порозуміння.
24 января 2022, 11:33
Банк має лише ті дані, котрі були раніше надані клієнтом при проходженні актуалізації. Адреса, про яку йде мова, була вказана при заповненні анкети-заяви про приєднання до умов і правил банківського обслуговування. При заповненні такої анкети клієнтом ставиться дата і підпис, в знак погодження, що вказані в ній дані є актуальними. Ми уважно ставимось до зауважень клієнтів та ретельно перевірили інформацію надану вами. Як бачимо, фото документів наданих вами при ідентифікації були забраковані не помилково. При деяких спробах фото були нечіткі, засвічені, з повністю нечитаємим текстом, в інших випадках, фото були обрізані так, що на них не видно значної частини документу. Ми поважаємо наших клієнтів і завжди готові піти на зустріч, якщо мала місце помилка або недопрацювання з нашої сторони. В даному ж випадку, після надання нових коректних фото, дані в банку були успішно актуалізовані, а згадана адреса видалена з бази банку.
alexanderg85 23 января 2022, 18:51
Отделение по адресу: Винница, ул. Пирогова, 52-А
Сьогодні в неділю в 16:49 прийшло повідомлення, що я більше не можу знімати кошти, мене навіть НЕ попереджали раніше, а просто по факту ввели обмеження в неробочий день. Також зазначили, що потрібно звернутись у відділення банку та надати документи про походження коштів, які саме не уточнюють, мабуть хочуть щоб я два рази ходив у відділення, хоча в мене відкритий у них ФОП і всі мої кошти, які надходять на карту фіз осіб проходять через рахунок ФОП, в якому зазначені всі договори, за якими я отримую кошти, це все проходить через податкову і банк має інформацію про це.
До оператора дозвонитись не можливо, замість цього пропонують вибрати «інше питання».
Це вже прямо якийсь фінансовий тероризм, в мене немає слів.
23 января 2022, 20:37
Добрий вечір!
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись законом 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
Для з'єднання з оператором в голосовому меню необхідно натиснути нуль.
Costiantyn 23 января 2022, 13:06
Открытие дополнительной карты на доверенное лицо через сайт возможно только если это карта со спецдизайном (то есть платная), но для реализации своего права на оформление 3-х бесплатных карт (в рамках оплаченных ранее услуг пользования основной картой) для совместного использования счёта — нужно физически приходить в отделение и стоять в очередях. Получается банк искусственно создаёт препоны в реализации бесплатных прав, что бы вынудить клиента воспользоваться платными услугами. Добавить выбор бесплатного типа карт в уже существующий интерфейс не стоило бы никакого труда. Стыдно это всё!
23 января 2022, 15:12
Сторінка для замовлення карток — https://carddesign.privatbank.ua/ призначена для замовлення саме платних карток з фото чи індивідуальним дизайном. Додатковою є опція замовлення картки на довірену особу. За даним посиланням не здійснюється замовлення безкоштовних карток незалежно від того, чи вона оформлюється на своє ім'я, або ж на іншу людину.
Можливість замовити платну картку з фото або індивідуальним дизайном через сайт не виключає можливості клієнта отримати безкоштовну миттєву картку оформлену іншим способом. Вибір між оформленням безкоштовної чи платної картки залишається за клієнтом.
24 января 2022, 8:49
Отзыв засчитан (на 24.01.2022).
Пользователь предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
45414541 23 января 2022, 8:34
З 15 Листопада по 31 Грудня 2021 року проходила акція:«Кешбек 5% за перекази з кредитних коштів по Україні« Реєструюсь в акції, провожу три перекази на рахунок іншої картки іншої особи цього ж банку за рахунок кредитних коштів 27 Листопада 2021 року (Всі 3 перекази на суму більше 500 грн) Чекаю кешбеку. Спочатку змінився термін виплати кешбеку, ну Бог з ним, всеодно чекаю. Декілька раз звязувався з спеціалістами банку, ну це вже зовсім інша історія. Крайній термін виплати був 21.01.2022 І ось настав цей день, а кешбеку всеодно немає. Знов звязуюсь з спеціалістом, спочатку мені повідомляють що кешбек вже був виплачених, а потім, що ніякого кешбеку не буде, бо я не виконав умови акції. Які саме:»Надішліть щонайменше один переказ від 500 грн із картки «Універсальна» або «Універсальна Gold» за рахунок кредитних коштів на картку будь-якого українського банку.» Ну для мене будь який, це і Приват втому числі. Як виявилось, що Приватбанк це не банк, і він участі в переказі не бере. Короче умови акції в стилі банківського кредиту 90х років. Основний меседж який я б хотів донести: якщо Ви так будете дурити людей, то не те щоб у Ваших акціях ніхто не буде брати участь, а й самих клієнтів банку у Вас поменшає. Кешбек можете залишити собі на каву.
23 января 2022, 11:55
Ми перепрошуємо за те, що вийшло непорозуміння через надану вам в підтримці інформацію. З фахівцем буде проведена робота з метою недопущення подібного в майбутньому.
Згідно умов акції не враховуються лише платежі між своїми рахунками. Ваші платежі були враховані, кешбек за них був нарахований та виплачений на картку раніше. Ви можете побачити зарахування кешбеку у виписці по картці. У разі виникнення питань, будемо раді відповісти на них в приватному повідомленні.
Ostap Kucheruk 22 января 2022, 22:10
Історія:
1. Підприємство обслуговується у Приватбанку
2. Підприємство пройшло фінмоніторинг Привата у 2021 та сплатило девіденди засновнику у 2021 році (далі — Кошти) на рахунок у Приваті. Без фінмоніторингу виплатити девіденти неможливо
3. Кошти у 2021 були покладені на депозит в Приваті, та повернуті на рахунок у Приват у 2021
4. Кошти не залишали Приват
5. При спробі за Кошти придбати ОВДП — відмова, та вимога пройти фінмоніторинг

Приватбанк-2022 підозрює Приватбанк-2021 (і мене як спільника) у злочинному відмиванні коштів?

Лист-відмова Приватбанку:
«Доброго дня.
Ви подали заявку на купівлю ОВДП і проходили процедуру фінансового моніторингу, відповідно висновку якого Ваша заявка анульована.
Рекомендовано —
Надати повний пакет під заявку: покупка ЦП реально іде за рахунок виплати дивiдендiв за 2017−2018р (сума) на яку 23/11/2021 були відкриті депозити які зараз виплачені. Надайте протокол загальних зборів учасників з рішенням про виплату дивідендів; — фінансова звітність юридичної особи, зокрема — Баланс (форма1) і Звіт про фінансові результати (Форма 2) за період виплати дивідендів, з позначкою контролюючого органу про їх отримання; — документи, що підтверджують сплату податків
З повагою,
Євгеній (Призвище)
Управління цінних паперів
АО КБ „ПРИВАТБАНК“»
23 января 2022, 10:41
Хочу повідомити наступне, що АТ КБ «ПриватБанк» порушив мої права. 04.10.2010 року між мною, та АТ КБ «ПриватБанк» був укладений договір про надання банківських послуг. У зв’язку із тяжким матеріальним становищем та відсутністю роботи, у мене не було можливості повернути отримані кошти. Банком було подано позов до Косівського районного суду про стягнення коштів, який судом було задоволено. Всі кошти згідно рішення суду № 347/952/15 від 06.07.2015 року було стягнуто з моєї пенсії по інвалідності. Станом на 30.12.2020 виконавче провадження закрито у зв’язку із повним виконанням рішення суду. Однак банк вимагає від мене погашення заборгованості. З діями банку я не згідний, оскільки з мене була стягнута вся сума грошей, а приват банк починає нагліти і писати, щоб я здійснив перед ним погашення заборгованості, яку я вже сплатив.
Ось такий хитрючий приват банк, не личить так робити.
23 января 2022, 10:33
На жаль, у відгуці недостатньо даних, щоб ми могли вас ідентифікувати. Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію.
marika8857 22 января 2022, 15:16
Являюсь клиентом ПБ с 2008 г.Пользуюсь и картой для выплат и универсальной.Расплачиваюсь картами в магазинах, в интернетмагазинах, оплачиваю комунальные услуги через Приват24, пользуюсь сервисом оплата частями, имею депозит, покупаю билеты и в поездках тоже пользуюсь картами.Всегда можно получить консультацию, позвонив по номеру 3700 или своему персональному банкиру.Не понимаю, откуда у людей столько претензий к банку?
22 января 2022, 16:29
Добрий день.
Дякуємо за позитивний відгук про наш банк! Упевнені, що подальша співпраця з нашим банком буде також мати лише позитивний досвід.
westernmen 22 января 2022, 11:41
бешеная комиссия за все в приват24
в отделения нечего не могут объяснить
на горячей линии нечего не могут объяснить
22 января 2022, 12:52
Підкажіть, будь ласка, що саме сталось, щоб ми могли допомогти?
Нам шкода, що у вас склалась така думка про нас:(
24 января 2022, 18:34
Отзыв не засчитан (на 24.01.2022).
GrugoriyHoland 22 января 2022, 9:45
Надеюсь, что сейчас «самопровозглашенные «эксперты и «гуру» банковского дела смогут прокомментировать сложившуюся ситуацию! Многие пишут о том что заемщики нарушают условия договоров с банками и потом не выполняют решение судов и т. п.. А вы задали вопрос — а сам банк при вынесении Судом решения спешит его выполнять? Отвечу НЕТ. Будучи клиентом «Привата» с 2011 года, пользовался услугами банка (и все время без проблем) до мая 2020 года, когда этот банк перестал выполнять свои обязательства по отношении к клиентам, которые были указаны в договоре который я подписывал еще в далеком 2011 году! (самое смешное что в Суд банк отправил «приложение с условиями» к анкеты клиента без даты и на русском языке, что соответственно нарушение …вимоги статей 6, 14 Закону України «Про засади державної мовної політики», оскільки докази по справі викладені російською мовою, а текст та редакція не відповідає вимогам статті 15 КАС України… ну это об уровне юристов этого банка) Так вот банк обратился в Суд первой инстанции с иском ко мне, Судья рассмотрев дело принял решение удовлетворить требования банка частично! Ну и соответственно мне необходимо рассчитаться с банком (но замечу решение Суда меня полностью устраивало, а моя позиция была связана с тем что вся «возня» с судебным иском осталась на «Привате») «Приват» в апелляции Решение Суда не обжаловал. После получения Исполнительного листа, я соответственно в течении пяти рабочих дней произвел все необходимые платежи и через один день получил на руки Постановление о закрытии исполнительного производства! Ну кажется все должны быть довольны. а нет через два дня в выходной день в 5.00 — 5.15 утра мне поступило два звонка с т номера юр отдела банка с угрозами и «пожеланиями» рассчитаться полностью (в нарушение решения Суда), ну я конечно в первый рабочий день собрал все документы и обратился в полицию, и сообщенил о уголовном преступлении (передбаченого ст. 182 (Порушення недоторканності приватного життя), ст. 189 (Вимагання), ст. 355 (Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань), Стаття 382. (Невиконання судового рішення), ст 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.) Ну и конечно обратился в банк и по поводу обращения было «сформировано» две заявки. И вот по одной заявки (касаемо решения Суда)я получил ответ. И понял, что уровень и адвокатов по таким вопросам и уровень Судьи это полное дно, по сравнению с уровнем (этот гражданин поставил свою подпись под ответом на заявку) Головний спеціаліст з навчання та розвитку персоналу Департаменту по роботі зі скаргами ГО О. О. Григоренко который ответил следующее -Згідно з п. 1 ст. 265 ЦПК України рішення суду складається з вступної, описової,
мотивувальної та резолютивної частин. Висновок суду про задоволення позову чи про
відмову в позові повністю або частково щодо кожної з заявлених вимог зазначається у резолютивній частині рішення (п. 5 ст. 265 ЦПК України).
Зауважимо, що у резолютивній частині рішення…
…відсутні будь-які приписи щодо списання заборгованості, припинення зобов’язань за Договором, укладеним між Вами та АТ КБ «ПриватБанк» Ну и моя любимая часть этого письма — Статті 598−609 Цивільного кодексу України передбачають, що зобов’язання
припиняється частково або у повному обсязі на підставах, встановлених договором або
законом. Зобов’язання припиняється виконанням, проведеним належним чином.
З урахуванням вимог чинного законодавства України та умов Договору, просимо
здійснити погашення заборгованості, яка існує у Вас перед Банком…
Вот такое «зазеркалье»! Ну конечно сейчас, «эксперты» все мне дурню обьяснят, но замечу что вопрос перешел в плоскость принципа и я не остановлюсь в этом вопросе. Да и уважаемые эксперты, прежде чем писать свои «спичи» хорошо подумайте, что бы не выглядеть идиотом
Спасибо за понимание!
С уважением!
22 января 2022, 10:51
Добрий день.
Звернення до суду про стягнення заборгованості не припиняє дію укладеного між сторонами договору, у тому числі в частині нарахування відсотків та штрафних санкцій.
Додатково вам була направлена офіційна відповідь банком з даного питання.
krassav4yck 21 января 2022, 18:55
При отмене предавторизации суммы на запревке, банк заморозил сумму, на что было оформлено обращение. По происшествию нидели банк подкорректировал выписку так, как-будто он вернул деньги. В балансе сумма отображается, но денег не добавилось…
22 января 2022, 9:22
Добрий ранок!
Коли ви здійснюєте оплату карткою, за кадром відбувається безліч операцій:

1. Після зчитування картки терміналом або введення реквізитів картки на сайті банк-еквайер (банк, який володіє терміналом або обслуговує інтернет-магазин) направляє дані в платіжну систему для авторизації.
2. Платіжна система перенаправляє дані для авторизації банку-емітенту (банк, що випустив картку), попередньо провівши перевірки для безпеки операції.
3. Як тільки банк-емітент отримує дані за операцією, він перевіряє можливість проведення конкретної транзакції (ліміти, баланс картки, блокування, коректність введених даних за карткою: ПІН-код/CVC2/строк дії тощо). Результат перевірки (схвалено чи відмова) повідомляється тим самим шляхом, але в зворотному порядку. У підсумку ви побачите результат операції на терміналі або сайті інтернет-магазину, також ми додатково інформуємо про це в додатку Privat24.
4. Якщо операцію схвалено, на картці блокуються кошти в розмірі, що направив еквайер. Саме списання пройде пізніше, його строки залежать від платіжної системи, регіону, де здійснювалася операція, типу операції тощо.

Можуть виникати такі ситуації, що під час спроби оплати карткою, сума на картці заблокована, але товар або послуга не отримана.
У більшості випадків такі блокування скасовуються протягом 5 днів з моменту проведення операції з ініціативи точки, і сума стає доступна на балансі картки. Так як сума не списувалась з картки, у виписці ви не побачите відповідного поля.
Ми постійно працюємо над розширенням функціоналу віддалених каналів. Інформація по рахунках, доступні кошти, рух коштів завжди доступні в особистому кабінеті Приват24 https://www.privat24.ua/
Якщо ви не згодні із наданою в особистому кабінеті випискою та наявним балансом, повідомте, будь ласка, в приватному повідомленні свою версію, щоб ми допомогли розібратися.
23 января 2022, 10:19
Отзыв не засчитан (на 23.01.2022).
Ha241185zaa 21 января 2022, 18:32
Давно пользуюсь услугами банка, но когда возникла с возвратом Свифт перевода проблема, то представители банка не спешат помочь решить её. 23 декабря ПриватБанк вернул отправителю отправленный мне Свифт перевод и который до 21 января не был доставлен обратно. На мои неоднократные обращения отвечают стандартными фразами и советуют что бы банк получателя искал деньги. После того как я добилась что бы банк подал на розыск перевода создаются только заявки которые не рассматриваются в обещанный срок. Операторы банка только отправляют дополнительные запросы в банки-кореспонденты и таким образом только отодвигают сроки решения проблемы.
22 января 2022, 9:14
Добрий ранок!
Згідно вашого доручення, банк виконав повернення даного платежу, підтвердженням чого слугував відправлений вам на пошту протокол здійснення переказу, як доказ, що кошти були відправлені.
Нами було створено запит на пошук даного платежу з проханням уточнити дату кредитування. Поки що, на жаль, відповіді ми не отримали. Очікуємо разом з вами.
З повагою, ПриватБанк.
MMila 21 января 2022, 18:28
Вопрос следующий: я нахожусь за границей, у меня украден телефон с украинским номером. В течение недели по несколько часов в день пыталась пройти идентификацию для изменения финансового номера телефона, с различных гаджетов и браузеров. Все мои действия правильны, что подтверждали операторы во время этой процедуры. Но системе распознавания что-то не нравится, доходим до последнего пункта и все, подтверждения нет ((Операторам отдельное спасибо за помощь и терпение! Картой я пользуюсь регулярно за границей, только не могу войти в свой аккаунт (Я обратилась в банк с вопросом, может ли моя дочь по доверенности от моего имени и с моей картой ИЗМЕНИТЬ ФИНАНСОВЫЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНА в отделении банка в городе Киеве? На что банк ответил мне отказом!!! ПОЧЕМУ?!?
21 января 2022, 20:18
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та детальніше розглянути ваш випадок.
Іван Савченко 21 января 2022, 17:36
Моя мама отримує пенсію через ПБ, склалась така ситуація що при здійсненні поатежу він був відхилений, а сам додаток не активний тому що номер не є фінансовим. Як так сталось якщо оплату проводили з додатку??? Звернулись на гарячу лінію з маминого телефону але, але. Чекали 42 хв після чого набрав ПБ зі свого фінансового номеру й спілкувався зі спеціалістом вже на 3й хвилині. Чому так що мама чекає 42 хв? Вони не сожуть дати відповіді. Почав пояснювати ситуацію операторові- після здійснення платежу на інший банк з додатку приват24 платіж був відхилений, а сам додаток як і номер зробили не активним. Пояснюючи це тим що ви не підтвердили платіж тому банк в цілях безпеки тому оператор при вашому зверненні зняв номер як фінансовий. На що ми відповіли, що ми не звязувалися з оператором для підтвердження так як надійшов пароль з кодом для підтвердження яким і скористались. Оператор зафіксував звернення і вже через пів години зателефонували з головного офісу щодо скарги. І сказали що потрібно підтвердити номер в відділенні, банкоматі або ТСО тому що інших варіантів не було. І все булоб добре якби це було вже не в 3-тє. КОЖНОГО МІСЯЦЯ ОДНЕ І ТЕЖ. А до найблищого банкомата 24 км. Шановний ПриватБанк мамі на транспортні витрати потрібно 400 грн щоб активувати номер і це вже тоетій місяць підряд така ситуація. 27 грудня я разом з нею вже робив номер фінансовим в м. Бобринесь через ТСО, і ось знов те саме. Працівник головного офісу зрозумівши що з нашої сторони нічоно не незвичного не було принесла вибачення і сказала що не може допомогти з транспортними витратами і порадила знайти інші альтернативи. Питання до вас ПриватБанк, чому ви безпідставно блокуєте номери? Чому хочаб не зателефонуєте і не дізнаєтесь ситуацію якщо вас щось насторожило? Цим самим ви робите собі ажіотаж в відділеннях, відколи мама закрила вашу карту Універсальну відтоді почався цирк. Нічого позитивного додати не можу. Блокують номера потім не відповідають на дзвінки, ганьба такому найбільшому дну.
21 января 2022, 20:07
Вітаємо!
Шкода, що наші піклування про фінансову безпеку вашої мами залишили негативний осад:(
Дійсно, деякі операції можуть потрапляти на перевірку — це викликано необхідністю впевнитись, що їх здійснює саме клієнт, а не третя особа і цим самим захистити клієнта від шахраїв.
Якщо є підозри, що операцію здійснює третя особа — ми вимушені прийняти усі міри задля збереження коштів клієнта.
Для розблокування картки, вашій мамі достатньо написати в нашу підтримку чата, де наші фахівці з радістю допоможуть вирішити дане питання. Підтвердити номер телефону є можливість в найближчому банкоматі.
Просимо проявити терпіння і розуміння в необхідності даної процедури.
У випадку, якщо у вас є додаткові запитання — ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.
З повагою, ПриватБанк.
kostya5431 21 января 2022, 16:47
Шановні представники банку, підтвердіть або спройте інформацію: чи почав приватбанк запитувати інформацію про кваліфікацію ФОП-клієнтів?

P. S.: 1 зірка за досвід обслуговування в відділені на зодчих, м вінниця, жахливий досвід користування мобільним додатком та не компетенту технічну підтримку
21 января 2022, 17:53
В зазначеній вами ситуації необхідна перевірка інформації по клієнту. Для цього, він може звернутися в підтримку на захищені канали, де наші фахівці з радістю проаналізують даний випадок та нададуть відповідь після ідентифікації.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі стосовно ваших зауважень по додатку, підтримці та обслуговування у відділенні.
kordif 21 января 2022, 15:03
Додзвонитися до оператора це ще той квест.Поки поясниш віртуальному оператору Яні що ти хочеш уже відпадає бажання дзвонити до оператора.А коли тебе нарешті з'єднують з оператором вона не може відповісти на твоє питання і з'єднє тебе з іншим відділом де я чекав; перший раз 40 хвилин, другий раз 20 хвилин, третій раз 20 хвилин і ні разу ніхто так і не говорив зі мною.Це просто «ВЕЛИКЕ ТАКЕ ДНО».Дякую за вам обслуговування.
21 января 2022, 16:48
Вибачте, що після звернення в підтримку у вас залишився неприємний осад. Ймовірно, ваше звернення прийшлося на пікові години навантаження на операторів. До речі, ви можете звернутися до підтримки банку за будь-яким доступним каналом, що вказано на сайті: https://privatbank.ua
Ми написали вам в приватні повідомлення, щоб вирішити усі питання.
22994771 21 января 2022, 14:11
Вот и пошла 45 минута прослушивания музыки колл-центра замечательного ПриватБанка пока я пишу данный отзыв. И это у меня просто какие-то отказы по проведению операций которые я не делал, и я просто хочу уточнить, что же там и кто пытался снял. Боюсь представить, что происходит с человеком у которого все украли и нет доступа к Приват 24 и нужно быстро заблокировать карты.
21 января 2022, 15:11
Приносимо вибачення за таку ситуацію. Ймовірно, ваше звернення прийшлося на пікові години навантаження на операторів телефонної лінії. Ви можете звернутися до підтримки банку за будь-яким доступним каналом, що вказано на сайті: https://privatbank.ua
AntonKra 21 января 2022, 13:45
Как всегда…приват-банк был на высоте. Сразу хочу уточнить, что на момент моего обращения в банк я не являлся клиентом.
Есть такая замечательная программа помощи от гос-ва, но, к сожалению, социальную карту выдает единственный банк — ПБ.
На официальном сайте написано всё лего и просто, 10 минут и карта у Вас и Вы уже можете подавать заявление. Но… приват банк не был бы приват банком, если бы не кучу НО.
И так. пришел я в отделение приват-банка с единственным желанием — получить соц карту, но мне тут же заявили, что карту мне не выдадут, если я не открою у них счет, на мой вопрос, почему так, мне что-то там объяснили, что это является ОБЯЗАТЕЛЬНЫМ условием получения социальной карты «Пакунок Малюка»… Мне это не очень понравилось, потому что я не хотел открывать никакие дополнительные счета. Ну в общем… решил я позвонить на горячую линию, что бы уточнить, насколько сея информация является правдивой и на какой основании мне отказывают в открытии социальной карты без открытия счета в Приват-Банке… По итогу переговоров, на горячей линии мне сообщили — что они монополисты и будут делать так, как считают нужным…

Ну да ладно… открыть счет, так открыть счет, выбора все равно нет. Пошел, открыл счет, получил 2 карты (универсальная + социальая). Во время открытия счета, мне, почему-то, сообщили, что, я ОБЯЗАН воспользоваться картой «универсальная» иначе, мне МОГУТ ограничить пользования социальной картой…

В общем.приват как хочет, так и вертит этой государственной программой…
21 января 2022, 14:26
Картка  «Пакунок малюка» оформлюється як Картка для виплат, тому для її отримання ви маєте бути ідентифікованим.
Наявність картки «Універсальної» та здійснення по ній платіжних операцій — не являється обов’язковою умовою для користування Карткою для виплат.
Йдемо приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та провести перевірку стосовно ситуації, що склалася.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝