bogdanlavoshnik 28 марта 2024, 11:49
Мене звати Богдан, я є клієнтом monobank. В мене виникли проблеми із карткою, тому я звернувся за порадою до спеціалістів банку. Написав у telegram bot monobank. Мені відповіла працівниця: Анастасія, хочу наголосити на тому, що це: компететна, лаконічна, кваліфікована, розумна спеціалістка. Вона грамотно, чітко відповіла на всі мої запитання та допомогла швидко вирішити мою проблему. Табельний номер фахівця Анастасії 10393. Ще раз хочу подякувати за якісну допомогу.
28 марта 2024, 14:30
Дуже дякуємо за відгук!
Герман Фредерих 27 марта 2024, 23:39
Пользовался картой монобанка с момента его появления на рынке если раньше проблем никаких не было, то сейчас просто выкинул карту и даже не хочу оплачивать тело кредита после такого. В один прекрасный день решил оплатить жкх с кредитных средств спустя секунду бах карта заблокована и мой кредитный лимит в 30 тыс грн был анулирован и невожможно было пополнить карту. По карте была кредитная задолженость которую регулярно оплачивал соглассо сумме указанной в самом приложении монобанк. Обычно просит в районе ~550 грн то я каждый месяц ложил по 1800—2000 грн даже больше чем надо. Пишу в сапорт сапорт меня отключает, звоню на горячую линию говорят решение принимает банк по критерия факторов и все не подробностей, не информации банк не предоставил. Карта заблокирована в ноль кредит капает монобанку пофигу класс вот такой банк 5 звезд в Ж им
28 марта 2024, 10:24
Ми написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації
49orinum 27 марта 2024, 19:42
Хотел снять последни 200 грн!!! Монобанк карты спесал, но не выдал. Потдержка сказала возврат будет течение 60 дней. И уже у меня так 2 раза. Если будет много денег.
monobankua 27 марта 2024, 20:36
Розуміємо, що ситуація неприємна
Хочемо трішки підказати, чому, на жаль, оскарження платежу не відбувається так швидко, як очікується:
Є правила платіжної системи, через які всі оскарження з ненадання послуги/товару проводиться виключно через подачу відповідного запиту до платіжної системи. За правилами платіжної системи, ми можемо запустити процес оскарження операції лише після надходження запиту на остаточне списання коштів. Цей запит надходить до банку протягом 11 днів, після проведення операції. Якщо ж запит за 11 днів не надійде, або надходить скасування, то кошти повертаються на ваш рахунок.
На зараз ми очікуємо, що Банк зробить повернення в обумовлений термін.
Колеги вже склали запит стосовно цієї ситуації, та зв'яжуться з вами, як буде нова інформація.
Людмила Людмила 26 марта 2024, 12:29
Отделение по адресу: Киев, ул. Борщаговская, 117/125
Вчора поповнила свою доларову картку готвікою, одразу заблокували ці кошти, попросили надати джерело їх походження, спочатку відправила їм договір нотаріальний потім ще просили окремі сторінки також це все відправляла, мало того що це все дуже довго відбувалось (раз в півтори години в середньому відповідали) так ще й цей договір не підходе як виявилось, після цього відправила вже наче як той договір всі сторінки попросили ще 2 довідки ок-5 і ок-7(зовсім не розумію навіщо так як данні в них вже дуже старі 1998−2008 рік),і попросили довідку про джерело коштів другого учасника договору (як це можливо не розумію)якщо якимось чудом я би її в теорії зробила попросили б мабуть ще чиюсь довідку про доходи.В підсумку наче б то хватило всіх сторінок договору і 2 довідки ок 5 і 7, відповіли чекати невідомо скільки, я не маю стільки часу я поповнювала свою карту і мені потрібні ці гроші дуже зараз, а маю чекати чогось невідомо скільки, могли б при поповненні у відділені все це спитати я мала всі необхідні нотаріально завірені документи при собі
monobankua 26 марта 2024, 14:33
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам.
Передали запит колегам по можливості пришвидшити перевірку наданих документів.
Додатково ми передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості та швидкості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.
Полезный комментарий
Людмила Людмила 26 марта 2024, 16:28
Розблокували уже картку ,доволі швидко ,проблема вирішена ,дякую
Микола Кобзін 25 марта 2024, 15:00
Одного дня, випадково заходжу в додаток і бачу, що не працює. Представники банка спокійненько відповіли, що банк вирішив припинити обслуговування, тому й заблокований доступ… Я намагався з’ясувати що стало причиною такого рішення, але сказали, що вони мають право без попередження і без озвучування підстав, в любий момент заблокувати рахунок… Може я скоював якісь злочини чи відмивав незаконно кошти — питаю?.. У відповідь чую тільки невнятне булькотіння операторів які просто придумують на лоьту що відповісти, бо істинна причина є загадкою і для них. Оформив карту на самому початку роботи банку. використовував її як електронний гаманець. Якість обслуговування була на висоті аж до моменту блокування. Банк вважаВ найкращим. Чому так сталось не розумію і зараз. Можливо через те, що неодноразово вступав в спір з ним та відстоював свої права? Вимушений звернутись зі скаргою до НБУ, оскільки крім внутрішніх правил банку існує ще й Цивільний кодекс та ряд інших НПА, котрі захищають і права споживачів.
25 марта 2024, 17:08
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank
Євген Мітт 23 марта 2024, 19:38
Зайшов до додатку монобанк, а виявилося що реєстрація злетіла. При спробі авторизуватися, видавало «введений невірний код з смс». Коли подзвонив на гарячу лінію, виявилося що мені відмовили в обслуговуванні і заблокували рахунки. На питання чому не попередили про таке своє рішення мені кажуть що о 9.30 було пуш повідомлення про це в додатку. Але жодного повідомлення не отримував, постійно був з телефоном, просто знесли авторизацію, викинули з додатка та й усе, про які пуш повідомлення може йти мова, якщо мені просто знесли акаунт. Подав запит на гарячу лінію, чекаю офіційний документ про відмову у обслуговуванні та буду подавати позов до суду, аби була надана судом оцінка, наскільки законні причини банка у відмові обслуговувати мій рахунок. Бо законодавством визначається певний чіткий перелік причин, з яких банк може відмовити у обслуговуванні. Я б не заморочувався з судом, але занадто непорядно монобанк прощається зі своїми клієнтами. Можна було б знайти час на дзвінок та попередження клієнта про свої наміри, в моєму ж випадку мене просто викинули з додатка, на який же в той же час відправили відмову у обслуговуванні. А я тим часом як дурень, нічого не розуміючи, безуспішно намагаюсь авторизуватися в додатку, стикаючись з начебто «не правильним смс паролем»
monobankua 24 марта 2024, 17:44
Приносимо вибачення за цю ситуацію.
Передали запит фахівцям, щоб детально перевірили рішення у відмові в обслуговуванні та допомогли у вирішенні питання.
Колеги зв'яжуться з вами для надання інформації.
Сподіваємося, що наша подальша співпраця приноситиме лише позитивні емоції.
Livsi777 22 марта 2024, 20:40
У брата по карті списали 20 тисяч, 10 платежів пройшло через інтернет за пару хвилин. Ну ладно клієнти фінансово неграмотні, але чому у банку по замовчуванню вбрана галочка на інет операції без підтвердження? Чому не спрацьовує послуга 3 д сектюр, як в нормальних банках? Врешті решт є ручний моніторинг карт. Невже не видно, якщо людина ніколи не розраховувалися в інтернеті і раптом пролітає 10 операцій на однакову суму на якомусь мутному сайті. Короче, люди, надійності зберігання коштів нуль у цьому віртуальному непорозумінні, яке називає себе «банк». Хто фінансово не аодкованиц, а звичайна проста людина, навіть не чуйте носа у цю богадєльну і рай для шахраїв. У цьому «банку «зроблено і налаштовано все, щоб кошти таяли з рахунків.
monobankua 23 марта 2024, 12:51
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити.
vazuusha 22 марта 2024, 17:08
Дуже вдячний Маріє (9943), дуже приємна людина, ввічлива. Допомога була надана надзвичайно швидко, якісно та ефективно!
22 марта 2024, 17:15
Дякуємо за відгук!
1maxcher1 22 марта 2024, 13:41
Пользовался Монобанком около двух лет, проблем не было, все меня устраивало.
Депозит, бывали мелкие переводы, изредка оплата картой, очень было удобно что нет комиссий)
Но вот 12 марта поздно вечером прилетело пуш сообщение от банка «Отказано в обслуживании» и в приложение не войти…
Утром 13 марта написал в телеграмм с вопросами и просьбой пересмотреть решение об «Отказе в обслуживании» так как никаких нарушений не делал. Но вот в поддержке отвечает бот под копирку и решить ничего нельзя.

Подозреваю что Монобанк к решению «Отказано в обслуживании» подтолкнуло:

1. В приложении с января 2024 года в разделе «Картка» ниже баланса появилась строка… что-то вроде предложения кредитного лимита 55000 грн. Я его проигнорировал и на кредитный лимит соглашаться не стал.
2. Накануне, а именно 7 марта у меня закончился срок депозита, решил пока не продлевать… Итог — «Отказ в обслуживании» через 5 дней
Что мы имеем? Ты стал банку не выгодным клиентом и не нужным! Кредитный лимит не берёшь, депозит не продлеваешь.

Поэтому будьте осторожны те кто пользуется данным банком… вас могут в один прекрасный момент просто вышвырнуть без причины как не нужный мусор…
22 марта 2024, 17:04
ModernM 22 марта 2024, 11:59
Моно был одним из немногих банков, с кем можно было иметь дело. Правда периодически от разных людей слышал информацию о всяческих трудностях в работе банка и клиента. Слухам особо не верю, но прислушивался.
Пользовался услугами банка по тем причинам, что минимум комиссий и хорошая служба поддержки. Буду следить за рейтингом и думать о переходе в другой банк.
Раньше у банка была такая услуга — самому регулировать (повышать — понижать) кредитный лимит в рамках выделенного банком. Это удобно и для меня важно. Случилось, что банк повысил кредитный лимит, прилично повысил и не сообщил, что возможность регулировать лимит убирается. Банк решил «подзаработать»…не всегда есть возможность платить за кредит всю сумму и внося частями, иногда большими, а иногда и малыми частями, ты всё-таки платил. Когда регулирование кредитного лимита забрали, получилось неудобно…крайне. На все просьбы вернуть эту функцию, банк отписывается фразами …(((Так, згодна з вами, що краще і комфортніше, коли своїх особистих грошей вистачає на все і не потрібно користуватися кредитними.
Разом з тим, хочу звернути вашу увагу, що не буває зайвим мати «гроші про запас». Не користуєтеся кредитним лімітом — нічого не платите. Якщо вам терміново знадобляться гроші, то вони є у вас. До того ж в монобанк найвигідніші умови користування кредитною лінією на зараз: і за пільговим періодом і за ставкою за користування кредитом поза пільгового.)))
В таком случае, хочу попросить банк дать возможность снижать лимит и оставлять ту часть, которая необходима для минимального платежа в текущем месяце…думаю это в пределах 10%. Не более.
Так же при оплате частями, нет возможности платить досрочно, можно платить только всю сумму…а её порой всей — нет.

Так же плачу коммуналку через банк и однажды обратил внимание службы поддержки, что есть сбой. Не соответствие тому, что я оплатил и то, что отобразилось. Банк и в этом случае, занялся отписками, через отработанные фразы…позже из новостей узнал, что сбой был и был связан с хакерской атакой на систему. Не распространять негативную информацию конечно важно…но делать вид, что ничего не происходит, тоже не стоит.
Однажды услышал, что в банке у коллеги по работе пропала приличная сумма в долларах. Мошенники сняли. Не считаю необходимым верить слухам и могу различать эмоциональный комментарий от рабочего. Почитав коменты на Минфине, пришёл к выводу, что «не всё гладко в Датском королевстве». Одно дело закон, когда ты действуешь в его рамках. Другое дело мошенничество, навязывание, не давать инфу о продуктах, отсутствие должного контроля за безопасностью.
22 марта 2024, 17:01
Приносимо вибачення за негативний досвід при зверненні до підтримки
Обов'язково перевіримо всі діалоги та вживемо заходів
Стосовно зниження кредитного ліміту, то в застосунку є можливість знизити ліміт на суму кратну 1000 від суми заборгованості й розмір ліміту не може бути меншим від суми вашої поточної заборгованості
Наприклад, якщо є сума заборгованості 32 123 грн, мінімальну суму кредитного ліміту можливо встановити 33 000 грн
Victory24 21 марта 2024, 23:13
Прийшло повідомлення на Вайбер і також на емеїл що рахунок заблоковано та відмовлено в обслуговуванні. Відкритий ФОП рахунок в банку і також велась підприємницька діяльг, подавалася податкова декларація і по запиту банку надавались всі документи.В грудні попросили актуалізувати дані, джерела доходів, і було все надано, всі документи. Наразі сьогодні прийшло повідомлення що договір розірвано. Намагалась уточнити причину або діщнвтись що можливо потрібно додаткові дані, документи, відповіді надають по шаблонам, що причину не буде вказано, не йдуть на зустріч. Також підписали попросили в додатку на виведення коштів документ, але додаток заблоковано, що було дивно. Дуже прикро що таке відношення до клієнтів, всі відповіді надавались, як документи і пояснення діяльності. Дуже розчарувало таке відношення, і що навіть не дають можливості все з’ясувати, хотілось би продовжити користування танком але після такого доведеться шукати більш надійний банк з адекватним відношення до клієнтів. Відписали що кошти очікувати до 3 днів, очікую, якщо не буде зарахування то це порушення регламенту за який написали в підтримці і доведеться писати скаргу або звертатись до суду щоб отримати свої кошти. Тому дуже сподіваюся що все ж банк якщо пише про регламент то не порушить його, в іншому випадку будуть подвійні стандарти коли банк не вказує причину припинення обслуговування але не робить переказ. Тому шановний банк, дуже сподіваюся що отримаю зарахування згідно вказаного Вами ж часу, скрвни також переписки збережені і не доведеться вирішувати все в судовому порядку
22 марта 2024, 9:38
Ми написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації
Alex Syatkovskiy 21 марта 2024, 9:47
Крінж або ноу-хау від банку, як псевдобанк блокнув рахунок. 19 березня в 00:41, як пацюки, прийшло повідомлення на блокування, підтвердіть через дію підпис що рахунком користуєтесь саме ви, що було зразу зроблено, після чого рахунок не розблокували, написав у підтримку, там богом клялись, до 48 годин і проблема буде вирішена (вєрім), кожен день писав у підтримку з приводу ситуації. Минає 4-та доба з блокованими коштами, бо як вони сказали що процес може затягнутись. В іншому нормальному банку я би прийшов до відділення з паспортом, і все зробив за 5 хв, а ці шахраї просто так заблокували кошти, бо їм здається що рахунком користується хтось інший.
21 марта 2024, 13:14
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Fleim 21 марта 2024, 2:57
И коллега Андрея точнее Олеся тоже большое спасибо когда вы это читаете надеюсь вы улыбаетесь 🫶🏻
21 марта 2024, 13:06
Вдячні за ваш відгук!
Valeriebor 20 марта 2024, 23:49
В лютому 2024 було списано кредитні гроші в розміри 70000, було здійснено 29 платежів за 4 хв, банк чомусь не заблокував карту, адже це не 2 і 10 платежів, а 29. До банку звернулися відразу, щоб заблокувати карту. Написана заява і в банк і в кіберпооіцію.Уже місяць розглядають, банк нічого зрозумілого не говорить, кожний оператори говорить немає інформації і ми передзвонимо, але на жаль інколи забувають.Відмовляються підтверджувати свої слова в письмовому вигляді, в переписці, тільки в усній формі. Уже виставляють суми для сплачування. Письмової відповіді немає. Поясніть чому кожний оператори говорить різну інформацію? За 2 дня до цього випадку були спроби списання ціх коштів двома платежамі, але був виставлений ліміт на кредитні кошти і операції були не успішні Чому банк уже тоді не міг попередити власника по це? Банк сам відкрив таку суму ліміту, я не подавав заяву на кредит, але і не знав що можна нею так легко користуватися. Питання чому банк відкриває по своїй ініціти таку суму кредиту, можливо це в інтересах банка? Я ніколи не користувався кредитними грошима, чому банк віришив що мені вони потрібні? Як вплинути, щоб справа розглядалася швидке? І чи має право банк змушувати оплачувати цей шахрайськійкредит, коли іде розслідування справи? Чи має право банк нараховувати відсотки на цей шахрайськійкредит коли справа відкрита?
21 марта 2024, 12:53
Нам дуже прикро, що сталася ця ситуація
Дійсно, банком може бути встановлено кредитний ліміт автоматично згідно з умовами та правилами банку (2 розділ, п. 5.3 та п. 6.3.2), але про це обов'язково повідомляємо повідомленням в застосунку
Vova Kuchkovskiy 20 марта 2024, 20:59
Добрий день. Був клієнтом банку, протягом 5 років. Дорожив банком і карточкою. Використовував банк для оплат в інтернеті хостинг послуг (сервери, домени і все інше) та життя (таксі, їжа і все інше).

Сьогодні зранку приходить пуш:

На підставі накопиченої інформації з різних джерел банк прийняв рішення про закриття вашого карткового рахунку та відмову в подальшому обслуговуванні.

Просто ось так, без нічого. В один день. Так, що я був досить сильно здивований.

Можна бути 5 років клієнтом банку і в один день перестати ним бути.

Я і людям рекламував ваш банк і багатьох перевів на нього і ачівки збирав. Був один раз запит на походження коштів за період в цілих два роки, три місяці назад, я все скинув і відписав, сказали будуть питання напишуть. Який толк наприклад, тримати суми якісь в банку, комусь радити і пропонувати реєструватись, розказувати, що класний банк. Якщо через дейкий час виявляється, що надійності 0, або депозит робити, де просто можна в один день бути виставленим на мороз. Це розчаровує.

Помимо війни, яка вже третій рік йде, ще власні сервіси душать.
21 марта 2024, 12:36
Marrsello7677 20 марта 2024, 20:53
Я військовий, виконував задачу по службі, прийшло повідомлення: вам відмовлено в обслуговуванні, після цього не міг більше зайти в застосунок
А в мене оформлена зарплата на білу карту і всі гроші свої теж там тримав, в одну секунду я залишився просто без грошей, як так можна просто, я не розумію, пишу про це в підтримку, мені кажуть що не можуть перевести бо карта заблокована виконавчою службою, декілька разів мені довелось повторити і довести що карта активна і я отримую туди зарплату і все оплачую цією картою, все таки змогли це побачити і сказали що завтра переведуть гроші, довелось позичати щоб заправити машину і взяти собі хоча б поїсти і тільки наступним вечором мені переказали мої гроші на інший банк
Як так можна відноситись до військових я не розумію, щоб просити свої кошти і тобі їх не можуть віддати…
21 марта 2024, 15:45
Приносимо вибачення за незручності
Обов'язково перевіримо діалоги зі співробітниками та проведемо роботу над помилками, щоб в майбутньому надавати лише якісний сервіс
Стосовно відмови в обслуговуванні, колеги написали вам в месенджері
Oleksandr067 20 марта 2024, 13:13
На картку надішло 20 тисяч гривень, з яких вирішив пограти у казино та мав успіх виграти. На цьому все:) Картку відразу заблокавано, надайте довідку від казино- надав, потім надай де взяв 20 000 на депозит- надав. Рахунок досі заблоковано
Друзі користуйтеся надійними банками, а не цім сміттям
Усім дякую:)
monobankua 20 марта 2024, 15:27
На поточний момент банк розглянув надані вами документи.
Питання вирішено та обмеження зняті.
Сергей Назаренко 20 марта 2024, 13:11
Вот и мне, как и многим, заблокировали моно без каких либо разъяснений. Хоть деньги дали возможность вывести и на том спасибо. Очень жаль, хороший был банк.
monobankua 20 марта 2024, 15:42
Розуміємо, що ситуація неприємна.
Ми передали запит колегам додатково перевірити все та зв'язатись з вами, щоб допомогти у вирішенні питання.
85843338516 19 марта 2024, 22:51
Друзі, будьте обережні, монобанк в будь-який момент без жодного обгрунтування та попередження блокує картки та розриває договір. Я поповнив картку монобанку з картки іншого банку та через 5 хвилин не зміг зайти у додаток, він був вже заблокований. Почав дзвонити до кол центру, дозвонившись оператор сказав что потрібно зв’затися з іншим представником банку по відеозв'язку. Перейшов за посиланням, почав відеозв'язок з іншим представником, на котрому хамовита баришня заявила шо зі мною розірван договір, причину вона повідомляти не буде бо така політика банку. Знову зв’язутесь з кол центром щоб повернути кошти з картки. Ще декілька годин свого часу я витратив на нові дзвінки до кол центру, селфі, заяви, нові відеодзвінки і т.п. — це ЖАХ, гроші поки не повернули. Не зв’язуйтесь з цим банком, спочатку ніби все гарно та красива але це як барига, який кине вас в будь-який час коли ви йому станете не цікавим або йому щось не сподобається. Це не банк, це шарашкіна контора, жодної гарантії що це завтра не станеться з вами. Коли власник банку барига то принципи роботи банку не змінююються від його поглядів. Вибирайте надійні банки. Будьте обережні.
monobankua 20 марта 2024, 15:54
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити.
YJpavlenko 19 марта 2024, 19:18
Наразі стояв з вибором, відкривати ФОП у приват24 чи в монобанк🤔 Усі питання відпали, при першій консультації. Працівники намагаються відповісти на всі ваші запитання настільки, наскільки є в них можливість. Усе по поличкам та зразу ясно. А це дзівоночок на те, якщо в майбутньому будуть проблеми, вирішувать їх буду максимально комфортно у компанії з монобанк. Щей у придачу майже повна відсутність комісій🫠 Усе буде МОНО🐈🐾
monobankua 19 марта 2024, 19:46
Дякуємо, ми дуже раді, що вам подобається ;)

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903