×
Введите ваш E-mail
для оформления подписки:
Подписаться
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Уважаемый Андрей!
В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Вернуться на сайт
×
Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Вернуться на сайт
Все, что нужно знать и делать вкладчикам банка «Михайловский»
Как вернуть «Капитал»
Что дальше?
Осталось ещё ПЗ открытый 23.05. Кто что посоветует? Ждать решения ВР и Порошенка или обращаться в суд? Если в суд, то в какой?
Мне почему-то кажется, что коллективный иск будет более действенным.
Товарищи по несчастью, может кто-то поделится опытом…
Комментарии (9)
Законопроект Порошенка щодо вкладників фінкомпаній імені банку «Михайлівський» вже у ВР
Документом передбачається внесення змін до законів України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», «Про банки і банківську діяльність» та «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».
Згідно з цими змінами, до вкладу прирівнюються кошти, які залучені від фізичної особи як позика або вклад до небанківської фінансової установи через банк, що виступив повіреним за відповідним договором і на день набрання чинності законом, про проект якого йдеться, віднесений до категорії неплатоспроможних, якщо банком не було поінформовано фізичну особу під розпис про непоширення на такі кошти гарантій, передбачених ЗакономУкраїни «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», а фізична особа, яка розмістила, надала такі кошти, прирівнюється до вкладника. Внаслідок цього такі фізичні особи набудуть права на відшкодування коштів фізичним особам.
У зв’язку з цим передбачається доручення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ретельно вивчити документи щодо кожної фізичної особи, яку прирівняно до вкладника і кошти якої прирівняні до вкладу, та не пізніше 20 робочих днів з дня набрання чинності законом, про проект якого йдеться, розпочати виплату відшкодування коштів фізичним особам, які набули право на таке відшкодування;
finbalance.com.ua/news/Zakonoproekt-Poroshenka-shchodo-vkladnikiv-finkompaniy-imeni-banku-Mikhaylivskiy---vzhe-v-parlamenti
Комментарии (17)
Брифинг в Фонде
Комментарии (4)
Порошенко пообещал внести в Раду закон о пострадавших вкладчиках
Наверное, испугались протестов 15-го ноября. Власть уже видит «руку Москвы» в протестных настроениях в Украине. Надо меньше красть и больше думать о народе…
Комментарии (13)
У ФГВФО визначили напрямки вирішення проблеми повернення коштів клієнтам «Банку Михайлівський»
Про це повідомляється на сайті ФГВФО.
Перший напрямок – повернення коштів через Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Для цього відповідна підгрупа повинна зібрати експертні висновки щодо існуючих на сьогоднішній день правових підстав реалізації такого алгоритму дій.
Другий напрямок вивчатиме підгрупа, до складу якої увійдуть представники правоохоронних органів. Він полягатиме у пошуку можливості відшкодування втрачених коштів клієнтів «Банку Михайлівський» за рахунок його акціонерів.
Також обговорювався варіант підготовки окремого законопроекту для правового врегулювання та вирішення проблеми повернення коштів клієнтам «Банку Михайлівський». Для його вивчення також створена окрема підгрупа.
Четвертий, так званий, альтернативний напрямок – це повернення коштів шляхом реалізації механізмів, які не передбачають залучення Фонду гарантування вкладів.
«Завдання цієї групи – пошук шляхів повернення втрачених коштів клієнтам «Банку Михайлівський».
Ми повинні дати чітку відповідь, які можливі варіанти є для цього. Фонд гарантування заявляв і на сьогодні підтверджує те, що він налаштований сприяти у пошуку рішення виходу з цієї складної ситуації», – сказав заступник директора-розпорядника Андрій Оленчик.
Нагадаємо, що Міжвідомчу робочу групу з урегулювання проблемних питань вкладників «Банку Михайлівський» створено на виконання доручення Прем’єр-міністра України Володимир Гройсмана до листа Президента України Петра Порошенка. Також про вказану проблематику йшла мова й у листах Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.
Окончание http://news.finance.ua/ua/news/-/388569/u-fgvfo-vyznachyly-napryamky-vyrishennya-problemy-povernennya-koshtiv-kliyentam-banku-myha
Комментарии (13)
Як «права рука» Гонтаревої таємно «вирішувала питання» з бізнесменами (АУДІО)
На цих записах жіночий голос, схожий на голос Рожкової, обіцяє представникам «Платинум Банку» Дмитру Зінкову, Григорію Гуртовому і Борису Кауфману «намагатися проштовхувати потрібні рішення і домовлятися»
depo.ua/ukr/money/yak-prava-ruka-gontarevoyi-taemno-virishuvala-pitannya-z-11112016111600
Комментарии (4)
Кому приходили заказные письма от фагора?
Комментарии (7)
UBKI удалил сведение о кредитах
Но пару недель я делал письменный запрос, о том, чтоб удалили эти записи до выяснения всех споров.
Комментарии (4)
Апелляция в хозсуде проиграна банком (выиграна Фагором)
Итог таков — деньги вкладчиков потрачены, а обосновать в суде запрет Фагору принимать платежи банк не смог.
Таким образом, банк в судах проигрывает уже со счетом 7-0 (2 решения по сути в админпроцессе, два решения в админпроцессе по запрету Банку принимать платежи, 1 решение кассации об отказе в приостановлении выполнения решений по сути, 2 решения в хозсуде об отказе Банку в запрете Фагору принимать платежи).
Соболезную 7% заемщиков, которые заплатили на банк, и вкладчикам, кому бы могли быть выплачены вклады, но вместо этого банк и фонд бездумно и безцельно тратять их деньги на суды.
Комментарии (97)
Ошукані вкладники, експерти і політики розробляють законопроекти які допоможуть повернути вклади.
Ссылка http://tv5.zp.ua/ru/news/list/oshukanim-vkladnikam-dopomozhutj-povernuti-grosh
Комментарии (6)
Фонд гарантування фактично визнав, що ані вкладники, чиї кошти у банках перевищували 200 тисяч гривень, ані бізнес, не зможуть отримати відшкодування.
І вона була б значно більшою, якби Фонд гарантування вкладів не відшкодував втрати на суму майже у 78 млрд грн, запозичивши ці кошти у держави.
Далі єдиним шляхом для повернення коштів залишається продаж активів та майна збанкрутілих банків.
Правда, коштів виручених від продажу активів Фонду ледве вистачить, щоб розрахуватись за кредитами з державою, не кажучи вже про вкладників.
У розпорядженні ЕП опинився лист на ім'я президента Петра Порошенка, де Фонд гарантування пояснює ситуацію, яка склалась з активами неплатоспроможних банків.
З листа випливає, що ані вкладники, чиї кошти у банках перевищували 200 тис грн, ані бізнес, навряд чи щось отримають у якості відшкодування.
Єдиний шанс повернути ці кошти — активізація роботи правоохоронних органів.
Подробности epravda.com.ua/publications/2016/11/9/610580/
Комментарии (2)
є у когось інформація про ПЗ
Комментарии (4)
Инфо по кредитке
Комментарии (7)
Вечерний звонок от фагора
Когда этот бардак закончится? Когда надзорные органы НБУ, Фгвфл прекратят этот правовой беспредел? Сколько эта канторка может тероризировать честных заемщиков, единствинная вина которых что они взяли кредит в банке «рога и копыты» и теперь не знают куда вернуть деньги?!
Комментарии (2)
Акция от ФАГОР!!!
Кто что слышал об этом???
Комментарии (14)
визит
Комментарии (11)
Для заемщиеков
Комментарии (9)
ПЗ нема в реєстрі
Комментарии (28)
НБУ просить УБКІ перевірити інформацію, надану ТОВ “ФК «Фагор» щодо позичальників ПАТ «Банк Михайлівський»
прес-реліз
Національний банк України звернувся до ТОВ «Українське бюро кредитних історій» (УБКІ) з проханням звернути увагу на ситуацію, що склалася навколо передачі нібито негативної кредитної історії позичальників ПАТ «Банк Михайлівський» фінансовою компанією «Фагор». Звернення пов’язане зі скаргами громадян до Національного банку України на безпідставну передачу негативних кредитних історій від ТОВ “ФК «Фагор» до УБКІ.
В скаргах громадяни повідомляють, що мали непогашену кредитну заборгованість у ПАТ «Банк Михайлівський». Після введення тимчасової адміністрації до банку, позичальники почали отримувати повідомлення від представників фінансової компанії «Фагор» з вимогами термінової оплати заборгованості за кредитними картками банку. Згодом представники “ФК «Фагор» повідомили про передачу негативної кредитної історії до ТОВ «Українське бюро кредитних історій».
Водночас, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб неодноразово наголошував, що відчуження прав вимог за кредитними договорами ПАТ «Банк Михайлівський» відбулося всупереч нормам Закону «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» за нікчемним правочином, який відповідно не може породжувати жодних правових наслідків. Про нікчемність правочину уповноваженою особою Фонду було офіційно повідомлено й саму компанію «Фагор». ПАТ «Банк Михайлівський» на сьогодні залишається єдиним дійсним кредитодавцем за укладеними раніше договорами з банком «Михайлівський».
Більш того, за фактом укладення нікчемного правочину здійснюється досудове слідство в кримінальному провадженні, яке веде слідче управління ГУ Національної поліції в Києві. Для забезпечення даного кримінального провадження суд арештував кошти ТОВ “ФК «Плеяда» та ТОВ “ФК «Фагор» на їх рахунках у різних банківських установах.
bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=39122680&cat_id=55838
Комментарии (2)
Юр. Адреса Михайловский Плеяда Фагор
Комментарии (7)