Danil20002000 4 апреля 2024, 14:34
Ежедневно провожу торговлю на P2P-рынке через Telegram-бота @wallet, так как занимаюсь продажей НФТ коллекций на официальном сайте Get Gems при продаже получаю деньги в криптовалюте TON. Недавно я решил вывести деньги, и завершил сделки, в результате которых получил переводы от неизвестных мне покупателей на свой счет в Монобанк и взамен отправил криптовалюту, эквивалентную стоимости входящей на мой счет транзакции. В итоге мой счет был заблокирован банком, и меня попросили подписать подпись в Дие, что бы подтвердить что я владелец карты, успешно подтвердил, и на следующий день мне заблокировали счет (8160 грн) и попросили дать документы о доходах, но вопрос какие мне нужно дать документы ответ получил — Официальные документы, но увы у меня их нету, я дал поддержке Скрины (Сделок п2п, скрин продажи НФТ, скрины квитанций) сказали ждать до 60 дней, но мне нужны средства сейчас так как я за границей и должен был на этой недели купить кое что, но увы Монобанк взяли и заблокировали счет, я был готов отказаться от обслуживание с просьбой вернуть деньги, но (Поддержка — Ждите проверки до 60 дней)
Что будет дальше никто не знает! Деньги не возвращают уже 5 день!
monobankua 4 апреля 2024, 17:09
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам.
На поточний момент банк розглядає надані вами документи.
Ми передали запит колегам по можливості прискорити перевірку. Зв'яжемось з вами, як буде нова інформація
YanaBez 4 апреля 2024, 10:43
У лютому 2024 року купила картку монобанка в магазині Аврора за 50 гривень. Завантажила додаток монобанка для активації картки. Зробила всі портібні світлини документів, селфі у різних ракурсах у тому числі із документом. На кінцевому етапі написали, що на даний момент неможливо активувати картку. І все! подальші шість спроб — аналогічний результат. На початку квітня звернулась до служби підтримки цього банку. Відповіли, що наразі неможливо звершити реєстрацію та провести активацію картки. ЧОМУ? — не дають зовсім конкретної відповіді. Я кажу, що мені потрібна картка не для оформлення кредиту. Відповідь знов та ж сама… Не розумію, це що, збір даних про громадян? Тобто світлини моїх документів збереглись у системі, при цьому я не є клієнтом банку? І так, чисто принципово: по 50 гривень ви теж збираєте таким чином?
monobankua 4 апреля 2024, 18:02
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід і ми прагнемо розібратися в ситуації.
Передали дані колегам на перевірку та банк вже переглянув рішення.
На поточний момент ви можете вже продовжити реєстрацію в монобанк.
Сподіваємось, що надалі наша з вами співпраця приноситиме лише позитивні емоції
Илья Тоточенко 4 апреля 2024, 2:50
Пользуюсь банком давно, в течении недели после регистрации банк попросил справку о доходах, я её предоставил, после чего банк установил лимит на пополнения — 80000грн/мес.
И вот, 2 апреля мне приходит сообщение в приложении, «рахунок заблоковано, за вашою картою проходять нетипові операції»
Я моментально подписываю документ в «Дії», после чего пишу в поддержку, где мне говорят ждать 30 минут — 48 часов.
Не превышая никакие лимиты, без предупреждения банк блокирует счет, именно счет, а не карту, ибо он что-либо заподозрил.
Прошло уже 30 часов, но, почитав не очень положительные отзывы об этой ситуации думаю сменить банк.
Надеюсь на разблокировку счета, либо возврата средств на другой банк.
monobankua 4 апреля 2024, 10:21
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід.
Ми передали запит колегам пришвидшити рішення питання.
На поточний момент обмеження зняті.
Сподіваємось надалі наша з вами співпраця приноситиме лише позитивні емоції.
Полезный комментарий
Илья Тоточенко 4 апреля 2024, 10:46
Спасибо
uecaozh 3 апреля 2024, 9:42
Это чуть ли не единственная компания, в которую мне удалось устроиться без опыта работы. Кроме этого, здесь обучают своих сотрудников и проводят разные тренинги, чтобы менеджеры по продажам делали как можно меньше ошибок. Удобно, что график работы гибкий, можно самостоятельно его регулировать и работать на дому. Меня вполне все утраивает, рекомендую Прайм Колл.
romabaka222 3 апреля 2024, 1:37
Монобанк — дуже гарний банк.По перше — оплата без комісії навіть за кордоном.По друге — дуже гарна та чемна підтримка.По третє — лояльний до клієнтів.
3 апреля 2024, 10:36
Вдячні за ваш відгук!
Долгіх Андрій 2 апреля 2024, 16:02
Більше чим рік тому через продаж криптовалюти, було заблоковано мій рахунок, за цей час вже став повнолітнім і дуже хотів би відновити співпрацю з вашим банком, та відкрити ФОП, бо у вас найкращі умови як для клієнтів, так і для фоп підприємців.
2 апреля 2024, 17:02
Дійсно, на жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку
Якщо банк змінить рішення – ми вам обов'язково повідомимо
1237alex 2 апреля 2024, 14:48
користуюся моно багато років, майже з самого початку та наче було все норм. Останній раз сплатив карткою в піцерії, сума не дуже велика та наступного ранку бачу повідомлення в додатку — рахунок заблоковано через підозрілу операцію (оплата карткою в піцерії дійсно дуже підозріло), ну ок, всяке буває. Пропонують або підписати заяву, що дійсно платив карткою через Дію або відеодзвінок, зробив через Дію, оператор пообіцяв, що строк перевірки та відновлення операцій по рахунку 30хв-48год. Чекаю день, два, коли скінчився термін питаю — ну як там моя справа. Не готово, сорі, чекайте. Довго ще чекати — не знаємо, як перевірять повідомимо. Вже пройшов третій день доступу до власних коштів (не кредитних немає), дедлайнів немає, репутація та довіра до моно в цій показовій ситуації була встрачена.
2 апреля 2024, 15:42
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Ilona210890 1 апреля 2024, 12:22
7 декабря 2023 года утром я обнаружила, что у меня исчезли все деньги с моего счета включая кредитный лимит. Сразу же обратилась в банк, на что банк после длительного общения предоставил мне заявление в кибергполицию так как случились Мошеннические действия и утверждал, что будет помогать при расследовании этого дела. Полиция взяла все показания и предоставила выписку по моему делу которую нужно было отправить в банк, что бы до конца следственного разбирательства банк не применял ко мне штрафов, но это красиво только звучало, как только я предоставила в банк эту бумагу, банк начал мне и написывать и названивать и заставлять выплатить всю задолженность с процентами. Банк не интересовало ни то что есть выписка с полиции, ни то что зафиксировано, что деньги брала ни я, ни то что деньги списались за несколько минут без подтверждения. Банк захотел сам увеличил кредитный лимит, захотел списал. Происходит просто обворовывание клиентов. По закону Украины когда списывались кредитные деньги банк должен был затребовать мое подтверждение, но этого не было. Пополнить счет на телефоне банк спрашивает подтверждение, а списывается сумма в 25000 за две минуты, хаотично с отминением когда сумма была превышена, банк не прислал подтверждение. Мне пришлось выплатить все с процентами так они еще насчитали сверх проценты. Не советую этот банк. Творят что хотят. Запугивают, не волнует ни чего, ни то что я с окупации, ни то что одна с ребенком, ни то что в стране военное положение. Не советую никому этот банк если не хотите проблем на ровном месте!!!
monobankua 1 апреля 2024, 13:01
Ситуація дійсно дуже неприємна.
Однак, інформація, що описана у відгуку, не описує все, що робилося та чому це відбулося.
На жаль, повідомити дані можливості немає, щоб сформувати повне розуміння того, що сталося. У такій ситуації ми порушимо банківську таємницю, що є неприпустимим.

Безпека коштів це пріоритет у Банку, тому ми рекомендуємо клієнтам для уникнення таких ситуацій не передавати дані навіть знайомим/друзям, не зберігати паролі та дані картки у нотатках та записках, не переходити та не вводити дані картки за посиланнями та на сумнівних ресурсах.
Також звертаємо увагу, що співробітники банку ніколи не дзвонять і не запитують персональні дані, такі як: ПІН-код, пароль зі смс, CVV-код, термін дії картки.

Ми розуміємо, що ви опинилися у складних умовах та що погашення боргу це не проста задача.
Ми передали запит колегам на перерахунок відсотків.
Ви отримаєте відповідь через повідомлення у застосунку.

В свою чергу розслідування випадків шахрайства, а також розшук і затримання злочинців законодавчо перебувають поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк завжди готовий надати їм будь-яке необхідне сприяння.
Банк сприятиме такому розшуку в рамках чинного законодавства.
Semperit 1 апреля 2024, 11:59
Отримав відмову від обслуговування, картою користався, може трохи активніше в останні декілька днів. Підтримка каже що щось вони назбирали інфу якусь з різних джерел. Та на підставі цього відмовляють обслуговувати як то кажуть до кінця життя. Що вони назбирали, де? Мені то до одного місця. Є багато інших адекватних банків. Як їм не треба активних користувачів, то най взагалі закриються собі. Назбирають інфу, та закриються як банк, назавжди. Відстійний банк. Навіть приват кращий.
monobankua 1 апреля 2024, 14:10
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи багато параметрів та різну інформацію.
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити.
Stas177 31 марта 2024, 22:13
Я вже по відгукам бачу що банк вирішив мабуть кинути своїх клієнтів. Ми з дружиною живемо в Києві — її мати в Чернігові. Дружина має офіційний дохід та допомогає матері. Кошти на картку матері заходять тільки з картки її доньки!!! Жінці 60 років. Вона не користується Дія. За кошти що донька їй скидає на картку вона живе і зараз займається відновленням будинку — який сильно постраждав підчас бомбардувань Чернігова. Сьогодні 31.04 ій прийшло повідомлення Рахунок заблоковано, підтвердіть, що карткою користуєтесь саме ви! Як я писав вона не може встановити Дія і не може пройти верифікацію. Вона телефонувала з комерційного номера до служби підтримки банку 3 рази вже. Толку нуль. Завтра доньці доведеться їхати в Чернігов, кидати роботу на декілька днів і судячи з відгуків інших клієнтів ще зовсім не факт що рахунок розблокують. Власне тупізм цієї ситуації в тому що будь монобанк нормальним банком можно було б прийти до відділення і показати виписку з рахунку дружини. Показати що ВСІ кошти зароблені честно і співробітник Нормльного банку міг би перевірити що кошти на рахунок тещи заходять тільки від її доньки. А теща могла б зателефонувати і сказати — я користуюсь своєю карткою — яка *** .а ще підтверження потрібно? Вже подавати до суду?
monobankua 1 апреля 2024, 13:47
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити.
azakharchuk 31 марта 2024, 15:34
Не вдається відкрити рахунок і стати клієнтом monobank. Два з половиною тижні тому встановив аплікацію, надав всі необхідні дані і застряг на екрані «Перевіряємо ваші дані», де знахожуся і по цей день. Чесно кажучи, за цей час можна відкрити рахунок навіть в банках забюрократизованої Європи, і це дуже сильно дисонує з рекордним часом реєстрації (1 хвилина 43 секунди).

Протягом цього часу декілька разів звертався в чат служби підтримки, представники якої не дають жодної конкретики. Пару разів отримував від них однакову відповідь «Наші колеги займаються вирішенням вашого питання. Ми будемо тримати вас в курсі подій і постараємося дати наступний зворотний зв’язок якнайшвидше. Дякуємо за розуміння.», решта відповідей не були більш інформативними.

Заради справедливості, мушу зазначити, що в мене дійсно є нюанс при відкритті рахунків в банках (і не лише), який вимагає додаткової дії від працівників банку. Проте, в традиційних банках це займає до години часу (інколи я мушу написати паперову заяву, інколи рішення про відкриття рахунку має буде погоджено кимось в головному офісі).

Я припускаю, що одним з елементів стратегії monobank є підвищення операційної ефективності, відповідно, максимальна автоматизація всіх процесів + мінімізація втручання людей. Тобто будь-який клієнт, обслуговування якого не підпадає під стандартні алгоритми (тобто вимагає втручання людини), є небажаним клієнтом для банку.

Зрозумійте мене правильно, я не критикую стратегію банку. Вона абсолютно нормальна — працювати з умовно «безпроблемними» клієнтами, для того, щоб проводити операції швидко і тримати тарифи низькими. Вирішити, що хтось є нашим клієнтом, а хтось — ні, це нормально. Це свідомий вибір банку, і саме ця стратегія зробила банк успішним. Моя претензія в тому, що ця стратегія прозоро не комунікується. Замість того, щоб прямо відповісти мені: «Ви не можете стати клієнтом нашого банку з такої-то причини», мені третій тиждень морочать голову. Просто скажіть «ні», і я піду шукати інші варіанти.

P. S. Якщо на «неваших» клієнтів вам байдуже, то пожалійте хоча б вашого кота, який вже третій тиждень поспіль смикає дряпку :)
monobankua 31 марта 2024, 19:26
Ми розуміємо, що перевірки це не завжди приємно.
Повірте, ми самі не любимо бюрократію та перевірка здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства.
На поточний момент ваші документи ще знаходяться на перевірці.
Ми передали запит колегам по можливості її прискорити.
Зв'яжемось з вами, як буде нова інформація.
Asya1000 31 марта 2024, 15:28
Являюсь клиентом монобанка уже года 3 может больше. И в принципе ранее не было особых нареканий. Но сейчас, банк безосновательно заблокировал мой социальный счет (на который приходят соц выплаты). Типо для проверки того, что пользуюсь их счётом именно я, а не мошенник. Сказали ожидать от 30мин до 48 часов для разблокировки. А по итогу кормят сказками и обещаниями уже свыше обещанного срока, мол подождите ещё немного, нам очень жаль. Что вам жаль? Что вы не законно ужерживаете мои средства? За каждый перевод совершенный с моей карты я могу объяснить и т. д. Но они так же продолжают удерживать средства и рассказывать «сказки». По итогу мне пришли на счёт соц выплаты, и я не могу ими воспользоваться из-за банка! Посоветовавшись с юристами, планирую подавать в суд на банк, если в ближайшее время не решиться проблема. И уйти от использования банка и всем близким и знакомым рекомендую это сделать!
monobankua 31 марта 2024, 19:29
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід, ми самі не любимо перевірки, при цьому на вимогу НБУ банки аналізують всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам.
На поточний момент, ще триває перевірка.
Ми передали запит колегам прискорити її, та вони зв'яжуться з вами, як будуть нові дані.
XeniyaChe 31 марта 2024, 8:09
Банк заблокував мою карту, повідомивши про наче нетипові операції, хоча були звичайні типові операції. Пройшла цифровий підпис через Дію, підтвердивши свою особу, повідомили що від 30 хвилин до 48 годин повинно вирішитись, 29.03. Писала у підтримку, повідомили, що стандартна операція і тепер тільки дочекатись, йде ідентифікація особистості. І от 30.03 рахунок заблоковано, йде перевірка надходження коштів, додала довідку про доходи. Рішення буде 02.04., але наразі рахунок заблоковано, користуватись коштами на можу, і всі кошти саме на карті моно банку, тупо залишилась без коштів і досі. Надходження на карту були і від інших людей, і як я маю надавати довідку про надходження цих платежів, від подруги, друга?
monobankua 31 марта 2024, 12:01
Бачимо, що колеги запитали у вас описати суть та надати документи, що можуть підтвердити операції зарахування коштів на вашу картку.
Повірте, нам дуже не хочеться цього робити, але за законом ми не можемо проводити витратні операції на вашій картці, поки не перевіримо операції зарахування.
На поточний момент чекаємо від вас інформацію та документи
misteryura 31 марта 2024, 0:40
Банк заблокував всі рахунки у тому числі ФОП і повідомив що треба пройти ідентифікацію.
Ідентифікація пройдена 5 днів назад, але рахунки досі заблоковані, хоча регламент 48 годин. Причини не називають, тільки «чекайте іде перевірка»
Користуюсь багатьма банками, але таке бачу вперше. Блокування рахунку заблокувало оплату послуг, тому довелось змінити банк.
monobankua 31 марта 2024, 11:57
На поточний момент, ще йде перевірка.
Ми передали запит колегам по можливості її прискорити.
Зв'яжемось з вами, як буде нова інформація
Marina9720827 30 марта 2024, 16:34
Сегодня зіткнулася с проблемою в застосунку Монобанку. Був зв’язок оператором Софія, табельний номер 9894. Какой, отличний, работник.Ввічлива, спокійна, допомогала до останнього. Покі не не получился желаемий результат. Иметь столько терпенія чтоб помочь и обьяснить, такое редко встретишь. Такого сотрудника нужно ценить, за любов к своей работе. Софія Вам Дуже Велике Дякую. Вам успехов, классной премії (Ви с гордостью ее заслуживаете) и карьерного росту.Удачи.
30 марта 2024, 16:38
Дуже дякуємо за ваш відгук!
Dmytro Ukhlov 30 марта 2024, 15:15
Самостійно переказав гроші шахраям, які виступали перевізники великогабаритного товару з олх.
телефон +380950725789, в вайбер підписаний як Мар’ян. Отримувач переказу Ганна М. (Показав монобанк, прізвище Мирончук зі слов шахраїв), картка 4441114418653562.
Платіж був зроблений з моєї моно на моно шахраїв.
Шахраї, як виявилося вміють підміняти номер. Я отримав дзвінок з номера телефона відправника. який підтвердив що завантажив товар. Я відправив гроші, передзвонив сам відправнику, та він сказав що не розмовляв кілька хвилин до того. Потім ми все ж знайшли спосіб безпечно доставити товар, і все добре, тому не думаю що він причетний.

Що до монобанку, їх позиція, що вони є платіжним інструментом, вирішенням суперечок займається суд. Мабуть вони діють в рамках закону, до банку претензій не маю.

Займатися судами при моїх втратах сенсу не побачив, тому від подальшої боротьби відмовився. Ціль відгуку — поділитись даними шахраїв, та своїм досвідом.
30 марта 2024, 16:37
Нам дуже прикро, що сталася така ситуація
З нашого боку також вживаються заходи стосовно шахраїв
Рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів, для фіксації випадку шахрайства та просимо відправити нам фото ЄРДР, щоб по отриманню офіційного рішення від суду, ми могли надати правоохоронним органам інформацію і співпрацювати
LanaMar 30 марта 2024, 11:58
Я з окупованої території одинока мати з двома дітьми, ще й в декреті, мені відмінили виплати, не маю чим платити за квартиру, моя мати знайшла спосіб як перекинути мені свої збереження з відти, бо зараз це практично нереально, і тут я скільки чекала цих коштів, їх мені перевели за 4 дні, але ж банк сразу заблокував, і просять надати походження коштів, я все пояснила, що я пересенка, це збереження матері, немає у неї ніяких доходів, на що мені відповідають що маю предоставить свідоцтво про народження і довідку про доходи матері, яке свідоцтво про народження, коли я тікала з дітьми, все лишила бо бомбили … тепер не знаю що робити, чим платити за житло, як забрати свої кошти …
30 марта 2024, 12:28
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Monobad 29 марта 2024, 20:11
Банк обмежив офіційні волонтерські рахунки, не може назвати причину вже 5 день, вишенькою на торті є відповідь, що причини не існує. Л. Логіка. Обіцяли надати інформацію за 5 днів, сьогодні сказали що їм треба 5 днів. Неадекватність повна. Змінювали операторів 11 разів, з яких лиш один був адекватним.
30 марта 2024, 14:36
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Колеги працюють над вирішенням складнощів, які виникли з банками
Постараємося якомога швидше їх вирішити і одразу вам про це повідомимо
Також, обов'язково перевіримо діалоги з підтримкою та проведемо роботу над помилками, щоб в майбутньому надавати лише якісний сервіс
Ірина Петрова 29 марта 2024, 9:29
Доброго дня. Вчора прийшло повідомлення про нетипові операції та підтвердження через дію особистості. Вже другий день заблоковані рахунки. Я не можу ні оплатити новій пошті за послуги. Також не можу отримати контролі оплат, по яким вже виписані фіскальні чеки. Ніяких нетипових операцій не проводилось.
29 марта 2024, 11:00
Добрий день
Приносимо вибачення за незручності
Ми, як банк, маємо періодично ідентифіковувати клієнтів
Наразі всі рахунки активні
Tatyana4777 28 марта 2024, 22:36
Произвела оплату коммунальных услуг через монобанк, о чем в последствии сильно пожалела!!! 14 го числа прошло списание денег, сегодня уже 28 е, а на счёт компаний деньги так и не поступили! И после разговоров по горячей линии, ничего кроме ответа мы не знаем куда ушли ваши деньги, я не получила!!! Не рекомендую банк для оплаты Вообще!!!
29 марта 2024, 10:46
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank