Andronich23192 25 июня 2024, 17:43
Моя сестра користувалась карткою її в один прекрасний день заблокували як вони сказали обмежили за підозрілу діяльність вона написала що це таке її сказали що їм потрібно 60 для перевірки її переказів і поступлення на картку пройшло вчора 60 днів вона їм пише, а вони кажуть щоб надати їм документи про дохід, а вона не повнолітня і не працює офіційно тобто документи подати немає змоги окрім того вони кажуть мол якщо ви не надасте документів буде тривати перевірка яка буде тривати не обмежений час, а якщо точніше то вони неможуть сказати скільки часу вона буде тривати зараз трохи складна ситуація в ході якої дуже терміново потрібні ці кошти умовно закрити рахунок вони відмовляються документи хочуть які вона не може подати вона їм пояснює їм всеодно дуже і дуже ПОГАНИЙ НЕДОБРОСОВІСНИЙ БАНК
25 июня 2024, 19:51
Ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб уточнити всі деталі та допомогти
Vikki03 24 июня 2024, 1:40
Була дуже злою та емоційною. Замовила фізичну картку, та відправили картку с терміном, який виходить через три місяці, я вважала що якщо замовлю, повинні продовжити термін. Але дівчина, Катерина, заспокоїла та розповіла як діяти, в в пізній час. Дякую. Онлайн сервіс на висоті, вища оцінка цій дівчині, та моно банку за таких працівників
24 июня 2024, 16:08
Дякуємо вам за позитивний відгук. Просимо вибачення за відправлену картку з терміном дії до 2024 року.
Ми вже компенсували вам на рахунок 100 грн. за випуск картки.
При необхідності, ви можете замовити випуск іменної картки знову.
Андрей Бенесько 23 июня 2024, 16:57
Вчера получил сообщение об ограничении на использование кредитными средствами с просьбой погасить задолженность. Сегодня задолженность погасил и на карту забросил немного своих средств. В результате, своими средствами воспользоваться не смог, потому что банк дополнительно заморозил карту из-за финмониторинга (в течение месяца было много P2P-переводов). Попросили предоставить справку ОК-7. Отправил. Написали, что проверяют. Через полчаса сами еще раз написали, что вопрос еще в работе. Спустя минут 15 еще раз написали, что просят ожидать, но сроков проверки нет. На уточняющий вопрос о приблизительных сроках проверки (день/неделя/месяц), ответили, что сроков нет. Это как? Т. е. банк может просто бессрочно заморозить карту без пояснений?
23 июня 2024, 18:09
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам
Наразі надані вами пояснення та документи знаходяться на перевірці у колег
Щойно буде інформація, колеги з вами одразу зв'яжуться
vadim240283 22 июня 2024, 21:31
Хочу оставить положительный отзыв о монобанке и их финмониторинге!
Счёт фоп.
Пришло уведомление маме, что нужно пройти идентификацию через дию. В этот же день прошла без проблем. На следующий день попросили документы подтверждающие операции, оборот и так далее, чтоб можно было продолжать пользоваться счётом. Загрузили все документы, их банк сразу принял, и написал что для рассмотрения им нужно 2 дня. Через 2 дня пришло уведомление что всё ок, и счётом можно пользоваться. После рассказов знакомых о финмониторинге в других банках, это небо и земля. Так держать.
Я считаю что это один из лучших банков для обслуживания фопов.
Спасибо!
23 июня 2024, 10:44
Дякуємо за відгук, постараємось і надалі радувати вас!
Oleh11t 22 июня 2024, 15:19
Користуюся картою протягом 5-х років, довідки ок5,7 надав, завжди активно користуюся картою, але кредитний ліміт ніяк не отримав, звернувшись в службу підтримки, отримував відповіді завжди шаблонами.Скільки часу потрібно користуватися активно картою, щоб отримати кредитний ліміт, це питання на яке не має відповіді.Протягом 5-х років були одні і ті самі відповіді, хоча умови весь час виконував.
22 июня 2024, 16:40
Розуміємо, що ви бажаєте збільшити кредитний ліміт
Наразі ліміт, який встановлено, максимальний який ми можемо вам запропонувати
Це не остаточне рішення, в майбутньому ліміт може бути збільшено по вашій заявці в застосунку моно або автоматично системою, про що ми обов'язково повідомимо
lone 22 июня 2024, 15:19
Все класно прояснила, отримав відповідь на всі питання
22 июня 2024, 16:42
Дякуємо за відгук!
Elena0006 21 июня 2024, 13:51
Добрый день! Произошла следующая ситуация, заблокировал моно банк карту и пишут предоставьте документы, из за каких-то 8 тысяч гривен, что это за бред!!! Естественно я приняла решение что нужно разрывать все отношения с таким банком. Написала в поддержку что хочу закрыть счета и больше не пользоваться услугами монобанка. В ответ мне написали ожидать 65 дней, в итоге прошло 60 дней, я пишу им в ответ как обычно, ожидайте… МОНОБАНК это банк мошенников, они просто украли мои деньги и не хотят из мне возвращать… Подскажите пожалуйста куда обращаться? Как мне вернуть мои деньги???
21 июня 2024, 16:36
Розуміємо, що ситуація неприємна
Наразі питання знаходиться у колег в роботі
Щойно у колег буде нова інформація, одразу з вами зв'яжемось
OlehF 20 июня 2024, 15:33
Начну с «шкода, що я отримав негативний досвід і не прагну розібратися в ситуації…»
Ребята, те кто столкнулся с блокирование карт- можете не слушать их поддержку — одни завтраки. Не имеет значение почему заблокировали- факт налицо — медленное рассмотрение дела и как итог Вас пошлют…сотрудники в поддержке явно не компетентны…бла бла была затягивающиеся это норма для них…я понимаю, когда быстро все рассматривают- виноват — до свидос, не виноват — вэлкам обратно…да и вообще, финмониторинг — это тупо контроль не за «депутатскими» деньгами…по правильному за такое долгое рассмотрение нужно в суд подавать и все неустойки с моралкой выбивать…Советую, как долгий Клиент этого банка, держаться от него и от других виртуальных подальше…
20 июня 2024, 17:57
На жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку. На основі накопиченої інформації з різних джерел банк прийняв рішення про закриття вашого карткового рахунку та відмову в подальшому обслуговуванні.
Ivan777Ij 20 июня 2024, 15:26
А в мене було що хотів відкрити карту пластикову то можна було йти, а забирати, а якщо вибираю віртуальну то не можуть випустити то що це получається дуже негарно
P.S Монобанк обдумайте будь ласка свій поступок і дайте мені можливість відкрити у вас карту
21 июня 2024, 12:17
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб уточнити всі деталі
Alex653 20 июня 2024, 4:20
Вже десь три користуюсь банком і ніколи не було проблем зажди був задоволений і всім радив але як виявилось їм взагалі байдуже на своїх користувачів тому довіряти свої кошти їм точно не можна, мені заблокували рахунок я звернуся у службу підтримки і у мене таке відчуття що там бот відповідає хоча бот мені здається справився би краще чим ваші співробітники їм все потрібно двічі або тричі говорити і пояснювати але все одно ніхто не буде займатися вашим питанням вони те що не можуть вирішити проблему із них ніхто не може навіть надати відповіді чи консультації на подальші дії аби вирішити проблему і зараз у мене виникає питання навіщо взагалі користуватися банком якщо тобі в любий момент можуть заблокувати карту без наявної на то причини тому що ваші співробітники так мені і не пояснили основну причину блокування все що вони пояснили це то що любий платіж може потрапити під перевірку і постійно вимагають довідку про джерело доходів якої в мене немає і найближчим часом не буде, що до надходження коштів в чаті я їм надав всю інформацію так що підстав або підозр думати на те що вони отримані за допомогою шахрайства або незаконним шляхом немає і я не бачу причин аби ви вимагали довідку за обіг в 57000 які були відправлені також користувачем вашого банка і тепер через те що в мене немає офіційної довідки про доходи я не можу користуватися власними коштами на які розраховував і все що мені відповіли це щоб я чекав на закінчення перевірки ваші співробітники не те що нічим не допомогли вони навіть не можуть сказати як довго може бути ця перевірка…
20 июня 2024, 13:43
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід і ми прагнемо розібратися в ситуації
Вже залишили вам особисте повідомлення, щоб уточнити деталі
Bonzay 19 июня 2024, 20:30
У меня виртуальная карта монобанка, nfc карты в приложении гугл кошелёк считывается везде, кроме терминала Сити 24.При общении с операторами Моно и Сити24 никто не знает причину и как её устранить.
20 июня 2024, 13:13
Справді, на жаль, ми не можемо точно визначити причину цієї труднощі, оскільки ми не маємо технічної можливості вплинути на роботу терміналів Сіті24.
Бачимо, що наші відповідальні співробітники вже підібрали для вас альтернативні варіанти поповнення рахунку на нашій лінії служби турботи про клієнтів.
Карта точок поповнення з адресами знаходиться в застосунку в меню «Поповнити свою карту» на головному екрані.
bhoriunov 19 июня 2024, 19:23
Банк чудовий, хотів би продовжувати співпрацю, але обмежили за просто так, хоча банкінгом у цьому місяці досить мало користувався. Мені всього 15 років, а з документів просили надати такі підтвердження джерел доходу: довідка про доходи ОК 7, податкова декларація ФОП, договори купівлі продажу майна, трудовий договір з випискою про отримання заробітної плати. Коли я відзначив відсутність таких документів, то вони залишили єдиний вихід для мене — чекати протягом 60 днів. Вибачте, але мені 15 років, у мене загалом такі джерела доходу просто відсутні. Тепер мені не користуватися банківськими послугами до 60 днів? Жити без переказів, інтернет-оплат й офлайн-покупок? Це ж знущання. Хоча відмічу, що банк був моїм улюбленцем і я не збирався припиняти з ним співпрацю. Сподіваюсь, що ця заява прискорить процес розгляду, а поки можу залишити лише, на жаль, одну зірочку.
20 июня 2024, 12:18
Нам дуже шкода, що ви зіткнулися з цією ситуацією.
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки Клієнтам.
Наразі за вашим рахунком ведеться перевірка.
Якщо у вас є офіційні документи щодо обігу коштів ви можете їх надати для прискорення перевірки. Якщо таких немає просимо вас очікувати завершення перевірки, за її результатами вас проінформують.
DarinaAlxns 19 июня 2024, 19:04
Отримувала кошти на евро ФОП, був доступний SEPA платіж, потім в якийсь момент реквізити зникли. Робітники мені нічого пояснити не можуть, відповідають скриптами, щоб я скоріше відчипилася. Оператор направила мене у відділення, там теж розводять руками. Мені не підходять інші платежі, я намагаюсь це пояснити, мені продовжують втюхувать все ті ж «інші види платежів». Я оновила документи, відправила декларацію, що сплачую податки, поспілкувалася з різними операторами моно. Які ще кульбіти треба зробити, щоб банк хоч якось відреагував? ну це жесть
20 июня 2024, 12:48
Розуміємо, що ситуація неприємна.
На жаль, такий тип переказу вам не доступний.
Як альтернативу рекомендуємо використовувати СВІФТ переказ.
Користуюся карткою протягом 4-х років!!!
За останні 2 міс через картку витратив більше 80000₴, не дивлячись на безкінечні запити на кредитний ліміт — отримував негативну відповідь.
Користування карткою без кредитного ліміту вкрай незручно.
Таким чином банк втрачає потенційних клієнтів!!!
19 июня 2024, 15:17
Розуміємо, що ситуація неприємна
Детально все перевірили та встановили ліміти (кредитний на картку та на розстрочку)
Розмір ліміту можна переглянути в застосунку
yliya28k 19 июня 2024, 11:18
пользуюсь картой моно банка с 17 лет (это уже почти два года), есть и другое карты, но они были созданы позже
недавно мои родственники делали перевод на сумму 154 тысяч гривен, ждали неделю, перевода всё не было и в конечном итоге деньги им вернулись обратно на карту
думаю ладно может с моей картой что-то не так
создала белую карту, новую, думала может получится
вот уже 3 дня жду перевод и его всё нет
сумма на этот раз составляла 130 тысяч
вопрос: почему переводы не происходят?
19 июня 2024, 13:22
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб уточнити всі деталі
PJR 18 июня 2024, 11:37
Обращение по телефону колл-центра:
— Здравствуйте. Я звоню в клиентскую службу от лица своей мамы, она находится рядом со мной и я могу в любой момент передать ей трубку, я пришел к ней в гости и звоню с ее номера мобильного. Я помогаю ей открыть карту атб, т.к. она не могла разобраться как это сделать в приложении. Я лучше в этом ориентируюсь, поэтому чтобы решить вопрос быстрее говорю сразу я.
— Дайте трубку своей маме
— Алло
— Лариса Петровна я блокирую Вашу карту
Мы говорим (возмущенно) спасибо, мы только ее разблокировали, я звонил в ТП находясь в магазине атб до этого узнать где искать пункт в приложении чтобы открыть карту атб или нужно обязательно покупать карту в магазине и сказал что помогаю своей матери и не нашел эту опцию, меня спросили номер по которому я помогаю это делать и сказали мы блокируем карту. После этого звонили второй раз, сразу же для того чтобы получить все-таки ответ на вопрос, но встречный вопрос — скажите номер мобильного (для того чтобы заблокировать карту), я говорю да карту уже заблокировали, вы разве не консультируете по мобильному приложению? Получил тогда какой то совет (который не помог после разблокировки), а на следующий день уже с мамой проводили разблокировку карты и повторную блокировку делали)))
Я очень удивлен как банк помешан на безопасности, мне кажется это перебор. Повторная разблокировка уже сложнее, потой же самой процедуре там какой то таймаут, нужно было повторно звонить, объясняют лично хозяин должен звонить и первый говорить, такие правила, ну блин, уже и ввести в курс дела оператора грамотно объяснив ситуацию нельзя.
Лайфхак, звоните говорите что помогаете другу брату свату с его приложением, они блокируют его карту, можете проблем подоставлять недоброжелательным людям, легче-простого.
Сотрудник колл-центра, после того ка заподозрил, что я пользуюсь картой мамы на следующий день ей отключили кредитный лимит, написали пользуйтесь картой и мы пересмотрим лимит, якобы 10 000- 20 000грн трат по карте в среднем в месяц не достаточно. Именно покупок, не переводов.
На моей личной карте моно кредитный лимит 100 000, на карте приват 140 000, на пумбе 40 000, я не мальчик уже то что вы там маме отключили Вы только себе прибыли меньше заработаете, поскольку этой картой теперь неудобно пользоваться стало.
Были бы у Вас отделения, когда сотрудник видит людей вживую с кем он имеет дело, не с бомжами с улицы, не со школьниками, не с алкашами, таких ситуаций неприятных было бы меньше.
18 июня 2024, 12:56
Розуміємо, що ситуація неприємна
Безпека коштів клієнтів для нас в пріоритеті
Дозвольте, будь ласка, детально перевірити дії колег
Залишили вам особисте повідомлення, для уточнення інформації
Карнаух Максим 16 июня 2024, 15:48
Відмовили в обслуговувані. Та затримують вивід коштів. Уже більш ніж 60 днів. Просят очікувать вивід коштів з банки. Але в договорі, нема пункту де гроші можуть затримувати післі відмови в обслуговувані.
16 июня 2024, 17:09
Вже залишили вам особисте повідомлення, щоб уточнити деталі
good21 15 июня 2024, 22:36
За порадою друзів відкрила євровий рахунок фоп у Монобанку для отримання платежів за SEPA. Але банк відмовив у можливості отримувати SEPA перекази. Не пояснюючи причин, рішення банку без пояснень. Тепер я подумую закрити обслуговування рахунку і піти в інший банк. А мої друзі не знають що й думати. Раптом так само без попередження в цей нелегкий час вони можуть втратити можливість отримувати перекази SEPA. Дуже розчарована політикою банку.
17 июня 2024, 10:37
Розуміємо, що ситуація неприємна
На жаль, вам не доступний такий тип переказу
Як альтернативу рекомендуємо обрати СВІФТ переказ
Geodez 15 июня 2024, 21:03
Володарка номера картки 4441114402291494 шахрайка Маргарита! Бере попередню оплату за товар, а потім просто видаляє профіль.
Будьте обережні.
А банку раджу не видавати їх нові картки.
16 июня 2024, 10:49
Дякуємо вам за сигнал, передали його відповідальним співробітникам для подальшої обробки.
Nastia1990 15 июня 2024, 13:49
Дякую за вашу команду, все зрозуміло, найдешевші перекази. Я давно ваш клієнт і немає жодних нарікань. дякую вам.
15 июня 2024, 14:17
Дякуємо за відгук, постараємось і надалі радувати вас!

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank