Фонд гарантування фактично визнав, що ані вкладники, чиї кошти у банках перевищували 200 тисяч гривень, ані бізнес, не зможуть отримати відшкодування.

AlexUstasu AlexUstasu
9 ноября 2016, 11:35
без оценки
Більше 100 мільярдів гривень. Саме такою є сума втрачених населенням та бізнесом коштів у неплатоспроможних банках.
І вона була б значно більшою, якби Фонд гарантування вкладів не відшкодував втрати на суму майже у 78 млрд грн, запозичивши ці кошти у держави.
Далі єдиним шляхом для повернення коштів залишається продаж активів та майна збанкрутілих банків.
Правда, коштів виручених від продажу активів Фонду ледве вистачить, щоб розрахуватись за кредитами з державою, не кажучи вже про вкладників.
У розпорядженні ЕП опинився лист на ім'я президента Петра Порошенка, де Фонд гарантування пояснює ситуацію, яка склалась з активами неплатоспроможних банків.
З листа випливає, що ані вкладники, чиї кошти у банках перевищували 200 тис грн, ані бізнес, навряд чи щось отримають у якості відшкодування.
Єдиний шанс повернути ці кошти — активізація роботи правоохоронних органів.
Подробности epravda.com.ua/publications/2016/11/9/610580/

Комментарии (2)

+
0
Малун Малун
Малун Малун
9 ноября 2016, 12:37
Запорожье
#
Полищука не преследуют за банкротство «Михайловский»' он заявил, что не проходит в уголовном деле по банку «Михайловский» ни как свидетель, ни как обвиняемый.

«Я постоянно живу и работаю в Украине. Это могут подтвердить как сотрудники так и бизнес- партнёры» Вот так! Нанёс ущерб государству на 23 млрд. гр.и гуляет на свободе?
+
0
kruwta123
kruwta123
10 ноября 2016, 8:07
#
15.11.16.в Киеве состоится Всеукраинский митинг обманутых вкладчиков.Приезжайте отстаивать свои права! В9-00 около Верховной Рады.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться