Ігор Жук 20 июня 2024, 13:46
ФОПи працюють на дизелях, Розетка поруч працює, Ощад зачинений «світла не має». Банк з 22 року нічого не зробив, а зараз мабуть чекають на ремонт Трипільської ТЕС. Проблема не відділення, а філії!
Був в мене депозит в цьому банку, хотів переоформити цось через мобільний додаток не склалося переоформити на новий строк депозит, звернувся чат бот телеграма, а телеграмі три чат боти Ощадбанку і я потрапив на шахраїв, все вказувало що це їхній чат бот але вийшло що це шахраї, вини вкрали черем застосунок Ощадбанку списали всі мої гроші до 0 копійок, подав заяву як сказали співробітники банку в поліцію, взяв витяг з досудового слідства приніс в банк, а сидить одна дама вся така і каже куди я цей витяг всуну і банк ці кошти не поверне бо я сам винний і якщо я хочу то плати 900гривнів і пиши заяву і я до цієї заяви прикріплю витяг, але не має смисла цим займатися, бо і ще 900гривнів і ці пробадуть, тепер про цей банк лайно користувалися моїми коштами дуже довго і ходьби щось запропунували як це краще зробити, не якого захисту майже немає від шахраїв, другі банки коли проходить трансакції на підтвердження пишуть в смс повідомленнях на яку суму приходе код підтвердження, а тут приходе тільки код і ні кому не передавайте і все, а яка сума списання догадайся сам, тепер сам буду обходити цей банк стороною і своїм знайомим казати
Maksim420 18 июня 2024, 20:22
Я вчера был У вас в банку хотел снять со своего счёта который под арестом 14200грн мне сказала что не чем помочь не могу смс что можно пришла, я звонил менеджеру который в броварах где у меня счёт сказал что можно, подскажите что мне делать???
Хотел пополнить мобильный счет отказ, З 11.06.24 картки Visa тимчасово не приймаються платіжною системою. Термін відновлення до 14 днів.
kravchenk 17 июня 2024, 13:57
14-го червня 2024 р. (пятниця) закінчився термін мого депозитного рахунку і у філії Ощадбанку куди я звернулася за адресою: Київ, вул. Василя Липківського (вул. Урицького), 16-Г (прим. 248). Керівник філії мені сказав, що по депозиту «акційний» наразі спеціаліст відійшов і буде у понеділок… Невже зарплатню отримують в банках за «відсидку робочого часу»??? Таких спеціалістів та посадовців необхідно звільняти!!!
IsaO 13 июня 2024, 15:31
Оформлювала картку на відділенні, спершу чекала поки співробітник прийде, а згодом поки запрацює принтер… враження ніби прийшла додому, а не в банк
Минфин
Ответ администратора
16 июня 2024, 16:11
Відгук не зарахований (на 16.06.2024).
Irinka1310 13 июня 2024, 13:01
Усі співробітники компетентні у своїй справі
Ludmila1165 12 июня 2024, 12:55
Зверталась в ОщадБанк місто Березань для оформлення заяви про виплату пенсії на картку Ощадбанку для моєї мами. Економіст Сазонова, переписуючи з ПАСПОРТА дані, зробила помилку в документі, яку в пенсійному побачили згодом. Маму ми забрали в інше місто за 150 км. Довідка тепер не дійсна. Мама переміщуться за допомогою ходунців, вона інвалід 2гр., Для неї ,є велика проблема далекі поїздки.Друга сторона питання, фінанси .(автомобіль на воді не їздить) (мені щоб відвезти її потрібно брати відпустку за свій рахунок).Хочу запитати, чи не хоче Сазоненко, приїхати та вірно переоформити довідку мамі і здати в пенсійний в м.Березань?.. Може ,іншим разом буде уважніша, переписуючи з дані документа, а не додумувати.
Karina05031994 10 июня 2024, 23:53
Отделение по адресу: Харьков, ул. Холодногорская, 7
Банк не хочет разблокировать карту
Арест был снят и отправлен выконавцем 15.05.2024 от банка полная тишина не однократно звонили, писала жалобу в банк, а толку нет сотрудники банка по телефону нечего не говорят ждите и все, но по закону Украины карту в течение 3 х дней должны разблокировать банку все ровно арест наложили за пару часов, а снять арест не хотят хотя есть постановление о снятие ареста
Viktiria8699 10 июня 2024, 15:10
Щиро вдячна за професійну консультацію. З усіх банків на вулиці Проскурівській лише тут надали правильну і дієву консультацію.
uguzelak 9 июня 2024, 11:30
Телефонувала на гарячу лінію, оператор хамка, просто жахлива!!!
Я розумію все -конфедеційнісь!!! але в мого родича склалась така ситуація, зараз знаходиться у військовій частині, виробили їм там карти, а фінансовий номер вказаний не вірно, в онлайнбанкінгу зареєструватися через те не може, до віділення відповідно також, та телефонувати також!
Тобто банк позбавив його засобів для існування, а зараз витрати значні!!! просто слів не вистачає, щоб висловити своє і його обурення, якійсь тупик!
Користуюсь послугами різних банків, але з ощад не приходилось,і я цьому дуже рада, але такого сервісу не має ні де, це просто жах!!!
536363463D 7 июня 2024, 14:43
Було 6 відхилених операцій в додатку при поповненні мобільного і по всім 6 відхиленим операціям списало коміссію по 3 грн. Просто ЖАХ
Elena2022K 7 июня 2024, 9:15
Отделение по адресу: Львов, ул. Валовая, 9
Мною у квітні через Дію були куплені військові облігації. При купівлі вказується картка Є-підтримки, куди повертаєються гроші після погашення облігацій. Картка Є-підтримки це обов’язкова умова, інші карти не дозволяються. Дата погашення військових облігацій «Залізний порт» -05.06.2024р. В цей день гроші мені не повернулись. Зранку 06.06.2024 я звертаюсь до банку і мені кажуть, що вони прийняли у себе якусь постанову 04.06.2024, що не можна робити ніякі перекази на картку Є-підтримки у їх банку!!! Тепер виходить така ситуація: в Дії вже цих облігацій немає, торговці цінними паперами (банк Sense) вже перерахував гроші на рахунки карток Є-підтримка, а Ощадбанк нікуди їх не переводить і не повертає. Ну і що людям тепер робити? Ми вкладали гроші у перемогу нашої держави, а Ощадбанк просто робить деверсію, підриває національному довіру, тому що гарантом виступає сама держава. Тобто виходить, що сама держава через Ощадбанк обкрадає своїх громадян, які допомагають військовим??? ГАНЬБА
Veronika2019 5 июня 2024, 20:36
Нещодавно вирішила відкласти невеличку суму на мобільні заощадження, щоб з відсотків хоча б сплачувати послуги банку. І не пізніше як за місяць кошти зникли…про що дізналась випадково…заглянувши у мобільний додаток Ощад24. Після перемовин з операторами карта заблокована, доступ до до додатку теж закритий, заява до кіберполіції написана. На відновлення потрібно мати змогу прийняти дзвінок на фінансовий номер телефону. В мене наразі такої можливості немає. Інших шляхів банк не пропонує… тепер і дізнатися про можливі шахрайські дії з іншою картою неможливо, і в переговорах з оператором банк не несе жодної відповідальності за безпеку операцій і схоронність коштів…
Vita69 5 июня 2024, 9:01
Доброго дня. Хочу розповісти неприємну історію, яка сталася зі мною не так давно.
Я є клієнтом Ощадбанку більше 15 років і до цього часу у мене не було нарікань на роботу працівників цього банку. Так ось, на мій телефон надійшло повідомлення, про те, що мені необхідно під'їхати до відділення банку (м. Запоріжжя, пр-т Моторобудівників, 32) і поміняти зарплатну картку (це звичайна процедура, в цілях безпеки, банк переодично міняє картки) і до речі, я міняла картку не вперше. Я під'їхала і поміняла картку, не звернувши уваги на те, що картка зі «стандартної» «перетворилася» на «платінум-картку», і спеціаліст, яка мені її міняла на це теж не звернула мою увагу. Я це побачила лише тоді, коли з моєї нової зарплатної картки було знято (вкрадено) 300 грн. комісії, яку я повинна була сплачувати кожного місяця за користування цією карткою на якій, до речі, лежали мої гроші! Я подзвонила на «гарячу лінію»: мені довго розповідали про якісь бонуси, якісь конференц-зали, про те, що я повинна кожного місяця витрачати більше 5000грн. з цієї картки і т.п …, щоб з мене не знімалась комісія. Я недовго думаючи поїхала і поміняла картку на «стандарт». Гроші, звичайно, мені ніхто не повернув і ніхто не вибачився за обман… Дуже прикро, що у воєнний стан, коли у людей немає роботи і люди рахують кожну гривню, обманом краде гроші Державний банк. Довіри вже, звичайно, не буде. Ах да! і днями від банку, як знущання, надійшло таке повідомлення:
(фото не вставляється, напишу своїми словами):
«Примножуйте свої кошти онлайн!
Отримуйте підвищений додатковий дохід завдяки вашій зарплатній картці…»

Ви спочатку мої кошти поверніть! Поки що я тільки в мінусі від взаємин з Ощадбанком!
tatyanaaleksand 4 июня 2024, 16:37
Отделение по адресу: Киев, ул. Серафимовича, 13-А
Співробітники відділення дуже доброзичливі та уважні до відвідувачів,
не зважають на особистий час.

На мій погляд, одне з кращих відділень Ощадбанку

Дякую, Тетяна.
Zheka2000 4 июня 2024, 14:15
Доброго дня,
У мене 22.05 наклали арешт і 24.05 виконавча служба подала документи на зняття арешту, но банк так і не сняв на даний момент. Я звонив на їх гарячу лінію мені відповіли що все в них автоматізовано і чекайте. Коли я запитав сколько мені ще чекати то відповіли «ну должно в теченіє місяца», у мене маленька дитина і у мене один дохід це заробітна плата на карту ощад. За шо жити як ці нелюди токо і вміють шо сказать «ждіть колись розблокуєм». Токо чого одним сьогодні подали документ на зняття арешту, а завтра утром вже сняли, а іншим треьа чекати бо в них якась очерідь
Olagurgula 4 июня 2024, 13:50
Нещодавно виграла грант від Дії та пішла відкривати рахунок в Ощадбанку. Керівник відділення спочатку прийняла мене, але коли почула, що я не відкриватиму у них зарплатний проєкт тощо, то сказала, що вона іде у відпустку, а мені потрібно їхати у найближче відділення в м. Івано-Франківськ. При цьому дуже неприємно «переконувала» мене, що я зобовʼязана відкрити підприємницький рахунок, бо «що нам з того?»…
Я скористалась послугами іншого відділення з чудовою менеджеркою.
А ця жіночка так і не пішла у відпустку. А такі «відшивання» вона здійснює періодично. Вважаю, що такі особи не мають працювати з людьми, тим більше на керівних посадах.
Ольга Медведьова 3 июня 2024, 15:10
Рік вже накоплюю негативний досвід щодо «співпраці» з Ощадбанком. Перший, коли термінал з'їв мої гроші (прийняли заяву, обіцяли зворотній зв’язок. Коли сама прийшла знову, виявилося, що треба писати ще якусь бумажулю. Зробила це ще раз, обіцяли тримати на зв’язку. До цього часу ТИША.

Другий момент. Якщо Вам перевели кошти і ви ними зразу розрахувалися- особисті кошти стають БОРГОМ. Бо вони ніби ще не переведені на карту, а в карті вже є в наявності сума.

Третє. Закриття карти. За користування картою, яку вже не використовую…знімають 300 гривень в місяць (платина, блін). Одна назва від платини. Коли я сплатила ці кошти, то на час прийому зі спеціалістом, на екрані… заборгованість. Прийдіть завтра. Керівники Ощадбанку! Робота Вашого закладу виглядає ніби шахрайство.

Ви не допомагаєте людям, а обираєте їх.
maddad 3 июня 2024, 13:45
Ваш клієнт Номер карти 5167803300372518 є шахраєм. Отримав переказ та пропав. У державному банку як я розумію повинні були при проханні відкрити впроваждення та провести перевірку щодо дій вашого клієнта, як варіант повернути кошти. Прохання зробити це якщо можливо.
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝