Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Вернуться на сайт

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Вернуться на сайт
Для того чтобы оставить отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
cmbrto 20 мая 2022, 20:02
Я розмістив валютний депозит згідно з договором № 18066−508К/2021 від 19.07.2021р.
В травні поточного року я неодноразово повідомляв працівників АТ «Мегабанк» про моє бажання отримати мій вклад, в строк коли він закінчиться. 20.05.2022 року в день закінчення терміну депозитного договору я прийшов у відділення банку та повідомив що я хочу забрати свій вклад, проте отримав відповідь що грошей в касі немає і невідомо коли будуть. На запитаня: що мені робити керуюча відділенням мені сказала — «вы что не видите что на улице война». Після прохання видати мені хоч якусь суму, вона сказала своєму працівнику — «ладна, выдайте ему 100 долларов и пускай идет». Я звертаюсь до керівництва банку, розберіться з цим неподобством та вирішіть питання щодо повернення вкладу.
АО "МЕГАБАНК" 20 мая 2022, 21:45
Добрий вечір!

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми обов’язково розберемося в ситуації, що сталася.
Звертаємо Вашу увагу, що до Банку можна надсилати інформацію щодо обслуговування, в тому числі всі зауваження та пропозиції, через офіційну поштову скриньку mega@megabank.ua.

З повагою, АТ «МЕГАБАНК»
Я передала АТ «Мегабанк», що має банківську ліцензію Національного банку України № 163 від 12.11.2018р. валютні цінності у вигляді грошових коштів для подальшого розміщення на депозит згідно з договором № 26989−508К/2021 від 21.10.2021р.
В квітні поточного року я неодноразово повідомляла співробітників АТ «Мегабанк» про моє бажання отримати мій вклад, строк дії якого закінчився, проте кожен раз отримувала відмову.
На моє питання щодо причин, з яких банк не виконує вимоги ЦКУ та власного договору, співробітники банку відповіли, що у відділенні банку відсутня готівкова іноземна валюта.
На мою письмову заяву від 3 травня 2022р.щодо видачі належних мені коштів банк надав суто формальну відповідь, без жодних пояснень стосовно дати повернення належних мені коштів
АО "МЕГАБАНК" 19 мая 2022, 13:58
Добрий день!

Видача коштів можлива за наявності достатньої суми готівки для здійснення такої операції у касі відділення. Коли у відділення буде можливість опрацювати Ваш запит на отримання коштів, його співробітники зможуть Вам про це повідомити.

З повагою, АТ «МЕГАБАНК»
18 апреля у меня закончился валютный депозит. За неделю, в Кропивницком отделении я предупредила руководство о том, что я готова забрать вклад. И по сей день свой вклад забрать не могу. Не в валюте, не в гривне. Горячая линия внятно на мои вопросы не отвечает, отсылает в отделение, отделение банка «отсылает» в Главный офис, Главный офис, на моё обращение — просто отписался, типа «ждите». 17 мая 2022 года в отделении банка мне сказали, что депозит выдавать не будут: «у них нет разрешения на выдачу депозита не в гривне, не в долларах», и предложили вместо выдачи моих денег открыть новый депозитный вклад. Это просто издевательство и «лохотрон». Банк по сути уже банкрот и деньги вкладчикам выдавать не собирается.
АО "МЕГАБАНК" 18 мая 2022, 15:21
Добрий день!

Для перевірки інформації за Вашою ситуацією надайте, будь ласка, дані для Вашої ідентифікації. Також Ви можете звернутися безпосередньо на офіційну поштову скриньку Банку mega@megabank.ua.
Звертаємо Вашу увагу, що видача коштів можлива лише за можливості обробки такої операції відділенням.

PROLISOK2022 17 мая 2022, 13:11
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Шевченко, 11
Фермерське господарство «Пролісок» Хмельницька область обслуговується в філії АТ «Мегабанк «м. Хмельницький із 2017 року. На протязі останнього місяця АТ «Мегабанк» НЕ виконує умови договору по перерахуванню коштів відповідно до поданих платіжних доручень! Ігнорує вимоги по перерахунку коштів в інший банк! Гаряча лінія не відповідає! Там грає гуцульльська мелодія «ПО цимбалах»! Переконаний що керівник банку діє свідомо на користь країни-агресора росії, сприяє загрозі продовольчої безпеки Україні!!!
Доброго дня.
Немає даних за квітень 2022 року в ЄРЦ.
Спробувала сплатит комунальні платежи по графі: «ДОЛГ»
Платіж не здійснено
АО "МЕГАБАНК" 15 мая 2022, 9:20
Добрий день!

Дані щодо нарахувань за комунальні послуги оновлюються в системі ЄРЦ тільки після їх отримання від комунальних організацій. Як тільки до нас надійде інформація — вона відобразиться.

Сплатити за комунальні послуги можна через сайт, мобільний додаток, термінали, окремі пункти прийому платежів по м.Харкову. Після обробки платіж надходить до відповідної організації.

Якщо виникають труднощі, зверніться до підтримки сайту (через електрону пошту), додатку (чати) або в телефонному режимі на номер 0800504400.

alexandr1307 12 мая 2022, 17:36
Я являюсь вкладчиком Мегабанка с 2016 г., действующий депозитный договор № 31231…/2021 от 28.12.2021 г. с окончанием 30.06.2022 г.
Постоянно проживаю в г. Краматорске. В настоящее время — внутренне перемещенное лицо, нахожусь в Хмельницкой области с марта месяца, помощь ВПЛ до сих пор не получил. Выехал из Краматорска экстренно вместе с семьей и внуками в связи с обстрелами города и активными боевыми действиями на территории Донецкой области.
В связи со сложившимися условиями мы оказались практически без средств к существованию.
26.04.2022 я обратился в отделение Мегабанка в г. Хмельницкий с просьбой о досрочном прекращении срока действия депозита.
Я полагаю, что имею на это право в связи с форс-мажорными обстоятельствами в виде активных боевых действий, что засвидетельствовано ТПП Украины от 28.02.2022 № 2024/02.0−7.1. Данная ситуация не могла быть предсказуема в момент оформления депозитного договора в декабре 2021.
В отделении Мегабанка в г. Хмельницкий мне помогли подготовить и оформить заявление в Главный офис о досрочном возврате депозита, скопировали и приложили все необходимые документы, справку ВПЛ.
Сотрудники отделения Мегабанка обнадежили меня в положительном решении вопроса.
Однако 02.05.2022 в телефонном режиме мне сообщили об отказе Главного офиса Мегабанка в досрочном возврате депозита. Мотивировка причины отказа формальная — по договору не предусмотрена возможность досрочного его расторжения.
Получается, что я, имея на депозите достаточно крупную сумму денег, в критической ситуации, полностью соответствующей форс-мажорным обстоятельствам, не могу ими воспользоваться.
Руководство Мегабанка фактически обрекло меня с семьей на нищенское существование до окончания срока депозита.
Интересно, смогли бы уважаемые руководители Мегабанка за выплату переселенцам в размере 2000 — 3000 грн. на человека в месяц снять себе жилье, приобрести медикаменты (мне 73 года, являюсь лицом с инвалидностью), предметы первой необходимости и, главное, продукты питания.
Вот таким в критической для меня ситуации оказался Мегабанк.
АО "МЕГАБАНК" 13 мая 2022, 20:32

Добрий день!

Дякуємо за Ваше повідомлення! Для перевірки ситуації просимо Вас надіслати через особисті повідомлення дані, що дозволять провести ідентифікацію. Також Ви можете надіслати звернення на офіційну пошту Банку mega@megabank.ua.

Ladonia 10 мая 2022, 17:27
Уже больше недели не могут обработать перевод средств по реквизитам. 02.05.2022 перевела деньги в кассе, уже 10.05.2022, деньги до сих пор не поступили на карту. В кол центре и в чат боте только говорять ждать. Время проведения таких операций 3 рабочих дня! Остальние банки эти операции проводят в течение нескольких часов! Не первый раз сталкиваюсь с медлительностью Мега, но это уже слишком. На данный банк абсолютно нельзя расчитывать! Не удивлюсь если они и вовсе потеряют платёж.
АО "МЕГАБАНК" 13 мая 2022, 20:38
Добрий день!

Для перевірки платежу в касі, зверніться, будь ласка, до відділення, в якому здійснювали операцію. Звертаємо Вашу увагу, що якщо метою платежу було поповнення Вашої картки, Ви можете звернутися до підтримки банку, що емітував цю картку, для підтверження її успішності.

ZIRRO666 9 мая 2022, 16:53
В организации начались проблемы, но видимо, жадность руководства потеряла границы. Накануне проблем, продолжали брать коммунальные платежи, теперь спустя месяц вопрос не решился, денег на счетах нет, вернуть отказались, аргументируя зачислением на р/с. Кормят обещаниями… очень жаль, что за столько лет сотрудничества с организацией, она оказалась… с такими тэмпами, потеряете всех клиентов
Elena2022K 9 мая 2022, 16:24
Оплатили 11.04.2022 (платеж проведен 12.04.2022). лицевой счет 100047283. платеж № 7744126. Деньги за электроэнергию и за газ не поступили поставщикам услуг по состоянию на 09.05.2022 г.
При этом из этой квитанции оплата за распределение газа пришла получателю.
Т. е. получается, что мегабанк сам не переводит харьковэнергосбыту и харьковгоргазу??? Получила письменный ответ от мегабанка еще 01.05.2022: «по услуге „распределение газа“ деньги отправлены поставщику услуги, по двум другим услугам деньги на выгрузке и будут отправлены на днях» Уже 09.05.2022, но деньги так и не переведены. У них на сайте полный форум вопросов от клиентов. Куда пропали платежи???
SkibaVitalij77 7 мая 2022, 6:37
Заканчивается валютный депозит. Сумма не большая. Обзвонил почти все отделения Украины, нигде нет не то что валюты, а и вообще наличности. Банк прекратил делать инкассацию! Никто ничего не знает. Дозвониться на горячую линию невозможно! Что делать???
АО "МЕГАБАНК" 13 мая 2022, 20:57
Добрий день!

Видача коштів відбувається за наявності достатньої суми для видачі у касі відділення Банку.
Звертаємо Вашу увагу, що Центр клієнтської підтримки знаходиться у місті Харків. Ми працюємо при значному збільшенні навантаження та постійних технічних складнощах обслуговування, що наявні в цей час, та намагаємося обробляти звернення, які надходять. Консультацію можна отримати у телефонному режимі та через чати вайбер/телеграм.

Timeis 6 мая 2022, 18:11
Отделение по адресу: Харьков, ул. Алчевских, 30
Доводжу до вашого відома ТОВ «Тайміс» (ЄДРПОУ 43785169), що являється корпоративним клієнтом АТ «Мегабанк» з 2020 року, не може користуватися з 11 квітня 2022 року власними коштами, які знаходяться на рахунку банку. Станом на 03.05.2022 року сума заморожених коштів становила 1 445 417,10 грн.

Структура коштів:
1 000 000,00 грн- Сформований Установчий Фонд компанії;
445 417,10 грн-Обігові кошти компанії.

Поточний рахунок є діючим, об'єктивні підстав для блокування рахунку відсутні (Податкового боргу або судових рішень, що могли б стати причиною блокування немає).

Звернення на гарячу лінію, до начальника відділення № 156, де обслуговується наша компанія, до начальника управління банківських послуг, офіційний лист-скарга на в.о. Голови правління результату не дало.

Прохання допомогти в вирішенні нашого питання:
-повернути наші кошти;
-відкрити можливість вільно користуватися коштами, що знаходяться на рахунку в АТ «Мегабанк»
АО "МЕГАБАНК" 13 мая 2022, 21:02
Добрий день!

Зверніться, будь ласка, на офіційну поштову скриньку Банку mega@megabank.ua для перевірки інформації за Вашою ситуацією.

Структура коштів:
1 000 000,00 грн- Сформований Установчий Фонд компанії;
445 417,10 грн-Обігові кошти компанії.

Прохання допомогти в вирішенні нашого питання:
-повернути наші кошти;

Комерційний директор ТОВ «Тайміс» Бондаренко К. О.

контакти

+38(050) 084−36−11
+38(096) 918−08−71
АО "МЕГАБАНК" 13 мая 2022, 13:12

Helennna 5 мая 2022, 4:28
Отделение по адресу: Харьков, ул. Плехановская, 73
Яких зусиль докладає Банк для того, щоб повертати депозити своїм вкладникам у Харкові??! Жодного працюючого відділення!!! Інші банки знаходять можливості відкрити кілька відділень, цей — ні! В Мегабанка є відділення у відносно спокійних районах, відкрийте хоча б одне відділення! Віддайте людям їх гроші! Якщо в Банка все гаразд, як він запевняє, то чому ховається, чому не працює? Ані інтернет-банкінгу нормального, ані працюючих відділень!!!
До речі відділення у Лозовій, мешканцям якої офіційно пропонували евакуюватися, працює! Тож, представники Банку, поясніть, чому насправді не працюють відділення у Харкові!
Третього травня з метою забезпечення прав громадян, що мешкають у місті Харкові, на отримання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану відновлюється прийом у Новобаварському відділі РАЦС у місті Харкові за адресою: м. Харків, вул. Плеханівська, 73.
За цією ж самою адресою знаходиться Відділення номер 82 АТ «Мегабанк»! Представники Банку, дайте відповідь, що заважає Банку відкрити дане відділення, хоча б одне у величезному місці?! Набридла Ваша брехня про те, що «щодня Мегабанк відкриває свої відділення навіть у гарячих точках»!!!
Чому навіть для того, щоб подати Заяву про видачу депозиту і отримати відмову (як бачимо із багатьох інших відгуків) аби договір не пролонгували, я маю витрачати купу грошей і РИЗИКУВАТИ ЖИТТЯМ щоб дістатися відділення десь поза одним із найбільших міст України, в якому, до речі, Банк зареєстровано, в якому я укладала Договір??! Представники Банку, Ви розумієте, що свідомо наражаєте на небезпеку своїх клієнтів??!
Роман Р 2 мая 2022, 12:54
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Шевченко, 11
Пол года назад сделал вклад, на свою голову, в этот #овно-банк. Это было в Херсоне. Пришла война, подходил срок окончания депозита, все мои попытки куда либо дозвониться, чтобы сказать им, что я не буду продлевать депозит, оказались безуспешными. В Херсоне отделение тоже не работает. Горячая линия не отвечает, бот в телеге водит по кругу. Короче прошел срок, и они пролонгировали депозит. Потом нам удалось выехать из Херсона, и обратились мы в отделение банка, в г. Хмельницкий Шевченко 11, Менеджер посмотрела на меня, и сделала удивлённое лицо, мол что вы хотите, ваш депозит пролонгирован ещё на один срок. На мои возражения, мол в чем моя вина, они не реагируют. По факту, в Херсоне банк не работает, горячая линия не отвечает, Хмельницкий морозится, Мы без денег. Не советую эту шарагу.
Galina Gal 29 апреля 2022, 19:50
Отделение по адресу: Житомир, ул. Победы, 54
20 квітня створена та відправлена через клієнт банк платіжка на сплату єдиного податку. Станом на сьгодні кошти не перераховані.
І це в той час як податкі так потрібні нашій державі.
Також намагаюсь погасити кредит на картці Мегабанку за рахунок коштів з поточного рахунку — так кошти не зараховуються в погашення, а відсотки за користуванням кредитом списуються.
Листування з банком в один бік. Відповіді від операціаністів не можу дочекатись.
Працівники банку в Житомирі розводять рука, просять почекати, але без конкретики
Минфин
Ответ администратора
30 апреля 2022, 8:49
Відгук зарахований (на 30.04.2022).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
Vitalii8 29 апреля 2022, 15:18
Отделение по адресу: Львов, пл. Мицкевича, 8
Банк неплатоспроможний. Протягом місяця не повертає кошти з ощадного рахунку, не реагує на звернення.
Alex55555 29 апреля 2022, 10:55
Не могу переслать на другую карту собственные деньги. Банк ввел ограничени на сумму снятия без предупреждения. Но даже ту сумму, которую говорят, что обязуются разрешить снять или отправить на другую карту не дают это сделать. Техподдержка не отвечает. Связи с банком нет. Просто ужас… Не в одном другом банке с подобным не сталкивался!
Vitaliy Vitaliy1980 28 апреля 2022, 10:16
25.04.2022 закінчився термін дії депозиту в долларах США. Звернувся у відділення АТ «Мегабанк» в м.Івано-Франківськ, перед тим попередив банк (21.04.22), що буду забирати гроші. Працівники і керівництво банку відмовили мені вернути гроші мотивуючи відсутністю валюти в касі. Гаряча лінія і чат банку надають тільки інформаційні послуги, толку від них ніякого. Банк невиконує умови прописані в договорі з повернення коштів і не цінить своїх клієнтів!
не засчитана Модерация сайта не подтвердила отзыв
marinadragun235 23 апреля 2022, 17:23
У цей складний час банк робить все, щоб не платилися податки у бюджет, щоб люди не отримували зарплатню, щоб бізнес не працював. Гаряча лінія відповідає раз у три дні загальними фразами.
Минфин
Ответ администратора
25 апреля 2022, 16:21
Відгук не зарахований (на 25.04.2022).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
не засчитана Модерация сайта не подтвердила отзыв
ЕКАТЕРИНА ЕКАТЕРИНА 21 апреля 2022, 11:34
З 11.04.2022 компанія тайміс (єдрпоу-43785169) не можемо провести жодного вихідного платежа.
Статус-прийнято банком
Загальна сума платежів-*1 442 500 грн*
Кошти перераховуємо між власними рахунками.
Офіційної відповіді по строках проведення операцій банк не надає.
Начальник відділення № 156, у якому ми обслуговуємося, не може надати конкретики.
Гаряча лінія також не володіє питанням.

Курс валют в Мегабанке

EUR 38.030 39.800
RUB 0.3400 0.3700
Все курсы банка
Главная / Банки Украины 🏦 / Мегабанк 💰 / Отзывы о Мегабанке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Мегабанке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.