Olgaolga777 12 января 2023, 16:42
Отделение по адресу: Полтава, ул. Б. Хмельницкого, 28
Відділення, що знаходиться за адресою бульвар Богдана Хмельницького, 28, що у м. Полтава вразило непрофесійністю і хамством.
З банку прийшло смс про необхідність оновлення персональних даних. Обрали найближче відділення до дому. Але там керуюча відділення відмовила у цьому зі словами:«Ідіть туди де отримували картку, там ваше дєло лежить. І взагалі, я займаюся фопами». В 21 сторіччі це нечувано, жахлива організація роботи. Зателефонувати на гарячу лінію прямо при керуючій, там відповіли, що зробити оновлення можна на будь-якому відділенні. Але вона відмовилась це робити. Так як картка отримувалась на підприємстві, довелось ще витрачати час, щоб дізнатись, на яке відділення потрібно звертатись. І звісно виявилось, що воно далеко… Ганебна поведінка керуючої і жахлива організація документообігу і роботи в цілому.
Romario2 12 января 2023, 15:33
Отделение по адресу: Херсон, ул. Суворова, 26
Здравствуйте.

23−12−2022 в 09:56 в магазине АТБ совершая покупку и оплачивая картой ощадбанка, я, вдобавок к сумме покупки (437,30 грн) я попросил обналичить сумму денег (1000 грн). С карты ощадбанка деньги снялись, однако кассирша заявила, что у неё зависла касса и платёж не прошёл (кассирша позвала сначала охранника, они клацали и только когда позвали начальницу смены — у них вместе получилось перезапустить кассовое оборудование). Мы в г. Херсон, из-за постоянных обстрелов — перебои со светом, интернетом, поэтому и оборудование даёт сбой.

Вслед за этим кассирша снова пробила мне товар, и спросила: хочу ли я ещё вместе с суммой покупки обналичить тысячу. От обналички, учитывая такие неполадки, я отказался, и оплатил покупку уже картой другого банка (не Ощадбанка).

Увидев что деньги (1437,30 грн + 2 грн комиссия) с карты ощадбанка списались — я обратился к сотрудникам АТБ, от которых узнал, что такая ситуация частая, что волноваться не нужно, им (в АТБ) придёт запрос от банка на подтверждение операции, они её отменят, и что в течении 10 рабочих дней сумма мне вернётся на карту, однако прошло уже больше 20 дней, а платёж мне на карту так до сих пор и не вернулся.

Я снова сходил в магазин АТБ и начальница смены попросила меня позвонить в банк, чтобы банк прислал ей запрос на возврат платежа (или как-то так эта операция официально называется), чтобы деньги вернулись мне на карту. Ведь если деньги мне не вернулись — значит от Ощадбанка либо не было запроса, либо где-то произошёл сбой.

Звоню в службу поддержки Ощадбанка, описываю ситуацию, называю необходимые данные, и мне девушка говорит, что в банке операция прошла успешно, что сумма перечислена магазину АТБ, и чтобы я требовал от магазина АТБ оплату. Снова обращаюсь к представителю АТБ, но после дополнительной проверки она сказала что 27−12−2022 от Ощадбанка был запрос на эту операцию и АТБ эту операцию отменили. И что «слабое звено» — Ощадбанк, т.к. мне деньги до сих пор на карту не вернулись. Мы уже вместе с представительницей АТБ снова звоним в Ощадбанк, и оператор службы поддержки выслушав представителя АТБ, сказал что мне необходимо посетить отделение Ощадбанка где написать заявление-претензию на возврат средств. Что мол Ощадбанк будет разбираться. И продиктовал мне адреса двух работающих в Херсоне на данный момент отделений и их телефоны. Точно такие же адреса и телефоны есть на официальном сайте Ощадбанка (в форматах .xlsx и .pdf), я приведу их здесь:
— Первое отделение: г. Херсон, ул. Суворова, 26; телефоны: 0552316607, и 0552316642(этого телефона нет на сайте, его мне продиктовал оператор поддержки).
— Второе отделение: г. Херсон, ул. Черноморская, буд. 29-А; телефон 0552316678.

Поскольку город Херсон сейчас круглосуточно трясётся от прилетающих в него снарядов, мин и «градов» — передвижение связано со смертельным риском. Эти два отделения расположены далеко от того места где я живу. И оператор поддержки порекомендовал мне перед посещением — позвонить (ну чтобы зря не рисковать).
Звоню по всем трём телефонам обоих отделений, и слышу в трубке «Набраний вами номер не обслуговується». Набирал и с префиксом «+38» и без него.

Перезвонил на горячую линию, объяснил ситуацию — там девушка ничем помочь мне не смогла, лишь бодрым голосом заверив «та вони працюють». Мол, давай, езжай, лови снаряды, проверь свою удачу. Ну хорошо если меня сразу убъет прилётом — тогда вообще все вопросы решатся одним махом, а если оторвёт руку/ногу?

Сумма 1437,30 грн для меня не такие уж копейки, чтобы я махнул рукой, но она всё же недостаточна для того, чтобы я рисковал жизнью и через половину вымершего города (все сидят по домам за двумя стенами) под обстрелами пытался выяснить — работает ли отделения ощадбанка или нет. 21-й век, у каждого в кармане по смартфону. Связь и интернет — работают. У Ощадбанка что — нет способа связаться со своими отделениями не на Марсе, а в Херсоне, и просто выяснить — работают ли они или нет? Я знаю, что во время воздушных тревог отделения не работают, но во время обстрела со ствольной артиллерии, миномётов и РСЗО сигнал воздушной тревоги не подаётся, иначе, при круглосуточных обстрелах она бы выла 24/7. Так работают они сейчас при данных обстоятельствах или нет?

Вопросы:

1. Работают ли эти два отделения Ощадбанка в Херсоне под обстрелами? Если да, то хотелось бы получить контактные РАБОТАЮЩИЕ номера телефонов.

2. Если отделения Ощадбанка не работают — есть ли возможность решить мой вопрос дистанционно? (Обычные операторы колл-центра не может решить этот вопрос: либо не хватает опыта, либо просто у них не хватает уровня доступа к необходимой информации)

У меня есть вся информация по платежу из личного кабинета: дата, сумма, номер операции. Представительница АТБ утверждает что по информации в компьютере АТБ — от банка был запрос от 27-декабря-2022 и АТБ отменил операцию. Все разговоры, включая телефонные — записаны, и могут быть мной предоставлены чтобы помочь уполномоченным сотрудникам Ощадбанка разобраться в ситуации.

3. Если решение данного вопроса отложить до прекращения обстрелов Херсона (а это — неопределённый срок, который может длиться месяцами) — не скажет ли мне потом Ощадбанк «а что же вы столько времени ждали, нужно было сразу обращаться, а теперь поезд уже ушёл»? Отчасти поэтому я и вынужден здесь оставлять такой отзыв.

Выводы.

Неприятно удивляет, что два разных человека в колл-центре Ощадбанка услышав одинаковое описание ситуации приходят к разным выводам и дают разные рекомендации. Я понимаю, что оператору колцентра проще сказать «в банке всё в порядке» и отфутболив клиента куда-то там ещё, досиживать смену, а возможно оператор просто не имеет доступа к информации такого уровня как журналы запросов-ответов между Ощадбанком и АТБ, но такие попытки отмахнуться бьют по репутации банка.

Стану ли я расплачиваться карточкой Ощадбанка в будущем? В такой ситуации — конечно же нет. И если ситуация не разрешится — буду вынужден предупредить всех знакомых, и написать в городских чатах предостережение.

В прошлом я оставлял положительные отзывы о работе Ощадбанка, надеюсь, что смогу это сделать и сейчас.
Герман Фредерих 11 января 2023, 23:30
Отделение по адресу: Днепр, ул. Мониторная, 2, пом.1-А
Очень не доволен работой отделения банка.

1)Полностю отсуствует уголок потребителя как и информация о банке, лицензии и т. д.
2) Открытое хамство с стороны персонала мне как инвалиду по слуху кассиры отказали в обслуживании и за того что типо они кричат не будут, а на вопрос дайте мне книгу жалоб и предложений что бы вам поставили интнерактив и вам не пришлось орать отправили на йух.
3) В отделении 3 кассы из них работает МАКСИМУМ 1. Очередь это отдельная тема клиенты сидят в очереди не зная зачем и почему и начаются массовые драки так как 1 клиент ссылается на правила банка типо одни услуги вне очереди 2 в очереди, но в первый раз вижу такое что бы в банке инкасаторы сидели в очереди 3 часа. В пумб банке сдавал выручку, да там комиссия на 30 грн больше, но там без очереди обслуживают, зачисляют в тот же день без задержек и цирка. Очень часто и густо отделение тупо не работает. Вопрос представителям, а за что ваши сотрудники отделения получают зарплату??? Одно отделение ощада на все 3 ж/м и то работает через букву Ю.Почему ВСЕ ОТДЕЛЕНИЯ ПУМБ, половина отделений привата поставили упсы и генераторы. Даже самые дешевые ларьки с овощами и те с генераторами. Критическая инфраструктура и банки не могут.
Liro4ka 10 января 2023, 21:59
27.12 2022р. при знятті коштів, банкомат не видав кошти та повернув картку. Які з рахунку списав (статус тимчасово заблоковані). Зателефонували на горячу лінію ощадбанку, оператор сказав, що кошти повернуться протягом 3 днів, а якщо не повернуться то потрібно написати заяву в відділенні банку. 31.12.2022р. була написана заява на повернення коштів, працівник банку не може подать заяву на обробку, бо кошти мають статус — тимчасово заблоконі.10.01.2023р. Телефонувала на гарячу лінію ощадбанка там відповіли, що кошти можуть повернутись в термін 30 днів (а якщо змінять статус, то тоді працівник банку зможе подати заяву на повернення). Коли повернуться мої кошти на рахунок?
dino1305 7 января 2023, 20:01
Другий місяць не можу обміняти картку, так як вийшов термін дії. Два рази приходила до відділення, але там такі черги, що попасти за день неможливо. Працює один менеджер, плюс люди йдуть ще й по запису. Вирішила і я записатися, зателефонувала у колл- центр і записалася на суботу 7 січня, так як у суботу банк працює. Але не тут то було, банк закритий. За мною прийшли ще двоє клієнтів, які теж по запису. Я витратила свій час, кошти на дорогу, здоров’я, хто поверне? Працівники вирішили зробити собі святковий вихідний день, тоді навіщо ви записуєте людей? Ой, не за те наші хлопці воюють з ворогом, взяли б наші захисники і собі вихідний, то, що було б? Наведіть порядок у даному відділенні.
Евгений Калиниченко 6 января 2023, 14:21
У 07.07.2022 та 08.07.2022 року я здійснював переклади з моєї карти через систему Meest Transfer (сайт perekaz24.eu). Заявки на виконання переказу були корректно оброблені за допомогою Mastercard (5167****) в день здійснення транзакцій, а суми переказу були відразу виплачені на картку отримувачу!
АЛЕ, на мою думку, в банківській системі Ощадбанку стався збій: кошти нібито були повернуті мені в день транзакції назад на мою карту, причому не в повному обсязі, а списання зроблено ТІЛЬКИ аж 21.12.2022 і 28.12.2022 — через П’ять!!! місяців.

Підсумком збою є те, що мені «прималювали» борг у 215 доларів США (після переказів та сплати комісії банку мала залишитися сума на карті у розмірі +25$, а зараз у мене є заборгованість у розмірі -190$).
Зате в кол-центрі відразу мені рекомендували погасити заборгованість і до пуття розбиратися з моїм питанням ніхто не захотів.
TAU2358 4 января 2023, 19:55
Я є внутрішньо переміщеною особою з 2015 р. Оскільки прив«язана до Ощадбанку необхідністю, маю наступні зауваження. По-перше, маю картку, котра була відкрита в Донецькій області, а з 15-ого року мешкаю в Чернигівській. Картка в Донецькій області була відкрита для одноразової операції, і не використовувалась мною декілька років. Але… кожного року знімається плата за обслуговування (картка «Мій комфорт», цікаво — це комфорт Ощадбанку?). Декілька разів зверталась до віділення банку в Чернігівській області, на Гарячу лінію, щоб закрити той рахунок, можливо в Києві, але отримала негативну відповідь, виявляється, треба їхати до відділень в Донецьку область… Це приблизно 700 км з багатьма пересадками. Для людини похилого віку звучить як знущання. По-друге, донецьку картку я втратила, хотіла оплатити по IBAN (за реквізітами договору) і… платіж не проходе!!!, оскільки на пенсійних картках переселенців від 2015 року такі платежі заблоковані (так відповіли на гарячій лініі). Була вимушена сплатити карткой іншого банку. Мені не зрозуміла така дикрімінація клієнтів Ощадбанку. Моє враження, що банк не є клієнтоорієтованим, а тільки знущається системно над своїми клієнтами. Але я вдячна персоналу Прилуцьких відділень Ощадбанку за бажання допомогти, увагу у вирішуванні моїх питань.
OLENA2023 4 января 2023, 10:46
Мої батьки пенсіонери вкотре не можуть пройти актуалізацію даних в Ощадбанку.
Їм кожен раз відмовляють по причині відсутності таких клієнтів в базі. Це неможливо! Вони є клієнтами Ощадбанку і отримують пенсію щомісяця на картку. Ми звертались на гарячу лінию і до керівника відділення, домогти ніхто нічим не може.
Скажіть, будь ласка, як вирішити цю проблему?
Напевно треба змінити банк, інакше мої батьки просто залишаться без пенсії. Відстань до найближчого відділення 60 км, у них не має змоги приїзджати туди кожен день, та й навіщо марно витрачати останні сили і кошти щоб знову отримати відмову.
Взагалі в цьому відділенні процвітає хамство і корупція. Хочеш наприклад зняти готівку в касі — давай «шоколадку».
Мета Ощадбанку знищити якомога більше пенсіонерів.
Зупиніть це свавілля!
Cat Sànchez 3 января 2023, 12:53
Обслуговуюсь достатньо не довгий час та все що мені потрібно банк має🫶
А головне то велике покриття відділень дякую за вашу працю😻
romakiev 2 января 2023, 20:16
Вот мой счет Отримувач: РОМАН МИКОЛАЙОВИЧ ПОСТОЄНКО
№: UA063351060000026204502920127
Банк: АТ «Ощадбанк» (Донецька філія)
МФО: 335106
ІПН: 2872215817.минсоцполити зачислило пильгу.не могу ни снять.ни перевести.вообще ничего.Обратился в отделение в городе Селидово по гоголя.ваши сотрудники полные нули.как только они не пытались.я с ними раз двадцать подходил на кассу получить.там не пропускает какая то программа.перевели кучу бумаги.сделали 50 звонков.как делать и ничего не смогли.просидел 4 часа.а результата ноль.приходил второй раз.уже они этот счет не видят.а у меня в ощад 24 все прекрасно видно
Более года не удвется зарегистрироваться в интернет-банкинге. Оператор летом убрал старую регистрацию, якобы для облегчения новой регистрации. Все равно, пользоваться услугой можно только один раз. Потом «не устраивает» либо логин, либо пароль…Открыли чат в «телеграмм». Один раз удачно получилочь получить распечатку расходов через телеграмм. Второй раз, в декабре 2022 г., оказался какой-то мошенник и снял все деньги с карточки. Если другие банки могут переводить получение карточки, регистрацию в другой город, в другую область не зависсимо от регистрации гражданина, то ощад всех прикрепляет только по месту регистрации, что не всегда удобно. а если честно, то совсем неудобно.На мой взгляд отвратительный банк, после привата.
Iamthebest 31 декабря 2022, 1:22
Отделение по адресу: Львов, ул. Ивана Франко, 17
Працівники відділення є повністю некомпетентними. Складається враження, що живуть у своєму, вигаданому світі (особливо менеджер за першим від входу столом, прізвище та ініціали якої навіть не цікавлять, там нема з ким розмовляти), а саме — не були ні сном ні духом про те, що кошти з єПідтримки за вакцинацію згодом могли бути витраченими на будь-що, а не тільки на визначені категорії (книги, театри, кіно), а ще якимось казковим чином комісія за утримання рахунку зарплатної карти не буде зніматися якщо просто ''обнулити рахунок''. Шановні, якщо берете на посаду ''кума, свата, брата'', то навчіть його своїм же правилам!!!
Iamthebest 31 декабря 2022, 0:52
Почнімо з того, що закрити власний рахунок у банку можливо тільки у тому відділенні, якому і відкривав, що викликає незручності. Останнє розташоване задалеко (вул. Зелена 149) і залежить від відключень електрики. Цього разу, хоч і працівники банку чемно дочекалися включення електрики, зате дозволили собі піти додому більше ніж за півгодини до заявленого по графіку закриття відділення (на очах у п’ятьох людей, котрим, звісно були дуже необхідні послуги) + закрили зону самообслуговування. Часу до Нового Року ще предостатньо, куди спішили? А давайте всі так почнуть розвертатися і йти собі з роботи передчасно. Тепер ясно, якими успіхами піднімається економіка країни.

marina199788 30 декабря 2022, 16:21
Поменять номер телефона
30 декабря 2022, 17:57
Добрий вечір. Якщо у Вас є доступ до фінансового номеру телефону, тоді його можна змінити через банкомат або інформаційно-платіжний термінал Ощадбанку. Якщо доступу до Вашого телефону немає, тоді для його змінити потрібно звернутися з документами в відділення Ощадбанку.
Litvinova1969 30 декабря 2022, 13:59
Никого не волнует, что в стране война, а страховки ж нужно продавать людям. Прошу прощения, даже если не продал тем несчастным старикам, то есть выход. Ложишь свои деньги на закрытие плана ради того, что бы высшее руководство получили свою премию. Не забываем о разнице в сумме. Положили много, получили *** , зато все вокруг довольны.
Самый ужасный банк, и самое ужасное руководство, которое просто тебя съедает за эти продукты, которые *** никому не нужны.
30 декабря 2022, 14:07
Добрий день. Виконання планових показників дозволяє отримати додаткову фінансову мотивацію і безпосередньо тому співробітнику, який здійснює продаж, а для виконання цих показників, нашим співробітникам надано всі необхідні інструменти. В умовах війни, як Ви згадали, страхові продукти стають ще більш актуальними.
Mari4kame 29 декабря 2022, 14:38
От Ощадбанка пришло сообщение о том, что мне нужно актуализировать данные в их системе, согласно постановлению НБУ. К сожалению, отделение во время тревог не работает, а также ещё нужно подстраиваться под графики отключения света (в данном отделении не нужно, о чем я узнала по месту). Пришла в отделение, которое начало свою работу с 11.00, поскольку с утра были массированные атаки по всей Украине. А в 12.30 у них начинается перерыв. Я спросила, будут ли они устраивать перерыв, который должен был начаться через 20 минут, на что мне дали положительный ответ. Я спросила, а как же то, что они только недавно открыли отделение, на что ответа я не получила, кроме того, что они во время тревог не работают, «мы вас не приглашали», «можете приходить, когда тревог нет». И тут уже не выдержала я. В 2020 году я была в отделении банка, чтобы переоформить карту, поскольку истекал срок действия предыдущей. В 2021 году я была в отделении, когда брала у них справку о том, на какой счёт начислять пособие по беременности и рождению ребенка. А теперь 2022 году, и мне нужно актуализировать данные, что происходит каждые 3 года. Почему этого не сделали работники банка в предыдущие года, когда я приходила?
Работники банка знают постановления НБУ, а я, обычный пользователь, узнаю все по факту. В базе мои данные не обновлялись с 2017 года, что не является моей виной. Меня сам банк пригласил «обновить данные», а значит, я оторвалась от своих дел и должна была искать, с кем оставить малолетних детей, чтобы постоять в очереди и помочь банку «исправить косяки». Уважаемые сотрудники Ощадбанка, вы должны знать все правила банковской системы и следить за тем, чтобы данные ваших клиентов обновлялись при первой же возможности. А слова ваших сотрудников «мы вас не звали» оставили неприятные ощущения. Я за наведенный переполох извинилась, сотрудницы отделения не посчитали нужным извиниться передо мной.
Спасибо лишь мужчине (наверное начальник отделения), он попросил сотрудников перенести перерыв на 30 минут позже, чтобы обслужить всех клиентов.
29 декабря 2022, 16:48
Добрий день. Період оновлення інформації для кожного клієнта встановлюють індивідуально за сукупністю факторів, визначених постановою НБУ Про затвердження Положення про здійснення банками фінансового моніторингу від 20.05.2020 №65, але не рідше ніж раз на п’ять років. Стосовно обслуговування у відділенні банку, проведемо додаткову роботу із працівниками відділення. Перепрошуємо за незручності.
svc62 28 декабря 2022, 19:12
Сьогодні, 28 грудня 2022 року, отримала смс — запрошення на телефон до відділення Ощадбанку м. Київ вул. Вербицького, 18 для зустрічі 29 грудня 2022 року. Яка зустріч, з ким? Дозвонитися до банку не змогла. Зателефонувала на гарячу лінію Ощадбанку, сказали зустріч по продажу продуктів банку. Це нова послуга від банку? Нічого не розумію. Навіщо мені продукти банку? Прошу надати кваліфікаційну відповідь по порушенному питанню. Навіщо я знадобилась банку?
Хочу знати подробиці цієї історії.
Додаю копію смс повідомлення.
Шановний клієнте, Вам призначено зустріч в Ощадбанку
29.12.2022 14:30 за адресою КИЇВ, вул. Вербицького Архітектора, 18. До зустрічі. 0800210800
29 декабря 2022, 9:03
Добрий день. Якщо Вам призначили зустріч у відділення банку, тоді працівники хочуть надати інформацію по нашим продуктам банку які могли б бути корисними для користування. Якщо не має змоги звернутися до відділення в призначений час, тоді при можливості можете звернутися до відділення пізніше в зручний час, та працівники детально нададуть інформацію.
Юлія Зубко 28 декабря 2022, 10:47
Не за власним бажанням довелось стати клієнтом цього банку,і тепер стало зрозуміло чому цей банк не зважаючи на весь його ребрендинг вважають відсталим. Особливо хочу «відзначити» відділення на пр-ті Маяковського 73а, Деснянський район (ж/м Троєщина).В цьому відділенні працюють не компетентні працівники, в яких просто хамське відношення до своїх клієнтів,і клієнтів які прийшли на обслуговування. Я звернулась до даного відділення 28.12.2022р. о 09:00 годині, з питанням отримати переказ від організації яка перерахувала мені кошти за оренду землі, ці кошти треба отримати саме в Ощадбанк. Касир відділення, а саме Тританіченко Катерина Василівна, я взагалі не розумію як така не вихована людина, може працювати з людьми.Вона з першого погляду уже була не задоволена, що до неї звернулись, спочатку сказала що у неї нема коштів, але потім все-таки взяла документи, щось набирала у системі і запитала з якої організації переказ, після цього без слів викинула документи і поставила табличку, після запитання що мені робити далі, вона сказала «не знаю, в мене система не працює», тобто люди з самого ранку чекають під відділенням щоб почути що у банку якісь технічні проблеми, при тому що співробітники навіть не намагаються їх вирішити,і строки вирішення теж не надають, але дозволяють собі в такому тоні спілкуватись з клієнтами. Мені не зрозуміло, як Державний Банк, який має бути прикладом для інших банків, в такий тяжкий час, дозволяє собі таке не людське відношення до клієнтів.
28 декабря 2022, 11:33
Добрий день. Дозвольте перепросити Вас за завдані незручності та неприйнятну поведінку працівників банку. На жаль, інколи може виникнути помилка в системі, та ми намагаємося її вирішити в найкоротші терміни. Хочемо звернути увагу, що Ви завжди може призначити зустріч на відповідний час за посиланням https://appointment.oschadbank.ua/?fbclid=IwAR14Nq4hQ9AmoooNNMJPPNKoRw7_svOwrfnb4_rYkCaMValeADCa8hCbvYw, та менеджер відділення буде вас очікувати. Також, грошовий переказ можна отримати дистанційно в додатку Ощад або ж у веб-банкінгу Ощад 24/7.
Liuba1989 28 декабря 2022, 10:35
Доброго дня. Вчора зіткнулися не дуже з хорошою ситуацією. Хотіли отримати кошти з рахунку, на який надійшли кошти від ООН. Але начальниця Ощадбанку вийшла і почала до людей погано розмовляти. Почала говорити, що навіщо ви сюда приперлись (так і сказала). Що у вас там в Снігурівці є своє відділення туда і їдьте. Ми їй відповіли ми там не можемо вже неділю кошти отримати, бо там черги вже на дві неділі вперед. На що нам відповіла працівниця банку, що мені все одно, що там у вас. Вже надоїли тут всі з сел ваших та Снігурівки. Протест сюди, як наче медом намазано. Люди добрі то скажіть мені тоді, а яка різниця в якому відділенні людина хоче зняти кошти. Чому це дає право комусь так з людьми з де окупованих територій так розмовляти. Скільки місяців ті люди терпіли. А теперь ще й не можуть просто забрати свої кошти.?! Позор таким людям, що працюють на високій посаді в відділенні. Дякувати тільки одній добрій людині, яка там працює в кассі. Зверніть будь-ласка увагу на те, як розмовляють з людьми.
28 декабря 2022, 11:25
Добрий день. Дозвольте перепросити Вас за завдані незручності та неприйнятну поведінку працівників банку. Ми обов'язково проведемо роботу з працівниками відділення в яке Ви зверталися, для уникнення таких ситуацій в майбутньому. Для нас важливий кожен клієнт, і ми докладатимемо всіх зусиль щоб покращити клієнтоорієтованість нашого персоналу.
Олександр Береза 27 декабря 2022, 21:15
26.12 2022р. о 10 г. 03хв. при знятті коштів з банкомату операція пройшла картка була повернута та відразу вимкнулось світло, гроші не були видані але з рахунку списані. Відразу ж зателефонували на горячу лінію ощадбанку, оператор пояснив що нічого страшного через дві години кошти повернуть на рахунок але ж гроші не повернули. О 17.00 знов подзвонили на гарячу лінію на цей раз оператор сказав що кошти повернуться протягом доби, але і цього не сталося. 27.12.22р. 0 20.00 знову подзвонили на горячу лінію на що оператор повідомив що треба було не їм дзвонить, а звернутись до відділення банку і написати заяву і наразі вже ніхто вам ні поверне гроші бо вже пізно. Ось так і працює шахрайський ощадбанк…
28 декабря 2022, 9:28
Добрий день. Перевіримо ситуацію та надамо Вам зворотній зв'язок.
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝