En1 10 января 2024, 21:34
Сьогодні монобанк обмежив мені використання кредитних коштів, при чому кредитний ліміт не зменшив, а просто заморозив кошти які прийшли сьгодні на картку. Я все розумію що у банку є всі права розпоряджатися кредитом але чисто з етичної точки зору я клієнт яка довіряє своєму банку два роки справно обслуговуала цей кредит (у мене була одна просрочка по процентам) і звісно я навіть не думала що мені потрібно боятися переводити гроші на картку бо банк просто заморозить їх усі, ну і яке було моє здивування коли я оплачувала покупку і оплата не пройшла. Писала в підтримку там просто в наглу не відповідають на конкретне питання за що заблоковано і коли розблокують. Відчула себе в ніби у мене просто зненацька відібрали гроші у підворотні. Я не розумію, що неможна якось вирішити питання, може оплатити якийсь штраф якщо це через ту просрочку чи понизити ліміт трохи, а не так віроломно забирати у людини всі гроші на які вона розраховувала. Ну і нахвалена служба підтримки теж поводить себе наче з рабом спілкуються, ніяких пояснень за що це, просто ми так вирішили, навіщо тоді вся ця реклама про френдлі банк? Може хоть тут пояснять
monobankua 11 января 2024, 12:16
Рішення про доступ до ліміту та його розмір приймається системою з урахуванням детального аналізу багатьох параметрів.
На це рішення можуть також впливати прострочення за карткою, наявність кредитів в інших установах.

Зараз рекомендуємо:
— продовжувати користуватись картками монобанк, здійснювати різні операції (перекази, поповнення, витрати та оплати послуг, відкриття депозитів);
— Слідкувати за тим, щоб не виникало прострочених заборгованостей в монобанк та за кредитними продуктами в інших банках.

Ці активності позитивно впливають на можливість перегляду рішення по ліміту у майбутньому.
Bob Cody 9 января 2024, 16:57
Сталася неприємна ситуація, банк с порушенням договору (і в наслідок того с порушенням закону) заблокував рахунок на кшталт як тут пишуть останнім часом, «задля перевірки підозрілих транзакцій» із запитом додаткової інформації по транзакціяїх. Я кліент банка з перших місяців, банк завжди був чудовий, бо жодного разу банк не ліз у мої справи і не чіпав мої кошти. Першим тривожним дзвіночком була поведінка банка у перші дні війни коли було задіяно велика кількість обмежень щодо використання грошей, а теперь вже фінальний сигнал про те що банку не можна довіряти свої гроші.
За законом (та за договором обслуговування), банк може відмовити вам у обслуговуванні і закрити рахунки, або призупинити обслуговування, але заморожувати кошти і не віддавати їх клієнту — такі повноваження має виключний список суб’ектів, і банк до цього переліку не входить. Іншими словами, банк порушив закон і понесе за це відповідальність, тому якщо є інші постраждалі від аналогічних дій зі сторони банку — пишіть у приватні, я додам вас до об'єднаної групи юристів і постраждалих людей де готується колективний судовий позов і на додаток коллективна скарга в НБУ.
Звісно у проекту монобанк є багато сильних сторін, вони перші зробили доволі зручний мобільний додаток, багато операцій стали значно швидші і зручніші, кешбєк (!) такого просто не було, так чи інакше вони перші почали ділитися грошима з інтерчейнджа, та додали багато партнерів до цього сервісу кєшкбеку і усім стало цікавіше.
Не знаю коли це сталося, чи коли Дубілет від них пішов, чи коли схопили зоряну хворобу від популярності і росту клієнтської бази на фоні війни, особливо на фоні росту кількості зборів через банки монобанку, котрих мабуть 90% відсотків волонтерських зборів проходить через них, за що їм велика подяка. Хоча не треба забувати, кому війна, а кому додатковий заробіток і як монобанк виріс у доходах від початку повномаштабки.
То я не знаю коли це сталося, але схоже що після 7го мільйону клієнтів їм стало байдуже на деяких з цих клієнтів і вони почали самостійно вирішувати кому можна знімати гроші, а кому ні. І в цей час вже байдуже який классний в них додаток, чи як мило можно вдягти кота, коли банк не виконує свою основну функцію. Це втрата клієнта для банка і втрата грошей інших клієнтів котрі підуть їх негайно забирати з банку задля безпеки.
Звісно, усім боятися не потрібно, наврядчи вони так само усім можуть заблокувати рахунки, але комусь випадковому можуть. Така собі зворотня лотерея, як у фільмі «голодні ігри», тебе вибирають випадковим чином і ти принижуєся в правах і більше не можешь користуватися послугами банку, бо хтось невідомий вирішив твою долю. Невідомий, бо коли ви спробуєте знайти хоч одну відповідальну особу, а не когось зі служби підтримки яка вам буде відповідати заздалегідь написаними фразами, то в вас нічого не вийде. Вам скажуть «ми з вами зв’яжемося, як тільки питання будет вирішене» і на всі інші запити будуть писати «вибачте, це все що я можу вам сказати».
Проект монобанк проходить весь процесс деградації як і всі нові банки такого типу, наприклад як росіянський «тінькоф» з якого був скопійований монобанк так само пройшов шлях від всесторонньої любові невеликої кількості кліентів, до лютої ненависті і втрати кліентів через маніпулятивні і шахрайські дії.
Будьте обережні довіряючи свої гроші цьому банку, бо це тільки початок.
Ставлю 2 зірочки, тому що за останні 20 років обслуговувався в десятках інших банків, і навіть попри все я бачив гірші банки.
9 января 2024, 18:00
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід і ми прагнемо розібратися в ситуації
Mary Kay 7 января 2024, 22:57
Хочу выразить огромную благодарность операторам, которые отвечают на вопросы и консультируют в ночное время. Чаще всего обращаюсь на выходные дни/праздники в ночное время. Всегда получаю исчерпывающий ответ. Хочу отметить Юлию (07.01.2024 21:25). Но и многих других.
monobankua 8 января 2024, 11:55
Сердечно дякуємо за вашу підтримку.
Olga2024 7 января 2024, 18:46
Закрили в 11 місяці всі борги — по картці під 0 і заблокували картку в застосунку, викинули картку та видалили застосунок.
В січні пишуть що борг, вони за грудень і січень нарахували борги по вже закритій картці і по закритому рахунку.
Слава Богу що накінець то сбулися цих шахраїв.
Нікому його не рекомендую!!!
monobankua 8 января 2024, 11:31
Шкода, що виникла така ситуація. Хочемо проінформувати, що після погашення заборгованості, якщо картка була поза пільговим періодом, списання відсотків відбувається першого числа наступного місяця.
Якщо на рахунку недостатньо коштів для списання відсотків, списання відбувається в рахунок кредитних коштів і з'являється заборгованість.
Щоб уникнути таких ситуацій рекомендуємо звернутись клієнтові у підтримку для уточнення суми та допомоги у вирішенні питання.
Також хочемо зазначити, що закриття картки та рахунку не відбувається через блокування картки у застосунку та видалення застосунку.
Заяву на закриття картки можна залишити через підтримку.
Дуже шкода, що вирішили припинити користування карткою.
На поточний момент запит щодо закриття картки клієнта прийнято колегами.
Питання в роботі.
Kovalka2505 7 января 2024, 14:09
Доброго дня це правда що монобанк заблокував вивід коштів на монобанк з Українського казино космолот? Пише з офіційного джерела Forbes і українська правда
monobankua 7 января 2024, 16:37
Заблоковано оплату картками Монобанк у казино Космолот.
Посилання на оригінальний допис від Олега Гороховського https://t.me/OGoMono/1482
Kovalka2505 7 января 2024, 13:37
Доброго дня скажіть будьласка я обрав ваш банк і вивів кошти вчора з онлайн казино космолот коштів немає на гарячі ліній сказали що затримка відбувається з вашої сторони прошу пояснити чому ненадходить кошти на карту
monobankua 7 января 2024, 13:51
При виведенні коштів спочатку ми бачимо сповіщення про те, що банк, який обслуговує ресурс, планує провести зарахування на картку.
Коли банк проводить фактичну відправку коштів нам через Платіжну систему VISA/MasterCard, сума зараховується на картку.
Як правило це займає не більше 3-4 календарних днів, в деяких випадках може бути трішки довше.
Дмитро Дмитро 6 января 2024, 11:55
Відбулися якісь зміни в покупці криптовалюти за гривні на р2р площадках
monobankua 7 января 2024, 13:48
Ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб уточнити всі деталі вашого питання
Sheketa99 5 января 2024, 19:48
Олег зі служби підтримки монобанк дай Боже тобі здоровʼя, просто зе бест!!! В них в підтримці просто Боги працюють, вирішили мою проблему за менш ніж 30 хв.

Отже до історії.
Я живу в США вже 4 роки і в мене виникла проблема — потрібно було терміново записатися в консульство, додзвонитися туди було неможливо, я намагалася більше тижня і вбила купу часу і нервів. Спробувала записатися онлайн, але для цього було потрібно зайти в ДІЮ. Щоб зайти в ДІЮ треба було або сканувати паспорт або зайти в МОНО БАНК.
Ситуація: мій український паспорт вдома в Україні, закордонний біометричний ДІЯ не читає, української сім карти в мене немає, ІПН свій я не знаю і шукати його це ніби шукати голку в сіні, в мене новий телефон і я не заходила в додаток МОНО банк більше року. Здавалося би — повна безнадія. І тут в моєму житті зʼявився ОЛЕГ З служби підтримки МОНО БАНК, мій ангел рятівник, терпляче вислухав мене, знайшов спосіб встановити мою особистість і ще й попутно відповідав на 101 питання як мені зробити те чи інше. З його допомогою я відновила і акаунт в МОНО і ДІЮ на протязі 15−20 хв, і за пів години вже записалася в консульство України в Нью-Йорку. Дуже дуже дуже велика вдячність Олегу за його працю і терпіння в роботі зі мною. В Американському банку мені б точно сказали гуляти лісом в такій ситуації.
Прошу керівництво віддячити Олегу за його професійний підхід до справи.
Ми всією сімʼєю аплодували стояче!!!
6 января 2024, 15:12
Дякуємо, такі відгуки роблять наш день :)
Pechal23 5 января 2024, 4:18
Протягом 4 годин просила банк по транзакції оформити процедуру chargeback, спочатку працівник банку клеїв дурня що він не знає що це таке, потім три години уточнював щось дізнавався та перевіряв інформацію і так по кругу. Брехня короче одним словом виходить… Банк не зацікавлений ні у власному авторитеті та репутації, ні в дотриманні своїх правил та умов, а на клієнтів взагалі клали довгий та товстий…
5 января 2024, 9:11
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід, при зверненні до нас, і ми прагнемо розібратися в ситуації
atbpremium 5 января 2024, 2:24
Отделение по адресу: Киев, пр-т Николая Бажана, 26
Если у вас ФОП счет в Моно, у вас есть возможность снимать 100000 грн / календарный месяц без комиссии. Эту сумму разбиваешь пополам и бросаешь на Черную и Белую карту. Каждая из этих карт имеет индивидуальныей лимит на 50000 грн.

Если говорить о моем отзыве, то я Моно почти не пользуюсь для ежедневных операций. Если добавить карту любого Банка в Apple Pay, то вы навсегда избавитесь зависимости от определенного банка для ежедневных операций. Я использую Абанк. (Из-за ностальгии к Привату времен 2015−2016 годов). Хватит платить Моно % за их кошачий бизнес.
5 января 2024, 13:54
Дійсно, ліміт 50 000 грн для чорної/платинум/айрон (основних) карток окремий від білої і у випадку, якщо на місяць надходять цільові виплати на основну картку та білу, то можна зняти до 50 000 грн і з основної, і з білої картки
У нас дуже багато послуг надається безкоштовно, а якщо і є комісії, то стараємося зробити їх мінімальними. Також, активно працюємо над новими продуктами та фішками в застосунку, щоб надавати якомога зручний сервіс для наших клієнтів
Natali Doc 4 января 2024, 19:37
Очікуючи доставку, отримала повідомлення на свій телефон з запитом вказати точну адресу доставки и оплатити повторну доставку, 11 грн. Перейшла на оплату і ввела дані картки (без паролів), після чого банк надіслав код підтвердження і через годину почали зніматись гроші, 4 транзакції по 4,500 грн, побачивши зателефонувала на гарячу лінію Монобанку і заблокувала картку.
Коштів на картці було 80 грн, тому і вказала картку Моно, але якимось чином були зняти гроші з кредитного ліміту, про який я згоду не давала. Питання до Монобанку, чому не заблокувались транзакції якщо в мене прониска українська і живу в Україні а гроші почали відправлятися в Мексиканський банк і чому після 1ї транзакції ніхто не зателефонував і не запитав мого підтвердження.
monobankua 4 января 2024, 20:26
Дуже шкода, що склалась така ситуація.
Для уникнення подібних ситуацій ми рекомендуємо клієнтам не передавати дані навіть знайомим/друзям, не зберігати паролі та дані картки у нотатках та записках.
Не вводити дані картки на сумнівних ресурсах, підозрілих та фейкових веб-сайтах.
Також звертаємо увагу, що співробітники банку ніколи не запитують персональні дані, такі як: ПІН-код, пароль зі смс, CVV-код, термін дії картки.

У застосунку є можливість увімкнути налаштування безпеки, які допоможуть уникнути шахрайських списань. Переглянути всі налаштування можна за шляхом: головний екран — свайп вліво — «Налаштування безпеки» (під зображенням картки)

У свою чергу, розслідування випадків шахрайства, а також розшук і затримання злочинців законодавчо перебувають поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк сприятиме такому розшуку в рамках чинного законодавства.
Alonkasa 4 января 2024, 1:05
Хотіла перекинути кошти, то запросили перевірку з 4970 тис, я підтвердила, а потім відмовилися співпрацювати зі мною, на основі чого не повідомили
monobankua 4 января 2024, 13:29
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.
Марина Левчук 3 января 2024, 22:29
Все банально
Позичила подрузі гроші (50000 грн)
Вона повертає частинами, кинула мені 19000 грн на карту моно за що мене банк заблокував
Надала квитанцію зі своєї сторони надала квитанцію зі сторони подруги
Пояснила що я в декреті, заробляє чоловік який є військовим
Але скільки не пояснюй ні термінів ні конкретики
Квитанцій мало, треба договори довіреності особисті переписки
Сказати що я шокована це нічого не сказати.
Закрию питання і припиняю співпрацю з банком
І вам не рекомендую
monobankua 4 января 2024, 11:09
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити
Ayker 3 января 2024, 17:49
Случай #1 (февраль 2022г)
Оплатил за электроэнергию не малую сумму 16000 грн) через приложение. В описании платежа указал адрес и ФИО хозяина дома (арендованное жилье)
Спустя два месяца, получаю новую квитанцию, с долгом тех же 16000 грн. Еду в ДТЕК выяснять, показываю квитанцию об оплате через монобанк, бухгалтерия утверждает, что ДТЕК не получили денег и рекомендуют обратиться в банк.
Обращаюсь в монобанк, сначала утверждают, что деньги ушли, потом дают ответ, что действительно деньги не ушли и как оказалось, что хозяин дома под санкциями и они решили заблокировать сумму, БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!!! На все мои вопросы и действия вернуть деньги — ответ отрицательный.
Карта моя, счёт мой, я не под санкциями это вообще противозаконно так поступать с клиентом банка. Они вместо того, что бы отстаивать и бороться за клиента, занимаются грабежом. Прошло почти два года, деньги так и не вернули.

Случай #2 (ноябрь 2023)
Купил билеты через приложение Proizd.ua онлайн через монобанк.
На следующий день, поездку пришлось отложить, делаю возврат билетов, зная что возврат денег может быть в течении 5 рабочих дней. Прошло дней 10, проверяю и денег нет. Начинаю выяснять, опять след тянется к монобанку))
Нашел отмену платежа, деньги вернулись и тут же отмена платежа
Скидываю квитанцию и описание проблемы в бот, такая же ситуация, сначала утверждают, что это не они, а через некоторое время, всё-таки признают — дело рук монобанка. Ответ поразил, оказывается у них возврат делается в течении 30 дней, а не как у многих банков до 5 рабочих дней. Прошло более 30 дней, а денег все нет.
Советую задуматься о порядочности, которой как оказалось нет у монобанка и о своих кровных деньгах.
monobankua 3 января 2024, 19:06
Anatolii001 3 января 2024, 14:31
Отримав повідомлення від Monobank про припиненні співпраці, зразу заблоковано доступ у додаток та до рахунків. Причини блокування не надали.
За декілька днів до блокування банку запросив документи та пояснення які підтверджують мою діяльність. Так як я ФОП всі документи були одразу надані, всі договора, Акти, банк відповів, що проблем немає, а потім просто прислали лист, що відносини з банком розірвані…
monobankua 3 января 2024, 17:30
Дуже шкода, що склалась така ситуація.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування.
Згідно ст.15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» банк перевіряє транзакції клієнта.
Ми не можемо повідомити за якими саме критеріями ми аналізуємо та перевіряємо незаконні чи непрозорі операції, оскільки це внутрішні процедури банку, отже є банківською таємницею.
На основі цього аналізу та інформації із різних перевірених джерел банк приймає рішення щодо подальшого обслуговування
aftermoon 3 января 2024, 13:31
19.12.2023 мені надишов переказ коштів з-за кордону (ЕС). Для зарахування переказу на картку банк попросив дати документи щодо фінансової суті самого переказу. Пояснения та документи я надав, відповідь банка — чекайте, на розгляді у наших працівників.
1.1.2024 я написав скаргу в Національній Банк України, також мій адвокат зробив адвокатський запит, поки що банк не відповідає.
monobankua 3 января 2024, 16:56
Бачимо, що на поточний момент питання ще в роботі.
На жаль, перевірка займає більше часу, ніж очікувалось.
Передали колегам запит, по можливості прискорити вирішення питання, та зв'яжемося з вами, коли буде нова інформація.
Дякуємо за розуміння та терпіння
Katerynakz 3 января 2024, 11:01
Сьогодні 3.01.2024-проснулась від нескінченної кількості відхилених оплат в додатку монобанку, але НА ЖАЛЬ перша оплата була успішною на суму 6660 грн (йю (173.35$) так саме у валюті, з міста Wilmington (так пише квитанція) відразу звернулась в тех підтримку заблокувала картку, і дала відповіді на короткі питання, стандарті картку не губила/не викоадаои-Ні! Оплати робили-Ні, я спала в той час, реєструвались на сайті знайомств -Ні.
Добре надаль платіж ми не зможемо вам повернути зверніться в поліцію!
В мене виникає дуже багато питань, як не маючи насера картки, я нею майже не користуюсь, не маючи картки і всіх тих кодів -можна зробити оплату з іншої країни!?? Хіба що самі співробітники банку займаються відмиванням грошей. Інших варіантів я не бачу, картка при мені, оплати в інтернеті якщо і були то тільки через АПЛ пей.
monobankua 3 января 2024, 15:47
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
taras4200 2 января 2024, 20:46
1 січня 2024 року, в додатку monobank зробив замовлення на доставку їжі через популярний сервіс доставки на суму 338 грн.
Монобанк вирішив що ця операція підозріла і заблокував мою карту, щоб як мені сказали в службі підтримки убезпечити мої кошти від шахраїв. В службі підтримки розблоковувати карту тепер не хочуть, а тільки перевипускати.
Служба підтримки явно не адекватна, тому що не вирішує проблем з додатком, а тільки їх створює. Таке враження, що там одні боти, а не живі люди.
monobankua 3 января 2024, 15:12
Безпека коштів це пріоритет в банку.
Якщо клієнт повідомляє про підозрілу операцію і є ризик виникнення нових непідтверджених списань насамперед ми блокуємо картку.
Далі, після детального аналізу та розбору ситуації, можливе розблокування картки або необхідний перевипуск.
Ми передали ваше звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення консультації. На жаль, операторами було припущено помилки, при консультації після блокування картки.
Нам дуже шкода, що сталася така ситуація. Ми вжили заходів та провели донавчання, щоб такого більше не траплялось.
Бачимо що на поточний момент питання з карткою вирішене.
Вибачте, будь ласка, що ми дещо розчарували вас.
Сподіваємось що наша з вами подальша співпраця приноситиме лише позитивні емоції :)
finexp 2 января 2024, 15:14
По картці монобанку було проведено операції на суму аж до 80тис. грн, за якими кошти з депозиту, що закінчився, переведено з картки на картку з метою відкриття нового депозиту, який було відкрито. Ніяких документальних підтверджень цього монобанк не бажає перевіряти та аналізувати, монобанк натомість обмежує доступ до додатку монобанку без будь-яких пояснень. Вважаю таку поведінку монобанку неадекватною.
2 января 2024, 18:26
Розуміємо, що ситуація неприємна
Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації
07412533 2 января 2024, 15:10
Одного чудового дня перестали працювати перекази моїх особистих коштів з карти Mono на карту Sense.
При спробі здійснити такий переказ пише: «банк-емітент блокує використання картки для переказу». Що за банк емітент… використання якої саме карти…
При цьому працює поповнення карти через Приват як прокладку, тобто можна закинути гроші на Приват, а тоді на Сенс. Думаю що якби проблема була в Сенсі, то помилка би з\являлася не миттєво, а гроші би повертались за кілька хвилин. У моєму випадку помилку показує миттєво.

Моно каже, що Сенс не приймає платежі. Сенс, як ви здогадались, кажуть, що їм ніхто не відправляв ніякі платежі. Ніхто з них не показує ніякі логи чи підтвердження. Просто тикають одне в одне пальцями. В захваті від обох в цьому плані.
monobankua 8 января 2024, 21:21
Колеги детально перевірили інформацію.
Помилка виникала через відмови з боку Sense.
Ми прибрали сповіщення про помилку.
На поточний момент платіж відправляється, але далі йде скасування переказу.
Банк одержувач не дозволяє провести операцію, саме тому платіж повертається на карту.
Можливо є обмеження по карті Sense банка на зарахування платежів від моно.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank