Банк не зараховує грошовий переказ MoneyGram

YuriiS 25 июня 2022, 23:47
Доброго дня, на карту було зроблено перерахунок коштів з США за допомогою сервісу MoneyGram. Банк отримав гроші, але гроші не зараховано на рахунок. Підтримка не відповідає, зробили типу «заявку» і все більше не відповідають ні в чаті, ні по офіційним номерам, ні особистий менеджер. Гроші потрібні для закупівлі необхідної допомоги нашим військовим. Але тепер ці гроші просто вкрадені банком. І ми не можемо викупити речі знаходячись закордоном. При цьому банк «обіцяє» не блокувати перекази, і типу не обмежує ліміти…
26 июня 2022, 13:44
Нам шкода, що ви відчули незручності. Ваша заявка на розблокування переказу MoneyGram, що був заблокований системою, оброблена та можете вже його отримати у Приват24; — через термінал самообслуговування або банкомат ПриватБанку; — зателефонувавши на номер 3700; — у будь-якому нашому відділенні.
Якщо виникнуть труднощі чи додаткові запитання — ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
З повагою, ПриватБанк.
Полезный комментарий
YuriiS 26 июня 2022, 13:56
Дякую, проблему вирішено.

26 июня 2022, 0:07
В последние несколько дней наблюдались сложности у ПриватБанка
и Ощадбанка с отправкой переводов на карты Мастеркард других банков.
Это связано с гарантийными депозитами для покрытия таких операций
в международных платежных системах. Объемы операций, после начала войны
значительно выросли, а отправить валюту на дополнительное покрытие банки
не могут. И теперь Приват и Ощад начали регулярно упираться в
26-часовой лимит от Мастеркард, который устанавливается
в зависимости от величины гарантийного депозита.

Я бы может и не писал об этом, но при отправке платежей из этих банков
ошибки, которые они выдают клиентам, выглядят так как-будто это проблемы
у принимающих банков, а это не так.

26 июня 2022, 2:06
Дякую за пояснення, тільки банк може ж дати нормально пояснення? А не морозитись… Попередили б і не було проблем, а тепер ми витрачаємо кошти на проживання в іншій країні, хлопці чекають необхідні речі захищаючи спокій того ж банку і працівників які сплять бо в них графік… Не можеш забезпечити депозити, не надавай послуги… Логіка дуже проста, зараз не той час, коли потерпить… Немає необхідної кількості працівників, наймай, економіка мусить працювати) Но, ні краще ж економити, і не витрачати власні кошти, м затриманні гроші пустити на коротке плече по внутрішньому рахунку біржі і заробити грошенят… Але вже накипіло, так було вже з багатьма банками Індустріал, Ощадбанк, Монобанк, Альфа-банк, все можна зрозуміти, але ж поясніть в попередьте. Це вкрай важливо для волонтерів, для людей які потребують допомоги, для людей які працюють на перемогу, в тепер більшість валюти піде на чужі банки, в інших країнах. бо нема часу…
26 июня 2022, 13:56
Полезный комментарий
Дякую, проблему вирішено.
Татьяна Н
Татьяна Н
5 марта 2023, 2:22
Постійно проблеми з отриманням переказів Money Gram у Приват24! Перекази у валюті постійно блокуються без видимих на те причин і щоб розблокувати потрібно прикласти максимум зусиль так як заявки не розглядаються і кошти зависають, відправнику доводиться повертати кошти так як неможливо їх отримати!
Catpripuma
Catpripuma
5 апреля 2023, 17:01
Добрий день! В мене теж така ситуація стосовно грошового переказу MoneyGram,у неділю я через додаток Приват24 хотіла получити переказ, але він був заблокований, я спробую с початку зайти там ввести код, але мені повідомляє що він заблокований. На карту так і не прийшли гроші. Чому? Що робити у зьому випадку? Як получити грошовий переказ? До цього все було добре, спрацьовувало, та перераховувалось на карту. Мені в банку не відпочивають, я вже чекаю три дні на відповідь!
Сінді Іщенко
Сінді Іщенко
31 июля 2023, 20:50
Добрий вечір! Хотіла (сьогодні)отримати грошовий переказ MoneyGram , через додаток Приват24, але його заблокувало не пойму чого! Прошу відгукнутися!!!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банк не зараховує грошовий переказ MoneyGram