Марина Розуванова 16 декабря 2023, 12:06
Спасибо большое за участие, за понимание и за помощь Мансуровой Ксении-сотруднику Моно-банка! Очень помогла-спасибо ей большое! Желаю ей карьерного роста и личного счастья! Спасибо!
16 декабря 2023, 15:31
IvanS1994 15 декабря 2023, 18:36
Дуже сумнівна організація. Далі розлого.

На мій рахунок фоп зайшли кошти по договору від замовника, банк її помістив на транзитний рахунок під процедуру підтвердження походження платежу, та запросив видаткові. Я надав документи, які просив банк, це було в середу. В п’ятницю в без десяти п’ята година вечора, банк затребував додатково ттн по видатковим. Враховуючи, що вихідні, а гроші мені потрібні вже, щоб розраховуватись з постачальникпми я надав тин не у повному обсязі, а що було, адже чекати до понеділка, це ще два дні. Далі пішов решим мороз від банку, сім днів вони розглядали питання, на запити чи потрібно додати ще якоїсь інформації кол центр відповідав, що від фахівців немає запиту і нічого не потрібно. По термінами не відповідали, типу сидіть чекайте. Тобто півтора тижня моя діяльність як фопа була фактично заблокована, адже зараз такий час, що не має вільних коштів, щоб фінансувати все і відразу, не отримуючи при цьому свій дохід.
Далі цікавіше, банк відмовив в обслуговуванні, та заблокував карту і рахунок фоп, завчасно не попередивши. Тобто, без будь якого сповіщення я втратив змогу керувати своїми коштами. Про причини такого рішення було повідомлено дуже розмито, типу на вистачило документів, та лише після того, як я три години достукувався до служби підтримки, намагаючись дізнатись що власне сталось, і чому я не можу розраховуватись на касі магазину і зайти в додаток. Тобто коммунакії 0, замість того, щоб попросити надати потрібний документ і сповістити що без нього не зможуть завершити процедуру, банк вирішив просто позбутись мне як клієнта. Адже зручніше заробляти з людей відсотки по кредитам, ніж вирішувати питання фопів, таке моє враження.
Далі банк запропонував особисті кошти та залишки на рахунку фоп перевести на рахунок іншого банку. Начебто ок, ні та й ні, підписали заяву на перерахунок коштів, і мене запевнили що по регламенту протягом трьох робочих днів питання буде закрите. Особисто я рахую що це не прийнятно лишати людину без грошей на такий термін, але чекаємо. Пройшли вихідні, пройшли три робочі дні — тиша. На звернення відповідают довго, і стандартно що питання в роботі і що по регламенту три дні, коли наголошуєшь що терміни вже пройшли, відповідають сухо знову що питання в роботі, не даючи ніяких нових термінів і коментарів. Це адекватна комунікація? Наразі вже пройшло сім днів, кошти не перерахували. Виглядає це ніби банк привласнив собі мої гроші і тепер морозиться.
Підсумовуючи, банк взагалі не зацікавлений у фопах, вирішення будь якої ситуації це просто нескінченна тяганина по часу. Більше того, свфдомо-несвідомо, але перешкодив моїй бізнес діяльності на півтора тижня, а це втрати. Комунікація між монобанк і універсал банк, або в межах команди, таке враження, що відсутня, кол центр віддувається за всіх і не може дати адекватну відповідь. Наразі питання не вирішено, банк гроші не віддає. Загалом, не рекомендую.
monobankua 15 декабря 2023, 19:52
Дуже шкода, що склалась така ситуація.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування.
Згідно ст.15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» банк перевіряє транзакції клієнта.
Ми не можемо повідомити за якими саме критеріями ми аналізуємо та перевіряємо незаконні чи непрозорі операції, оскільки це внутрішні процедури банку, отже є банківською таємницею.
На основі цього аналізу та інформації із різних перевірених джерел банк приймає зважене рішення щодо подальшого обслуговування.
Стосовно повернення залишку коштів, нам дуже шкода, що процес займає більше часу ніж планувались, ми передали колегам запит прискорити цей процес.
Зробив оплату на новій пошті. Співробітник НП каже що операція неуспішна хоча гроші знялись. З терміналу не виліз чек о невдалій операції. Оператор монобанка сказав що все пройшло, через деякий час мені повідомили що гроші десь в резерві.
Повідомлення оператора:
На даний момент сума по вашій карті знаходиться в резерві (заблокована для списання банком, який обслуговує торгову точку/у якому зареєстрована торгова точка (банком-екваєром)). Якщо банк-еквайєр не надішле запит на списання протягом 11 днів з моменту покупки, сума автоматично повернеться на вашу карту на 12 день.
Ця операція була проведена 3.12.23 пройшло 12 дні грощі так і не повернулись. 15.12.23 звʼязуюсь з оператором банка
Наступна відповідь:
Денис, доброго дня! Мене звуть Анастасія.
Ми сформували документи на повернення коштів за заявкою, яку ви подали і передали в платіжну систему для оскарження транзакції. Термін очікування першої відповіді — до 60 днів, якщо відповідь надійде раніше зазначеного терміну, ми обов’язково з вами зв’яжемося.
Ми докладемо всіх зусиль, щоб ваше питання вирішилося якомога швидше.
Як тільки у нас з’явиться нова інформація по вашій справі ми обов’язково з вами зв’яжемося.
Дякуємо за співпрацю!

Прошу вирішити моє питання, бо складаються враження далеко не найкращі.Скільки потім буде ще відповідей таких та скільки часу я повинен чекати на свої кошти?
monobankua 15 декабря 2023, 19:01
Коли клієнт здійсню покупку, то сума спочатку резервується на карті. Далі банк — еквайр надсилає запит на списання і відбувається взаєморозрахунок.
Якщо запит не надходить, то сума повертається на 12 день.
Якщо ж сума була списана, а товар/послуга не отримана, тоді банк може виставити запит для оскарження списання через платіжну систему. Дійсно, термін очікування першої відповіді може бути до 60 днів.
Для уточнення інформації по вашій ситуації, написали вам в особисті повідомлення
Jerenimous 15 декабря 2023, 11:16
Крім того що мені не можуть вже протягом неділі видалити е-сім з застосунку (кожного разу на мої повідомлення тех.підтримка відповідає «Вітаю, Мене звати Володимир, Анна, Галя, Наташа, Вася…служба турботи про клієнтів monobank. Попередній діалог з моїм колегою я бачу в історії листування. 🐱» і замовкає без інформації) так ще й 14 грудня о 18:02 з моєї карти списали кошти на поповнення чужого телефону через БАНКІВСЬКУ ОПЕРАЦІЮ (наголошую на типу операції що б боти монобанку в коментарях не виписували дурниці «уу ти сам десь спалив данні карточки, дав cvv код і підтвердив операцію» — CVV2 динамічний, оплата смугою відключена, зняття готівки відключене, платежі без підтвердження відхиляються в настройках, запит ПІН-Коду виставлено завжди). На всі запитання до тех.підтримки що це за операція є тіки одна відповідь — «питання на разі в роботі». Ви де цю підтримку набрали? Чому в підтримки є час виписувати на мінфіні фейкові позитивні відгуки, а відповісти на пряме питання користувача часу не находиться?
monobankua 15 декабря 2023, 15:39
Приносимо вибачення за негативний досвід при зверненні до підтримки. Ми завжди намагаємося надавати тільки якісний сервіс.
На поточний момент, бачимо питання стосовно Е-сім вже вирішене. Нам щиро шкода, що це зайняло більше часу, ніж планувалося.
Питання стосовно списання за мобільний зараз в роботі у колег, ми все детально перевіримо та зв'яжемось з вами, як буде нова інформація.
Додатково передали ваші звернення до підтримки на перевірку якості проведення консультацій та вживемо заходів.
Дякуємо за ваше розуміння і терпіння.
yobao 14 декабря 2023, 13:51
Користуємося інтернет еквайрингом, треба було повернути платіж, так як людина не підтверджувала замовлення протягом 72 годин. Так вийшло, що поряд з цією оплатою було точно на таку ж саму та товар. В особистому веб-кабінеті.
Помилились замовленням, буквально через секунд 30 зрозумівши це, відписали в підтримку. Скасувати повернення вже неможливо.

Звісно, що помилка абсолютно наша, але:
1. Було б набагато зручніше та безпечніше, якщо в вікні з оплатою передавалось «ID замовлення» (яке зараз доступне тільки в загальному списку) і також в діалогове вікно під час останньої кнопки повернення.
2. Створити хоча б 5-ти хвилинний холд на повернення платежу, щоб мінімізувати помилки.
monobankua 14 декабря 2023, 16:16
Вдячні за ваш відгук!
1. Є таке вікно, при створенні інвойсу є поле description, в яке мерчант може писати ідентифікатор замовлення і це буде відображено у веб кабінеті.
2. Дякуємо за пропозицію. Передали колегам. Якщо в планах з'явиться ця функція, ми обов'язково проінформуємо
AnnaZ0001 13 декабря 2023, 20:58
Безпідставно закрили мій картковий рахунок та відмовили в подальшому обслуговуванні.
Але грошові кошти які знаходились на картковому рахунку не повернули і не повертають.

Співробітники підтримки спершу пообіцяли регламент обробки протягом робочої доби.
Згодом надійшло смс — Вибачте, перевірили інформацію детальніше, регламент обробки протягом 3-х робочих днів, але ми постараємося якнайшвидше. Як тільки кошти буде переведено, ми обов’язково повідомимо.

На четверту добу я знову пишу у підтримку. Для уточнення інформації щодо коштів.
Відповідь банка одна — Питання виводу коштів в роботі, на жаль, точних термінів немає.

З того часу пройшло вже більше 10 днів.
Кожного разу коли пишу для того, щоб дізнатися де мої кошти, відповідь залишається незмінною!

Більше того, підтримка більше не зацікавлена у мені як у клієнті банку і дозволяє собі ігнорувати мої звернення.

Монобанк! ПОВЕРНІТЬ МЕНІ МОЇ КОШТИ!
monobankua 14 декабря 2023, 15:49
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи багато параметрів та інформацію із різних перевірених джерел.
Стосовно повернення залишку коштів, нам дуже шкода, що процес зайняв більше часу ніж планувались.
На поточний момент питання з виводом коштів вже вирішене.
Додатково ми передали цю ситуацію на перевірку, та вживемо необхідних заходів
Полезный комментарий
AnnaZ0001 14 декабря 2023, 15:28
Дякую монобанку, що зреагував на мою скаргу! Гроші сьогодні повернули!
Три літри 13 декабря 2023, 8:19
Монобанк продумав як захистити клієнта від помилкових подвійних оплат послуг.

Є в мене єСім лайфа яку замовив через застосунок Монобанку, але потім передумав робити її своєю основною карткою і вона так в застосунку і висить. Вчорашні події з Київстаром підштовхнули про еСІМ згадати, а потім ще й акція від лайфа на 10₴ за 3 місяці використання підвернулась.

Поповнюю еСІМ на 10₴, але трясця Лайф списує їх як оплату за добовий пакет. Поповнюю ще на 10₴ і тут Монобанк перед власне поповненням показує додатковий екран с запитанням чи дійсно я хочу провести повторний платіж.

Чесно кажучі не згадаю чи було таке щоб я помилково два рази відправляв кудись гроші. Але відгуки зі скаргами на це точно були. Монобанк врахував це і тепер помилково провести один платіж двічі набагато складніше.
13 декабря 2023, 11:22
Дякуємо за ваш відгук!
Bassoviy 13 декабря 2023, 1:52
Написав в тех-підтримку бо в додатку тільки не вигідний тариф водафону для еСімки, дуже чотко помогли вобщє клас Гороховський молодець по набирав нормальних людей.
13 декабря 2023, 10:31
Вдячні за ваш відгук!
Починаючи з 9 грудня і до 13 грудня, я звертався до технічної підтримки щодо видалення eSIM-номера з додатку Monobank. При отриманні eSIM умови використання не містили інформації про те, що цей номер не можна видалити з банківського додатку, але, на жаль, зробити це в самому додатку або через технічну підтримку виявилося неможливо. Хоча цей номер я не використовував за межами банківської системи (не вказував на вебсайтах, не давав родичам чи знайомим), мені кілька разів приходили рекламні SMS-повідомлення, що, на тлі активного просування eSIM системи Monobank, здається мені дивним.

Зараз для мене (я не кажу що це погано, але мені це не потрібно, тим більше в інтернет банку) E-SIM — це прив’язка ФІО банківської системи (не плутати з фінансовим номером телефону), яку можна використовувати для розсилання спаму, передачі даних іншим банківським сервісам (включно з тими, що видають кредити під високі відсотки), відправлення повідомлень про борги або навіть, на фоні війни, розсилання SMS-повісток. Користувач не може довести, що повідомлення не було доставлене або що він його не бачив чи не читав, адже eSIM активно зчитується з кожним використанням додатку Monobank.

9 числа, на моє прохання видалити прив’язку моєї банківської картки (на яку я планував здійснити депозит), мені повідомили, що це можна зробити, провівши пальцем вліво, але такої функції для видалення eSIM в додатку не існує. 10 числа на моє повторне прохання мені повідомили, що технічний спеціаліст уже займається цим і через кілька хвилин номер зникне з додатку. Він, як ви розумієте, нікуди не зник, і мені повідомили, що вони вирішують це питання.

11 числа мені повідомили, що проблему вирішено, і все, що мені потрібно — це оновити додаток Monobank. Оновивши його, номер нікуди не зник (що і не дивно, адже в оновленні Monobank було лише інформація про «речі для Mono-кота»). 12 числа, на моє прохання розібратися з номером в додатку, мене кожного разу ігнорували, посилаючись на те, що я це можу зробити, провівши рукою вліво, а також вимагали скріншоти, відео. Я з 9 числа кожного разу доповнював своє прохання про видалення номера відеозаписами та скріншотами, виникало враження, що мене спеціально ігнорують і виставляють дурнем, лише щоб не вирішувати мою проблему — я не знаю чи це позиція банку чи некомпетентність підтримки. Чи справді так важко додати кнопку видалення eSIM у додаток або видалити цю прив’язку вручну? Якщо так, то, можливо, я відмовлюся від використання послуг цього банку.

В цілому, у всьому іншому, використання банку мене задовольняє, але подібні «деталі» змушують почати сумніватися у правильності свого вибору."
13 декабря 2023, 11:10
Приносимо вибачення за довге вирішення питання
Зараз колеги займаються його вирішенням і постараємося найближчим часом допомогти з видаленням номера
Зараз, на жаль, отримуємо набагато більшу кількість звернень, ніж зазвичай
Через це колеги в підтримці можуть відповідати повільніше
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Додатково, обов'язково перевіримо діалоги зі співробітниками та пропрацюємо помилки
MaksButenko 12 декабря 2023, 22:37
Вітаю колеги! Хочу поділитись інформаціею!!! Пару днів тому мені зайшла сума на карту за оплату мого Бу П К, банк зразу заблокував мої всі кошти … не став розбиратися від куди і від кого одразу мені заблокували картку, співробітники підтримки жахають своєю байдужістю та відповідають з великою затримкою
13 декабря 2023, 10:08
Інформація, що описана у відгуку, не повною мірою описує ситуацію
На жаль, повідомити дані можливості немає, щоб сформувати повне розуміння того, що сталося. У такій ситуації ми порушимо банківську таємницю, що є неприпустимим
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам
Ми просимо надати пояснення стосовно зарахувань на ваш рахунок в цілому, а не однієї операції
Також, обов'язково перевіримо комунікацію зі співробітниками та проведемо роботу над помилками
Приносимо вибачення за незручності та довгі відповіді
HitrukS 12 декабря 2023, 19:37
Сотрудники поддержки ужасают своим безразличием и игнорированием моих слов и вопросов.
На протяжении, 4 суток поддержка монобанк, попросту не реагирует по пол дня или отправляет сообщение что они занимаются вопросом и больше нет ответа.
Отняли доступ к собственным финансам и не возвращают их мне! На вопрос где мои деньги? Слышу только отговорки, что они как бы на моем счёте, но попасть я туда не могу.
На слова, что я хочу закрыть счёт реакции никакой! Один из наглых менеджеров пытался заставить меня загрузить не существующие документы, аргументируя что не вернёт мои деньги если я не буду делать так как он этого хочет.
12 декабря 2023, 20:20
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
380936281461 12 декабря 2023, 18:29
Месяц назад мне поступала не большая сума денег, банк не стал разбираться от куда и от кого сразу мне заблокировали карту, и перестали обслуживать
Больше того в этом банке у меня был депозит, попросили сбросить данные для возврата денег.
Но уже месяц денег так и нет! Каждый день звоню, и пишу, они не понимают о каких деньгах идет речь, каждый день меня кормят завтраками
Имею скрин что именно моно банк снял все мои деньги со счета
12 декабря 2023, 20:16
Розуміємо, що ситуація неприємна та приносимо вибачення за затримку
Після підписання заяви на виведення коштів, ми їх надсилаємо протягом 3 робочих днів
Сьогодні саме 3 робочий день і кошти були нами надіслані згідно з реквізитами, які ви зазначили в заяві
Руднєва Степанія 12 декабря 2023, 13:57
Сталася в мене жахлива, хоч неймовірна історія, як дехто каже (але як показує життя, все можливо, і технології позитивні йдуть не тільки вперед, але негативні, злодійські чи шахрайські також.
Отже, 4.12. протягом певного часу кілька разів були списані кошти з моєї карти, невідомим для мене людям. В той час я не користувалась телефоном, бо мала інші справи, а потім і не помітила, що він розрядився і виключився. Поставила його на зарядку, включила, а потім через деякий час треба було поповнити рахунок, роблю це через монобанк, оскільки там немає комісії, але не змогла зайти в додаток. Написано що змінений пін-код, я не змогла його відновити тими методами, які доступні, тому написала в чат бот, що ось така справа, заблокувати карти і як мені зайти в додаток.
Ще пізніше вдалося зайти, побачила що відбулось, почала писати, що я це не робила і т.д.
Ще захотіла змінити карту, хоч тепер я розумію, що мені це не потрібно.
Звісно звернулась в поліцію, відкрите кримінальне впровадження, але попри це все я маю повертати кошти банку. Оскільки немає доказів того, що це я ними не скористалась.
Я навіть знайшла за допомогою слідчого дані тих осіб (бо банк звісно не надає таку інформацію), яким нібито я кинула гроші, а вони сказали (дівчата з Кременчука, неповнолітні), що це не їхні карти, і ніколи в них таких не було і гроші звісно ніякі їм не приходили. Що хтось скористався їхніми даними.
Не знаю хто тут бреше, то не мені визначати.
Але звісно це все буде вияснитися чи ні, в час іде.
А я повинна платити. Це найбільш пригнічує, бо я ніколи не залазила в кредитні (максимум пару сотень на пару днів), не люблю цю історію, грошима не скористалася, найбільш обідно, а маю платити за когось. Навіть питання з реструктуризацією не вирішено.
А взагалі, хто не платив, як справи в суді з цим? Які наслідки чекають? Який в кого досвід?
І взагалі, для тих, хто думає як таке можливо, я теж не знала, але знайомі програмісти підказали, що є такі програми -клони, особливо коли телефон неактивний, то можна використати, особливо, якщо є злив даних з середини банку. Так що люди думайте.
Зменшуйте ліміти одразу, бо я це не зробила, хоча хотіла якраз тиждень перед тим знизити ліміт, (бо в мене вже була шахрайська спроба), але тоді додаток щось глючив і я не змогла, а потім забула) це вже дійсно моя вина, хоч я вважаю, що як людина не просить збільшити ліміт, то й не потрібно в односторонньому порядку це робити.
12 декабря 2023, 14:30
Нам дуже прикро, що сталася ця ситуація
Коли ми отримаємо офіційне рішення від суду, ми зможемо надати правоохоронним органам інформацію в рамках чинного законодавства. Якраз в обов'язках і правах поліції проводити розшук і затримання шахраїв. Банк сприятиме такому розшуку в рамках чинного законодавства
Грошові кошти, які були вкрадені шахраями, можуть бути компенсовані ними ж за рішенням суду
Proshinaodessa 12 декабря 2023, 9:27
Хочу оставить отзыв как моно с 26.10 кормит обещаниями
26.10 в 5 утра при снятии средств с карты моно в терминале приват были списаны средства с карты, но не выданы, он считал деньги, потом загудел и выключился (хочу заметить эта ситуация там теперь происходит каждое утро)списывает у всех с карт моно и не выдаёт.
Сразу же был оплвещен банк о том что произошла такая ситуация что списали 20 тысяч грн
Они приняли заявку, сказали ожидать 6 дней
Прошло 6 дней, а точнее 6.11 как они мне сказали они подали заявку в международную платёжную систему

Ждать 60 дней.
И вот я пишу им периодически узнать почему я не по своей вине должен ожидать свои 20 тысяч в период войны
У банка ответ один, ждём!
И постоянно разные даты подачи заявок, но не от лица меня, а от них
Отвратительное отношение к клиентам.
12 декабря 2023, 16:02
Розуміємо, що ситуація неприємна
Є правила платіжної системи, через які всі оскарження з ненадання послуги/товару проводиться виключно через подачу відповідного запиту до платіжної системи. За правилами платіжної системи, ми можемо подати запит лише після надходження запиту на остаточне списання коштів, який надходить протягом 11 днів, після проведення операції. Додатково, якщо запит за 11 днів не надійшов, то кошти автоматично повертаються на ваш рахунок і в цьому випадку нема потреби проводити оскарження
Ми вже подали диспут до платіжної системи та очікуємо відповіді від них. Максимальний термін відповіді – 60 днів, як правило ми отримуємо його раніше. Цей термін встановлено платіжною системою, а не нашим банком
Donna7 12 декабря 2023, 2:33
Мене звати Людмила. Зараз я розкажу як моно вкрав мої кошти. Я була клієнтом банку досить довгий час, але 14 листопада розірвала договір, видалила застосунок, викинула картку, всі гроші з рахунку були зняті, баланс був нуль, я навіть забула вже про цей банк. 1го грудня я продавала активи і випадково в ордері залишився старий номер картки монобанк. Покупець повідомив що відправив кошти на цю картку. Я не повірила, адже вже пройшло 17 днів як договір було розірвано. Але як доказ мені була надана квитанція. Дійсно, в квитанції була інформація про успішний платіж. Я зробила скріншот, скинула його в підтримку моно і запитала як це взагалі можливо? Мені відповіли що платіж дійсно зараховано, тому що картка ще остаточно не закрита. Я попросила повернути цей платіж назад відправнику. Мені сказали що це не можливо, гроші можна переказати тільки по реквізитам на мій інший банк. Я надала реквізити, підписала заяву в застосунку. Підтримка сказала що все пройшло успішно і гроші будуть переказані максимально швидко. 9го грудня я написала знову, запитала де гроші? Мені сказали що гроші були переказані 5го грудня, платіж може йти 5 робочих днів, очікуйте. 11го грудня я написала знову. У відповідь мені сказали що платіж 13006 був відхилений банком, тож заява 01.12. не була коректною! Під час відеодзвінка оператор сказав що платіж було скасовано і повернуто відправнику 4.12!!! Це за день до того, як за їх словами вони відправили мої гроші на мій рахунок в інший банк! Це повна некомпетентність, банк просто без попередження взяв і повернув мої гроші незнайомій мені людині, якій я продала активи. Я залишилась без активів і без грошей, монобанк просто мене нагло обікрав, а зараз каже що нічим допомогти не може! В мене є докази переписки, де банк:
1.Казав що гроші мені зараховані і їх не можна повернути відправнику
2. Казав що гроші відправлені на мій інший банк по реквізитам
Але це все виявилося брехнею, банк просто мене обікрав. Прошу звернути увагу на цю ситуацію!!!
5 января 2024, 14:44
Розуміємо, що ситуація неприємна
На жаль, дійсно, платіж було скасовано та він повернувся на рахунок відправника
Якщо відправник не хоче робити переказ за отриманий товар, рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів
Банк співпрацює з правоохоронними органами. Коли ми отримаємо офіційне рішення від суду, ми зможемо надати правоохоронним органам інформацію в рамках чинного законодавства
Додатково вжили заходів щодо клієнта, який здійснював переказ, згідно з внутрішніми інструкціями
Руслан Слободской 11 декабря 2023, 23:22
ПОДЧЕРКНУ___…Я ИГРАЮ ДЛЯ развлечения с Кумом после бутылки коньяка, пот конец перед расходом по домам макоффе и поштучно Capitan Black, вывожу редко, по нужде, вот понадобились (материальная помощь члену семьи)

+Cosmolot (успешная отправка ✓) +Monobank (видя что такое начисления действительно есть✓)
+Банк платёжной системы космолота (который почему не спешит то сделать перевод на счёт моно в размере 3500 гривен, дабы моментально положить уже на мой счёт)
+Космолот который не может, вернуть деньги обратно на игровой счёт
Шутки-шутками. Но я действительно уважаю зайнятость,
Мне нравится моно Банк, задержок, почти и не было на моей памяти надеюсь что из всей этой цепи, просто сильно загруженность, очереди, опять же в пределах разумного, Я действительно просто вежливый пользователем, который работает в сфере услуг, и с пониманием относят, а не Ботяра, после 12 рабочего дня, решивший о себе чуть выделиться. На фоне долбо*гномиков, путем спама «ну ШО ТАМ» ананируещий на внимание СЛУЖБЫ поддержки.
P.S
Я верю в профессионализм всех задействованных людей, и что мой случай не такой как в паре отзывов ранее, на которые прочитав не делаю поспешных выводов
Аля:
Это *** потому что не ну вы видели они заставляют его Сиятельство ЖДать, раньше было лучше, птичке пели громче, сонце светило ярче, трава была зелёные, пока мы были молодые
Поэтому пока (4⭐), после успешного выплаты НА мой счёт с правильными реквизитами, сразу кеш бек (1⭐) (ДОБАВЛЕНИЕМ ЧЕСТНОГО ЛЮДСКОГО ОТЗЫВА НА (5💫))
Спасибо за внимание, до связи 🤝, доброго вам времени суток не смотря при каких страшных обстоятельствах вы бы не находились, и Мирного Неба🇺🇦🌼🌏🌄
12 декабря 2023, 11:25
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
gagiscompanys23 11 декабря 2023, 18:00
У меня случилась достаточно не комфортная ситуация. Мы захотели купить одежду через европу. Договорились троём скинуться мне на карту чтобы заказать все что мы хотели 1 посылкой. Прийшло от одного друга 25000 (1 транзакцией) и от другого 17000 (3 транзакциями). В итоге карточку заблокировали (хотя бы дали возможность вывести). И прийшло сообщения о том что нужно подтвердить все деньги (и ситуация не лепа в том, что это доход не от 1 меня, а от еще 2 друзей) И после чего они просят подтверждения на все транзакции (когда кидаю наложку с почты они отклоняют и даже не пишут причины что нехватает). Карте более 3 лет и я за это время мог где-то что-то продать не имея документов на это. Пишу в тех. поддержку и говорю что нужно сделать, они говорят надайте эти скриншоты в придложения монобанк. Я на даю и они отклоняют, я пишу что не так они начинают все по кругу.

Очень странная ситуация если даже нету более 100тис в обороте за месяц хотя половину всего бюджета не мой, а просто друзей которые мне дали деньги чтобы заказать одежду…
monobankua 11 декабря 2023, 18:28
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід і ми прагнемо розібратися в ситуації
Вже залишили вам особисте повідомлення, щоб уточнити деталі
Аміла Аміла 11 декабря 2023, 17:27
Можливо комусь стане в нагоді, тому що я читаючи масу відгуків опинившись в такій ситуації шукала хоча б щось «позитивне». 8.12 Монобанк заблокував мені рахунок, я дуже довго ним не користувалась так як основним моїм банком був Приват але там в мене сталась та сама ситуація на день раніше (7.12) і питання ще не вирішене, в моно реально не розумію в чому проблема тому що ні криптою не займаюсь, ні обігу по рахунку не було, запросили перевірку даних і їм було не зрозуміле надходження в 5 тис грн, мені сказали що це нетипове надходження на карту тому потрібна перевірка, я пояснила що кошти надіслав мій хлопець, на що мене запитали «Уточніть у вас є додаткові документи, які підтверджують за що ви отримували кошти від хлопця?» доволі дивне запитання як на мене і відповіла я відповідно.
«Тобто за що, бо я його дівчина ми разом проживаємо, він скидає на продукти на квартиру, на мої якісь забаганки, як я це маю офіційно підтвердити?» і відповідь була наступна «Можете, будь ласка, надати документи про доходи вашого хлопця на розгляд?», документ я надала але його було не достатньо, потім прийшло смс «Доброго дня!
На жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку. На основі накопиченої інформації з різних джерел банк прийняв рішення про закриття вашого карткового рахунку та відмову в подальшому обслуговуванні.
З повагою, команда monobank». Не велика втрата впринцепі, але сама ситуація абсурдна якщо так буде й надалі ви залишитесь без клієнтів взагалі. 8.12 підписала в кабінеті заяву про виведення коштів на інший рахунок, 11.12 кошти отримала, доволі оперативно зважаючи на інші банки тому це мабудь єдиний плюс який я знайшла.
monobankua 11 декабря 2023, 19:15
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Однак, інформація, що описана у відгуку, не повною мірою описує ситуацію.
На жаль, повідомити всі дані можливості немає, щоб сформувати повне розуміння того, що сталося. У такій ситуації ми порушимо банківську таємницю, що є неприпустимим.

При цьому звертаємо вашу увагу, що будь-яке зарахування на картку може потрапити під перевірку і буде потрібно надати документи, що підтверджують походження коштів. Це пов'язано зі статтею 48 Закону України «Про банки і банківську діяльність

Ми не можемо повідомити за якими саме критеріями ми відловлюємо незаконні чи непрозорі операції, оскільки це внутрішні процедури банку, отже є банківською таємницею.

Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел.
Якщо банк змінить рішення – ми вам обов'язково повідомимо.
Владимир Аграмаков 10 декабря 2023, 18:14
У моей мама была карта монобанка. Пользовалась ей она не часто и суммы совсем незначительные. Она продает старую мебель, холодильник и т. п. Покупатель переводит ей на моно 20000грн. Через несколько дней с монобанка приходит запрос, мол поясните происхождение этой суммы…Проходит еще несколько дней, моно разрывает договор обслуживания. Блин монобанк…, я понимаю финмониторинг…, требования ЦБ и т.п… Но вам не, кажется, что это уже перебор???
monobankua 11 декабря 2023, 11:26
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити
victoriabokay 10 декабря 2023, 2:21
Шановний «МоноБанк «, мене звати Бокай Вікторія Олександрівна 05.01.2003 народження. Я була клієнтом вашого банку. Ви можливо спитаєте чому була? Нещодавно ви відібрали в мене картку і завершили зі мною співпрацю. Але я не розумію чому, мені не пояснюють причину. Я би дуже хотіла дізнатися причину. І якщо якась не сподобалась моя дія чи транзакція. Я могла би все пояснити та розповісти. Так як зараз нажаль я не можу знайти роботу і ніде не працюю. І в цей важкий та не легкий час, всім тяжко. Мені запропонували підзаробити кошти. В мене є знайомий який займається криптою, і він попросив зробити декілька переводів через мою картку. Він ці кошти вкладає в крипто валюту і таким чином ми трішки допомагаємо людям підзаробити. Якщо вам це не сподобалося чи ви запідозрили в мене шахрайство насправді це не правда. Я обіцяю більше не робити таких переводів, бо дуже хочу повернути свою картку. Мені подобається ваш банк, і я би дуже сильно хотіла продовжити співпрацю з вашим банком. Якщо ви мені дасте другий шанс і відновите мені картку. Я обіцяю що більше такого не станеться.Сподіваюсь на ваше розуміння. Чекаю на вашу відповідь.
monobankua 10 декабря 2023, 11:17
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, детально аналізуючи багато параметрів та інформацію із різних перевірених джерел.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.
Якщо банк змінить рішення у майбутньому – ми вам обов'язково повідомимо.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank